|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
11.5.2013 6:27:44   
betricija
evo mene od reša...vidim, da ima zjutraj še vedno gužvo. moj trotek in čebelica še pridno spita, mati matica pa je bila ob 5h že pri atu rešu. dobila 4 doze menopurja..pišuka kaj to on hitro miksa te zdravila. dobro da sem jih navajena, če bi v prvo, jao meni hehe. bil dobre volje. prvi uz imam v petek, bom pa kar malo kasneje prišla okol 6h, da bom lepo odšla direkt v službo.

aleda...čestitke za obletnico..kaj je palčka pokazala? upam, da ti lahko čestitam.

jona klara..objemčke za službo. saj nekako si pričakovala a ne, čeprav ni lepo od njega. da te zaradi tega odpusti...jejhata.pa če je dal razlog pisni zakaj ti daje odpoved, bi šla pa jaz malo do kakšenga odvetnika..ok stane, samo, to je diskriminatorno.a človek nima otrok al kako? ti pa še enkrat svetujem, si še mlada, ok napravm meni si, ne zaganji se in počakaj kakšne pol leta in pojdi popolnoma spočita na nov postopek. mogoče bo pa naslednji uspešen, ker ne boš obremenjena s službo in svojim šefom kot sibila sedaj.

S* kako zamrznjenči?

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
11.5.2013 6:28:20   
betricija
evo mene od reša...vidim, da ima zjutraj še vedno gužvo. moj trotek in čebelica še pridno spita, mati matica pa je bila ob 5h že pri atu rešu. dobila 4 doze menopurja..pišuka kaj to on hitro miksa te zdravila. dobro da sem jih navajena, če bi v prvo, jao meni hehe. bil dobre volje. prvi uz imam v petek, bom pa kar malo kasneje prišla okol 6h, da bom lepo odšla direkt v službo.

aleda...čestitke za obletnico..kaj je palčka pokazala? upam, da ti lahko čestitam.

jona klara..objemčke za službo. saj nekako si pričakovala a ne, čeprav ni lepo od njega. da te zaradi tega odpusti...jejhata.pa če je dal razlog pisni zakaj ti daje odpoved, bi šla pa jaz malo do kakšenga odvetnika..ok stane, samo, to je diskriminatorno.a človek nima otrok al kako? ti pa še enkrat svetujem, si še mlada, ok napravm meni si, ne zaganji se in počakaj kakšne pol leta in pojdi popolnoma spočita na nov postopek. mogoče bo pa naslednji uspešen, ker ne boš obremenjena s službo in svojim šefom kot sibila sedaj.

S* kako zamrznjenči?

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
11.5.2013 9:55:26   
napalmica
Betricija, Aleda hvala!!! Tudi jaz upam, da mi tokrat uspe user posted image .
Aleda ti delaš v pon testek ane? Držim pesti! Antigona je rekla, da ga bo danes, ko ima obletnico. Antigona, kja je pokazalo user posted image ?? Pa čestitke za obletnico!!

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
11.5.2013 11:44:34   
rozica86
anonimen sej nimam dveh aktivnih, ker mi je v mb že potekla. Tako da mam novo za reša. Ker v mb sem bla samo za iui, smo probali, ampak ne gre. Bo treba nardit ovf ali icsi, kot smo se sedaj zmenli. Vem da je hudič to z napotnicami, ampak mi je potekla , tak da je kr fajn se izteklo.

kje si pa ti v postopku in katerme če te lahko vprašam. Kakšno kej maš terapijo.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
11.5.2013 11:57:54   
Aleda
Ja jaz bom delala test v ponedeljek.Čestitke antigona za obletnico! Upam da ti je test pokazal +.
Sem pa prav čudna danes, vremenska... pa še nekaj prehlajena sem.

(odgovor članu rozica86)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
11.5.2013 11:58:13   
mila27
lep pozdrav vsem tuki gor
se vam bom malo pridružla, sem pa nova in grem v postopek k rešu. Beatricija mam pa isto kombinacijo kot ti dipfereline in menopur 2 ampuli.

