|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke 2014
27.11.2013 9:36:44   
Megy99
Pozdravljene!

Tudi jaz se vam pridružujem. Včeraj naredila test, ki je pokazal plusek, danes ponovila in spet plusek. S partnerjem sva zelo vesela. Izračunala sem PDP, ki bo 1.8.2014.
Veselo novico bova povedala šele po prvem pregledu, čeprav je težko čakat :))

To je moja prva nosečnost, stara sem 22 let

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Nosečke 2014
3.12.2013 10:31:19   
Tippi
Dobrodošle vse nove! user posted image

Tale tema kar sameva. No, jaz pridem občasno še na RR in vedno obvezno pogledam še sem user posted image

Neala, Witch, Tedy in ostale, dajte malo poročat, kako vam gre?

Pri meni odkrita NS, ampak bomo že zgurali. bila sva tudi na 3d, malo gledali lulčka, malo gledali zalit obrazek user posted image , skratka čudovit pregled. morfologija na 3D zaenkrat tudi perfektna, tko da zdaj,ko sem vstopila v tretje trimesečje, samo še lepo odštevam in zelo zelo zelo ZELOOOOO komaj čakava malega človečka user posted image

(odgovor članu Megy99)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Nosečke 2014
10.12.2013 14:16:59   
*tedy*
tippi pri meni gre ravno h koncu tretja M po ss, tako da sedaj samo še akcija in upam, da kmalu pričakujemo jesenčkauser posted image user posted image . SEm komaj čakala zadnjo M, sedaj ma pa na trenutke kar panika grabi, če naj sploh delamo na user posted image , kaj pa če bo spet ss, če bo vse ok.....ja dva ss pustita posledice nimaš kaj, ampak mislim da so to samo trenutni prebliski in da bo bom v pričakovanju bodo vsi dvomi odšli na počitniceuser posted image user posted image .
Pa ti?? Sedaj pa samo še odštevaš, kajne??

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Nosečke 2014
11.12.2013 8:08:56   
Tippi
Tedy ta strah je normalen in vsaj po mojih izkušnjah sodeč, ne bo izginil dokler v rokah ne bom držala malega bebija user posted image
sicer zares še ne odštevam, bom pa kmalu začela in res komaj čakam. še dobro da je februar kratek hahaa

ti pa AKCIJA!! in ne bodi v dvomih. točno vesta, da vama je še eno detece namenjeno, zato kar pogumno!! user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Nosečke 2014
11.12.2013 9:30:46   
Neala
Hej hej, da se malo spet javim!!

Sem v 22. tednu, morfologijo pa imam naslednji teden, tako da s kakimi bolj konkretnimi informacijami žal še ne morem postreči user posted image . Nazadnje sem imela pregled sredi novembra in se mi že takooooo vleče od takrat. Sploh ne morem dočakat pregleda, ki bo v ponedeljek.

Počutje pa... čez dan oz. dokler pridem iz službe sem kar dobro, potem pa se mi še kar pojavljajo slabosti. Pa trebuh imam potem zvečer ves napet in me kavč prav kličeuser posted image . Brce zdaj postajajo bolj intenzivne in najbolj brcka zvečer, ko z možem leživa v dnevni sobi pred tv.

Tippi kako si kaj ti? Kateri teden? Ne morem verjet kako beži čas... Hitro bosta tu marec in april.

Tedy, tebi pa reeeeees srečno pri "domačih nalogah" za novega člana user posted image .

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Nosečke 2014
11.12.2013 12:59:25   
Tippi
iiii neala, brcike user posted image
jaz noro uživam v njih, sploh zvečer, da da user posted image

drugače pa, nujno pridi povedat, kako je bilo na morfologiji, a važi? user posted image

jaz sem ok. zdaj 28. teden, zadnje trimesečje je pred manouser posted image sicer se večino časa ubadam s tehtanjem in merjenjem kaj bom pojedla, ker mam nosečniško sladkorno, po novem še tadolgi insulin, ampak mi vsaj dolgčas ni heheh

in ja, komaj čakam marec. naj že pride!! user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Nosečke 2014
25.12.2013 19:07:10   
witch

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi]


Neala, Witch, Tedy in ostale, dajte malo poročat, kako vam gre?



