|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke 2014
11.9.2013 9:27:29   
Neala
IZVIRNO SPOROČILO: Agnes27
češ kaj mi je tega treba ipd.



haha, my words exactly!!! user posted image

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Nosečke 2014
11.9.2013 9:47:18   
Tippi
neala a veš, da je bilo bolje ko mi je bilo slabouser posted image , sem vsaj pri jedi bila kot miška, zdej se mi je pa apetit odprl za znoret...to ni kul...prav ne vem kako se bom nazaj držala...NON STOP SEM LAČNA!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Nosečke 2014
11.9.2013 9:52:11   
Neala
Ja ja, se spomnim prve nosečnosti. Prve tri mesece sem tri kile shujšala, apetit nula. Sva takrat šla v Ameriko in toliko različnih kultur in jedi, jaz pa nos tiščala skupaj, da nisem bruhala user posted image . Zdej pa kr nekak jem, se trudim, da mi ni pol preveč slabo. No, ko pa so v prvi nosečnosti minili trije meseci, se je pa odprlo, tako kot pri tebi. Aaaampak ne, da bi jedla zelenjavo, ampak junk food: hamburgerji, pomfri s kečapom, pizze, kebab.. jaoooo user posted image . Proti koncu pa še bomboni, pa vse kar je jagodno user posted image .

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Nosečke 2014
11.9.2013 13:56:51   
*tedy*
ja punce tud jest komaj čakam da bo konecuser posted image user posted image . Sploh potem na koncu se mi zmeraj tko vleče, jets pravim da bi vsaka naslednja nosečnost morala bit en mesec manjuser posted image user posted image user posted image potem bi bila jest že kmalu pri koncuuser posted image user posted image
pri nas dežuje in po popoldanskem spancu , punce gledajo risanke mali pa dela nalogo, no , vsaj naj bi jouser posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Nosečke 2014
11.9.2013 14:24:25   
artista7
Moj apetit je povsem enak kot prej, ni sile in upam, da se ne redim user posted image

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Nosečke 2014
13.9.2013 14:35:29   
Čukica
Jaz pa ful nisem lačna. Kar me malo skrbi, apetita ni, slabo sicer tudi ne (upam da tako ostane), ampak kaj ko mi nič posebej ne zadiši-razen meso tu pa tam.
Neala se pa moram spet strinjati s tabo - tudi meni so v prvi nosečnsti dišali razni hamburgerji in mastna hrana. Nenormalno pogosto sem si želela v mcdonalds - kamor btw NIKOLI ne zahajam in mi je drugače hrana tam zelo ogabna. takrat pa....
Sem se pa kotalila v prvi nosečnosti naokoli - kg so kar gor šli in gor...nerazpoznavna sem bila. v zadnjih 6m 25kg+. Obup, mi je pa ful voda zaostajala v telesu, tako da ni bila samo hrana kriva, da ne boste mislile zdej kaka pujsa sem:DD sem pa vse zgubila v cca 8 mesecih brez diet ali telovadbe. tako da kakor je šlo gor je šlo tudi dol.


(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Nosečke 2014
13.9.2013 14:58:21   
Čukica
NASVET ZA TISTE, KI VAM JE SLABO: probajte s proteini. Nekje sem prebrala, da punce uspešno premagujejo slabost z vnosom več proteinske hrane (meso, jajca, mleko, jogurti, proteinski napitki). To da povsod svetujejo krekerje na tešče in da jih skozi po malo ješ je bedarija. To so namreč samo gljikovi hidrati, ki se kopičijo na riti.
Meni sicer ni nič slabo, je pa res da mi meso ful diši in da ga velikokrat jem tudi brez priloge. Tudi na navadne jogurte sem kar navalila, po navadi pa so mi bili prekisli. Tako da mogoče pa je kaj na tem...dejte probat, škodi ne. Oz škodi manj kot krekerji in sladkarije;)) Vsak znak ki vam ga telo da, je ker nekaj sporoča: ali ima česa preveč, ali pa premalo. Slabost lahko pomeni pomanjkane proteinov. Najbrž mi ne dišijo jogurti in meso kar tako brez veze.:)
Upam da bo keri pomagalo

