|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke na obali 2014
5.3.2014 10:35:57   
Lilla81
Super,samo,da si okuser posted image ...

Jaz imam danes pregled pa vam pol sporočim kako in kaj,glede na to,da sem že 37.teden pričakujem na naslednjem že CTG,bomo vidli..je pa že tako mučno,da komaj čakam,da me kaj primeuser posted image
Moje počutje je pa katastrofa,vse mi že dol pritiska,hodit itak več kot tolko ne morem,sedet tudi ne,ker me medenica boli tako,da se res tolažim s tem,da samo še malouser posted image

Mi za prvega smo imela voziček Bebe Confort-High trek,sem bla full zadovoljna,ampak je res gromozanski, zdej pa sem kupla Recarota Babyzen pa bomo vidli kako se bo obnesel,mi je pa všeč,da se lepo zloži,ker imam majhen avtek pa fajn stoji noter....

Jaa,jaz sem tudi pol za kakšno skupno vozičkanjeuser posted image ....pa kavico,sicer res se bojim,da bomo pol spet kakšen dež priklicaleuser posted image

(odgovor članu Maljutka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nosečke na obali 2014
5.3.2014 10:37:39   
Lilla81
Aja Čukica dobrodoša...user posted image

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nosečke na obali 2014
5.3.2014 11:55:33   
Čukica
:) Jaz imam tudi danes pregled, pričakujem potrdilo o predvidenem datumu, da začnem urejat za porodniško počasi.
Lilla81, te čisto razumem. Tudi jaz že komaj čakam da bo konc, pa sem komi v 30. Dejansko sem zadnja dva tedna ful utrujena in brez energije, par dni pa že tudi slabo spim. Pa pustimo ustajanje za na wc, to je itak, ampak nekako se ne morem lepo namestit, una materinska blazina mi skozi beži (pa kar noče se prestavit na drugo stran sama, ko bi jaz menjala bok - bi si mogla 2 omislit:D) V prvi nosečnosti pa sem tudi že tko komaj čakala da bi blo konc pa upala da bi blo kak teden prej, pol sem pa še čez rok čakala:)
Jaz sem za prvega imela quinny freestyle 3xl, sem bila tudi ful zadovoljna, zdej pa razmišljam o mirage reverso. Sem si ga šla že ogledat v ajatutaja, pa se mi zdi kar fajn.
Maljutka, mislim da je to o nesprejemanju domačinov kar povsod prisotno, čeprav najbrž tudi bolj temelji na lastnem občutku. Jaz se tudi kar nisem mogla vklopit na Lj koncu in sem večinoma vozičkala sama-isti občutek o nesprejemanju. Ampak zdaj ko sem spet na obali imam isti občutek, pa sem domačinka, ampak sem se spet kot znašla med samimi tujimi ljudmi. Čuden občutek, ne znam prav opisat - kakor da nikamor ne sodiš. Gor so me po naglasu takoj slišali, da nisem od tam, tuki pa tudi več za njih nimam pravga naglasa, hehe:)

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nosečke na obali 2014
5.3.2014 17:37:03   
DeeD
ciao punce user posted image ste se ful razpisale user posted image
lahko bi se res dobile kak dan na kavici preden rodimo...sem za!
drugače je moje počutje grozno...vse me boli, nos imam tako zamašen da je katastrofa, diham težko, premikam se ko ena nona...joj nosečniški problemi...haha
js sem danes točno 32.teden začela...kam leti ta čas?!
voziček imam bebe confort high trek-ful mi je všeč- res ogromen samo važno da mi gre v avto

uživajte



< Sporočilo je popravil DeeD -- 5.3.2014 17:38:19 >

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nosečke na obali 2014
5.3.2014 18:07:33   
Lilla81
Jaz tudi s pregleda...vse ok,je rekel,da je že pripravljen tako,da samo čakamo. Imam pa čez dva tedna pregled in začnem s CTG-JI. Mene hvalabogu vsaj ponoči ne mantrajo WC-ji,vsaj to,da mi je prišparanouser posted image

Ja,ja High trek je zakon,greš z njim povsod pa fajn je,ker je košara za v avto,jaz se spomnem,da sem malo lupinico uporabljala,sem večinoma košaro.

