|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januar / februar 2013
13.3.2013 21:40:46   
T3JK4
Hvala ***
Že kar nekaj časa sanjarim o gugalniku za babice (še predno sva šla na čakalno listo)... Bolha ne da pametnih rezultatov (beri: cena & oddaljenost) oz. so prodajalci nezanesljivi - ko že najdeš primernega, objavi samo e-mail, potem pa še odgovori nanj ne user posted image . No, med drugim sem našla to varianto, ampak ne vem kako ta zadeva deluje - dobrih 50+ km se samo za ogled ravno ne bi vozila s prikolico. Bom še počakala, če je še katera od punc izkušena na tem področju. Na tej slikci prav luštno zgleda.
Se ti babični gugalniki sploh še kje prodajajo (na Štajerskem)? Že lep čas nisem bila v trgovini s pohištvom in tako sem popolnoma nepoučena, reklam pa skoraj ne gledam (poleg tega imam slabe izkušnje z trgovinami ala Rutar).


(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: januar / februar 2013
13.3.2013 23:14:06   
tanjita.
primorka.976 ne vem, zakaj se je tokrat kompliciralo. To je ze moj cetrti postopek pa nikoli nisem imela problemov. V drugem postopku sem bila prakticno ves cas nosecnosti na bolniski, ker je v prvem postopku prislo do ss, v drugi nosecnosti pa sem tudi v prvem tromesecju nekaj malega zakrvavela. Bolnisko so mi takoj dali do nastopa porodniske.
Danes sem bila pri tej gospe na razgovoru na zzzs in mi je na koncu le odobrila bolnisko. Ce pa ne bi vztrajala in bi se takoj strinjala z odlocbo pa ne bi bilo nic.... Menda da je bilo res to, ker so bile vmes prekinitve.... Ne razumem v bistvu kaj ima to veze....

September*tudi jaz sem delala test na 9 dan in je pokazal plus (transfer 3. dan)

Jutri imam pa tudi jaz krvnega. Upam, da bom lahko se govorila s kaksnim ginekologom, ker sem res vedno bolj napihnjena in me trebuh ze prav boli. Zjutraj sem imela rahel rjavkast izcedek in sem sla v strahu zopet delat test in je se vedno pozitiven. Tistega izcedka pa potem cez dan ni bilo vec.
Res se vlecejo tile dnevi do testa in se nato do prvega uz....

(odgovor članu T3JK4)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: januar / februar 2013
14.3.2013 10:26:19   
tanjita.
Pristala sem na oddelku... Hiperstimulacija ovarijev. Cakam se na izvid bhcg.

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: januar / februar 2013
14.3.2013 10:46:23   
darijal
user posted image user posted image user posted image evo punce.......nekaj casa sm rabila da sem pršla h sebi po neuspelem icsi....user posted image upam da ste vse uredu in da je čim večuser posted image
ekola jest ima 25.4. posvet in potem v novi postopek mi je Resko reku da pohitimo in prehitimo dopuste tako da bom Junija v potopku...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image komaj čakam špikanje in punkcijo...user posted image user posted image ker vem da bo junij najin mesec.......
lep dan vsem čeprau pri nas zasnezen.....

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: januar / februar 2013
14.3.2013 10:50:21   
Storžica 81
tanjta dober znak za nosečnost. držim pesti.....

(odgovor članu darijal)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: januar / februar 2013
14.3.2013 10:52:27   
T3JK4
Evo, javljam..... Zjutraj naredila FS, črtica je bila malo svetlejša kot kontrolna. Torej, to je to?? user posted image
Naj še v ponedeljek pokaže lepo beto, pa bo... user posted image
tanjta. ti si bila napihnjena že od punkcije dalje?
Jaz sem imela po punkciji še kakšen teden zelo občutljiv trebuh, lulat sem hodila na slabo uro, ker je drugače trebuh zeloo bolel, ponoči sem se zbujala od bolečin. So rekli na GK, da je mehur od punkcije povečan in pritiska na občutljive jajčnike. Potem je bilo nekaj dni dobro (brez pogostega obiska wc-ja), zadnje tri dni pa sem spet zelooo redna obiskovalka. Če bi bila hiperca, bi bila napihnjena brez prekinitve, kajne?