Me je kr mal strah ker je reku da se ta menopur kr težko meša, a je res tako.

čakamo menstruacijo in potem naprej.

Mal sem prebrala forum in zasledila da maš ti beatricija očitno nek srednji protokol, ker v lj je absolutno daljši. ta je nekako različica dolgega al kako.

lp držim pesti za vse

(odgovor članu rozica86)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
11.5.2013 14:39:43   
pumpkinka
Živjo punce!

Danes sem (sva) dobila v varstvo eno lepo blastocisto, eno smo dali pa v skrinjo. test imam pa šele 27. maja. dolga bo še :)

lep deževen pozdrav, pumpkinka

(odgovor članu mila27)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
11.5.2013 15:53:26   
mišamašaa
Pozdravljene vse skupaj!

Tudi jaz sem začela z postopkom pri rešu. Sedaj si dajem Diphereline, čakam user posted image in potem spet k rešu po tadruge inekcije. Ma men je pa reš zmer fajn, je direkten in pove kako stvari stojijo. Al sem se ga pa že tolk navadla.
Imam pa doma že majhnega fantka, ki bo kmalu dopolnil eno leto. Je plod reševega dela. 2meseca nazaj sem šla še po zmrznjenčke, pa se niso prijeli.
Tako zdaj pa v nov boj. Sem že zelo neučakana.user posted image
Jaz pa sploh nevem kaj so to dolgi in kratki postopki, a se da kateri razložit. Jaz rešu zmer samo kimamuser posted image in si probam vse zapomniti kaj mi je sploh povedaluser posted image .
Držim pesti za vse nasuser posted image

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
11.5.2013 16:29:56   
mila27
misamasaa potem mama tut midve isto kombinacijo zdravil. Katere bom mela od 2.dneva m naprej. jst mama menopur.
Tudi sama nimam pojma o dolgem in kratkem. Tako če katera ve naj kaj piše.

A dobiš kljub temu da se pikaš z dipherelinom menstruacijo kot normalno ali kako. Me kar malo zanima da bi malo splanirala kdaj rabim dopust, ene par dni po transverju.

Kako pa kaj druge a ste na bolniški, baje je reš ne daje, al mate dopust ali kako.

Aja še neki, sej vem sem radovedna , ampak punkcija ziher malo boli oziroma boli, a ste vzele kaj proti bolečinam in kaj če ste.

Mal sem tudi prebirala forum pa nekje piše , da reš ne riporoča zdravil proti bolečinam pred punkcijo kakšno je vaše mnenje.

Še to a ste pri samem postopku kaj spremenile prehrano in jemale kakšne dodatke in kaj če mi lahko katera mal napiše izkušnje iz postopka.

čestitke vsem, ki že mate plusek, ostale pa gremo proti cilju. user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
11.5.2013 17:14:23   
mišamašaa
mila27 jaz bom potem dobivala puregon. Tako sem imela že taprvič in bilo je uspešnouser posted image , sedaj mi je samo malo dozo povečal, ker sem starejša:)
Jaz sem dobila menstruacijo taprvič čisto normalno. Mislim, da si dopusta ne rabiš jemati. Res je, da reš ne daje bolniške, ampak jaz sem takrat poklicala, kar svojo osebno zdravnico in ji povedala, da bom imela punkcijo in transfer - umetno oploditev, in je rekla,da sploh ni problem, da naj samo pokličem kdaj imam punkcijo in od tistega dne sem bila doma.