Meni se pa zdi,da zdej mi gre tako počasi ta čas,da je joj. Prve mesece mi je šlo tako hitro,zdej pa nikamoruser posted image

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nosečke na obali 2014
7.3.2014 20:04:58   
Miška2006
Akcija po posameznih številkah (62, 68, 74, 80, 86). Praktično 1€ za kos + še kaj dam zraven, če vzamete vse iste številke.... obiščite moj album. Ogromno stvari imam doma in niso v albumih, ker je tega res preveč....Splača se! >>>>> http://www.mojalbum.com/tanjapj

_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nosečke na obali 2014
8.3.2014 21:47:26   
Maljutka
user posted image user posted image user posted image

En šopek za vse nas dame pa upam da so vas vaši vsaj malo pocrkljali na račun današnjega dne.

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nosečke na obali 2014
10.3.2014 8:44:36   
puncka.
Jutrooo punceee user posted image
No da se še jaz malo javim :) časa je res zelo zelo malo, glede na to, da je zunaj božansko vreme in imamo dela s stanovanjem preko glave skoraj nič ne odprem računalnika.. ampak nekaj pa bom le napisala :) z bejbijom sva super! končno zagotovo vem, da je to kar čutim v bušiju on oziroma njegove vragolije.. je pa šlo zelo hitro.. nekje tri tedne nazaj sem ga prvič začutla, dva tedna nazaj ga je začutu še fant, zdej se pa že vidi navzven kako se trebušček zamaje ko brce :) ful lepooo videt in čutit toouser posted image mava z fantom že ritual, da vsak večer skupaj gledava in tikava bušija in se z njim pogovarjava ;) je pa res, da kakšen dan več brca, kakšen dan pa malo manj :)
drugače mamo jutri morfologijo in komaj čakam da spet vidim to žabo, ker je nism vidla že od nuhalne user posted image pa seveda da nam povejo, da je use ok.. pol pa lahko začnemo z nakupi :) sva pa tudi midva sedaj razmišljala o baby boom-u.. o mirage reverso :) ga je katera mela? kakšen se ji je zdel? poleg tega sem jim pisala .. in pravijo da pride vn nova barva v roku enega meseca :) tako da superr!! bova še malo počakala, ker se nam ne mudi še tolko :) čeprau dnevi kar bežijo.. in bo hitro julij tukaj :)

kako pa ste ostale? je katera že na hribu? :)

aja pa dobrodošle noveeuser posted image user posted image

lep dan pa božajte svoje bušije user posted image

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nosečke na obali 2014
12.3.2014 14:07:21   
Maljutka
Tale sonček nas je pa čisto od računalnikov pregnal.
No saj je to fino, samo moj firbec pa potem ni potešen, kaj se kaj z nami dogaja.

Punčka, kako je bilo na morfologiji?


user posted image

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nosečke na obali 2014
12.3.2014 15:31:45   
mindy
Pozdravljene,

sem kr vesela, da sem našla eno skupinico nosečk iz obale :) .
Stara sem 23, sem iz Štajerske, mineva pa že moje 4 leto na obali :) pdp imam 04/07/2014. to je moja prva nosečnost.
aja in pričakujemo user posted image :)

(odgovor članu Maljutka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nosečke na obali 2014
12.3.2014 15:42:26   
Maljutka
Mindy dobrodošla še tukaj.
Midve imava PDP čisto skupaj, se zna zgodit da bovo tudi skupaj gor na hribčku user posted image .

(odgovor članu mindy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nosečke na obali 2014
12.3.2014 17:43:18   
Pikaloka
Punce kdaj so nehale te slabosti?? In kdaj ste povedale v sluzbi? Jaz sem trenutno stalno na vcju in si mislim, da bodo sami pogruntali kaj se dogaja...

(odgovor članu Maljutka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nosečke na obali 2014
12.3.2014 18:04:30   
Maljutka
Pri meni so se slabosti končale nekje sredi januarja, to je približno 15. ali 16. teden. Sem pa že prej ugotovila, da se mi poslabšajo če jem sladko. Sploh za zajtrk. Tako, da mi jih je uspelo že prej malo omiliti s prehrano. So pa znale pri meni trajat cel dan ne samo zjutraj.

