|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2014
29.8.2013 19:03:36   
DeeD
aja? nisem vedla. jah nič bomo pa hodli user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Majčice 2014
29.8.2013 19:43:25   
Perfection2014
zvezdica112 tudi jaz nisem zdržala :) Je pa zdaj tolko lažje vse skupaj user posted image

tina202 upam da ti je ratalo in da je mama najlepšo novico na svetu sprejela kot tako! Če ni, pa še bo! user posted image Pa nič se ne obrmenjuj s tem kaj si folk misli. Jaz bi dala vse, da bi pri 20-ih že spoznala ta pravega, pa da bi lahko otroka z njim imela. Ker se večkrat zgodi, da tiste ki čakajo na "idealne pogoje" pogosto ostanejo razočarane, ker je takrat že kar pozno. Zame je idealen pogoj bil zgolj ta, da najdem partnerja, ki bo dober z mano in z najinim otrokom, da bo v domu vladala ljubezen in spoštovanje. Služba, stanovanje, denar... to je sekundarnega pomena in se prej ali slej uredi.

Cassiopeia jaz sem se na žalost s športom nehala ukvarjat pred poletjem, ker sem se pač ulenila :/ Bom pa zdaj s septembrom začela na pilates hodit (kar običnega, saj še nisem visoko noseča). Baje da je fizična aktivnost ZELO pomembna, tako za sam potek nosečnosti, razvoj dojenčka kot tudi pol za porod. Tako da kar veselo švicat user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Majčice 2014
29.8.2013 19:45:07   
tina202
Evo mami povedla, komaj pa komaj. Najprej je mislila da jo hecam pol se je pa smejala, kr nasmeh mela na obrazu. Pa itak je mogla reč kaj pa poroka pa šiht. Sem rekla nič se nesikiraj ti uživaj kot babica samo :) ... Itak da je vesela... Samo mene si nepredstavljata še tko, bi rada da sem njuna mala punčka še.. user posted image

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Majčice 2014
29.8.2013 19:48:27   
Perfection2014
Jeeeee!!! Brato tina202 user posted image user posted image user posted image user posted image

Ahhh, za mame bomo itak vedno "male punčke", tudi pri 50-ih! In isto bodo naši otroci nam!

Vesela zate!user posted image

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Majčice 2014
29.8.2013 19:48:47   
Perfection2014
Brato=Bravo! :D

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Majčice 2014
29.8.2013 19:55:13   
tina202
hvala.. :) Očetu pa potem malo kasneje ker mu res nemorem. Veš kako je če si edinka pa navezana sta name. Njegovima staršoma pa komaj čakam da poveva, ampak šele po prvem pregledu. user posted image

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Majčice 2014
29.8.2013 20:33:58   
tina202
Je kr hudič ko te rata strah in si v dvomih, čeprav si želiš otroka, te muči vse ostalo okoli.

user posted image kako naj si pomagam... user posted image

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Majčice 2014
29.8.2013 21:14:22   
Cassiopeia
tina202 user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo pozitivne misli!

Perfection2014, nosečniški pilates je tudi za one ko še niso visoko nosečeuser posted image . Pazi le, da bodo vaje prilagojene in ne boš delala s trebušnimi (kot je običajno pri pilatesu).

Drugače pa sem malo po forumih brala...ene so tekle, ene ne...jaz sem šla probat in me je kr fejst špikalo v trebuhu in grem zdaj raje hitro hojo.

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 8:03:50   
DeeD
Dobro jutro punce? Kako ste kaj? Js sem se danes koncno prebudila brez slabosti tko da sem kar super volje user posted image ...koncno

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 8:11:33   
Perfection2014
Cassiopeia tukaj na obali ni ravno veliko izbire... Mislim da je samo en ceneter kjer izvajajo telovadbo/pilates za nosečnice, jaz pa še skrivam tako da bom v prvih mesecih hodila kar na klasični pilates user posted image

Deed dobro jutro! Danes pa jaz pišem prvi dan, ko sem zjutraj bruhala user posted image user posted image

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 8:30:10   
pepsi87
Uf, me samo pol dneva ni na računalniku pa je že ena nova stran nastala :) To bo še pestro.user posted image Srečkica2 upam, da bojo dvojčki. Ne vem zakaj, ampak si jih želim. user posted image Čeprov jih skor sigurno ne bo, ker jih nima nobeden v žlahti, tko da bomo pa po enga pa poenga user posted image

Drgač sem pa iz okolice LJ, stara sem pa zaenkrat še 25 let.

Pregled mam pomoje najkasneje: 18.9., tko da boste vse že prej vidle svoje nadebudneže user posted image .

A na nuhalno boste šle vse? Jaz v prvi nisem šla, ker sem tak človek, da bi se verjetno preveč sekirala. Tko da tud sedaj ne bom šla. Sva si rekla, da bova v vsakem primeru sprejela otroka in potem se mi je brezveze na zalogo sekirat. Sem pač tak človek, da bi otroku naredila več škode s sekiranjem. Sej vem, da ti povejo samo procente, koliko je možnosti, ampak bi blo zame lahko hitro preveč.

Glede športa pa ja...sem bla aktivna športnica 14 let, zdej sem pa tok lena, da sam še na kakšen hrib skočim, ki je v bližini.

Novico sva mojim sporočila včeraj na kosilu za njuno 32 obletnico poroke. So vsi začeli vpit od navdušenja, pol pa sestra (ki nima dlake na jeziku) pribije: ja končno no user posted image

Sva pa tud povedala da je za ostale še skrivnost, ker mam pač tok bratov in eno sestro, da bi kuj s ponosom okol razlagal. Tako da je sedaj na poti peti vnuk oz. vnukinja mojih staršev.

