|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 18:54:54   
*miska.mcc*
patrino, ŠE !X

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.









p.s. pa spet sem izvisela!



_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 19:50:33   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


Hvala za pojasnilo!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 19:50:54   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Jah, vidiš, ko pa je tako težko dati zaščitne pokrovčke na vtičnice...


ah, imajo pač zdravniki različna merila in navodila za zaščito otrok;
enkrat mi je en otorinolaringolog dejal, da moramo do otrokovega 18. leta jedilni pribor pospravljati na vrhu zgornjih kuhinjskih omaric, tako kot tudi oni počnejo doma user posted image

seveda je naš pribor še vedno v vrhnjem predalu spodnje omarice ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 19:59:34   
pipapopa

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Jah, vidiš, ko pa je tako težko dati zaščitne pokrovčke na vtičnice...


ah, imajo pač zdravniki različna merila in navodila za zaščito otrok;
enkrat mi je en otorinolaringolog dejal, da moramo do otrokovega 18. leta jedilni pribor pospravljati na vrhu zgornjih kuhinjskih omaric, tako kot tudi oni počnejo doma user posted image

seveda je naš pribor še vedno v vrhnjem predalu spodnje omarice ...


a?user posted image pri nas tudi v prvem predalu, da lahko mulčki naštimajo mizo :-)

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:05:20   
mateyka
verjamem da je možno. men je tud ena starejša gospa enkrat pripomnila, da naj moja tamala ne nosi palčko v roki (pri treh letih), ker je nevarno. pa sem ironično odgovorila, da res, da je najbolje da ji ne dajam vilic do 18-tega leta, ker se lahko v oko žokne in mi je resno pritrdila, da je tako res najbolje.

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:05:51   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: mari1234

@patrino: Malo me čudi, da Lukka vedno tako braniš. Tudi jaz sem mu, ko se je začel oglašati, napisala nekaj spodbudnih besed, saj se mi je zazdel zelo nemočen v svojem trudu a z dobrimi nameni. Potem pa sem prebrala tole:


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.

  

in seveda spremenila mnenje. Tako nasilje nad otrokom? Nedopustno.



odvetnica P. ?

zagovor si že spisala?



Miška jaz sem ti odgovorila in to precej na dolgo. Kaj imaš recimo ti povedati v odgovor na moj post. To ponavljanje o tem , da Lukka da Polži po riti nima veze s tem ( in tega nikoli nisem odobravala) . Ker sem že povedala, da jaz ne govorim le o njem temveč na splošno o vašem neprijetnem obnašanju, ki tera vse uporabnike, ki delajo tale forum simpatičen in zanimiv, dol, ker se naveličajo brati in prenašati vašo bedno izživljanje. Tvoj komentar v zvezi s tem? Tudi ti si, če se ne motim iz tistih časov in glede tvoje udejstvovanje pri tokratnem linču Lukke, ni čudno, da si še tule gor.

Matejči- tudi tole mi je "zapelo za oko" , ko sem šnofala po starih temah. Že v preteklosti si jih dobila po glavi zaradi tvojih , velikokrat brez veznih foto vložkov, še posebej , takrat, ko nimaš kaj pametnega povedat ( kar je milo rečeno očitno velikokratuser posted image ). Hja, še k sreči, da lahko človek kaj takega prebere in vidi, da ni le on tisti, ki mu je to velikokrat mimouser posted image . A kaj konkretnega ne bi uspela spraviti skupaj in znala povedati- mislim tako- brez foto vložkov?