Jaz pa vesela sporočam, da je najino dete donošeno user posted image Vesela sem, da sva prilezla do te meje. Pregledi so vse pogostejši, naslednji teden me čaka ctg, dogaja se user posted image
Drugače pa sramna kost boli za znoreti, zvija me (predvidevam do so kakšni popadki), trebuh otrdeva, hja, ni več daleč. Uživam v nosečnosti, čudovit trebušček imam, nobenih težav in po eni strani hočem da kar traja, po drugi strani pa si želim spoznati to bitjece. Da vidim komu je podoben, kakšnega spola je, da ga polubčkam...

Midva uživava te praznike, razvajava se, imava se lepo. Hočem, da so ti prazniki, še zadnji v dvoje, čudoviti.

In to želim tudi vsaki od vas. Naredite si jih nepozabne.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Nosečke 2014
25.12.2013 19:33:40   
*tedy*
witchuser posted image user posted image user posted image user posted image čestitke zdej pa samo še finiš in boš imela najlepše novoletno darilouser posted image user posted image user posted image . Malo ti pa vseeno zavidam tako , da upam, da grem kmalu po tvoji poti....srečno in drži se....
tippi ti pa si tudi že v zadnjih krogihuser posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Nosečke 2014
26.12.2013 19:48:02   
Tippi
witch superca!! user posted image  iskreno se veselim s teboj!! in čisto malo ti zavidam prijetno nosečnost in da v njej uživaš user posted image  saj ne, da jaz ne, dejstva da sem nosečka, in da gre zaenkrat vse ok, sem strašansko vesela in srečna do lune in nazaj, ampak o težavah pa raje ne bi, sploh glede na sladkorno, ki me je doletela. user posted image  pa hrbet me je začel bolet, pa noge, pa spet se mi je vrnila slabost, pa ni da ni...sam jamram user posted image

tedy odštevam še ne, ampak bom zdaj zdaj. še deset tednov, pa smo v finalu. in če bo tako, kot pravi ginekolog, se zna zgodit, da bo tud dva, mogoče tri tedne prej, ker je mali precej velik. malo zaradi naju, ker nisva glih pri majhnihuser posted image , malo bo pa verjetno pripomogla NS. a tako pač je. če bo dva tedna prej, se pa tud ne bom branila heheh

in tedy držim pesti, da boš čim prej za nami!! user posted image cajt je že user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Nosečke 2014
26.12.2013 20:02:55   
Neala
Hej!
Da se spet malo javim! Sem malo pokukala, če se je katera oglasila in vidim, da ste se le malo pofočkale .
user posted image

U, Tippi, ne morem verjet, da je čas tako hitro minil in da bo že novo leto oz. potem ko bo januar, se človeku zdi, da samo še malo in bomo rodile. Vsaj pri prvi punci je bilo tako, ko smo prestopli novo leto, se mi je zdelo, da zdaj smo pa že tam, čeprav sem tudi dejansko rodila šele aprila.
Zdaj sem v 24. tednu, slabosti so se tudi meni malce vrnile, pa zgaga, pa... boleča trtica in cela rit ter dol noge... V glavnem, tudi jaz bi lahko jamralauser posted image . Aja, morfologijo sem imela 2 tedna nazaj, še vedno kaže, da bo očitno punca user posted image . Samo želim si, da bo še naprej vse v redu, da bi lahko v službi delala do konca in da bi dete lepo raslo ter da bi rodila v normalnem roku. Zdaj v drugo se veliko bolj obremenjujem s skrbmi, da bi bilo kaj narobe in sem pred vsakim pregledom nekoliko živčna.