< Sporočilo je popravil Čukica -- 13.9.2013 14:59:30 >

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Nosečke 2014
17.9.2013 7:38:25   
*tedy*
tippi kje se potepaš?? Upam, da so slabosti minile in da uživaš v user posted image . jest komaj čakam pregled naslenji torek, me čaka še AC oktobra. Vsake toliko me kar malo daje panika, če je vse ok, slabosti so skoraj minile, počutje je presenetljivo ok ....verjetno si bom res nabavila AS.... vsaj dokler ne začne res brcat.....sem pa danes v 12t ednuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Nosečke 2014
17.9.2013 12:27:02   
Tippi
joooooj vse sem že napisala, pa sem kliknila izbriši hahahaha čist adijo no!

hej hej tedy user posted image  tukaj sem, malo manj pogosto, ker smo se marčevke malo preselile v bolj zasebne vode! drugače pa sledim in tebe in nealo! vesela sem, da se ti je slabost umirila, tudi meni se je! občasno me še fejst zaslabi, ampak traja max eno urco. dobro da ne hodim v službo in se takrat lahko malo uležem in hitro mine. Čakamo še nealo da jo mine! Jo berem in ji je še vedno strašansko slabo, bogica user posted image

Drugače pa cajt kar leti. jaz bom zdaj zdaj v 16. tednu, in ti že v 12.??? jaoooo kam gre ta čas. zdej zdej bo pomlad!! user posted image user posted image

Jaz pa čakam mehurčke. nekaj sem že začutila, ampak zdaj par dni spet nič, tako da sem v pričakovanju prvih gibaov. lani sem jih ta čas že občutila. user posted image  in AS je res super. vsako jutro preverim lulija user posted image  najdem ga takoj, isto sekundo ko prislonim sondo in poslušam par sekund in neham. samo toliko da ga slišim in se ful pomirim. ti ga toplo priporočam!

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Nosečke 2014
17.9.2013 12:37:01   
Neala
Hej punce!
Da se tu še malo oglasim! Tippi, jaz tudi mislim nate večkrat! In sem tako vesela, ko vem, da nimaš več slabosti in zdaj tudi tedy pravi, da ne več... Tako, da imam kr nekak psihološko mejo, da bo nekje okrog 12. tedna tudi meni šlo na boljše. Zdej sem komaj 9 tednov dopolnila, šele v soboto bo 10 in takooooo počasi mi gre vse skupaj, da groza user posted image . In to samo zaradi tega počutja.

V prvi nosečnosti sem mehurčke začutila nekje v 17. tednu. In to recimo zvečer, ko sem ležala in bila povsem umirjena. Tako, da tudi tebi Tippi se bo vse bolj stopnjevalo.

AS sem pa tudi jaz imela takrat. Prav fajn sem se pomirila, sploh v kasnejših mesecih, ko tamala včasih ni bila nič kaj aktivna in sem bila kr malo v skrbeh. In sem komaj čakala, da pridem iz službe in jo poslušam. Takrat sem se res pomirila. V bistvu se mi zdi, da AS res najbolj prav pride v zadnjem trimesečju, ker se je meni dostikrat zgodilo, da je bila tamala čist mirna občasno.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Nosečke 2014
18.9.2013 18:21:28   
*tedy*
Sporočam vam žalostno novico....danes ponoči sem začela krvaveti, sem šla na urgenco, kjer srček ni več bil, plod naj bi bil velik 1,4mm kar ustreza 7-8 tednom. Sicer sem bila na UZ pri 8 tednov 3/7 in je bilo še vse ok.
Ker sem bila tešče sem kar tam ostala in so mi naredili čiščenje.user posted image ....sem že doma .....user posted image user posted image

uživajte do konca in božajte svojeuser posted image user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Nosečke 2014
18.9.2013 19:55:36   
Neala
Oh, tedy..... Čist šokirana, ko sem prebrala tole user posted image user posted image user posted image . Najprej sem nekaj minut samo strmela v to, kar si napisala...