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:10:02   
LuLu
ajde patrino pa napiši nicke uporabnikov, ki so/smo jih tako obravnavali kot Lukka
trdiš, da ni prvi... da tudi zadnji ne bo.. daj imena

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:11:41   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
...temveč na splošno o vašem neprijetnem obnašanju, ki tera vse uporabnike, ki delajo tale forum simpatičen in zanimiv, dol, ker se naveličajo brati in prenašati vašo bedno izživljanje.


nehaj si že domišljat, da govoriš v imenu drugih in da veš kaj druge "tera" - zaenkrat zasigurno vemo, da niti vidovita. talking about delusions of grandeur user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:12:30   
petea
pipapopa,
saj jaz sem najprej tudi mislila, da se heca, samo je bil presneto resen in je zadevo večkrat ponovil - 'lekcijo' sem dobila na obravnavi, saj si je dobri dve leti star sin z ročajem kavne žličke rahlo poškodoval zadnji del neba

samo nekako se mi potem zdi, da bi za striktno upoštevanje njegovega (strokovnega zdravstvenega) mnenja morali presedlati na izrecno 'fast food' varianto hranjenja - jedenje samo z rokami user posted image

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:17:05   
patrino
Lulu, med tistimi, ki sem jih napisala so ( kot se je dalo razbrati iz starih postov) večinoma taki, ki niso nikoli šli preveč vštric z vami, ki se trenutno spravljate na lukkca. S kar veliko večino ste se v večih temah kar zapele, čeprav tako zelo grde kot ste sedaj verjetno niste bile. Pa vseeno je folk očitno minilo vas brati, prenašati in tako naprej. Če ne bi še kdo kdaj kaj zajadral tule gor. Samo ni videti. Tudi če so pod drugimi imeni, ne verjamem, da bi tako zelo spremenili svoj stil pisanja in pogleda na svet. Po moje so enostavno res spokali in šli drugam.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:17:21   
Dior
Sicer (še) nimam otrok in sem se na ta forum prijavila čisto slučajno, ko sem po spletu iskala neke nasvete... pa vseeno, sem pa kdaj malo pogledam v kakšno temo in moram rečt, da se Patrino strinjam s tabo.
Nekateri očitno nimate pametnejšega dela, kot se vtaknit v vsako temo in pisat neumesne komentarjem pod nivojem. user posted image


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:20:07   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
...temveč na splošno o vašem neprijetnem obnašanju, ki tera vse uporabnike, ki delajo tale forum simpatičen in zanimiv, dol, ker se naveličajo brati in prenašati vašo bedno izživljanje.


nehaj si že domišljat, da govoriš v imenu drugih in da veš kaj druge "tera" - zaenkrat zasigurno vemo, da niti vidovita. talking about delusions of grandeur user posted image

Mateja še vedno čakam. Ali boš izustila kaj omembe vrednega ali boš nadaljevala s svojim foto vložki, tujimi popačenkami itd- samo kaj oprijemljivega ni za dočakati.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:21:16   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Po moje so enostavno res spokali in šli drugam.


po tvoje... hvala za odgovor

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:24:21   
Colt
Čer. Kdo je ''Polža''?

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:27:07   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Čer. Kdo je ''Polža''?



Ena Miška, ki je še malo premala zate, Mačak. user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   [Brisano sporočilo]
25.1.2014 20:27:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:29:31   
RIJA*
patrino...samo eno vprašanje....pa nisem na nobeni strani (tudi tebe rada berem )user posted image , za dotičnega homoseksiča (nisem homofob, ampak težko najdeš njegov post, kjer tega ne da jasno in glasno vedeti) mi dol visi....ampak a se ti ne zdi, da globoko pretirava? v vsem?

da je popolnoma brez smisla za humor? da je občutljivejši od vsake nosečnice nabildane s hormoni?

da je enostavno neprijeten za neko debato?

se ti ne zdi, da take reakcije izzove sam?

tak, zdaj pa grem tu dol...ker me baš boli ves špeh okrog analne odprtine za eneka lukeca....user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 25.1.2014 20:30:53 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:31:32   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Čer. Kdo je ''Polža''?
 


Ena Miška, ki je še malo premala zate, Mačak. user posted image



WTF????    user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:32:41   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

patrino, ŠE !X

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.









p.s. pa spet sem izvisela!