Nosečnost sva pa začela oznanjat po NS. To je po 12. tednu, ko je bila možnost, da bi bilo karkoli narobe že bistveno manjša. In to se je ravno pokrilo z božičem tako, da so družinski člani dobili za božička lepo novico. Sicer so bili nekateri hudi, da nisva povedala prej, samo to je čisto njihov problem. Jaz sicer nisem v službi, moj pa je v službi oznanil šele po morfologiji, ko sva izvedela spol. Mislim, da v službi ni nobene potrebe, da prezgodaj razglašaš. WC pa lahko obesiš na vnetje mehurja user posted image .

(odgovor članu Pikaloka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nosečke na obali 2014
12.3.2014 19:45:10   
puncka.
Cauu puncee :)
evo morfologija za nami :) sicer z samim pregledom nisem zadovoljna, ker je blo use na ap cap.. v 5 minutah je blo use opravljeno, plus da nisem lih dobro videla svoje žabe, ker ima moj ginekolog čisto slab tv in se niiiič ne vidi :( ampak ok.. vesela sem da je use ok :) čeprau glede na to koliko mu verjamem, nisem čisto 100% .. ampak ok.. pravi da je use super, use se vidi.. tako, da usaj malo sem pomirjena :)
je pa potrdi kar so nama rekli že na nuhalni.. in sicer to, da bova mela malo princesko user posted image user posted image

sem pa danes šla malo firbcat v materinsko šolo.. bolj kot spremstvo kolegici, ki ima rok zdaj čez mesec dni.. vendar pa je vse tako zanimivo, da ne vem kako bom jaz dočakala ta julij.. se mi zdi da je do tax še cela večnooooooost user posted image komaj čakam, da dobimo to malo bitjece v roke!user posted image

glede slabosti pa so se tudi meni končale nekje tam kakor Maljutki.. okoli 14-15 tedna.. točno nekje po nuhalni :) sedaj jih ni več.. sem pa še vedno kar utrujena.. :/ ampak bo že.. malo več spim, pa je boljše :) čeprav je zelo odvisno od vremena.. sedaj ko je sonček, sem tudi jaz polna energije :)

druge punce kako ste? je že kateraa, ki ima kakšno lepo novičko? :)

(odgovor članu Maljutka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nosečke na obali 2014
12.3.2014 19:55:31   
Lilla81
Ciao....
Jaz sem že v nizkem štartuuser posted image ....tako komaj čakam,da me že kaj prime,da vam ne vem povedatuser posted image

Meni so se tudi slabosti končale tam nekje v 14 tednu,v službi sem pa povedala nekje 14 dni po nuhalni,staršem pa kar hitro,ker itak nisem mogla bit tiho,ker sem bla takooo vesela....po dveh letih mučenja,ko sem zagledalauser posted image nisem mogla bit tihouser posted image

Je pa zunaj res enkraten sonček samo kaj,ki ga ne morem na polno izkoristit,postanem takoj full utrujena,pa pritiska mi full trebuh dol in posledično me pol hrbet boli,skratka sem tako nemobilna,da je groza. Komaj čakam,da se rešim,da začnemo vozičkat in da si dam duška s sprehodi vse za nazaj.

Boste vse vprašale za spol al bo katera za presenečenje?....jaz za prvega nisem vprašala,zdej za drugega pa sem,ker sem bla preveč radovednauser posted image

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nosečke na obali 2014
12.3.2014 21:21:37   
mindy
Čukica, moja kolegica ima mirage reverso in je zelo zadovoljna, sem ga parkrat peljala in je ful fajn za vozit, tud zloži se lepo :)
Maljutka sem videla ja.. imava kr dobre možnosti, če ne prej se bova vrjetno res srečali na hribčku :) . puncka. ker pri svojem gin. nisem bla zadovoljna z morfologijo sem šla na samoplačniško k lovšinu in morem rečt, da sem bla res zadovoljna. tud meni, so se slabosti končale nekje v 14. tednu, morem pa še zmeraj pazit. za zajtrk ne smem pojest nič mlečnega, kr drugače lahko grem kr objemat wc. jaz tud delam ne, sva pa povedala prijateljem in sorodnikom po nuhalni. :)

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nosečke na obali 2014
12.3.2014 22:38:57   
Pikaloka
Jaz sem imela fiksno idejo , da mooras povedat v sluzbi po tretjem mesecu user posted image kot po kakem zakonu :))

Jaz imam problem ker bruham v sluzbi parkrat na dan in se to slisi... Pa eno sluzbeno pot imam planirano s sefi v avtu... V 11 tednu.... Zato razmisljam povedat sefu in se izognit poti...po drugi strani si res zelim, dat skozi nuhalno prej... Ki pa je sele v 13 tednu.....dilema dilema

Za spol bom vprasala, ne zdrzim ne vedet... Ceprav te se vedno lahko preseneti na koncu... Nic ni ziher....

