|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 21:44:55   
Penny
Vem, kako ti je. Jaz sem včeraj že "samo" zaradi malo izcedka jokala, kaj šele, če bi krvavela. Potem me je pa fant lepo pocartal in potolažil user posted image . Vsekakor upam, da se ti vse dobro izteče user posted image user posted image user posted image .

(HTC = betaHCG verjetno user posted image )

(odgovor članu sonchek1)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 0:46:17   
zoja09
Punce mene bo kap!user posted image user posted image user posted image user posted image
V pon.dopoldan sem naredila test CB in je bil plus(sicer bolj bledi,ampak bil je),danes zvečer,ko pa sem hotela dragega presenetit z novico in naredit nov test ter ga zavit z mašljo,pa je CB bil negativen???user posted image user posted image user posted image
Kako je to mogoče? user posted image zamuja 6 dni,danes sem imela 1x dve kapljici rjavega izcedka in to je to.
Zakaj pri bogu samem je test zdaj negativen???user posted image user posted image
Jutri zjutraj grem kupit še CB digital,ker sem tako paf in razočarana da sploh spat ne morem.Moj dragi je pa sam tiho,ker neve kaj mi naj rečem,ker samo jočem.user posted image user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 5:46:43   
stinbino
Promocija : 3G Android 4,1 Jelly Bean MIUI OS Quad Core 1.5GHz 4,3 -palčni zaslon na dotik kapacitivnimi 2 GB RAM 16 GB pametni telefon.zmogljivo funkcijo + velik spomin , vsak korak je tako hitro !!tako poceni , tako popolna !!
http://www.yuku26.com/index/5045/master/1/#.UOzxIUHkoyo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 8:08:01   
Trilč
moderatorji, prosim če odstranite post od stinibino (oglas) in ga blokirate.

sonchek1: se pridružujem mnenju punc, za srček je res prezgodaj, poleg tega je na začetku težko določiti točno št. tednov, kaj šele dnevov, ker je v resnici težko točno določiti kdaj je prišlo do oploditve in ugnezditve. Držim pesti in upam, da bo vse o.k. Vem da je to bolj slaba tolažba, ampak res mislim da ni vse izgubljeno. Drži se.

zoja09: možno je da test ni bil prav izveden, ali pa da zvečer ni bilo dovolj hormona? če boš kupila nov test, ti res priporočam, da ga, kljub temu da je že toliko izostanka, vseeno narediš s prvim jutranjim urinom. Za upanje in pogum, CB se tudi lahko zmoti, in zmote so večkrat da pokaže negativno pa je pozitivno kot obratno.

izcedki: rjavi menda naj ne bi bili toliko problematični kot sveža kri... vsaj tako berem po forumih (med.over.net ipd). Upam, res, močno držim pesti, še tiste na nogah, da se vsem vse lepo srečno izteče, in da bodo te tegobe kmalu zadaj.

Jaz imam na trenutke občutek, da sem "prazna", da ni tam not nič. Ne znam razložit. Pa me bolijo prsi in dol zateguje, slabosti so tudi še prisotne, ma ne vem, hecen občutek je. Najraje bi tudi jaz vsak dan delala test, da se vsak dan sproti prepričam da še je. Nč, odmisit in se s čim drugim zamotit.user posted image

lep dan vsem.

_____________________________

Don't panic.

(odgovor članu stinbino)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 9:52:46   
pikizenc
Težko je odmislit zadevo, ampak lej kok znakov te spominja na to, da se nekaj dogaja user posted image

Kdaj imaš pa prvi pregled?

(odgovor članu Trilč)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 9:57:08   
Trilč
sej pravim da je hecno user posted image , ne vem zakaj imam take misli in občutke, eh bo že. Datuma pregleda še nimam, ker sploh še nisem prišla do moje g. Mislim da je še dovolj časa. Sej prvi pregledi naj bi bili tam okoli 8 tedna?

_____________________________

Don't panic.

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 11:35:18   
Penny
Zoja, mogoče si preveč pila pred testom? Če je bil urin zelo svetle barve, je to možna razlaga. Jaz bi na tvojem mestu raje šla na krvnega, kot pa da bi dajala 9€ za digitalni CB. Krvi je pa 12-13€ (AdriaLab LJ).

Trilč: vem, da rjavi niso tolk nevarni, to me je tolažilo, ampak vseeno sem hotla bit pomirjena. Bolš več pregledov kot premalo.

Jaz sem pa šla danes se k G pokazat. Izcedka ni več videt, na (vaginalnem) UZ se pa tudi nič še ne vidi, ker je prezgodaj, je pa sluznica lepo zadebeljena. Pa O je bila iz desnega jajčnika (čutim ja user posted image ). Kontrola čez 1 teden. Takrat pa že bo GV vidna menda user posted image .


