|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 12:02:13   
mijateja
Živjo,

danes sem šla preverit raven hormona beta ... Izvidov še nimam. Počutim se še noseča. Je pa ironija, da ko zagledaš plusek, misliš da si na konju pa ugotoviš, da ..... Zgleda, da sem si pridelala še vnetje nožnice. Moja ginekologinja bi mi dala canesten ... v Mb-ju so rekli, da na začetku nosečnosti canestena ni najbolje uporabljat. So mi dali drugo stvar.

September, držim pesti, da boš jutri zagledala en lep plusek.

(odgovor članu september*)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 15:21:30   
mijateja
Moj šel po izvid. Moram še razbrat kaj pomeni. imam 17,61.

3. teden 5.8 do 71.2
4. teden 9.5 do 750.



< Sporočilo je popravil mijateja -- 18.3.2013 15:27:29 >

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 15:33:37   
T3JK4
Končno doma, ljuba moja postelja...

Rezultat današnjega testa je betka 2.108 user posted image
Sem ZELOOOO vesela. Čez 14 dni pa se gremo pokazat še na UZ, takrat bi naj dobila točnejšo informacijo, če sta ostali obe pikici.
mijateja, danes so mi rekli, da vse kar je pod 40, je negativno, žal... 

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 15:37:52   
mijateja
Se katera kaj spozna na vrednosti teh izvidov?

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 16:06:17   
mojsonci
mijateja nočem te preveč strašit ampak mi smo imeli 9i al 11i dan komaj 45 pa je blo fullllll malo user posted image  potem je naraslo na 240 v petih dneh ampak žal ss...
kateri dan po et pa si dala kri?
pa še nekaj, če si na transferju dobila kako injekcijo je to hcg, Reš jo sedaj nekaterim daje...

ponovi čez 3dni, če se bo podvajalo je ok, drugače pa user posted image

T3JK4 user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE to pa je vrednost user posted image  

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 16:13:47   
mojsonci
user posted image  user posted image  sem šla sedaj nazaj brat user posted image  če imaš samo še 18 pa si že imela 240 je isto kot pri nas... čisto nobenega upanja... meni je 5gin. v bolnici potrdilo da je to 100% ss, nisem šla še na pregled krvi ša tudi čisto nič.... Pušenjak mi je napisal, da se lahko samo absorbira, da ne rabi bit krvi... sedaj si pa želim, da se ulije, da gremo lahko po pingvinčka user posted image  še 14dni počakam pol, če je ne bo pa grem do g. ...

(odgovor članu mojsonci)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 16:44:12   
mojsonci
Men je Pušenjak takole povedal, da, če sem pri transferju dobila hcg injekcijo potem je lahko še od nje, če pa sem kri dala čez tri dni še enkrat pa je vrednost narasla se je pa od user posted image  ... men se je iz 45 na 80 pa pol 130 pa pol 250 lepo podvajalo na dva dni... potem je pa kar naenkrat padla na 140 pol drug dan 80... to pa je bil ss... problem je samo, če vrednost počasi raste zaradi izm nos. če pa tako hitro pade je pa baje ok. Sem bla vesela, da je padla, ker smo že imeli izm pa si je res ne želim še enkrat...drugo kot drugo pa bolš to kot pa še kakšna abrazija... najbol je če samo pade pa se samo sčisti, kar ponavadi tako zgodaj se.
Srečno

(odgovor članu mojsonci)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 16:46:44   
mijateja
Ja, sranje je. Moj sonči, si ti še doma ali že delaš? Sama razmišljam, da bom počakala na odgovor iz Mb oziroma bova šla kar na razgovor kako naprej.
Potrebovala bom še dan dva da se sestavim. Tudi CB mi je še vedno kazal, da sem noseča 1-2 tedna in to kar 10 dni, kar mi je bilo čudno.

T3JK4, čestitam za lepo lepo beto!

(odgovor članu mojsonci)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 16:49:09   
mijateja
Nobene injekcije nisem dobila. Krvni test sem imela 13. 3. 240, 18. 3. je pa 17,1.
Upam, da se bo samo sčistilo.

< Sporočilo je popravil mijateja -- 18.3.2013 16:51:00 >

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 17:05:59   
mojsonci
user posted image user posted image user posted image  boga user posted image  objemček 
uradno imam še bolniško, ampak že delam... jo imam pa zato, ker sem mela hudo jiperco in sem bila dvakrat pet dni v bolnici...pa še domov sem si želela pa so vidli, da ne bom počivala....
jst bi na tvojem mestu jutri poklicala in se naročila in tudi jst upam, da se samo sčisti...
uglavnem, jst sem ratala že čisti flegmatik... dokler ne dobim otroka v roke... tole moje sploh ne bi štela kot ss pač pa kot to da se je ugnezdlo in zelo zelo hitro odmrlo... in zame je to neuspešen postopek.... pa, če bi blo hudirja kaj krvi pa NIČ čista belina.... testek pa pomoj men še vedno kaže plus... Pušenjak pravi da tud 3tedne še plusek kaže...