(odgovor članu darijal)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: januar / februar 2013
14.3.2013 11:00:57   
talika81
punce, dajte po pukciji res piti dosti tekočine, da ne pride do hiperce - da se telo čim prej očisti hormonov. res.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu T3JK4)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: januar / februar 2013
14.3.2013 11:46:59   
limonca*

IZVIRNO SPOROČILO: T3JK4

Evo, javljam..... Zjutraj naredila FS, črtica je bila malo svetlejša kot kontrolna. Torej, to je to?? user posted image
Naj še v ponedeljek pokaže lepo beto, pa bo... user posted image
tanjta. ti si bila napihnjena že od punkcije dalje?
Jaz sem imela po punkciji še kakšen teden zelo občutljiv trebuh, lulat sem hodila na slabo uro, ker je drugače trebuh zeloo bolel, ponoči sem se zbujala od bolečin. So rekli na GK, da je mehur od punkcije povečan in pritiska na občutljive jajčnike. Potem je bilo nekaj dni dobro (brez pogostega obiska wc-ja), zadnje tri dni pa sem spet zelooo redna obiskovalka. Če bi bila hiperca, bi bila napihnjena brez prekinitve, kajne?




Seveda je to hiperca.. Malo se ti je že umirila po punkciji, potem pa je zaradi nosečnosti hormon začel rasti in s tem se je ponovila tudi hiperca.

(odgovor članu T3JK4)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: januar / februar 2013
14.3.2013 12:25:54   
mijateja
Živjo,

sama sem bila pa včeraj kar žalostna, ko sem izvedela, da imam tak nizko vrednost hormona. Danes nimam nobenih težav. Imam samo občutek, da se mi bo ulilo. Bom pa jutri šla kontrolirat vrednost nosečniškega hormona, mislim, da bom hitro videla pri čem sem.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: januar / februar 2013
14.3.2013 13:19:08   
T3JK4
limonca* hvala... Torej bi bilo dobro v ponedeljek na krvnem pričakat tudi zdravnika. Itak bomo čakali na rezultate.
Kakšno pa je "zdravljenje" hiperce?

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: januar / februar 2013
14.3.2013 13:47:50   
mijateja
Rezultate krvnega testa ti tak pove zdravnik.

(odgovor članu T3JK4)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: januar / februar 2013
14.3.2013 14:00:09   
tanjita.
T3JK4 jaz sem bila od punkcije malenkost napihnjena, po transferju pa ze isti dan kar nekaj, potem pa vsak dan bolj. So mi rekli, da je to delno od hormonov, delno pa zaradi nosecnosti same.
Tako da sem zaenkrat na opazovanju in upam, da grem cimprej domov.

Bhcg je bil 432, kar je menda za taksno obdobje ok.
mijateja sestre so mi rekle, da je visina bhcg odvisna od tega, kdaj se je zarodek vgnezdil, ker sem v prvi nosecnosti ob krvnem imela visjega, da se je sedaj lahko kaksen dan kasneje. Glavno, da se ti (in meni) podvaja.

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: januar / februar 2013
14.3.2013 19:28:08   
denial
Ojla punce!

mijateja močno držim pesti, da se bo do jutri tvoja beta podvojila,mislim fuul žalostno, da tudi,ko do magičnega pluska pride skrbi še zdaleč ni konec ampak reeesss navijam zate,kar se pa tebe tiče tanjta,je hiperstimulacija neprijeten pojav ampak je znak nosečnosti in zate že vem,dabo vse cool.Jst takoj podpišem za hiperstimulacijo, da bi le dočakala plus. No jutri imam transfer in upam, da se je od 9-ih pikic kaj oplodilo. Da me nebo kap jutri v Postojni saj Reš nič ne javi po telefonu.Ahh živčki že delajo počas!!!Držte se punce!!!

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: januar / februar 2013
14.3.2013 19:59:27   
september*
tanjita smola to, da imaš hiperco, pa user posted image user posted image user posted image za lepo beto.

mijateja držim pesti da te bo jutri presenetila lepa beta.

T3JK4
tebi tudi čestitke za plusek

denial
tudi, sama sem bila prepričana, da naju nebo pričakal noben zarodek, potem sem bila pa zelo vesela da je bil vsaj eden. upam , da te jutri res pričaka kakšen lep zarodek ali pa še več. držim pesti.

Lp

< Sporočilo je popravil september* -- 14.3.2013 20:01:37 >

(odgovor članu denial)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: januar / februar 2013
14.3.2013 20:57:21   
iris1978
Dober večer punce,

tanjita. user posted image za lep beta in lepo čuvaj pikico.
T3JK4- mislim, da pri hiperci pomaga pitje zelo velike količine vode, da se telo čimprej očisti hormonov. Tudi tebi user posted image za plus.

Vsem ostalimuser posted image želim mirno in lepo nosečnost.

Imam pa eno vprašanje. V ponedeljek je krvni test bil pozitive (beta 600). Imela sem zelo boleče in občutljive prsi, danes pa je to izginilo in me skoraj ne bolijo več. A je to normalno ali pa je kaj narobe. Me je že strah, da je šlo kaj narobe user posted image . Ima mogoče katera izkušnje s tem?

