|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
29.9.2013 11:52:05   
tupi
A vzamete zraven še mene? Mi smo se tudi odločili, da gremo spet v akcijo. user posted image Ne pričakujem je 10. 10., bo pa to drugi otroček. Lp vsem

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
29.9.2013 12:26:47   
Radenska_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
 user posted image

04. 10 savanah
.

06. 10 anaina
.

07. 10 tinncyka
.

09. 10 monsy
.

10. 10 tupi
.

12. 10 sabine
.

15. 10 honey*
.

15. 10 anonimen
.

16. 10 pika555
.

18. 10 lila25
.

22. 10 sončenk
.

26. 10 ela23
.

26. 10 mamica deklicam
.

27. 10 tara.81
.

28. 10 mala jagodka
.

31. 10 Radenska_ user posted image
.


SKUPAJ NAS JE :16
 user posted image NOSEČK:
user posted image user posted image NAVIJAČICE user posted image user posted image
Katteuser posted image , Neala, user posted image ,Čukica, user posted image , Agnes27, user posted image , mamica deklicam,Žabinčica,
  sitka mala, niinii, tinncyka, zari, LittleSun, mala jagodka, monsy



< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 29.9.2013 12:27:59 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
29.9.2013 13:44:29   
Anaina
Hej punce. Kako ste na ta dezeven dan? Jaz danes za finto nardilA o test in je zelo mocan user posted image nic mi vec ni jasno. Sem pa 7 dni pred user posted image A se je kateri ze zgodilo kaj podobnega?

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
29.9.2013 18:51:59   
*pikapoka
Še mene ste pozabile za seznamček - user posted image ne pričakujem okrog 15.10.

LP

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.9.2013 8:10:43   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anaina

Hej punce. Kako ste na ta dezeven dan? Jaz danes za finto nardilA o test in je zelo mocan user posted image nic mi vec ni jasno. Sem pa 7 dni pred user posted image A se je kateri ze zgodilo kaj podobnega?



meni, po klomifenu.

(odgovor članu Anaina)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.9.2013 8:55:15   
ela23
Dobro jutro, dekleta user posted image

Pri meni je prišlo do sprememb. Naslednji teden imam namreč laparo, tako da bom ta mesec samo navijala. Bom pa to toliko močneje. user posted image

Sem pa zelo vesela, ker je UZ tokrat pokazal kot, da je z levim jajčnikom vse vredu, na desnem pa je endometrij manjši, kot je sprva kazalo. Stvari se počasi razpletajo na bolje. user posted image

Upam, da bo oktober povsem roza. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.9.2013 11:43:55   
Sabine
ooo koliko nas je user posted image

še malo pa bo oktober user posted image

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.9.2013 14:38:19   
snika
Živjo, mene pod navijačice, drugače je ne pričakujem 6.10. a imam že sedaj rjav izcedek...sva pa že 2 meseca na tem da bova šla do zdravnika dalje, a nikoli ni časa. Upam da bova šla v kratkem, da se stvari začnejo premikati, je pa že moj 16 krog.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Sabine)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.9.2013 18:54:51   
Cikacaka
Ojla babike....mene ta mesec vrzite med navijacice...sicer se seksu med O ne bova odpovedala, nisem pa na klomifenu, ker mi je zdravje malo ponagajalo. Drzim pesti za vse user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.9.2013 20:23:02   
pikapolonica 85

IZVIRNO SPOROČILO: savanah

mene pa ni na seznamuuser posted image user posted image . prosim ko boš posodabljala še mene goruser posted image 4.10. pričakujemo II (malo prej kot sem mislila). aja pa super seznamčekuser posted image
pa še med navijačice bi, pa še...user posted image

zari, hvalauser posted image

Sem zasledila, da si ti tudi bila na Klomifenu,jaz sem ga danes vzela 2.dan,imela sem tudi UZ,naslednjega imam v petek. Kakšen postopek sta imela vidva in na koliko časa si hodila na ultrazvoke?
Držim pesti, da boš zagledalauser posted image

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
1.10.2013 7:31:48   
savanah
pikapolonica, to je bil moj drugi krog s klomifenom, in očitno spet ni uspelouser posted image user posted image . Sicer naj bi ga začela jemati šela ta mesec prvič, pa sva se zmenili, na mojo željo, da ga začnem že prej, pa mi je takoj povedala da na UZ bom lahko prišla šele v oktobru, se pravi sedaj ko bom tretji krog. Rekla pa mi je da naj jo pokličem ko dobim M, in povem da sva zmenjeni za UZ kontrolo, 13 dan cikla. Tako da mislim da je pri meni bil mišljen samo en ultrazvok, pomojeuser posted image . Zakja pa ti je delala UZ že sedaj? Meni je rekla da 13. dan naj bi se videlo koliko in kako veliki so folikli, in s tem naj bi bilo jasno ali bo prišlo do ovulacije.

