|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 12:41:15   
pepsi87
Agnes pa ja nisva na FBju skupaj v skupini December 2011?user posted image No ful fajn. Jest mam edin mal težavo hčerki dopovedat, da zdej pane more več po trebuhu skakat in delat diči diči, ker je pa tam zdej dojenček. Pol pa končno nekak povem, pol mi pa začne trebuh božat in lupčkat. Kok je luštna :)

Glede prehrane pa ja pazim, da ne jem surovga mesa (škoda k ne bom mogla biftka jest za novo leto) user posted image . Mislm pa da se gobe lahko je, ne strupenih seveda user posted image Pa seveda ne pijem kave in alkohola. Mi je pa G že v prvi nosečnosti povedal, da lahko pijem kokakolo... To je moje veselje user posted image

Pa seveda tud moje čestitke vsem user posted image

(odgovor članu vilujka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 14:13:02   
Anonimen
Jaz sem pa mnenja, da je sigurno bolj zdrava bela kavica, kot pa kozarc kokakole (ki poleg kofeina vsebuje ogromno sladkorja).

(odgovor članu pepsi87)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 14:33:26   
pepsi87
Mozno, ampak men Pepsi pomaga se pri slabostih:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 14:40:36   
DeeD
hej. madona ste se naklepetale user posted image

Perfection2014- upam da grejo slabosti čimprej stran sploh pa bruhanje

pepsi87 - sej pri naju bo tudi verjetno: ja končno user posted image

vilujka - čestitke in dobrodošla user posted image

zvezdica112 - meni sploh ne paše ful jest sem celo shujšala za eno kilo. js tudi obožujem gobe...nom nom. ubistvu sploh nč ne pazim bi pa mogla začet raznoliko hrano jest sam mi nekako ne gre


(odgovor članu vilujka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 14:48:59   
srečkica2
zvezdica112 - jaz sem full zaspana ja :) še preden sem izvedela da sm noseča sm spala skoz popoldan, pa drugače nimam te navade. Zdj k pa vem za nosečnost pa itak po južni mrknem za 1h in zvečer grem hiter spat, tako da sem zjutraj kar spočita.

No tako pa je peteeeek...skratka vsem želim lep vikend

(odgovor članu vilujka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 15:01:41   
Agnes27
Pepsi87 nisva skupaj na FB, ker nisem v to skupino prijavljena. Jst ji zaenkrat pa kr pustim giči giča ampak jo ustavim če dobi preveč zaleta.user posted image

(odgovor članu srečkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Majčice 2014
30.8.2013 15:45:30   
zivaziva
sej sem mislila odpret skupino na FB, je res super. samo sem mislila potem ko bomo enkrat že opravile prvi pregled. Mi gremo zdele za 3 tedne na dopust. potem pa se tipkamo. pa da se namnožimo do takratuser posted image

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Majčice 2014
31.8.2013 14:00:14   
julka8
Pozdravljeni!

Kot zgleda se vam tukaj pridružujem tudi jaz :) vse kaže da bo PDP nekje v začetku maja 2014. Najprej se moram pa naročiti na pregled h ginekologinji, potem pa naprej ;)

lep pozdrav vsem, še kaj pišem

LP

(odgovor članu zivaziva)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Majčice 2014
31.8.2013 15:23:30   
tina202
čestitam user posted image


(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Majčice 2014
2.9.2013 7:55:45   
Perfection2014
Čestitam julka8, dobrodošla v klub pluskov user posted image user posted image

Joj, še 2 tedna do pregleda... Punce, kako ste kaj? Vse ok? Slabosti vas že kej matrajo? Upam da neeee!

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Majčice 2014
2.9.2013 9:23:43   
pepsi87
Eno lepo dobro jutro user posted image

(odgovor članu vilujka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Majčice 2014
2.9.2013 9:50:11   
srečkica2
Jutro,

pa smo spet delovni ane user posted image
najprej zivaziva uživajte na dopustu

Kar se pa tiče FB sem pa tudi jaz za to, ampak šele po prvem pregledu....pa danes mi je rahlo slabo (ravno toliko da mi je), me pa zanima a še katero zbada tam spodaj, ker mene še vedno in sem malo v skrbeh!




(odgovor članu pepsi87)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Majčice 2014
2.9.2013 10:31:45   
tina202
dobro jutro..
moje počutje je kar uredu, razen občasnih slabosti..

A še enkrat napišemo kdaj imamo prve preglede, ker mislim da vse še niso?

(odgovor članu srečkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Majčice 2014
2.9.2013 10:58:00   
Perfection2014
Joooj, kako se danes meni ni ljubilo it v službo... user posted image Cel vikend sem bila takooo zelooo utrujena, samo spala bi cele dneve.

Špika tudi mene še vedno, sicer manj kot v prejšnjem tednu, ampak sem ravno včeraj imela zvečer malo bolj intenzivne krčke. Upam, da ni to razlog za preplah.. Let's stay positive, vse bo ok!

Po dveh dneh, ki nisem bruhala pa me je danes zjutraj spet nekaj zvilo.. Ampak imam sum na to, da mi je slabo samo ko imam za it v službo, haha.

