|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako bi reagirale, če...
27.1.2014 6:30:33   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Patrino, pa ti to resno da si sla snofat po temah starih skoraj 10 let? Imas pa res viska prostega casa....


Ampak res.user posted image jaz sem bila na RR sto let nazaj (ok, enih 5-6), sicer pod drugim imenom, ko smo pač imeli dojenčke in se res spomnim nekaterih punc, ki jih je Patrino omenila par strani nazaj: Jančika, Viv, Raho itd...ful rada sem jih brala in se jih res spomnim... Zdaj ne sledim več tolk nickovuser posted image . Ampak Patrino zase praviš, da si bolj nova uporabnica. Imaš res čas prešnofat vse za nazaj, da si zapomniš in našteješ vsa ta imena in očitno bereš cele teme, da potem vlečeš take trdne zaključke ne samo o osebah, ampak tudi o celotnem dogajanju, zgodovini, trendih, migracijah... Milo rečeno malo nenaavadno.user posted image


Oh Skuštrana in Sljiva v tem pa res ni nič nenavadnega, tudi pretegnila se nisem ravno, pa še tik tak je fertik. Enostavno daš v iskanje uporabnika, ki ma kake čudne in se hočeš prepričati, če je tak čuden že od prej ali je tak postal sedaj. Če je uporabnik že med dinozavri tule gor, ti vrže en koš zadev ven in ni treba drugega , da prebereš nekaj komentarjev , pa že veš po čem je špeh. Če želiš " globlji" pogled si lahko seveda vzameš čas in uživaš ob branju starih tem. Meni se ni dalo in tudi potrebe po tem nisem imela. Sem nabasala na nekaj starih tem, ki so kar dosti razkrile. Žal še preveč. Človeka milo rečeno mine in verjamem, da jih je precej kar brez revolucije položilo orožje in spokalo. Mimogrede- zaradi tehničnih težav tule gor ni bilo zaznati nobene posebno hude krvi.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Kako bi reagirale, če...
27.1.2014 8:26:35   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Patrino, pa ti to resno da si sla snofat po temah starih skoraj 10 let? Imas pa res viska prostega casa....


Ampak res.user posted image jaz sem bila na RR sto let nazaj (ok, enih 5-6), sicer pod drugim imenom, ko smo pač imeli dojenčke in se res spomnim nekaterih punc, ki jih je Patrino omenila par strani nazaj: Jančika, Viv, Raho itd...ful rada sem jih brala in se jih res spomnim... Zdaj ne sledim več tolk nickovuser posted image . Ampak Patrino zase praviš, da si bolj nova uporabnica. Imaš res čas prešnofat vse za nazaj, da si zapomniš in našteješ vsa ta imena in očitno bereš cele teme, da potem vlečeš take trdne zaključke ne samo o osebah, ampak tudi o celotnem dogajanju, zgodovini, trendih, migracijah... Milo rečeno malo nenaavadno.user posted image


Oh Skuštrana in Sljiva v tem pa res ni nič nenavadnega, tudi pretegnila se nisem ravno, pa še tik tak je fertik. Enostavno daš v iskanje uporabnika, ki ma kake čudne in se hočeš prepričati, če je tak čuden že od prej ali je tak postal sedaj. Če je uporabnik že med dinozavri tule gor, ti vrže en koš zadev ven in ni treba drugega , da prebereš nekaj komentarjev , pa že veš po čem je špeh. Če želiš " globlji" pogled si lahko seveda vzameš čas in uživaš ob branju starih tem. Meni se ni dalo in tudi potrebe po tem nisem imela. Sem nabasala na nekaj starih tem, ki so kar dosti razkrile. Žal še preveč. Človeka milo rečeno mine in verjamem, da jih je precej kar brez revolucije položilo orožje in spokalo. Mimogrede- zaradi tehničnih težav tule gor ni bilo zaznati nobene posebno hude krvi.



Ja, vsak ima svoj hobi.


Pa ko si ze tolk dobra z iskalnikom a bi mi na moje vprasanje s prejsnje ( predprejsnje???) strani?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Kako bi reagirale, če...
27.1.2014 21:40:03   
chezAnA

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

. Mimogrede- zaradi tehničnih težav tule gor ni bilo zaznati nobene posebno hude krvi.