Jaz nisem vzela nobenih protibolečinskih tablet, ker me je res malo bolelo. Ponavadi so me menstruacije bolj, kot pa punkcija. Je pa res, da moj prvi postopek je bil čisto šolski, vse je potekalo, kot po učbeniku. Zdaj me je pa kar malo strah, da tokrat ne bo tako. Če pa malo zaboli, pa malo stisneš zobe. Je pa to odvisno od vsake posameznice. Joj se pa še danes spomnim, kolk je bilo mene strah, en dan prej nisem nič mogla pojestuser posted image , danes se pa temu samo user posted image .
Jaz tudi prehrane nisem spreminjala, čeprav eni pravijo, da je dobro par dni pred punkcijo jesti čim bolj lahko hrano.
Sem pa od dneva punkcije naprej, poleg prometriuma, jemala še tisti tamajhni aspirin - baby aspirin, al kako mu že rečejo. Baje, da reš to odobrava. Jaz sem mu tudi rekla, da ga bom jemala in je rekel, da super.

Drugače pa, ne si komplicirat zadeve, živi normalno, delajo normalno, jej normalno. Je pa to težko, ker vseeno je to stres za nas. Jaz sem imela res srečo, ker sem šla v postopek prvič in sem takoj zanosila. Tako, da upam, da bo letos tudi tako. Pa ne samo z mano, ampak z vsemi namiuser posted image
No sem se razpisala.

(odgovor članu mila27)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
11.5.2013 21:18:18   
antigona123
No še jaz se na hitro javim. Zjutraj sem delala test, pokazal je čisto rahlo mikroskopsko črto tudi mož pravi, da jo vidi. Morda je morda ni, bomo videli čez par dni. Občutek pa imam kot, da bo user posted image vsak čas pritekla, boli me ne sam tak čuden filing v spodnjem delu trebuha.
Čas bo pokazal svoje.....

pumpkina user posted image za lep zarodek, naj pri tebi ostane do konca.

Vsem, ki se pridno pikate želim mirno roko in polno lepih celic user posted image

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
11.5.2013 23:06:01   
jona klara
betricija- srečno nv postopku in optimistično še naprej, jaz grem v maju na spontan postopek, bova reskirala kar bo bo, pa tega plačala, v ponedeljek je videl 7 foliklov, upajmo na enega pametnega.... se javim jutri in napišem kaj več

antigona- če je črtica je črtica- srečno

S- KJE SI TI

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
12.5.2013 8:28:28   
aksuram
Napalmica in antigona cestitke. Vse bo vredu in srecno do konca. Jona drzim mocno pesti zate, naj bo tokrat uspesno. Jaz sem imela v petek uz. Nasi pikici bije srcek. Druga vrecka je pa prazna.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
12.5.2013 9:22:35   
mamica deklicam
jaz grem pa jutri na operacijo k dr. Voglerju. Mi bo delal laparoskopijo in histeroskopijo. Upam, da do takrat ne dobim user posted image , ker je ni že od 7.4. So mi v petek delali krvni test v stari porodnišnici in je negativen. user posted image

Upam, da mi odkrijejo, kaj je sedaj narobe z mano, da več ne zanosim. Javim drug teden

čestitam novimuser posted image

za vse ostale: pošiljam vam čimveč user posted image user posted image user posted image user posted image in držim pesti

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
12.5.2013 17:36:40   
Aleda
Antigona-držim pesti da bo čez par dni lepa, močna črta. Kdaj boš pa spet ponovila test?
Jaz pa delam jutri zjutraj, sem prav nestrpna že... se mi zdi da me sedaj bolj matra kot prejšnjič ko sem čakala na test. Imam pa tut jaz tak čuden občutek v trebuhu, kot da bi bla napihnjena, mal me boli vsake toliko.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
12.5.2013 18:37:11   
antigona123
Ponovila bom čez kak dan, če se prej ne vlije, da bo če že bo res konkreten plus user posted image , čeprav me kar zvija in imam občutek, da bo danes al jutri že pritekla. Bomo videli kaj bo.
Tebi pa držim pesti, da boš jutri zagledala en konkreten plus user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
12.5.2013 18:40:52   
napalmica
Aksuram cestitke za srcka, glavno da je eden! Srecno dobkonca!

Aleda drzim pesti za jutri!!! Itak da bo user posted image !

Antigona, moja crtica je bila 8.dan po et tudi zelo sibka, 10.dan pa ze mocnejsa. Bos videla da bo!!!