PS: spamerje se prijavi tu: http://www.ringaraja.net/forum/m_5069443/mpage_18/tm.htm (sem že jaz :) )

(odgovor članu Trilč)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 11:57:12   
Partika
Živjo!

Evo, še ena! user posted image
Prvi plusek se je pokazal v ponedeljek, ker nisem mogla verjet, sta se prikazala še dva v naslednjih dneh. No, zdaj sem prepričana. user posted image
Kakšnih posebnih znakov zaenkrat ni; bolijo me joškice, bolj polne so in pokazala se je ena modra žila (?!?), imam občutek kot da bom vsak hip dobila menstruacijo (krčki in špikanje, grrr), spim bolj slabo, slabo mi ni.

Na prvi pregled se moram danes naročit. Malo me je strah. No, konkretno me daje panika, čeprav sva si pluska zelo želela. Se tolažim, da bom po pregledu in nuhalni pomirjena. Upam. user posted image

Kako se ve počutite? Vas kaj daje strah ali prevlada veselje?



< Sporočilo je popravil Partika -- 10.1.2013 11:58:58 >

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 12:09:43   
lollipop07
"Partika" hehe...jaz tudi komaj čakam na prvi pregled in nuhalno, da še na lastne oči vidim, da gre zares...jaz sem čist preč in samo o tem razmišlam...tudi zelo malo spim, je pa špikanje v trebuhu pojenjalo...ves čas sem na stranišču in pridno pazim prsi, ki bolijo za znoret (bradavičke kot kamen)...počasi bo treba kupit okvirček za prvo UZ slikico user posted image

(odgovor članu Partika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 12:25:12   
Penny
Jaz že 2 tedna bolj slabo spim. Skoraj vsako noč se zbudim med 4. in 5. zjutraj, grem lulat in pol nazaj spat. Samo še slabše bo, punce user posted image user posted image .

Tudi mene občasno blago zvija in špika. Je normalno, se maternica širi. Čeprav ene pa baje nič tega ne čutijo user posted image . Joškice pa spet malo bolj bolijo, čeprav občasno nič, potem pa spet in tako v intervalih malo.
Da imaš mešane občutke je pa tudi nekako logično, ker te skrbi, ali bo vse vredu user posted image .

(odgovor članu lollipop07)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 17:09:35   
Cari
Ojla,

se vam vseeno javim in upam da ostanem pri vas. Imam en SS za sabo in kar malo strahu. Ja pa rekel moj G, da vsak otroček hoče živeti in se bori za to. Če pa kaj ni v redu, pa narava poskrbi za to in bolje je tako... A tokrat upam da bo vse ok, ker se ga že tako veselim. Imam malo neugodne razmere, saj imam doma že 3 in 1 leto stara user posted image , in malega ravno uvajam v vrtec, še nič ne hodi, pa tehta že 11 kg in ga moram skoz dvigovat, pa še sedaj je zbolel in cele noči vstajam in ga nosim naokrog, saj nobenega drugega noče. A če mu je namenjeno, bo ostal in močno upam da bo.

Torej prejšnji teden FS nič pokazal, ta teden pa CB en debel plus. Prvi pregled 28.01.2013, PDP pa po mojih izračunih 15.09.

Upam da bo seznam vseh srečk user posted image v septembru dolg user posted image

Srečno vsem souser posted image in čim bolj prijetno preživite vse kar spremlja to čudovito obdobje.



_____________________________

Cari

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 20:34:04   
Penny

user posted image


PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št. user posted image doma, naslednji pregled, spol user posted image

1.9.
Teta Estera, 24.1.

9.9.
zoja09, 2user posted image , 1user posted image

15.9.
Cari, 4user posted image , 2user posted image , 28.1.

16.9.
Penny, 30, Lj, 1user posted image , 0user posted image , 17.1.

X.9.

Anonimna

skrivnostnica

čoko1

Tara S

sonchek1, 29.1.

mami411, 5user posted image , 4user posted image

pikizenc, 24.1.

Trilč, 2user posted image , 1user posted image

anonimnauser posted image user posted image

anonimna#26, 26, 2user posted image , 0user posted image

babkaa

lollipop07, 24.1.

roladica

ANDREA2010, 2user posted image , 1user posted image

nesika, 25.1.

babyika88, 9.1.

anonimnauser posted image , 4user posted image , 3user posted image

Partika


PRIČAKUJEMO:
user posted image
user posted image
user posted image


SKUPAJ NAS JE ŽE user posted image 22

user posted image user posted image :

user posted image PREGLEDI user posted image

9.1. babyika88
17.1. Penny
24.1. Teta Estera, pikizenc, lollipop07
25.1. nesika
28.1. Cari
29.1. sonchek1



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
-otrocarije.net
- mama.si
- nosečnica.si
- babybook.si
- noseča.com
- pregnancy.org
- bibaleze.si
- bambino.si
- mojezdravje.si
- parrentsconnetct.com
- pregnology
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1
- dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
- vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
- vloga S-1/2
- priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 20:38:42   
Penny
Punce, upam da niste jezne, jaz sem si kar drznila nardit seznam, ker mi je dolgčas user posted image .