Iskreno mi je žal in narava je očitno že morala tako poskrbeti. Pošiljam ti en velik objem in nocoj mislim nate! Naj te tvoja družinica crklja user posted image user posted image user posted image . Drži se!

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Nosečke 2014
19.9.2013 7:48:20   
Tippi
OMB tedy user posted image user posted image
Sploh ne vem kaj bi ti povedala, ker vem, da nobena beseda ne bo potolažila user posted image
Te samo nežno pobožam po laskih, toplo objamem in ti želim, da si vzameš čas za žalovanje in ko bo prišel vaš čas, se ponovno podate v nove boje...

Tukaj sem, če boš kaj rabila....lahko tudi na ZS....objem user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Nosečke 2014
19.9.2013 9:23:56   
*tedy*
tippi in neala hvala .....zaenkrat se malo odjavljam od foruma, dvakrat zapored ss ( in tokrat v 12 tednu) je malo preveč tudi zame.....ko pridem malo k sebi vas pa kaj preberem

čuvatje trebuščke in uživajte v user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Nosečke 2014
20.9.2013 9:02:23   
witch
Tu in tam vas pridem preberem, da vidim kako sta stari borki tedy in tippi, zdaj pa berem te žalostne novičke user posted image user posted image

tedy žal mi user posted image user posted image user posted image Jokam s tabo user posted image Zjokaj se, sovraži cel svet, vzemi si čas za žalovanje, potem pa ko bosta dovolj močna in se podata v nove boj pa močno držim pesti da vama bo uspelo in bo konec srečen. user posted image user posted image

Tippi vesela sem za tebe, da so se ti slabosti umirile user posted image Zdaj pa le začni na polno uživati user posted image Jaz sem samo vesela da teh slabosti nisem izkusila user posted image Jaz sem brcike začela čutiti v 17. tednu. Po mojem je bilo že kdaj kaj prej, samo nisem vedela kaj je. Zdaj v 24. tednu so pa že kar pogoste in vedno močnejše user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Nosečke 2014
23.9.2013 12:07:16   
Tippi
Tippi vesela sem za tebe, da so se ti slabosti umirile user posted image Zdaj pa le začni na polno uživati user posted image Jaz sem samo vesela da teh slabosti nisem izkusila user posted image Jaz sem brcike začela čutiti v 17. tednu. Po mojem je bilo že kdaj kaj prej, samo nisem vedela kaj je. Zdaj v 24. tednu so pa že kar pogoste in vedno močnejše user posted image


Hvala user posted image  tudi jaz večkrat pomislim nate in te zasledujem, da vidim kaj se ti dogaja user posted image  meni so slabosti že skoraj čisto popustile, zdaj zadnje dni so se spet vrnile in to kar hudo. me onesposobi za par ur. očitno bom takole nihala s slabostmi do konca. nimaš kaj.

jaz sem plahutanje začutila v tem tednu (15-16. teden) user posted image  in zdaj čakam, da bo vsak dan močnejše...čist sem neučakanauser posted image in komaj čakam da bo marec user posted image

se pa tudi jaz skoraj vsak dan spomnim na tedy... še vedno me stisne ob njeni izgubi user posted image


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Nosečke 2014
23.9.2013 16:21:24   
Mateia.
Js vstopam sedaj v 17. teden pa sploh ne vem a je tisto kar ucasih cutm pravo al sam plod moje domislije :) :) ucasih ze mislim,,o nekaj je bilo, pol pa ugotovim da cutm srcn utrip .. al a samo tko enakomerno brca :D ucasih pa cutm kot, da bi me nekdo prfrcnil v trebuh :D bom pocakala da bo bolj intenzivno pa bom pol vidla :) :)

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Nosečke 2014
23.9.2013 17:30:07   
Čukica
Da se se jaz malo javim. Tedi socustvujem s tabo. Tudi za mano je ze kar nekaj straha in krvavitev cel prejsni teden. tudi v bolnici sem bila par dni, zdaj se je umirilo, dobila sem Dabroston. Srcek za enkrat bije, tako da upamo dalje, da je to bilo to in da bo od sedaj naprej slo samo se na bolje.
Drzim pesti, da vama cim prej uspe priti ponovno na to stran.

