|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 9:44:11   
zvezdica112
Moj gre zraven...in ce njega vprasas-sploh ni debate,da ne bi bil zraven...upam sam, da bo G istega mnenja user posted image .
Kako si danes Tina? Se slabo?

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 10:11:51   
purple girl
Čestitke banana_ana user posted image Na isit dan imava PDP user posted image

DeeD, tudi mene veseli da je vse super. user posted image Si zvedela veliko novega na prvem pregledu?

Držim pesti še za ostale ki imate prvi pregled. Poročajte kako je bilo. user posted image

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 10:37:10   
tina202
Nesmem preveč jamrat , slabosti pa neponehajo. Bodo že, sam da bo vse drugo vredi :) Se bom na šihtu zamotla pa bo :)

kako ste kaj druge?

(odgovor članu purple girl)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 11:23:49   
DeeD
heej.

bbdd - srečno!

tina202- ja takoj si boljše volje ko vidiš unega vesoljčka pa da srček bije user posted image .

zvezdica112 - moj ni šel zraven ker je itak delal samo niti ne verjamem da bi ga spustili noter. drugače pa lahko vprašaš za slikico.

purple girl - ja en kup informaciji ti dajo pa en kup papirjev za te preiskave. čist sem bla izgubljena haha. sem bla prav živčna oz. vznemirjena. sem imela ful visok pritisk. svašta res...

srečno vsem na pregledih pa javite kako je blo user posted image

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 11:36:25   
banana_ana

IZVIRNO SPOROČILO: purple girl

Čestitke banana_ana user posted image Na isit dan imava PDP user posted image



Potem si ti tudi ravno zvedela? user posted image nisem šla vsega brat nazaj...

komu ste kaj povedale? Jaz sem ožji družini pa najboljši prijateljici, za ostale bom pa še malo počakala...nekaterim bom povedal po pregledu, drugim pa še kasneje.

(odgovor članu purple girl)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 11:42:17   
Cassiopeia
Evo punce, javljam se po prvem pregledu. Srcek bije!user posted image
Moj je sel z mano...prvo sem sla sama not in potem, ko je rekel ginekolog, da bo mi uz zdaj naredil in sem samo vprasala, ce je lahko partner zraven in ni cist nic kompliciral ... sem sla po njega v cakalnico. Nama je blo ful fajn, da sma oba bla zraven...super je videt kak srcek bije. :)
Meni ni dal nobenih brosur le napotnico za laboratorij.

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 11:46:37   
Perfection2014
Da se se jaz mqlo javim... Ze cel teden sen v bolnisnici na infuziji ker tolko bruham. Ni prijetno :/ sem pa zato ze imela en mini pregledek, kjer je bila pikica lepo vidna, srce je utripal in vse je blo ok. Sam se slabosti grejo proc pa bo! :)

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 13:08:36   
Cassiopeia
Uf, upam, da ti hitro minejo te slabosti!user posted image

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 15:22:38   
Čukica
Hejla,

no jaz se še nisem naročila na pregled, se pa bom probala za tisti teden ko bom 8t noseča. Pa nič ne bom omenla, da sem noseča:))) Ker se pač poznamo vsi (isti foh) in bom zavlekla z novico kar se da:)) Midva drživa novičko za enkrat samo zase...ker nama je že v prvi nosečnosti bilo to tako lepo, da sva imela eno skrivnost ki je bila samo najina...iii...in se pol nasmihaš en drugemu na družinskih kosilih ko so kake debate al ko ti kdo vino/pivo/aperitiv/kavo ponudi, pa odkloniš...itd. :) Zabavno skratka.

Krčki oz bolečine tm spodi so pa nekaj normalnega -jaz jih imam tudi. Tudi v zadnjem trimesečju bojo pristni bolj pogosto. Pač maternica se širi in krčki pomagajo dojenčku da dobi svoj prostor. Dokler ni krvavitev ni nič za bat ali neznosnih bolečin.

Drugače pa ni nič nenavadnega, če izraziš željo, da bi dragi prišel pogldat na UZ. To je nekaj povsem običajnega in je tudi vajina pravica. Običajno počaka v čakalnici in ga sestra pokliče not ko G opravlja UZ.

