|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2014
10.9.2013 20:08:10   
purple girl
Pozdravljene punce!

Še ena srečka user posted image

Včeraj sem delala test in je pokazal user posted image . Sploh še ne dojamem.. Jutri zjutraj ga bom še enkrat naredila, da se prepričam, ker je bila včeraj bolj blaga črtica, vendar kljub temu vidna user posted image .

Stara sem 30. To je moja prva user posted image , PDP je 18.5., doma sem iz Kamnika.

Zanima me, če ima katera znake v smislu blagih krčev in špikanja oz. tudi tak top občutek v trebuhu. Pojavlja se mi predvsem na levi strani, na trenutke čez cel spodnji del, včasih tudi na desni strani, ampak predvsem na levi. Pa blage bolečine v križu. Ali bi me moralo to skrbeti? user posted image


(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Majčice 2014
10.9.2013 22:16:30   
Cassiopeia
Dokler niso to hude bolecine in se ne stopnujejo in nimas nobenega izcedka krvavega, te ne rabi skrbet.
Drugace pa cestitke! Ce je plus, je plus...cetudi je blagi.user posted image

(odgovor članu purple girl)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Majčice 2014
10.9.2013 22:18:14   
Cubalibre
Purple girl, midve sva pa blizu...moj pdp je 17.5. :) In tako ko ti, sem jaz tudi dva dni testirala, da se prepričam, če je res. user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Majčice 2014
10.9.2013 23:34:10   
Cassiopeia
To smo tak vsi ... jaz sem kar 3x!user posted image

(odgovor članu Cubalibre)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 8:01:50   
purple girl
Dobro jutro user posted image

Ko sem se zbudila sem takoj polulala še en testek, in je bil zelo prepričljivo user posted image user posted image

Hvala punce za čestitke, in seveda enako user posted image

Cubalibre, a boš v Lj. porodnišnici?

Po kolikem času vas je G naročila na prvi pregled? Js bom poklicala v pon., ker sem zdej odstotna.

A vam katera hrana še posebej diši? Pri sebi sem opazla da mi je še pred izostankom M zeloo zelooo pasalo slano (pršut, siri...), ker ponavadi nisem neki na slano, ubistvu prej na sladko. Zdej pa niti nimam nekega hudega apetita...ampak ko sem lačna bi neki, pa ne vem kaj bi.

Cassiopeia, to zato, k prov ne verjameš, in pol je treba potrditev, tud 4x če je treba user posted image ampak je pa toook lepo zagledat user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 8:19:48   
Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št.user posted image doma, spol user posted image user posted image

1.5.
tina202, 20, NM, 1.user posted image , 0user posted image
pepsi87, 25, okolica LJ, 2.user posted image , 1user posted image
DeeD, 30, Obala, 1.user posted image , 0user posted image
EVAN78, 4.user posted image , 2user posted image user posted image user posted image


2.5.
zvezdica112, 30, Lj., 1.user posted image , 0user posted image


3.5.
Cassiopeia, 28, MB, 1.user posted image , 0user posted image
srečkica2, 32, LJ, 1.user posted image , 0user posted image


4.5.
Perfection2014, 30, Obala, 1.user posted image , 0user posted image


6.5.
Carmina, 26, Gorenjska, 2.user posted image , 1user posted image


9.5.
solen, 28, 1.user posted image , 0user posted image


10.5.
namla, 31, KR, 2.user posted image , 1user posted image


13.5.
_sonček20_, 30, LJ, 2.user posted image , 1user posted image user posted image


16.5
vilujka
Čukica, 2.user posted image , 1user posted image


18.5.
purple girl, 30, Kamnik, 1.user posted image
Cubalibre

Punce, da bo lažje vpisovati nove user posted image in vse podatke, bi vas prosila, da jih v svojih postih boldate.




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 10:02:50   
DeeD
čestitke purple girl user posted image
js sem klicala za pregled kar pozno, ker so bli lih dopusti pa me takoj čez 1 teden naročila. sem mislila, da me bo pozneje. js tudi nisem mogla verjet pluseku in sem itak že ene 4 teste nardila user posted image
meni sploh ne paše več zelenjave jest, ko pomislim nanjo mi kar slabo rata. ful bi nekaj jedla pa nikoli ne vem kaj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 10:30:14   
purple girl
DeeD v katerm tednu si bla, ko si mela prvi pregled? Baje da različno naročajo...ene v 8 ene v 12.
Sej vem...malo sem že nestrpna user posted image . Sam, ko daš prvi pregled čez, si sigurno bolj miren a je tko?

Js mam tud te dileme, da bi neki jedla pa ne vem kaj bi. In pol ko si naštimam, sploh ne vem če mi še tok paše, kot sem mislila da mi bo. user posted image In ko me moj vpraša kaj bova jedla dons, pojma nima..ker ne vem kaj mi bo čez 3 ure pasal, če mi sploh bo kej.