Lepo bodite punce, lepo še naprej preživljajte tele praznike!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Nosečke 2014
28.12.2013 13:10:02   
*tedy*
Neala , Tippijoj kako čas leti....srečno do konca in upam, da se vam pridružim še pred mi pobegnete na drugo temouser posted image user posted image A sta imena že zbrali???
Moje počutje pa je trenutno tako nekam čudnouser posted image , dragi je čez lužo, soseda pa danes pride in mi razlaga kako jo boli roka in še sušilni stroj je z enim nosila po stopnicah.....in jest njen zakaj pa nisi rekla sej bi ti loh jest nesla....in ona men ti pa sploh ne smeš nosit k si zihr nosečauser posted image user posted image user posted image no mogoče se pa njene besede uresničijouser posted image user posted image še teden dni in vse bo jasnouser posted image user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Nosečke 2014
28.12.2013 20:05:27   
pridkana
*tedy* držimo pestiuser posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Nosečke 2014
30.12.2013 19:11:02   
Tippi
Neala super za dobro morfologijo in sploh super, da gre vse gladko. vesela, vesela!! user posted image
in res, zdaj po novem letu nam bo zbrzelo, tud dojele ne bomo kdaj bomo v porodnišnicah user posted image

Tedy hahaha sem se prav nasmejala user posted image  in nestrpno čakam vesele novičke!! a je lahko lepši čas kot december za prinest plusek? ne ni user posted image

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Nosečke 2014
7.1.2014 14:29:59   
Nanuk
Pupe, v porodnišnici Lj bo v petek 10.1. in soboto 11.1. popoldan praktični del za mlade zdravnike ginekologe, kjer bodo s fensi šmensi delali brezplačne UZ. Potrebujejo nosečke ki imajo PDP med 20.3. in 10.6. Pregled bo potekal preko trebuha, trajal bo 30min, v zahvalo bojo nosečke dobile sliko, mogoče tudi kratek filmček v 2D ali 3D. Lahko pridete s partnerji.

Prijave na 01 522 6073 ali 051 321 224

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Nosečke 2014
8.1.2014 7:15:15   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Nanuk

Pupe, v porodnišnici Lj bo v petek 10.1. in soboto 11.1. popoldan praktični del za mlade zdravnike ginekologe, kjer bodo s fensi šmensi delali brezplačne UZ. Potrebujejo nosečke ki imajo PDP med 20.3. in 10.6. Pregled bo potekal preko trebuha, trajal bo 30min, v zahvalo bojo nosečke dobile sliko, mogoče tudi kratek filmček v 2D ali 3D. Lahko pridete s partnerji.

Prijave na 01 522 6073 ali 051 321 224



jooooj tole je pa super! user posted image sam mene datumi zje.bejo user posted image bi šla pa ziher, če bi bila v okviru zgornjih PDP-jev!

(odgovor članu Nanuk)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Nosečke 2014
28.1.2014 17:48:37   
littlestar5
Še ena nova user posted image Ravno danes zjutraj sem 4 dni po zamujanju M, naredila test in je bila črtica zelo rahla. Po enem ss lani v 6.tednu in operaciji pregrade upam, da bo sedaj vse ok in da sem res srečka user posted image . Sem pa malo računala v kolkem tednu naj bi bila, in glede na to, da je bila zadnja M 28.12.2013, sklepam da sem v 5 tednu. Malo me skrbi, ker je bila črtica malo vidna. Prav tako čutim večjo utrujenost, prsi so malo večje, kakšen teden nazaj so je pojavila občutljivost bradavic, ki pa zdaj zmeraj bolj pojenja. Ali je to kaj narobe? Prav tako prosim še za eno mnenje. V februarju sem naročena na čiščenje zobnega kamna. Je to vredu opraviti med nosečnostjo ali ne? Česa se moram še paziti? Hvala za vašo pomoč.