Jaz imam pa jutri krvnega.... Sporocim. Drzite pesti user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
12.5.2013 20:12:39   
betricija
punce dajte mi povedat če je to normalno...v sredo zvečer in četrtek čez dan sem imela krvi samo na papirju..samo nitke..nič drugega. reš itak pravi, ko se vlije se vlije. v petek se je vlilo, no kri je bila na vložku, čez cel dan, vendar ne hujše krvavitve, potem pa v soboto dobim menopur, čez dan skoraj da več nič krvavitve, nekaj rjavih izcedkov, danes še nekaj nitk in to je to????res je da imam od poroda naprej čisto drugačno menstro, prej full močne, sedaj pa kr nekaj, skoraj da ni, samo a naj kaj panike naredim??je imela katera podobne probleme?

jona klara...kje boš delala spontan postopek?v ljubljani, a to imaš še toliko hormonov v sebi, da imaš kar 7 foliklov? vauuu..pa toliko jih nimaš niti ob doziranju hormonov. pridna, naj bo uspešno!

mamica deklicam
, srečno in naj hitro mine. a jutri boš že operirana ali greš notri..joj tiste priprave, ki sem jih jaz imela samo za odstranitev pregrade...nkol več nočem odvajala!!!pa lačna sem bila kot hudič hehe. sem bila pa vsaj prva na vrsti in sem potem hitro jedla hihi...

mila27, menopur se isto meša kot dephereline. meni je čisto simpl. odpreš vodo, vzameš injekcijo najprej z debelo iglo vzameš dephereline, si vbrizgaš v bušija, pustiš debelo iglo v steklenički, da je sterilna, potem pa ko si že ta tanko iglo vbrizgaš dephereline, to iglo odvržeš, vzameš ono debelo iglo in greš po vodo iz ene flaške, pa še v drugo flaško,potem pa samo v vsako stekleničko ki je tabletka notri spustiš vso tekočino jo izprazniš, in paziš, da daš malo zraka ven, tako da injekcijo obrneš, da je zrak zgoraj, pa spet stopiš novo tabletko. paziti moraš edino, da ni zraka notri v injekciji predno si jo vbrizgaš,pač malo potrkaš po njej, da se vsi mehurčki dvignejo, ker drugače boš imela čisto zelen trebuh..pa saj bo šlo
sicer pa v ljubljani delajo zame čisto zgrešeno no... čisto ti spremenijo ciklus, v bistvu te spravijo v meno..začneš 22. dan od 1dne zm, jemlješ suprefact, vmes dobiš menstro, po 14 dneh prideš na uz in če je vse čisto brez menstre, pa da je endometrij tanek, začneš z hormoni...pol pa traja kot traja. pri rešu je pa to tako, da začneš enkrat proti koncu ciklusa s dipherelinom, 2.dan menstre pa prideš k rešu in začneš s hormoni..
reš ne daje bolniške. niti za punkcijo ne..čeprav je tako, da mene ni pri njemu punkcija ničččč bolela, lahko bi šla takoj plesat, v ljubljani pa sem 1x skoraj skupaj padla, pa sem imela lokalno v rit in v nožnico...kako reš tako nežno dela pojma nimam, vendar mu dam z veseljem noge narazen hihi user posted image in jaz sem vzela 1 naglasin pol ure pred punkcijo...da me pol ni bolelo ko se malo razboli. kar se hrane tiče, po postopku nisem nič drugače jedla, jemala sem pa aspirin 100, elevit, sirotko in proteine, kar v hervisu za športnike kupljene..takrat je ratal, prej pa nikoli nič...

mišamašaa a reš dovoli, da greš v postopek pred dopolnjenim 1 letom otroka? v ljubljani mislim, da te ne sprejmejo. bravo in držim pesti..a ne..rešu je najbolje kimat, če ima slabi dan in te začne kurit in dajat v nič, pa sploh slišat ne smeš...