Denial- držim pesti za jutri in da te bodo pričakali lepi zarodki.

< Sporočilo je popravil iris1978 -- 14.3.2013 20:58:29 >

(odgovor članu september*)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: januar / februar 2013
15.3.2013 7:23:08   
tanjita.
talika81 ima prav, res je treba veliko pit. Sama vem, da premalo pijem. Tu so me dobesedno nalivali s tekocino in se res ze boljse pocutim. Drugace bi mi pa dali infuzijo...

iris1978 brez skrbi, to je cist normalno. Bos videla, po porodu bodo pa tezke kot kamen user posted image Pa potem tudi to cez dva dni izgine. Po prenehanju dojenja so pa nekaj casa kot izrabljena cajna vrecka user posted image pa se tudi to potem uredi user posted image
Zenske imamo pac to sreco, da obcutimo vse te sladkosti (in vcasih bridkosti) nosecnosti in materinstva.

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: januar / februar 2013
15.3.2013 9:12:46   
september*
punce,

meni je pa test včeraj popoldne pokazal rahlo črtico user posted image , zato sem ga danes zjutraj ponovila in je bila črtica enako ali slabše vidna. no, upam, da je to to in da se najina pikica obdrži še nadaljnih 8 mesecev.user posted image
test bom pa ponovila v nedeljo, če bom zdržala do takrat, CB pa bom naredila v torek, ko je uradni dan.

sem tako vesela, da še zdaj ne morem verjet, bi kar vsak dan delala test zjutraj in zvečer, ker je res tako lepo videt tisto črtico pa četudi je bolj slabo vidna. na ta trenutek sva čakala več kot 2 leti.

mijateja sporoči kakšna je danes tvoja beta, držim pesti,da se je podvojila.

lp

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: januar / februar 2013
15.3.2013 9:35:01   
september*




JANUAR - FEBRUAR  
AKTUALNO:  
  
25.2.   Radenska_ - 1. pregled, klomifen (dr. Reš) 
25.4.   mamica deklicam - 2. posvet (dr. Vogler) 
5.3.   Anonimen - punkcija (GK LJ)



TREPETALKE 
 user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
26.2.  Tejchy25 (transfer 9.2., 1*)  




SREČKE user posted image  
  Tiky - user posted image  
klaraku83 - user posted image  
Toppssy - user posted image  
pin - user posted image  
mojsonci - user posted image
mijateja - user posted image
iris 1978 - user posted image
tanjita. -   user posted image  
T3JK4- user posted image
september*- user posted image



TOKRAT NI USPELO:  
user posted image    user posted image    user posted image  
Malipiki 
  Bebicaa 
 S* 
Tamala86 
primorka.976 
Vijola1 
smartika 
cebelica 
piščanec 
tara.81 
februar202 
Pommaranca
darijal 



(odgovor članu september*)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: januar / februar 2013
15.3.2013 10:08:33   
iris1978

September- user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sedaj pa čuvaj pikico in božaj bušija user posted image .

(odgovor članu T3JK4)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: januar / februar 2013
15.3.2013 12:33:28   
tanjita.
September* cestitam za plusek user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa samo pozitivno mislit.

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: januar / februar 2013
15.3.2013 16:58:31   
T3JK4
Uradno sem še trepetalka... Še 3x spat in bo rezultat čist ziher. user posted image

Zaenkrat veliko pijem (v bistvu precej žejna kar naprej) in veliko tekočine gre iz mene. Trebuh boli, sploh ob polnejšem mehurju. Skratka, upam na čim lepšo betko user posted image

(odgovor članu september*)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: januar / februar 2013
15.3.2013 18:49:05   
oreh
user posted image user posted image user posted image Prav znate polepšat dan. čestitam vsaki novi nosečki in res srečno in mirno do konca.

(odgovor članu T3JK4)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: januar / februar 2013
17.3.2013 17:26:09   
T3JK4
Hojla!
Samo vprašanje bi (spet) imela. Na ET sem bila tako vesela in zmedena, da sem sestro preslišala, če je potrebno na krvni test priti tešč.
Mi zna katera pomagat? 

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: januar / februar 2013
17.3.2013 18:27:56   
dekca
Ni treba.

(odgovor članu T3JK4)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 11:18:58   
september*
mijateja kje si, upam, da je vse vredu s tabo?

T3JK4, sporoči kako ti je šlo danes na krvnem testu.

pri meni je pa jutri dan D, zjutraj bom naredila še CB test in nato moram poklicati Reša, upam, da bo pokazal lep plusek, saj so do sedaj bili vsi pluseki oz. črtice bolj šibke, najprej na Baby chek mini, nato pa še na FS, upam, da mi jutri res pokaže en lep plusek.

lp

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?