Če vam kaj ni všeč, če je kaj narobe napisano, če kaj manjka, če je kaj novega ... povejte ali pa same spremenite, če znate user posted image .

Se mi zdi, da nas je že kar velik že user posted image .

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 21:08:17   
mami411
Prosim če meni dodaš pdp 13.9.13user posted image prvi pregled 5.2.

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 21:10:43   
mami411
Trilč enako, ponavadi sem bila vsa napeta, zdaj pa nič, za utrujenost ni časa, ker sem non stop v pogonu user posted image

Joj punce ste hecne s temi testi user posted image jest prisegam vedno na CB

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 21:13:09   
mami411

IZVIRNO SPOROČILO: zoja09

user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako, zdaj vem jaz in ve tu na forumu. Zdaj pa težka misija,kako povedat partnerju,ker se nama je "ponesrečilo",saj si on še ne želi enega črmla.Vsaj ne še sedaj. Dobrodošli kakršnikoli nasveti!!!!




Moj tudi ni bil navdušen, sam sej nisem bila sama v akciji

(odgovor članu zoja09)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Septembrcice 2013
10.1.2013 21:34:40   
Cari
Penny super za seznam user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 8:46:47   
puppe
pozdravljene,

danes sem delala test BC, čeprav je ne pričakujem dne 16.1.....prikazala se je rahla druga črtica....test ponovim v ponedeljek in če se takrat prikaže + se vam z veseljem pridružim v tej temi user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 8:51:54   
Pinas
Penny evo še mene!user posted image
Povsod ti sledim.user posted image
Za seznam prvi pregled 6.2,PDP bodo kar tam povedali,doma imamo dveuser posted image ,tako,da pričakujemo tretjega.
Mene ne skrbi,kako bo to sprejel partner,ker je itak navdušen,bolj me skrbi kako bodo sprejeli v službi,glede na to,da se vračam po dolgotrajni bolniški,zdaj pa še user posted image
No,na splošno mislim,da bodo vsi popadali dol,ker absolutno nihče nikoli in nikdar ne bi niti pomislil,da se bova odločila še zaenega.user posted image

(odgovor članu Cari)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 9:03:46   
breskvica82
Pozdravljene,

tudi jaz sem včeraj naredila test CB in mi je pokazal močan +. Zelo vesela. Sicer imamo že doma zdravega pridnega fanteka, ki si močno želi sestrice ali bratca... no on bi imel kar oboje :) Počutim se dobro, prsi so me prcej bolele, že kakšnih 10 dni pred predvideno menstruacijo, sedaj je že boljše, slabo mi še zaenkrat ni, mučijo me edino bolečine v spodnjem delu trebuha. Poleg špikanja, ki je čisto normalno, imam čudne bolečine, predvsem zjutraj...je to to zategovanje, kot jih same imenujete? Pojavijo se zjutraj, ko se zbudim, čez dan pa samo tu pa tam... imam občutek, kot da bi me nakaj rahlo peklo in pritiskalo. Menstruacijo bi morala dobiti jutri, 12.1.

Lepo se imejte nosečke, pišite

(odgovor članu puppe)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 11:19:51   
nesika
za seznam lahko dodate še PDP po mojih izračunih 12.9..
Doma imam 14 mesečnega navihančka že ;)

(odgovor članu breskvica82)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 11:39:54   
Trilč
Pozdravljene vse nove septrembrčice.

penny: lepo si se potrudila s seznamom user posted image , jaz sem ga tudi hotela narest, pa mi ni zneslo user posted image

moj PDP je okoli 10.9,2013 ampak za vpis bom raje počaka še ne pregled pri G ki je 18.1, kar hitro, tako da ne pričakujem da se bo že kaj videlo.

"tegobe": vse po starem, hb me hčerkica lepo zaposli in ni preveč časa za razmišljanje in analiziranje user posted image

_____________________________

Don't panic.

(odgovor članu nesika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 11:40:42   
Trilč
aja pa stara sem 29 let in živim v Celju.

_____________________________

Don't panic.

(odgovor članu Trilč)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 11:49:35   
pikizenc
penny user posted image mamo končno seznam, sem čakala a bo kdo naredil user posted image

Po mojih izračunih je PDP 9.9., je pa druga user posted image , doma imamo že enaga divjaka user posted image

(odgovor članu nesika)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 12:09:54   
roladica
user posted image user posted image penny

Sem tudi jaz že hotela predlagat, če se kateri da naredit seznam.

Jaz imam PDP po mojih izračunih 9.9.2013, je pa to moja 2. user posted image .
Doma imam že eno punco. Stara sem pa 30.

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?