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 10:48:45   
DeeD
danes popoldne grem na pregled. sem 6weeks 6days po mojem izračunu. meni se zdi dokaj zgodaj no...

< Sporočilo je popravil DeeD -- 11.9.2013 10:49:15 >

(odgovor članu purple girl)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 11:39:48   
purple girl
Kolikor sm brala je res kar zgodaj. Ponavadi vsaj v 8 tednu al kako. Sam, sej G že ve.

Držim pesti da bo vse super! user posted image
Poročaj kako je bilo.

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 14:18:51   
Anonimia
Pozdravljene!

Jaz tudi še ne dojemam, da semuser posted image , pa čeprav tudi CB pokaže zelo jasen plus. Razen občasnega špikanja, ne vem, da sem noseča. Upam, da tako ostane. Je pa res, da moram večkrat po malo jest, če ne mi je v želodcu slabo. Nič mi posebej ne diši, mogoče sadje in jogurt še najbolj.
Kako ste ostale?

(odgovor članu purple girl)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 14:34:44   
mika13
Pozdravljene!
Tudi jaz sem nova na forumu... user posted image
Od ponedeljka vem veselo novico, ko se je prikazal +.
Jupi!! user posted image
Sva presrečna!
Pa še moji podatki PDP 14.5., stara sem 28let, iz Ptuja. To je moja 1. nosečnost. :)

Tudi jaz sem naredila 2 testa, ker kar nisem mogla verjet, da je to res to! ;)
Drugače pa se počutim super, imam napet trebuh (tako, da me ene hlače že pošteno tiščijo), nimam slabosti (in UPAM, da bo tako tudi ostalo). Sem pa bolj utrujena kot po navadi in nekaj me ščipa v sp. delu trebuha.
K ginekologu sem pa 1. naročena 26.9., ko bom po mojih izračunih v 7. tednu.

Čestitke vsem nosečkam!! user posted image

(odgovor članu purple girl)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 15:25:06   
solen
Jaz vas pa žal zapuščam. Sem imela spontani splav. user posted image Izcedek le ni bil tako nedolžen. V ponedeljek sem bila na urgenci, so mi vzeli kri in pregledali (sumili tudi izvenmaternično nosečnost), danes sem bila spet na odvzemu krvi. Beta HCG je bil že v prvo zelo nizek, 110, do danes pa je še padel na 71. Ginekologinja je takoj povedala, da gre za splav. Nenavadno mi je bilo samo to, da nisem imela nobenih večjih bolečin in zelo malo sem krvavela, najbrž zato, ker se je plod nehal razvijati že precej zgodaj v nosečnosti. Sicer sem imela že nekaj dni občutek, da nekaj ni v redu, tako da sem nekako pričakovalo takšen izzid, ampak naju je s fantom seveda vseeno precej potrlo. Zdaj morava počakati do naslednje menstruacije, potem pa lahko poskusiva spet zanositi. Vsem ostalim majčicam želim prijetno nosečnost brez težav.

(odgovor članu mika13)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 16:09:19   
Cassiopeia
user posted image solen, držim pesti za tebe...da vama uspe po naslednji menstruacijiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu solen)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 16:17:55   
Cubalibre
Purple girl, v MB bom, če bo vse res. user posted image Nekako se ne želim/upam preveč veseliti še, ker je vseeno komaj začetek to, marsikaj lahko pride vmes.
Vsem nam želim, da bi bilo seveda vse super in krasno. user posted image
Sicer pa nisem povedala vseh svojih podatkov še.. sem 1.user posted image , 32 let, pdp 17.5.2014.

Na prvi pregled pa so me naročili na začetku okt., 8.teden.

< Sporočilo je popravil Cubalibre -- 11.9.2013 16:19:26 >

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 17:18:46   
purple girl
Pozdravljeni novi nosečki user posted image .
Solen , tudi jaz držim pesti da vama uspe takoj po naslednji menstruaciji user posted image .

Cubalibre, mislim da se na začetku vse spopadamo s podobnimi dilemami, skrbmi. Ampak sej veš..optimistično in pozitivno je treba mislit. user posted image user posted image


(odgovor članu Cubalibre)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 17:50:35   
mika13
Solen, žal se včasih tako izteče. Pravijo, da se vse zgodi z namenom...očitno je že moralo biti tako. Samo pozitivno naprej, pa bo vse ok!
Držim pesti, da se vama čimprej zgodi ponoven +.