antigona
juhuhu..čakamo, da greš še na krvnega..čestitke

aksuram,
ja čestitke za en srček. a druga vrečka se je tudi videla??tako je bilo pri meni..samo a lahka samo mal napišem, pa ne se vstrašit..če pride kakšna krvavitev, se ne vstraši, ker se lahko ta vrečka odstrani...jaz sem imela tako..krvavela zaradi te vrečke in hematoma do 16t...pa srečno in mirno nosečnost do konca


(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 5:46:37   
Aleda
Dobro jutro! Evo jaz sem nardila test preden grem v službo, CB je pokazal +user posted image user posted image user posted image
sicer je mal šibek, sam je. Ne ven če bom sploh delala še kakšnega, verjetno bom šla sam naslednji pon. na krvnega, pa bomo vidli. Jest upam da bo....user posted image
Lep danuser posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 8:06:39   
antigona123

IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Dobro jutro! Evo jaz sem nardila test preden grem v službo, CB je pokazal +user posted image user posted image user posted image
sicer je mal šibek, sam je. Ne ven če bom sploh delala še kakšnega, verjetno bom šla sam naslednji pon. na krvnega, pa bomo vidli. Jest upam da bo....user posted image
Lep danuser posted image


ČESTITAM user posted image
user posted image user posted image , želim ti lepo nosečnost in zdravega otročička. Fuuuuul vesela zate user posted image


Moja user posted image se nakazuje. Zjutraj ko sem se obrisala sem na papirju zagledala svežo kri. Zdaj čakam, da se vlije. Jeseni pa v nove boje user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 8:13:19   
betricija
aleda, bravo bravo user posted image user posted image user posted image mirno nosečnost in naj bo ßhcg čimvečja.

antigona objemčke user posted image user posted image user posted image . me veseli, da nisi puške v koruzo vrgla in greš v nove boje..kaj pa tista rahla črtica???


(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 8:53:28   
zeuso
Punce lepo mpozdravljene
Aleda in Antigona se spomneta ko sem vama napisala da bo vajino razočaranje(ko so vaju klicali da je transfer tretji dan) na koncu lepo presenečenje. Moje besede so se uresničile zato vama zdaj od srca čestitam nosečkiuser posted image user posted image
napalmica čestitke tudi tebi, končno se je tale pomlad obrnila na pluske pa punce pridite še kaj prečekirat nas ki še vstrajamo v borbi za pluske
mamica deklica srečno danes
aksuram čestitkeuser posted image in lepo nosečnost ti želim
jona klara držim pesti da vama rata v tem postopku, si pa res pridna če si v naravnem ciklusu pridelala sedem foliklov jaz sem samo dva
beatricija evo da ne boš sama se ti pridružujem čeprav bom bolj za teboj ker imam šele v četrtek prevzem zdravil pa še dolgi postopek
pupkinka sej veš da navijam s polno parouser posted image user posted image
mišamašaa, rožica86, dekca, cola, tamala 86, piščanec, aura in mila 27 srečno tudi vam v postopku in naj bo uspešen

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 8:59:42   
zeuso
ojjoj antigona dokler sem jaz pisala si tudi ti, kam je izginila tista šibka črtica, pa ne no zdaj sem pa res žalostna pošiljam ti en velik objemuser posted image

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 9:52:33   
antigona123
Sem borka, ne vržem puško prehitro v koruzo user posted image . Delala sem BC mini in rahla črtica je bila, zdaj pa nevem. Lahko je tudi ss. Sem tudi to že doživela.
Za zdaj še nič krvi sam tisto zjutraj malo na papirju. Me pa ful zvija. Nevem kaj naj si mislim user posted image

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 9:56:01   
betricija
Antigona..kdaj si imela ti ET? pri meni je bilo tako, da sem imela ET na nedeljo, v ponedeljek čez 1t sem pa rahlo zakrvavela, delala popoldne test in bila rahla črtica...ta rahla črtica sploh ni postala ornk črta, vseeno pa je sedaj doma ornk trma, kar je ne za hčerko pomeni da..tako da...črtica je črtica...ti pestkam do konca...

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?