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 15:24:24   
purple girl
Kok je lepo prebrat, da ste uspešno dale prvi pregled skozi! user posted image

Perfection2014 naj ti hitro minejo slabosti. Pol ko vidiš da je pikica ok., sigurno odtehta to trpljenje.

Js sm že full neučakana, za prvi pregled. Sploh nimam občutka da sem noseča, ni mi neki slabo, niti zize me ne bolijo, sam bradavice če pritisnem na njih, tud v spodnjem delu ni več takih mini krčev kot pred menstruacijo, ki sem jih mela par dni. user posted image Sicer, nek občutek v spodnjem delu trebuha je...sam... Kr mal me skrbi.. user posted image

Banana_ana ja, js sm v pon. delala test, pa je zvečer pokazal tako rahlo črtico, pol sm pa ponovila včeraj zjutraj, je bla pa tkoj močna črtica.
Z mojim še nisva povedala nobenmu. Bom pa povedala prijateljicam, tistim ki smo si res blizu. Razmišljam da bi strašem povedala po prvem pregledu. Moj dragi je že full nestrpen, in bi že kr takoj povedal..tak da ga moram kr mal nazaj držat user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 17:50:58   
DeeD
ooo Perfection2014 sem se že spraševala kje si. ma boga, res upam da hitro minejo. meni na srečno ni več slabo. ponavadi mi začne delat slabo ko sem lačna.
mi2 tudi nisva povedala nobenemu. zdej bo **** ko prihajajo roj.dnevi in se bo treba izogibat alkoholu...
aja pa čestitke banana_ana user posted image

(odgovor članu purple girl)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Majčice 2014
12.9.2013 20:09:06   
riba27
Evo, drage moje, še jaz se vam pridružujem :) Test je bil pozitiven, izračunala sem si PDP 20.5.2014 :)
Obstaja že kaka FB skupina?

Lp vsem srečkam nosečkam :D

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Majčice 2014
13.9.2013 9:26:14   
Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št.user posted image doma, spol user posted image user posted image

1.5.
tina202, 20, NM, 1.user posted image
pepsi87, 25, okolica LJ, 2.user posted image , 1user posted image
DeeD, 30, Obala, 1.user posted image
EVAN78, 4.user posted image , 2user posted image user posted image user posted image


2.5.
zvezdica112, 30, Lj., 1.user posted image


3.5.
Cassiopeia, 28, MB, 1.user posted image
srečkica2, 32, LJ, 1.user posted image


4.5.
Perfection2014, 30, Obala, 1.user posted image


6.5.
Carmina, 26, Gorenjska, 2.user posted image , 1user posted image


9.5.
solen, 28, 1.user posted image


10.5.
namla, 31, KR, 2.user posted image , 1user posted image


13.5.
_sonček20_, 30, LJ, 2.user posted image , 1user posted image user posted image


14.5.
mika13, 28, Ptuj, 1.user posted image


16.5
vilujka
Čukica, 2.user posted image , 1user posted image


17.5.
Cubalibre, 32, 1.user posted image


18.5.
purple girl, 30, Kamnik, 1.user posted image
banana_ana, 26, LJ, 1.user posted image



20.5.
riba27




user posted image user posted image user posted image ____Skupaj nas je: 18 user posted image ____user posted image user posted image user posted image




Punce, da bo lažje vpisovati nove user posted image in vse podatke, bi vas prosila, da jih v svojih postih boldate.




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Majčice 2014
13.9.2013 10:21:54   
banana_ana
Ola punce, kako ste?

Jaz sem cela napihnjena, me je pa hvala bogu nehal zvijat, ker sem hodila vsake pol ure na wc, k sm mislna, da mi bo zdej zdej kej pricurljalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Majčice 2014
13.9.2013 10:25:57   
Cassiopeia
wauuu, že 18 Majčic! user posted image

Jaz sem zbolela in sem doma že tri dni, iz nosu mi teče v potokih, počutje pa tud ni briljantno.user posted image
Sva pa včeraj veselo novico povedala mojim staršem in sta bila zelooo vesela! Tud solzice sreče so bile! user posted image
Če pazim in jem več manjših obrokov, se kar dobro počutim in ni slabosti.user posted image