(odgovor članu srečkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Majčice 2014
2.9.2013 11:25:20   
zvezdica112
A vas vse zelo spika?mene skorajda ne... Upam da je vse ok. :/ slabosti hvala bogu ni, samo obcasne utrujenosti in bolece prsi (sploh bradavice).
Moj pregled je 13.9. :) sva pa doma najblizjim povedala- veselje, solze,smeh in besede KONCNO :)))))
Kako ste ostale?

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Majčice 2014
2.9.2013 11:28:29   
pepsi87
Tina a se da narest en take seznam kjer bi vsaka napisala kdaj priblizno ma datum poroda, kdaj ma pregled, pa starost in kraj iz kje prihaja? V prvi user posted image je ena na tem forum nardila take seznam in je blo prov fajn. Sm sla jest gledat kje Bi se deal to narest pa nrpe znam user posted image

Drgac am pa jes vredu. Edin zaspana full. Dons Bi mogla mal pospravt... pa kr ne GRE. Sam lezim pa lezim. user posted image

Za fb skupino sm pa jest tud po pregleduuser posted image

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Majčice 2014
2.9.2013 15:23:02   
tina202
pomoje se da narest sam nevem kako. Mislim da to kr na roke pišejo. Napišeš, ko hočeš koga dodat ali spremenit pa klikneš sam uredi. nevem pa točno.
bo katera kej več vedela povedat če ve.

(odgovor članu pepsi87)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Majčice 2014
2.9.2013 20:19:35   
Anonimen
A ima katera tak filing tam doli, kot da bo vsak čas menstruacija prispela? Js mam vsake tolko tak občutek, pa kak čudn krč me je že tut zgrabu (a le na hitro).. user posted image

(odgovor članu tina202)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Majčice 2014
3.9.2013 7:36:45   
srečkica2
Jutro srečke nosečke :) kako ste kaj danes?

Anonimen ja jaz imam včasih tak občutek...ampak to je normalno.

Joooj še točno en teden pa pregledddd....že komaj čakam.

Tina202 jaz imam 10.09. pregled

Kar se tiče seznama, ga tudi jaz ne znam narediti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Majčice 2014
3.9.2013 8:04:52   
pepsi87
Moj trebušček je super :) Zdele se odpravlam počas na eno pijačo v center. Zaenkrat je slabost bolj v meglici in upam, da tako tud ostane user posted image Sam še en teden do pregleda? Fino... Jest bom pa še kar nekaj časa čakala. Do 18.9. je še daleeeč.

Aja, a še ktera nosi nosečniške hlače? Mene tako preveč v trebuh stiskajo navadne, da jih ne morem nosit, mi ful hitro slabo rata. Pol pa nosim pajkice, pa podobne zadeve, k ne tiščijo preveč. user posted image

(odgovor članu srečkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Majčice 2014
3.9.2013 8:08:43   
tina202
pepsi87 - nosečniških hlač še nenosim, ampak sem tako napihnjena da tud jaz kavbojk nemorem nosit več.

(odgovor članu pepsi87)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Majčice 2014
3.9.2013 8:34:08   
Perfection2014
Jutro punce!

Juhej, danes nisem bruhala! user posted image

srečkica2, ti si res srečkica, k imaš pregled že naslednji teden! Ene pa moramo še čaaakaaaat...

Mene pa zaenkrat še nič ne tišči, trebuh imam raven kot ponavadi, na wc pa še vedno hodim zelo redno...

(odgovor članu srečkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Majčice 2014
3.9.2013 8:46:29   
vilujka
Pozdravljene nosečke,
Kako ste kaj? Zanima me, če se katera od vas tudi počuti bolj slabo? Slabosti sicer niso tako grozne, bruham ne, ampak počutje na splošno je bolj "švoh". Cel čas sem utrujena, okrog hodim kot zombi in sem prav slabe volje zaradi tega. V prvi nosečnosti sem bila, namreč, polna energije, super sem se počutila. Ja kaj moremo......to so vse čari nosečnosti, a ne?

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Majčice 2014
3.9.2013 9:11:52   
DeeD
Dobro jutro punceuser posted image čestitke novim user posted image

upam da ste vse ok. js nosečniških hlač še ne rabim, me pa že ful moti če npr. če spim na trebuhu al pa recimo da imam kako močno lastiko si začnem dol vlečt vse. da ne govorim kako me bolijo bradavice...spim kar v modrcu.

vilujka- ja js imam te slabosti, sej kak dan je ok. no ta teden sem samo zjutraj bolj slaba popoldne je še kar ok. hvala bogu nisem še v fazi bruhanja!!!
mene pa čisto nič ne špika mogoče 1x dan čutim neko bolečino na hitro
Perfection2014 - čestitke za ne bruhanje user posted image . js sem tudi ful lena, nič se mi ne da.....

(odgovor članu vilujka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Majčice 2014
3.9.2013 10:36:36   
tina202
bodo šli parterji z vami na prvi pregled ?
jaz še nevem... user posted image

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?