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Nosečke 2014
30.1.2014 1:18:33   
bucka*
Živjo! Tudi če je bila črtica samo malo vidna, si res najbrž noseča :) tudi moja je bila taka, ampak sem prej naredila toliko negativnih testov, da sem točno vedela kako zgleda bel bel test in kako rahla črtica :) če test ponoviš čez par dni, bo zagotovo čisto taka kot kontrolna :)

za zobni kamen ne vem, najboljš da pokličeš h zobarju in vprašaš. mislim pa, da tako zgodaj ni problem. Drugače se pazi samo tablet in alkohola, pa kakšnega težkega dvigovanja, pa folne kisline ne pozabi. Ostalo pa ni tako zelo pomembno :)

veliko sreče!

(odgovor članu littlestar5)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Nosečke 2014
30.1.2014 8:56:10   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: littlestar5

Še ena nova user posted image Ravno danes zjutraj sem 4 dni po zamujanju M, naredila test in je bila črtica zelo rahla. Po enem ss lani v 6.tednu in operaciji pregrade upam, da bo sedaj vse ok in da sem res srečka user posted image . Sem pa malo računala v kolkem tednu naj bi bila, in glede na to, da je bila zadnja M 28.12.2013, sklepam da sem v 5 tednu. Malo me skrbi, ker je bila črtica malo vidna. Prav tako čutim večjo utrujenost, prsi so malo večje, kakšen teden nazaj so je pojavila občutljivost bradavic, ki pa zdaj zmeraj bolj pojenja. Ali je to kaj narobe? Prav tako prosim še za eno mnenje. V februarju sem naročena na čiščenje zobnega kamna. Je to vredu opraviti med nosečnostjo ali ne? Česa se moram še paziti? Hvala za vašo pomoč.


Najprej čestitam za črtico user posted image
glede zobnega kamna in večina vseh 'klasičnih' zobnih posegov, razen rtg-ja, je vse dovoljeno. sploh ne vem od kod prepričanje, da naj ne bi nosečnici nič delali pri zobarju. celo zaželjeno je! tudi anestetik je dovoljen. Meni so med nosečnostjo zamenjali cel zob, ker se mi je odlomil. sem bila praktično vsak dan pri zobarju. prav tako sem dobila dve novi plombi in zamenjjala tri stare.  od tega sem prejela vsaj 5 injekcij proti bolečinam. ko sem dobila nov zobek, mi je na vseh zobeh sščistila še zobni kamen. nekje ga je bilo več, drugje nič. hec je samo v tem, da pravo čiščenje zobnega kamna zelo boli in če imaš občutljive dlesni, te bo verjetno prenaročila, ker med nosečnostjo znajo dlesni zakrvavet. prav tako je zoprno, če moraš dolgo sedeti na stolu, zaradi položaja hrbta in trebuha, nekaterim nosečnicam ni prijetno. če ti to ni problem, kar pojdi. zobar med nosečnostjo je nujen! user posted image

kje ste stare borke?? tedy, neala??

evo, jaz sem pa končno prilezla do 35. tedna in smo zdaj v nizkem štartu. pravijo da bo dva tedna prej. več izvem v porodnišnici 11.2. pa pridem potem poročat. Komaj ga že čakamo user posted image

(odgovor članu littlestar5)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Nosečke 2014
30.1.2014 10:55:24   
witch
Tippi a že 35. teden user posted image neverjetno kako hitro je šlo. Kako se počutiš? Imate že vse pripravljeno za malčka?