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Majčice 2014
13.9.2013 10:42:03   
banana_ana
Kdaj so se vam pa pojavile slabosti? Jaz se lahko cel dan prenažiram, nikakor nisem sita user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Majčice 2014
13.9.2013 11:16:49   
zvezdica112
Jeeee kolk nas ze je user posted image
No, mi smo opravili 1.pregled- vse je ok, moj ni smel zraven... Je G rekla, da na 1.niti nima kej pocet?!? Nisem hotla komplicirat,sam mi ni blo glih prou :// v glavnem vse ok, napotnice dobljene, pa cel kup brosur,... Napomembnejsa je pa itak slikica male pikice.... Cist sva raznezena... Iiiiiii user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Majčice 2014
13.9.2013 11:36:38   
namla
Punce, se nas je pa že kar nekaj nabralo, čestitke vsem :-)

Jst sem ugotovila, da mi je slabo od vitaminov, ki sem jih jedla in jih zdej ne bom več. Sem še vedno zelo utrujena, ampak upam, da bo sedaj tudi to minilo. Jem pa stalno neki, ker sem kar lačna skoz....joj moram se malo pazit, ker v prvo sem se že kar takoj v 3 mesecih zredila 7kil...

Sicer pa tudi midva še nisva povedala nikomur, on bi že zdavnaj če ga ne bi prisilila, naj bo tiho....vsaj do pregleda bi rada da počaka. Bo šel pa itak z mano, greva samoplačniško in je brez problemov lahko zraven.

Pazite nase in svoje pikice

(odgovor članu zvezdica112)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Majčice 2014
13.9.2013 11:37:12   
DeeD
supeeeer zvezdica112user posted image sam da je vse ok.

banana_ana - men so se začele slabosti okrog 4.tedna, prejšni teden so se pa nehale. hvala bogu ker je blo prav grozno...

(odgovor članu zvezdica112)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Majčice 2014
13.9.2013 11:48:11   
banana_ana
upam, da jih ne bo, ker čist preveč rada jem user posted image

ti tedni me čisto medejo, ker se šteje začetek nosečnosti od zadnje M in sem šele zvedela pa se mi štejejo že kar 4 tedni user posted image

< Sporočilo je popravil banana_ana -- 13.9.2013 11:50:43 >

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Majčice 2014
13.9.2013 14:54:40   
Čukica
Če je kateri ful slabo naj proba s proteini. Nekje sem prebrala, da punce uspešno premagujejo slabost z vnosom več proteinske hrane (meso, jajca, mleko, jogurti, proteinski napitki). To da povsod svetujejo krekerje in da jih skozi po malo ješ je bedarija. To so namreč samo gljikovi hidrati, ki se kopičij na riti. Meni sicer ni nič slabo, je pa res da mi meso ful diši in da ga velikokrat jem tudi brez priloge. Tudi na navadne jogurte sem kar navalila, po avadi so mi bili prekisli. Tako da mogoče pa je kaj na tem...dejte probat, škodi ne. Oz škodi manj kot krekerji in sladkarije;))

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Majčice 2014
13.9.2013 15:03:41   
Cassiopeia
Še enkrat pozdravljene vse nove nosečke!user posted image

Punce, boste šle kaj pogledat na otroški bazar? Midva sicer ne misliva nič kupovati, ampak se založit s katalogi ponudnikov. Naslednji bazar pa bo za nas že prepozen.user posted image

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Majčice 2014
13.9.2013 15:19:23   
Anonimen
Če bi bil v mb bi šla...LJ mi je pa predaleč..

A

(odgovor članu Cassiopeia)
  Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Majčice 2014
13.9.2013 16:33:24   
Carmina
Čukica, jaz bom poskusila še s tem. Sem si nabavila ingver, pa mi tako smrdiiiii. Kaj šele, da bi pila čaj ... Meni do sedaj ni nič pomagalo, enako je bilo prvič.

Sem pa tudi jaz močno prehlajena. In sumim, da bo tudi tamala kmalu, je bleda in mirna, čisto nenavadno zanjo user posted image

namla, katere vitamine si jedla?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Majčice 2014
13.9.2013 17:33:09   
DeeD
js zadnje čase res ful jogurte jem pa mleko pijem. mogoče pa res pomaga k mi ni nič več slabo. pomagal mi je pa tudi ingverjev čaj z limono, kupljen seveda.
nevem pa kako bom zdržala it na tešče dat vodo. a je katera že šla?

(odgovor članu Carmina)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?