Joj k bi se že danes ulila, da grem po zamrznenca (kar nimam lih optimizna, da se bo kakšen prijel) pol pa čez 3mesece v nov postopek....
Pri meni je blo tako, da po vseh ss in izm, sem pa naravno zanosila po treh mesecih po ss... brez kakršnih težav in pol še čez rok rodila.. (to je blo nazadnja nosečnost)če ne štejem te sedaj. In sem se odločila, da čist nč več ne kompliciram....razmišljam kaj bi bilo če bi bilo.... ni in to je to... škoda mojih živcev res.... če pa v desetih letih ne bo pa že sparam za enega posvojit user posted image  

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 18:39:23   
iris1978
Mijateja žal mi je user posted image user posted image user posted image , Bo pa naslednjič uspelo.

T3JK4- čestitam za lepo beto. Koliko dni po ET, pa si delala krvnega, da je tako visoka beta? Bosta dvauser posted image .

Mojsonci- zelo dober pristop. Če bi le meni uspelo biti takšna. Prej sem se 14 dni sekirala do testa. Beta je bila 14. dan po ET 600. Zdaj pa se že skoraj en teden sekiram , če bo naslednji teden na prvem UZ vse ok. Pa še več kot en teden sekiranja me čaka user posted image , pa si ne morem pomagat.

P.S. A ima morda še katera težave s forumom- meni ga večinoma sploh ne odpre?

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 18:44:08   
mijateja
Hvala.

Sama nimam še nobenega otročka, stara sem 37 let. Sem se že naročila v Mbju.
Iris, tak maš lepo beto, da se ne smeš sekirat.

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 18:54:21   
T3JK4
Krvnega sem delala 16. dan po ET, ki je bil ravno na soboto. Vstavili pa so tudi 2 pikici.
Sestre niso hotele ne potrdit, ne ovrečt možnosti dveh user posted image , dokler ne bo UZ čez 14 dni mimo.

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 20:16:07   
tanjita.
Danes sem imela pregled in ne rabim bit vec hospitalizirana. So mi pa izmerli se enkrat beto in je danes 2200 user posted image , tako da nekaj pa ze mora bit.
V pon imam UZ in upam, da se bo kaj vidilo.

V prvem postopku sem tudi jaz imela beto najprej 80, ki se je podvajala, vendar je potem v 12 tednu prislo do ss. Se je pa vse samo scistlo.

(odgovor članu T3JK4)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 20:28:40   
mojsonci
evo jst sem cel roman napisala pa mi ni hotlo oddat...

T3JK4 kaj pa, če bi šla samoplačniško? Pušenjak pravi, da naj bi se kar je vrednost nad 1000že videlo v maternici...stane pa pregled 35€ meni je blo super, da ni blo treba čakat. Držim pestke

tanjita super user posted image user posted image

iris meni se zdi tvoj hcg čist ok user posted image srečno

Mijateja tudi zate bo posijal sonček boš vidla user posted image user posted image

Lahko nočko vsem user posted image

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: januar / februar 2013
18.3.2013 20:35:49   
Storžica 81
mojsonci ne se bat, da so zamrznjenčki slabši borci. Tudi sama sem bila zelo skeptična do tega, v Lj so mi razložili, da če zarodek preživi odmrzovanje ja pravi borec. Nisem upala verjeti v to, ampak sreča je bila na najini strani, čez slaba tri meseca pričakujemo dvojčka...... tako da srečno user posted image .

Mijateja tudi pri meni je bil test pozitiven, tam nekje okrog 170, naslednjič ko sem dala kri pa je že padal. Vse se je samo sčistilo. Veliko sreče v naslednjem postopku...

Vsem puncam, ki ste tukaj in se trudite priti do svojega otročička, želim veliko sreče ........

LP T

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: januar / februar 2013
19.3.2013 12:30:31   
september*
pozdravljene

no, pri meni je danes dan D in sem zjutraj naredila CB test digitalni in mi je takoj pokazal plusek nato pa še 2-3 tedne, tako da sem že sporočila dr. Reševi in je bila zelo vesela UZ imam po veliki noči torej, 2.4.,  uf kje je še to, upam, da hitro mine.

mijateja tebi pa pošiljam user posted image user posted image user posted image , bo pa naslednjič boljše.

lp

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: januar / februar 2013
19.3.2013 12:33:41   
T3JK4
Vsem hvala za čestitke. Resnično sem vesela, končno se dogaja nekaj lepega tudi za naju (po 5 letih vseh možnih neuspehov in zapletov).