No pa lep dan! user posted image

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 8:33:09   
pepsi87
Aja pa še to, Perfection2014 - baje res pomagajo tiste zapestnice proti slabosti. V prvi nosečnosti nisem vedla, zdej sem jih pa preventivno kupila, čeprov zaenkrat še vse v najlepšem redu. Probaj če ti kej pomagajo. Upam, da ne boš na istem kot sem bila jaz v prvi. Sem toliko bruhala, da sem bila čisto dehirdirana in sem morala v porodnišnico za 5 dni na infuzijo.user posted image

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 9:06:26   
srečkica2
JUTRO vam postrežem z dobro user posted image

DeedD - samo da si bolje

Tuna202 - zakaj misliš, da te bomo grdo gledale, konec koncev je tvoje življenje, kdaj želiš biti mamica se pač sama odločašuser posted image Sem pa vesela, da si mami povedala in da je bila vesela

Pepsi87 - za dvojče, trojčke ni potrebno, da so v žlahti. LAhko se pri vama začne in bosta prva. Ti res privoščim, če si jih tako želiš.

Športala ne bom nič!

(odgovor članu pepsi87)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 9:07:44   
srečkica2
Tina202 oprosti po nesreči sem napisala Tunauser posted image sem bolj štorasta...tnx

(odgovor članu srečkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 9:16:11   
Perfection2014
pepsi87 držim pesti za dvojčke! :) Pa čestitam za odlično sprejeto novico!

Na nuhalno bom verjetno šla (če ne za drugo, ker je baje najlepši pregled, dojenčka zelo lepo pregledajo in preverijo vse organčke. Bom pa verjetno naredila tudi tisti hormonski test al kaj je že (mislim da stane okoli 40 €), s katerim je odstotek natančnosti približno 90 %. V upanju, da bo vse ok seveda.

Glede slabosti pa tako, zaenkrat mi je slabo samo po zajtrku. Čez dan sem ok, tudi zbudim se ne s slabostjo. Čez dan pa itak skozi neki grickam, pa veliko vode pijem. Sprejmem tudi 1 bruhanje na dan, več pa prosim neeeeee!!!

(odgovor članu srečkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 9:35:47   
vilujka
Se vam kar pridružim...tudi jaz sem majčica 2014!user posted image

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 9:36:59   
Agnes27
Živjo punce, čestitke za pluske.
Jaz sem aprilčica PDP 24.4. po mojih izračunih. Pepsi87 bi ti rada sam povedala da imamo tudi mi deklico doma, ki bo decembra dopolnila 2 leti, razlika bo torej 2l in 5m kot pri tebi. In tudi pri nama se je prijelo takojuser posted image Je bilo kar presenečenje.

Želim vam da lepo brez pretresov pregurate to nosečnost.user posted image

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 9:46:12   
Perfection2014
vilujka čestitam!!! user posted image user posted image user posted image Kdaj je tvoj PDP?

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 10:03:02   
zvezdica112
Tina202 user posted image user posted image user posted image .
Vilujka dobrodošla med Majčicami.
No tako, midva sva včeraj povedala njegovi mami, full je bila vesela in je rekla "oooo sam da se to dočakala" user posted image . Danes je na vrsti moja mami, čez vikend pa brat in sestra. kok je dober občutek, men je čist noro kaj se dogaja z mano, najino vezo...full je vse še lepše kot prej.
Jaz zaenkrat (hvala bogu!) ne bruham, samo napihnjena sem pa kot balon.user posted image
A kej pazite pri prehrani?

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 10:17:21   
Perfection2014
sUPER ZVEZDICA 112user posted image user posted image Jah, enkrat ko pupue dopolnimo 30 let je reakcija staršev kar pogosto "oh, samo da sem dočakala" ali pa "končno"! user posted image

Pri prehrani kar pazim, ja. Ne jem surovega mesa (pršuta ipd), pa sirov ala brie, pa školjk itd. Vse stvari v glavnem, ki so mi FUL všeč in jih že grozno pogrešam :D

(odgovor članu zvezdica112)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 10:34:34   
Cassiopeia
Jaz enako kot ti perfection2014 ne jem teh stvari. Prsut pa noro pogresam in kaksen steak. user posted image
Se mi pa ne zdi, da se bi mi okus kaj spremenil oz. da se bi mi kaj bolj lustalo kot pred nosecnostjo.
Kam boste pa sle na nuhalno? Jaz sem slisala za dr. Strahovo, da je dobra. Jaz bom na nuhalno ziher sla in plus tega se na tem uz-u zarodek ful lepse vidi. No, mogoce bomo pa ze spol zvedli. user posted image
T3x hura za nove nosecke!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 10:38:47   
Cassiopeia
Meni je tak po malem slabo, ampak bruhla pa se nisem...upam, da tak tud ostane.
Sem pa zelo tecna in lena danes! Hvala bogu za petek!user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 10:44:48   
zvezdica112
ahahahahah....sam imaš čist prou Perfection2014- enkrat ko si 30 je za vse olajšanje user posted image
jaz sem se tudi začela mirkat, enako kot ve...kaj pa gobe? jst sm slišala, da naj jih ne bi jedla, ampak jst jih tooook pogrešamuser posted image
midva na nuhalno bova šla in sem tud slišala, da je dr. Strah full dobra pa dr.Reš... se bo treba še mal pozanimat do takrat.
a je katera kej utrujena pa zaspana?

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 11:00:58   
vilujka
PDP imam 16.05., vendar se mi zdi, da bo bolj proti koncu meseca. Nikomur še nisem povedala, razen partnerju....vse mi je še neresnično. user posted image

(odgovor članu zvezdica112)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 11:04:51   
vilujka
Aja....hvala za čestitke, tudi jaz čestitam vsem puncam za user posted image !

(odgovor članu vilujka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?