Drugače pa sem jemala klomifen od 5. do 9. dneva. potem pa sem imela prejšnji cikel dolg 31 dni, tako da mislim da je pri meni prišlo do O 8 dan po zadnji tableti. no tako nekako sem si izračunala, ovulacijskih testov pa nisem delala.

Upam da ti bo klomifen pomagaluser posted image

(odgovor članu pikapolonica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
1.10.2013 14:35:23   
pikapolonica 85

IZVIRNO SPOROČILO: savanah

pikapolonica, to je bil moj drugi krog s klomifenom, in očitno spet ni uspelouser posted image user posted image . Sicer naj bi ga začela jemati šela ta mesec prvič, pa sva se zmenili, na mojo željo, da ga začnem že prej, pa mi je takoj povedala da na UZ bom lahko prišla šele v oktobru, se pravi sedaj ko bom tretji krog. Rekla pa mi je da naj jo pokličem ko dobim M, in povem da sva zmenjeni za UZ kontrolo, 13 dan cikla. Tako da mislim da je pri meni bil mišljen samo en ultrazvok, pomojeuser posted image . Zakja pa ti je delala UZ že sedaj? Meni je rekla da 13. dan naj bi se videlo koliko in kako veliki so folikli, in s tem naj bi bilo jasno ali bo prišlo do ovulacije.

Drugače pa sem jemala klomifen od 5. do 9. dneva. potem pa sem imela prejšnji cikel dolg 31 dni, tako da mislim da je pri meni prišlo do O 8 dan po zadnji tableti. no tako nekako sem si izračunala, ovulacijskih testov pa nisem delala.

Upam da ti bo klomifen pomagaluser posted image

jaz se pripravljam prvi meec na inseminacijo in mi bodo nekje na 4 dni spremljali z UZ rast foliklov.

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
1.10.2013 14:39:53   
zari
Punce polivam z roza user posted image  user posted image  user posted image , oktober je tuuser posted image user posted image user posted image  user posted image , držim pesti za vsako posebej da ugledauser posted image  in potem zdravegauser posted image .

savanah, glej dokler tečke ni je upanje, a nebi ti morala lulat komaj 4.10 ne obupaj, držim pestiuser posted image .

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
1.10.2013 16:31:57   
CECA 1
tudi mene prosim na seznamček!!! junija sem imela 1.iui od takrat malo pauziram ampak po naravni poti se še vedno trudiva user posted image ,tako da je ne pričakujem 11.10.user posted image ........vsem držim figice,P.S.pa tudi med navijačice me vržite user posted image UPAM DA BO TA HLADEN MESEC ČIM BOLJ ROZAST!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
1.10.2013 18:08:13   
Anaina
Hej punce. Kako ste ob teh deževnih dnevih. Jaz že zelo nestrpna. Čeprav imam občutek da ne bo ta krog. Sicer so me že napadli
Mozoli in nekaj me špika.
Upam da nalulate čimveč user posted image
Lep večer

(odgovor članu CECA 1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
1.10.2013 19:17:16   
*pikapoka
Pozdravljene!
Pa se je začel naš mesec. Pri nas ne vem kako bo, sem bila danes pri zdravnici in dobila antibiotike hiconcil, imam angino. Uapm, da ne bo kaj narobe, ker jih jemljem v primeru če se pokažeta user posted image .
Držim pestke, da bo čimveč user posted image .
Lepo bodite.