(odgovor članu Mateia.)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Nosečke 2014
27.9.2013 19:46:39   
žanpaty
ojla,

se še jaz pridržujem čebljanju user posted image
mi pa pričakujemo dojenčka 22.3.

No pdp je 7.3. po UZ pa 22.3.... Uglaunm enkrat marca. user posted image

Imam pa že hčerkico staro 9 mesecev... Ma je en živčk, glih spuzala in jo je povsod polno .... user posted image

No lepo bodite user posted image

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Nosečke 2014
28.9.2013 12:37:49   
brioš
Neala hvala za povabilo. Če vam je prav, se bi vam kar pridružila. + sem zagledala v torek. Evo in imam že eno vprašanje , ki me matra. V torek zvečer se mi je povavilo špikanje v spodnjem delu, sredo čez dan sem bila kar ok, mogoče ene 2x eno taki tiščanje v želodcu. Četrtek in petek sem bila napihnjena kot slonček, da so me kavbojke prav motile. Danes pa sem se zbudila z enmi strahom da je kaj narobe, kaj bo narobe, kako bo...ah psihiranej. Ampak napihnjenost je bolšje. Apetita nimam ( v primerjavi s prvo nosečnostjo ). Sem si šla izračunat teden nosečnosti in piše da je to že 6 teden ( ZM 23.8.13 ). Ma ne vem ali je normalno tako počutje v začetku in, da ni kakšnega špikanje. Ker v 1 nosečnosti so me grozno dajali krčki po trebuhu itd... ??

Kaj sem prebrala *tedy*..pošiljam ti veliko user posted image user posted image .

(odgovor članu žanpaty)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Nosečke 2014
28.9.2013 15:25:34   
Neala
Ja, brioš, špikanje je povsem normalno, res. Če bi mela res hude bolečine, da bi te zvijalo in reeees zelo bolelo, potem bi vedela, da je nekaj narobe. Špikanje pa je čisto normalno, res. Ne sekiraj se. Jaz sem bila tudi napihnjena, bolelo me je v predelu jajčnikov, maternice. V prvi nosečnosti še bolj. Tokrat me ni toliko. V prvi nosečnosti pa zelo in to kar konstantno. Pa vem, da mi je G takrat rekel, da je to normalno, ker se maternica takoj začne večati in telo pripravljati. Hormoni začnejo vedno bolj delati in zato se telo odzove tako kot se.
No, saj če boš zelo zaskrbljena, potem pa pojdi do svojega G, da ti jaz ne bom kaj narobe povedala. Toda vseeno mislim, da te lahko potolažim, da je vse v redu user posted image .
Apetita pa jaz v prvi nosečnosti nisem imela in to čisto nič. Silit sem se mogla, da sem enkrat dnevno nekaj pojedla. Res, grozno. Ampak je potem bilo boljše po prvem trimesečju.
Tokrat pa apetit mam, imam pa dosti hujše slabosti kot prvič. Ampak ne bii se rada še preveč hvalila, vendar mi je zdaj dva dni kar precej boljše. Še vedno mi je nekaj slabo, ampak kar dosti manj kot je to bilo prejšnje tedne. Evo, ravno danes sem dopolnila 11 tednov in zakorakala v tisti "magični" 12. teden, za katerega upam, da bodo slabosti res manjše.


(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Nosečke 2014
30.9.2013 20:01:58   
brioš
Neala hvala za tvoj odg. Napihnjenost se je čez vikend umirila tako, da danes je prvi dan ko sem res OK. Malo sem začutla dopoldne ščemenje v prsih ( ampak ne vem če se mi ni samo zdelo ). Danes sem 5t 3 d..tako,da pestrosti prihajajo verjetno. Prvi pregled 18.10.13. Sestra je rekla, da moram biti tešča, da bodo opravli še test za sladkorno ? So to kakšne nove smernice. Pri mlajši sem delaal test, oba 1h, 3h...pri drugem sem mela srednjo vrednost rahlo povišano. Tako sedajle se bom 3t fino mogl pazit oz. ali ima katera še kakšen nasvet glede tega ( navodila za prehrano itd. ). Ah ja kg se bodo tako ali tako hitro pomoje nabirali, v 1 sem jih pridelal 14kg, sedaj pa sem štartala s 5kg viška kot v ptvi nosečnosti. Tako, da...