Glede samoplačniškega UZ bom počakala na rednega. Sem se skozi zdajšnji postopek že natrenirala v potrpežljivosti - pač, ovni moramo zadevo takoj dobiti user posted image . Nočem pa it na neki pregled in biti potem zaradi neučakanosti razočarana. Poleg tega sem poskusila tudi "IVF kalkulator" in je tudi ta naračunal, da se bo po 1. 4. srček slišal. Tako da, 2.4. se razčistijo vse dileme. 

tanjita in iris1978, tudi vama čestitke za lepo beto. September*, tudi tebi čestitke za plusek! user posted image  Vse najlepše želim v prihodnosti.

iris1978, forum dela težave... čeprav opažam v zadnjih dneh izboljšanje. Očitno hroščke odstranjujejo user posted image

mojsonci in mijateja - user posted image  in veliko user posted image  za naprej!


< Sporočilo je popravil T3JK4 -- 19.3.2013 12:34:57 >

(odgovor članu mojsonci)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: januar / februar 2013
19.3.2013 12:39:44   
iris1978
September* in T3JK4 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
T3JK4- kateri "kalkulator si to uporabila? Je možno, da prilepiš povezavo?

(odgovor članu T3JK4)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: januar / februar 2013
19.3.2013 12:52:45   
T3JK4
V tej temi sem ga našla... Evo, ponavljam... Vpišeš pa samo datum punkcije. 


< Sporočilo je popravil T3JK4 -- 19.3.2013 12:53:06 >

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: januar / februar 2013
19.3.2013 12:58:02   
oreh
Čestitke vsaki posebej, ki je ugledala plusek!!! želim vam mirno in zdravo nosečnost!
Res se čas do 1. UZ neizmerno vleče, a potem pa tedni začnejo kar leteti.
Vse bo uredu na UZ, zdaj pa le veliko počivat in se čim manj živcirat!

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: januar / februar 2013
19.3.2013 13:44:02   
Anonimen
Ojla september, najprej iskrene čestitke user posted image Ti si imela transfer 4.3., a ne? A sta bila mogoče 2 na vrsti za transfer? Pa še eno vprašanje, če lahko kako to da si sporočila Reševi? Ker jaz moram vedno Rešu? A sta bili tako dogovorjeni? A to si ji kar na mobitel javila? Ker ponavadi zdravila dobim pri njej, UZ, punkcijo in transfer pa imam potem pri Rešu. Mene ponovno čaka postopek najverjetneje v maju, to rundo spet ni ratalo user posted image user posted image

(odgovor članu september*)
  Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: januar / februar 2013
19.3.2013 13:47:19   
pišanec
anonimen, tudi jaz sem sporočila (čeprav slabo novico) Dr. Reš Muravec, saj je ona moja zdravnica v osnovi. Sicer se v postopku veliko večkrat srečamo z dr. Rešem kot z njegovo hčerko, ampak jaz sem se ravnala po pravilu, da je ona moja zdravnica. Verjetno pa si (vsaj dobre novice) tudi hitro izmenjata.
Jaz sem ji poslala kar SMS in potem sva se tudi po tej poti dogovorili, kako naprej.
p

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: januar / februar 2013
19.3.2013 13:47:35   
iris1978
Hvala T3JK4, saj to povezavo sem tudi jaz prilepila. Sem mislila, da je morda še kateri drug. Jaz pa imam prvi UZ 26.3.2013, na tej strani, ko si izračunaš, pa mi piše, da se bo bitje srčka videlo 27.3.2013. No upam, da se bo vseeno kaj videlo, saj je pri vsaki drugače.

(odgovor članu T3JK4)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: januar / februar 2013
19.3.2013 15:47:04   
september*
anonimna
ja imela sva ET 4.3. bila pa sva res druga na vrsti, katera si bila pa ti? koliki postopek pa je bil to za tebe? pošiljam ti user posted image , imeti moraš zaupanje, da bo enkrat uspelo.

sporočila sem pa dr. Reš Muravec po sms in ne Rešu, ker je ona v osnovi moja zdravnica in tudi na UZ sem sedaj naročena k njej. res pa je Reš rekel po ET, da se danes slišimo, ampak jaz sem raje poslala sms njej, pa rekla je da je naj ne kličem , da ji naj kar sms pošljem, če bom kar potrebovala.

T3JK4
tebe sem pa zjutraj ven spustila, iskrene čestitke ob tako visoki beti mogoče pa bosta res user posted image user posted image . UZ pa imama na isti dan, če sem prav prebrala, da ga imaš drugega aprila, ET si imela 2 dni pred mano, samo sem mi zdi da si imela ET 5 dan a ne?

oreh hvala za vse vzpodbudne besede, saj nam res veliko pomenijo!

lp

< Sporočilo je popravil september* -- 19.3.2013 15:48:18 >

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?