Cubalibre, tudi jaz imam včasih neprijeten občutek "kaj če bo šlo karkoli narobe". Ampak me žal nismo tiste, ki bi odločale, če bo vse ok ali ne. Pazi nase...to je največ kar lahko storiš. Delaj tisto, kar misliš, da je ok in jej tisto, kar ti odgovarja. Vse ostali naredi narava.

Gremo pozitivno naprej! :)

(odgovor članu purple girl)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 22:22:42   
DeeD
user posted image solen...držim pesti, da kmalu spet zagledaš + in da bo takrat vse ok!! user posted image

evo js sem bla danes na pregledu sem user posted image 6t7d, rok ostane isti 1.maj. srček bije. sem ful vesela user posted image
tolko enih podatkov, sploh nevem če sem si vse zapomnila....

(odgovor članu mika13)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Majčice 2014
11.9.2013 22:54:55   
Cassiopeia
DeeD, čakala sem te!!!user posted image Super, da je vse ok...jaz mam jutri in sem kar malo na trnjih.user posted image

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 7:29:03   
tina202
vsem novim user posted image čestitam user posted image

Solen tudi jaz držim pesti da bo čimprej + in da bo vse vredu user posted image

DeeD - si prec boljše volje ko vidiš pikico ane

jaz tudi komaj čakam prvi pregled, ki ga imam v torek zjutraj

Cassiopeia - čimprej sporoč kako je blo
user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 7:41:38   
zvezdica112
Solen, drzi se!!
DeeD, jaz sem tudi cakala, da sporocis veselo novicko user posted image
Cassoipeia, danes nam cim prej porocaj... Zgleda smo vse cist na trnih do prvega pregleda user posted image . Jaz ga imam jutri...komaaaaj cakam. A bo sel vas z vami na pregled?

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 8:03:11   
banana_ana
Juhu nosečkeeee!!!

Še jaz se vam pridružujem...včeraj zjutraj naredila test, zvečer še enga in evo me tu user posted image

Kako vam je fajn, ko imate že preglede...upam, da bo vse tako kot mora biti!! Jaz bom še kakšnih 14 dni počakala preden pokličem G.

Aja, stara sem 26, Ljubljana, prva user posted image , po mojih izračunih je PDP 18.5.2013.


(odgovor članu zvezdica112)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 8:44:51   
Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št.user posted image doma, spol user posted image user posted image

1.5.
tina202, 20, NM, 1.user posted image
pepsi87, 25, okolica LJ, 2.user posted image , 1user posted image
DeeD, 30, Obala, 1.user posted image
EVAN78, 4.user posted image , 2user posted image user posted image user posted image


2.5.
zvezdica112, 30, Lj., 1.user posted image


3.5.
Cassiopeia, 28, MB, 1.user posted image
srečkica2, 32, LJ, 1.user posted image


4.5.
Perfection2014, 30, Obala, 1.user posted image


6.5.
Carmina, 26, Gorenjska, 2.user posted image , 1user posted image


9.5.
solen, 28, 1.user posted image


10.5.
namla, 31, KR, 2.user posted image , 1user posted image


13.5.
_sonček20_, 30, LJ, 2.user posted image , 1user posted image user posted image


14.5.
mika13, 28, Ptuj, 1.user posted image


16.5
vilujka
Čukica, 2.user posted image , 1user posted image


17.5.
Cubalibre, 32, 1.user posted image


18.5.
purple girl, 30, Kamnik, 1.user posted image
banana_ana, 26, LJ, 1.user posted image




user posted image user posted image user posted image ____Skupaj nas je: 18 user posted image ____user posted image user posted image user posted image




Punce, da bo lažje vpisovati nove user posted image in vse podatke, bi vas prosila, da jih v svojih postih boldate.




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 8:45:12   
bbdd
Naj samo povem, da jaz sem drugače septembrčica, do poroda imam še 10 dni. Včasih pa skočim tudi k vam na to temo, ker mi je fajn brati še druge punce, ki so bolj na začetku. Bi pa samo rekla Solen, da se je pri meni tako zgodilo, da sem imela decembra splav in imela potem samo en spolni odnos teden dni zatem, niti nisem čakala na menstruacijo (nisem tudi ne imela še namena zanositi tako hitro zatem). A se je zgodilo, očitno je bilo enkrat dovolj, da zdaj čakam svojo pikico :) je rekla ginekologinja, da jo čudi da sem tako hitro zanosila, po pravem so takrat bile možnosti skoraj nične. Tako da je pač tako, da vedno dobimo tisto kar nam je namenjeno ;)

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 9:23:33   
tina202
zvezdica112 - moj ima dopust in me bo peljal sam bo počakal v čakalnici, mogoče bom G vprašala če lahko pride in vidi pikico, ker mislim da je to en lep trenutek :) nevem še.

kaj pa ti?

(odgovor članu bbdd)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?