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Nosečke 2014
1.10.2013 13:48:11   
Kaličopka6
Ojla punce!

Spet imam malo časa in sem uspela prečekirat kaj dogaja. Tedy ful mi je hudo zate. To so res veliki pretresi in trpljenje, drži se :(...

Ostale ste pa čveke kot vedno, vas je lušno brat :)

Jz sm danes na polovički, torej 20. teden. Brcike čutim že od 16. tedna, so pa vedno močnejše kot tudi moj apetit :). No, zaenkrt sm pridelala 4 kg. Trudim se da ne jem neumnosti in da migam.
Kupila sm prve nosečniške kavbojke in jih danes prvič nosim, ko se mi je spet začel faks. Kako je fajn, ko te ne tišči v trebuh! Ker tole sedenje na faksu ubija že tako.
Danes sem se tudi prijavila v šolo za starše, šla bom malo prej, da ne bom potem sredi izpitnega obdobja imela vse na enkrat.

No, tolk iz moje strani.

Vso srečo še naprej, pazite na svoje bušije in se oglasim še kaj!

Papa

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Nosečke 2014
9.10.2013 8:38:52   
Tippi
ooo super, da ste se še ostale pridružile. jaz sicer malo štrajkam s sodelovanjem, ampak pridem pa počekirat.

Tedy upam, da so ti te depresivno deževni dnevi prizanesli. veliko pa pomeni, da imaš moža, ki ti stoji ob strani. to šteje največ!! oglasi se kaj user posted image

Neala srce kje si ti? malo poročaj, kaj se dogaja s tabo? slabosti so še?

jaz sem pa zdaj v 19. tednu in še čisto malo in sem na polovički user posted image  slabosti me bodo očitno zasledovale do konca. kakšen dan jih ni, kakšen dan so ful, tko da je vse skupaj bolj loterija.

zredila sem se 3,5 kilce, kar se mi zdi zaenkrat čist ok. bomo videli kako bo šlo od tu naprej hahahha

brcike čutim, kakšen dan več, kakšen dan manj, ampak se krepijo. vedno bolj so občutne. predvsem zvečer ko se umirim.

Lepo se imejte in uživajte te jesenske dni.

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Nosečke 2014
9.10.2013 8:45:35   
Neala
Hej Tippi, draga user posted image , to pa je bil prenos misli. Ravno celo jutro razmišljam, da se moram končno spet javit na tej temi in da tudi prečekiram, kako ste kaj ostale.

Oh, srečnica, ti si že praktično na polovici. Ni pa fajn, da so te slabosti še kr... Ampak važno, da so znosne. Pri meni so tudi. Dopoldne je nekak ok, flikam s hrano in čigumiji... Popoldne in zvečer pa je huje, sploh zvečer. Včasih tudi bruham. Je pa bolj znosno kot je bilo prej, ali pa sem se že navadila, ne vem.

Imela sem nuhalno ta teden. Tveganje za mojih "rosnih" 34 je bilo primerno starosti 1:1486, nuhalna svetlina 1,5, drugo vse super. Spola nismo videli, ker mi G ni želel povedati, ker je rekel, da bi se lahko zmotil. Sem pa dala kri za DHT in v kakem tednu me pokliče, ko bo ponovno preračunal. Priznam, da me je strah, da mi bo poslabšalo rezultat (berem pri Pušenjaku, da je dostikrat tako) in bom morala na AC. Ampak dobro, četudi bom, bom pa potem končno prepričana, da je vse ok user posted image .
Tudi na 3D sem vidla dojenčka in je prav neverjetno, ko vidiš to detece v sebi. Bil je bolj miren, malo je pomahal, malo si je zakrival očke z rokicami, nogice pa je imel prekrižane.

Kaličopka, ti si tudi že preko polovice... Kako hitro gre čas!!

Oglasite se še punce, se večkrat spomnim na vas!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?