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Nosečke 2014
30.1.2014 12:17:34   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: witch

Tippi a že 35. teden user posted image neverjetno kako hitro je šlo. Kako se počutiš? Imate že vse pripravljeno za malčka?



oooo witchi kako ste? kako vam gre? ful sem vesela, da si se oglasila, daj malo poročaj kako gre z malim user posted image
jaaa, mi smo pa že pri koncu. komaj verjamem, da sva dočakala finale. se mi je zdelo, da ne bo nikoli konca, zdaj pa počasi že odštevamo user posted image  upam in si želim, da bo šlo vse gladko. kar ne moreva še verjeti, da smo res tik pred zdajci. uresničujejo se nama sanje user posted image

za malega je že vse pripravljeno. no ja, večina. ostalo bova pa dokupila po porodu, kar še ne moreva verjeti, da se nama to res dogaja, zato sva tudi tako previdna in vraževerna... in sva kar nekaj stvari pustila, da bova dokupila po rostvu, ko bova malega držala v rokah user posted image
drugače pa, včeraj in danes, če ne bi imela trebuha in ne bi mali brcal, ne bi vedela da sem noseča. moje gromozanske težave, so praktično čez noč izginile user posted image  očitno sem vedno bolj evforična in komaj čakam porod, da sem na vse težave pozabila. še jamrat sem pozabila hahaha user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Nosečke 2014
31.1.2014 12:02:03   
Neala
Hej hej bejbike...

Hej Tippi moja, kako sem vesela, da si že počasi pri koncu!! kako hitro je vse to minilo, ne? Jaz sem 29. teden in tudi ne morem verjet, da čas tako beži.

Počutje je tako tako.. solidno. Proti tistim začetkom je tole zdaj super. Malo zgaga, malo slabosti (sploh po sladkarijah), včasih trd trebuh (zaradi službe, ker sedim 8 ur) itd... Ampak drugače pa v redu. Želim si le, da lahko delam do konca (do sredine marca) in da bo vse v redu.

Pripravljeno nimava v bistvu še nič veliko. Sobico bo treba uredit, pa nekaj cotik bom dobila od kolegice, ampak se mi še nikamor ne mudi. Pa nekak tudi sama nočem nič urečt in bom raje potem po porodu še kaj kupla, prej pa kvečjemu kaj za dušo.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Nosečke 2014
31.1.2014 12:36:19   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Neala

Hej hej bejbike...

Hej Tippi moja, kako sem vesela, da si že počasi pri koncu!! kako hitro je vse to minilo, ne? Jaz sem 29. teden in tudi ne morem verjet, da čas tako beži.

Počutje je tako tako.. solidno. Proti tistim začetkom je tole zdaj super. Malo zgaga, malo slabosti (sploh po sladkarijah), včasih trd trebuh (zaradi službe, ker sedim 8 ur) itd... Ampak drugače pa v redu. Želim si le, da lahko delam do konca (do sredine marca) in da bo vse v redu.

Pripravljeno nimava v bistvu še nič veliko. Sobico bo treba uredit, pa nekaj cotik bom dobila od kolegice, ampak se mi še nikamor ne mudi. Pa nekak tudi sama nočem nič urečt in bom raje potem po porodu še kaj kupla, prej pa kvečjemu kaj za dušo.




Joj dolgo se že nismo brale! super, da si se oglasila. sem ful vesela user posted image
uuuuuu ti si tudi že v ciljni ravnini! zdej zdej bo. potem se bomo pa o kakcih in zobkih zgovarjale heheheh

pa ja. za cotike in ostale dojenčkaste stvari ni nobene panike. sploh v današnjih časih. če ti kaj zmanjka, fali, pošlješ dragega ali pa koga desetega in maš en dva tri pri roki. jaz tud ne maram pretiravanja. ok, osnove že, vse ostalo pa otom potom! in res komaj čakam!!

pridi se še kaj pofočkat! user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Nosečke 2014
31.1.2014 13:01:32   
Neala
Ja, najbolj sem na fb aktivna, ko se aprilčice pogovarjamo. Tu pa res še bolj redko pridem. Ampak vsake toliko pa sigurno, da si podelimo trenutne izkušnje :). Ko boš rodila, ne pozabi tule objavit user posted image .