Mateyka, kje lahko na Švedskem urgiramo vezamo na to? Kaj ni v tej državi tepež celo prepovedan z zakonom?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:35:11   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Čer. Kdo je ''Polža''?
 


Ena Miška, ki je še malo premala zate, Mačak. user posted image



WTF????    user posted image




Miška, se ti opravičujem, nisem pomislila nate! user posted image
Asociacija za moj odgovor je bil Coltov avatar! user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:38:02   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
...temveč na splošno o vašem neprijetnem obnašanju, ki tera vse uporabnike, ki delajo tale forum simpatičen in zanimiv, dol, ker se naveličajo brati in prenašati vašo bedno izživljanje.


nehaj si že domišljat, da govoriš v imenu drugih in da veš kaj druge "tera" - zaenkrat zasigurno vemo, da niti vidovita. talking about delusions of grandeur user posted image

Mateja še vedno čakam. Ali boš izustila kaj omembe vrednega ali boš nadaljevala s svojim foto vložki, tujimi popačenkami itd- samo kaj oprijemljivega ni za dočakati.


hvala enako dahling - opletaš o kvazi scenarijih zakaj je kdo odšel in kako je luka nerazumljen angel.. itd. nič oprijemljivega..

p.s. ta fraza zgoraj ni popačenka - je fraza, ki se uporablja v angleščini. jah, bo kar treba nehat opletat tja v tri dni in zraven mislit, ko šimfaš user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:41:14   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Mateyka, kje lahko na Švedskem urgiramo vezamo na to? Kaj ni v tej državi tepež celo prepovedan z zakonom?


Lukkec je baje na norveškem blizu osla doma.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.1.2014 20:46:41 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:42:23   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

patrino...samo eno vprašanje....pa nisem na nobeni strani (tudi tebe rada berem )user posted image , za dotičnega homoseksiča (nisem homofob, ampak težko najdeš njegov post, kjer tega ne da jasno in glasno vedeti) mi dol visi....ampak a se ti ne zdi, da globoko pretirava? v vsem?
ja res je - samo meni niti ni to tako grozno- v bistvu mi je to hecno- tebi ne?

da je popolnoma brez smisla za humor? da je občutljivejši od vsake nosečnice nabildane s hormoni?
No tudi kakšno smešno na svoj račun zna pribiti in se zraven smejati, tako da se mi ne zdi čisto brez smisla za humor. Občutljiv je verjetno bolj kot marsikdo, ja, po svoje pa neverjetno veliko prenese, če potuhtaš kaj vse je moral tule gor že požreti, pa še vedno vztraja.Jaz bi že zdavnaj spakirala kufre.

da je enostavno neprijeten za neko debato?
Za kakšno gotovo in takrat osebno jaz ne visim na njej, če mi ni všeč. Kar za določene uporabnice, ki jim gre kao v iber na nerve ne moreš reči. Če si poštena in malo pokukaš, boš videla, da človek v velikih temah sploh ne sodeluje, ženske pa še vedno nakladajo in kleftrajo o njem . Če bi jim šel tako grozno v nos, ne vem zakaj si vsaj takrat ne oddahnejo in se ne menijo o njem, ko ga ni zraven? Pa zakaj sodelujejo v tistih debatah, ki jih odpre oz. sodeluje on?

se ti ne zdi, da take reakcije izzove sam?
Ja, večkrat butne ven kakšno lovsko, vendar sem skoraj sigurna , da ne z namenom, da bi potem skakale po njem in ga žalile, temveč zato, ker je pač malo naiven, hecen, neveden, ...

tak, zdaj pa grem tu dol...ker me baš boli ves špeh okrog analne odprtine za eneka lukeca....user posted image



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:46:17   
LuLu
naiven, hecen, neveden... gre s pritožbami k moderatorjem, prijave k kriminalistom ... citira svoje pravice in zakone in kršitve...
ne deluje mi niti malo naiven, hecen in neveden

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:49:11   
Lukka
Uf, cisto ven... Kaj je tema?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?