V druge reči se ne bom spuščala, se mi ne da. Ampak tole ti lahko zagotovim, da se krepko motiš. Kolikokrat se ni dalo odgovoriti in potem pač ni nihče nič odgovoril in je tema zamrla. Kolikokrat smo se bunile zaradi tega. Še pomnite, tovariši? Groza

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Kako bi reagirale, če...
27.1.2014 21:42:06   
chezAnA
-

< Sporočilo je popravil chezAnA -- 27.1.2014 21:44:03 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Kako bi reagirale, če...
27.1.2014 21:52:44   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: chezAnA


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

. Mimogrede- zaradi tehničnih težav tule gor ni bilo zaznati nobene posebno hude krvi.


V druge reči se ne bom spuščala, se mi ne da. Ampak tole ti lahko zagotovim, da se krepko motiš. Kolikokrat se ni dalo odgovoriti in potem pač ni nihče nič odgovoril in je tema zamrla. Kolikokrat smo se bunile zaradi tega. Še pomnite, tovariši? Groza


jaz sem se takrat ravno dobro udomačila na portalu in se zelo dobro spomnim, kako sem bentila, ko ni odpiralo tem, ali pa ko mi je celo odprlo da sem odgovor napisala, potem pa ni poslalo. In je bilo kar nekaj hude krvi, so se uporabnice pritoževale

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   [Brisano sporočilo]
28.1.2014 8:53:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Kako bi reagirale, če...
28.1.2014 9:36:38   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
IZVIRNO SPOROČILO: chezAnA
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Mimogrede- zaradi tehničnih težav tule gor ni bilo zaznati nobene posebno hude krvi.

V druge reči se ne bom spuščala, se mi ne da. Ampak tole ti lahko zagotovim, da se krepko motiš. Kolikokrat se ni dalo odgovoriti in potem pač ni nihče nič odgovoril in je tema zamrla. Kolikokrat smo se bunile zaradi tega. Še pomnite, tovariši? Groza

jaz sem se takrat ravno dobro udomačila na portalu in se zelo dobro spomnim, kako sem bentila, ko ni odpiralo tem, ali pa ko mi je celo odprlo da sem odgovor napisala, potem pa ni poslalo. In je bilo kar nekaj hude krvi, so se uporabnice pritoževale

Jp. Takrat je bilo tako smešno, ker so imeli vsi portali RR nagradno igro, kdo zbere več klikov in objav, pa vse skupaj zaradi nedelovanja skoraj ni bilo možno. user posted image Se je ta problem večkrat izpostavilo. Potem so pa res porihtal stvari, tako da sedaj deluje brezhibno. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Kako bi reagirale, če...
28.1.2014 10:11:50   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
IZVIRNO SPOROČILO: chezAnA
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Mimogrede- zaradi tehničnih težav tule gor ni bilo zaznati nobene posebno hude krvi.

V druge reči se ne bom spuščala, se mi ne da. Ampak tole ti lahko zagotovim, da se krepko motiš. Kolikokrat se ni dalo odgovoriti in potem pač ni nihče nič odgovoril in je tema zamrla. Kolikokrat smo se bunile zaradi tega. Še pomnite, tovariši? Groza

jaz sem se takrat ravno dobro udomačila na portalu in se zelo dobro spomnim, kako sem bentila, ko ni odpiralo tem, ali pa ko mi je celo odprlo da sem odgovor napisala, potem pa ni poslalo. In je bilo kar nekaj hude krvi, so se uporabnice pritoževale

Jp. Takrat je bilo tako smešno, ker so imeli vsi portali RR nagradno igro, kdo zbere več klikov in objav, pa vse skupaj zaradi nedelovanja skoraj ni bilo možno. user posted image Se je ta problem večkrat izpostavilo. Potem so pa res porihtal stvari, tako da sedaj deluje brezhibno. user posted image


ja, jaz sem na ta račun takrat nabrala toliko dreves, da smo se z sladko nagrado doma posladkali user posted image user posted image . Ker drugega nisem mogla početi, kakor skakati na strani

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Kako bi reagirale, če...
24.3.2014 21:17:31   
jabuk
Katastrofa, kaj si vse dovolijo reči. Je pa res, da v Sloveniji ljudje ne marajo poslušat jamranja-treba je delat. Če poslušate babice kako se pogovarjajo med seboj, so vedno pogovori, kako so pridno delale na vrtu, pa skuhače kosilo.. :). Bi pa meni tudi vse padlo, če bi mi to rekel.

IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

...pridete iz službe utrujene, hitro skuhate kosilo, da so mož in otroka (1,5, 4 leta) čimprej siti in...
ko bi možu potožile o svoji utrujenosti, bi vam on odgovoril: ja kakšno bi šele bilo, če bi kaj delala. Meni je vse padlo dol...najraje bi šla nekam, se usedla dol in...
mu prepustila vso moje nedelo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 284
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?