Kar se tiče nabavljanja sem ista, ja. ko sem taprvo rodila, sva itak že v prvem mesecu ratali polno mobilni in sem z vozičkom dopoldan prešetala celo mesto in sproti kupovala, če sem kaj rabila. Takrat je še najlažje s takim malim okrog hodit, ker itak samo spijo in jejo.

No, zdaj samo še upam, da bo vse do ciljne črte ok in da se nama rodijo res zdravi otroci. To je najpomembnejše od vsega.

Drži se, uživaj in se tipkamo!!!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Nosečke 2014
3.2.2014 9:17:14   
witch
Tippi tudi vidva oziroma vi si zaslužite srečo. Veliko ste dali skozi in je prišel čas, ko boste pa dobili tisto kar si najbolj želite. In jaz sem zeloooo vesela za vas. Pa komaj čakam da berem tisto najlepše sporočilo od tebe.
Če ti priznam, je tudi mene bilo zelo strah na koncu nosečnosti. Prav bala sem se navezati na tega otroka, kupovati za njega, se ga veseliti. V glavi mi je hodilo samo kaj pa če... Tako da do decembra nisem imela čisto nič. Okrog desetega decembra je pa moja mami znorela. Češ da ne bo ona prala oblekic in kupovala stvari. Tak da sem se spravila kupit voziček, previjalno in nujno potrebne stvari. Zadnjega decembra sem končno opogumila da bi sestavila posteljico in jo dala v spalnico. Ampak nisva imela časa. Tako da je pa to potem mami z mojim naredila. In čisto razumem tvojo previdnost in vraževerje. Vse stvari počakajo v trgovinah. Bosta pa ati pa sestrica nakupila vse in še več user posted image
Ti kar uživaj in božaj trebuščka, saj veš, pogrešeala ga boš user posted image
Mi smo ok. Malček pridno raste. Dobil je tista lepa polna dojenčkasta lička. Predvidevam da se fajn redi, ker je vedno bolj težek user posted image Po oblekicah vidim, da tudi dolžina nič ne zaostaja za kilogrami. Jutri imamo posvetovalnico pa bomo videli kako je. Drugače je ful priden, ponoči lepo spiva. No, so noči, ko bi jedel na uro in pol, takrat si mami močno želi nazaj trebuščka user posted image So pa noči ko lepo spi. Danes je spal 5 ur, sva pojedla pa 3,5 ure. Pa sva jedla pa 3 ure. Evo in spet nazaj spi. Čez dan pa se njemu dogaja. Spi zelo malo. Samo bi se cartal, učke odpre koliko jih more pa vrti malo radovedno bučko. Lepo nam je user posted image Kot sem že enkrat napisala, lansko leto takega časa sem sanjala, zdaj te sanje končno živim user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Nosečke 2014
6.2.2014 9:12:34   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Neala

Ja, najbolj sem na fb aktivna, ko se aprilčice pogovarjamo. Tu pa res še bolj redko pridem. Ampak vsake toliko pa sigurno, da si podelimo trenutne izkušnje :). Ko boš rodila, ne pozabi tule objavit user posted image .

Kar se tiče nabavljanja sem ista, ja. ko sem taprvo rodila, sva itak že v prvem mesecu ratali polno mobilni in sem z vozičkom dopoldan prešetala celo mesto in sproti kupovala, če sem kaj rabila. Takrat je še najlažje s takim malim okrog hodit, ker itak samo spijo in jejo.

No, zdaj samo še upam, da bo vse do ciljne črte ok in da se nama rodijo res zdravi otroci. To je najpomembnejše od vsega.

Drži se, uživaj in se tipkamo!!!


vidim ja, da si izginila, se mi je zdelo, da na fb čvekate user posted image
o ja, pridem povedat, ko bomo kompletni user posted image

in res, samo to je pomembno, naj bodo zdravi! naj nas vesolje usliši! user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?