LP, *pikapoka

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
1.10.2013 19:18:51   
čikita
Hei dame user posted image
Jaz sem včeraj po 39 dneh dobila M user posted image  tako, da se bom selila na november...
Se bomo pridno slončkali in upam, da novembra nalulam user posted image ,...
Držim pestke za vse, ki še imate cel oktober pred seboj,...
Navijam pa lahko vse eno kajne user posted image

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
1.10.2013 21:15:30   
pikapolonica 85

IZVIRNO SPOROČILO: zari

Punce polivam z roza user posted image  user posted image  user posted image , oktober je tuuser posted image user posted image user posted image  user posted image , držim pesti za vsako posebej da ugledauser posted image  in potem zdravegauser posted image .

savanah, glej dokler tečke ni je upanje, a nebi ti morala lulat komaj 4.10 ne obupaj, držim pestiuser posted image .

ČESTITAM!user posted image user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
1.10.2013 21:44:00   
pikapolonica 85

IZVIRNO SPOROČILO: CECA 1

tudi mene prosim na seznamček!!! junija sem imela 1.iui od takrat malo pauziram ampak po naravni poti se še vedno trudiva user posted image ,tako da je ne pričakujem 11.10.user posted image ........vsem držim figice,P.S.pa tudi med navijačice me vržite user posted image UPAM DA BO TA HLADEN MESEC ČIM BOLJ ROZAST!!!!!!!!!!!!

uh ne tolažite me ravno z neuspelimi IUI-jamiuser posted image ,sama imam ta mesec prvega, sicer vem da ne bo uspel, ampak vseenouser posted image

(odgovor članu CECA 1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
1.10.2013 22:29:17   
CECA 1
ma brezveze se obremenjevat vsaka je drugačna tak da.........samo pozitivne misli,čeprav je grozno težko,prej kot slej nam bo itak vsem ratalo user posted image če ne iui pa ivf,nekaj bo ziher!

(odgovor članu pikapolonica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
2.10.2013 9:57:11   
savanah
punce res je dočakale smo naš mesecuser posted image naj bo roza obarvanuser posted image

zari ja morala bi počakati na 4. ampak moja radovednostuser posted image ...ampak vseeno sem mislila da bi mi vseeno pokazalo, ker zadnji odnost okoli ovulacije je bil khm...14 dni nazaj user posted image user posted image , tako da test pa sem delala 13. dan po spolne odnosu, in sem mislila da bi potem že pokazalo če sva slučajno uspela ujeti ovulacijo...ker če je bila pa kasneje pa potem ni možnosti da sem zanosila..joj kako kompliciram vem. sicer še vedno upam, ampak mislim da nebo ničuser posted image

navijam za vse iz srcauser posted image

(odgovor članu CECA 1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
2.10.2013 13:26:01   
zari
savanah še vedno navijamuser posted image , se ne damuser posted image . Saj sama veš da tudi plavalčki preživijo nekaj časa, ovulacija pa tud ni nujno stalno isto. Če pa res v skrajnem primeru ne bo, se bova pa bodrile novembrauser posted image .

čikitauser posted image


Punce navijam, navijam, navijam!!! user posted image

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
2.10.2013 13:32:13   
savanah
zari hvalauser posted image . saj vem, da je možno, ampak pri drugih ne pri meniuser posted image . bom čakala do konca tedna in če sluuuučajno ne bo M, naredim test. do takrat pa bom imela v mislih da bo M vsak čas prišla, da nebom potem spet razočarana. Mislim da je dovolj enkratmesečno razočaranjeuser posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
3.10.2013 9:42:21   
tupi
Punce tudi jaz stiskam pesti za vsako posebaj! upam na čimveč pluskov ta mesec, junij je res lep mesec za rodit. user posted image Mene pa špika po maternici že par dni, pojma nimam kaj se dogaja. Prav čuden občutek, ne vem čemu bi ga pripisala v tem času ciklusa, ko bi moral biti mir, ker je ovulacija že mimo, do m pa še kar nekaj časa.

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
3.10.2013 12:03:45   
Sabine
Savanah, pejt lulat user posted image

Jaz pa se 8 dni do lulanja. Meni se vedno kar mesa zadnji teden user posted image

Imam pa obcutljiva prsa, ampak to je itak vsak mesec isto. Sicer sem se nekje pri sebi odlocila, da bom zanosila novembra, ko se mi astro ovulacija in moja ovulacija krizata
user posted image user posted image
Astro ovulacija je kul, bom probala preko telefona nalepit link:
Www.astro.com
Potem imate pa tam nekje Lunar Phases fertility calendar user posted image

(odgovor članu tupi)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?