(odgovor članu mindy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nosečke na obali 2014
12.3.2014 22:50:41   
pathra
No evo.. mi smo zdej na odštevanju.. še 30 dni menda. Glavica dol, nekje 2500g pri 35t3dni.. in to je to.. čez dva tedna se začenjo CTG-ji.

Bi priporočala da se ne zanašat preveč na določitev spola preko UZ.. sploh od nuhalne.. naš fantek je postal punčka potem po morfologiji user posted image

(odgovor članu Pikaloka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nosečke na obali 2014
13.3.2014 12:28:35   
DeeD
Ciao punce. Ja vreme je res fantasticnoo :) lih pravo za sprehode in kavice. Js sem danes oddelala zadnji dan v sluzbi tko da zdej uzivancija do konca....koncno!!! Caka me se pranje cunjic, pobarvat sobico, sestavit pojstlico...ni in ni konca. Meni so se slabosti koncale nekje v 9.tednu....hvala bogu ker je blo grozno. V sluzbi sem pa povedala dokaj pozno sele okrog 24.tedna. Drugace je pa moja mala ful mirna samo zvecer in zjutraj brca. Drugi teden spet pregled user posted image . Lepo se imejte pa uzivat sonckaaa

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nosečke na obali 2014
13.3.2014 14:33:12   
moreta
Pozdravljene punce!

Vreme je res čudovito! Kar ne morem dočakat, da končam službo ob treh, da grem na zrak. Po navadi greva s sinom takoj po vrtcu še na sprehod in na igrala in šele kasneje... tam po peti uri domov. Če me ne bi lakota, bi kar ostala do teme...user posted image

Drugače pa kar gre. Počutim se dobro, edino buši me ja začel malček motiti pri sklanjanju, a tahujše še pride. user posted image Delam še do konca aprila, nato dopust in pol porodniška! user posted image Komaj čakam!

V službi sem za nosečnost povedala dokaj zgodaj, čeprav sem jim zabičala, naj do tretjega meseca molčijo. Smo pretežno ženski kolektiv in babe firbčne so takoj opazile, da je z mano nekaj narobe, ker sem imela slabosti in sem nehala pit kavo. Šefici pa sem bila primorana povedati, ker smo ravno nekaj prenavljali pisarne in mi ni bilo do prenašanja pohištva in težkih predmetov. No, kasneje, po treh mesecih sem uradno naznanila vse in prinesla pecivo. user posted image

Slabosti so končale tam nekje po tretjem mesecu. Zdaj imam občasno le zgago in veeeliiik apetit. user posted image

Za spol sva vprašala že na nuhalni, a se ni dobro videlo. Potem sva pa itak zvedela na AC, kar je 100%.

Aja, pa še to. Ste vedele, da ima Pikapolonica ob torkih 10% popusta za nosečnice, Baby Center pa od danes program Porodniški popust, ko lahko kupuješ določene izdelke 2 leti 11% ceneje? Če katero zanima, naj gre malo na njihovo spletno stran. user posted image

Lepo se imejte!

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nosečke na obali 2014
17.3.2014 9:04:55   
Čukica
Jutro,

danes ob 15:20 poberem sina v vrtcu in greva po sonču po promenadi na sprehod v Kp. Bi se kera pridružla?:)

Glede vozička sem kolebala ja med Hight trekom in Mirage reverso - s tem da sem se bolj nagibala ves čas k mirage zaradi cene in predvsem zložljivosti. Sem pa na koncu ugotovila, da rolka za starejšega otroka po vsej vrjetnosti ne bo šla na mirage - rolko bom pa nujno potrebovala, tako da sem se odločila za hight treka. Sem ga pa dobila v italiji za več kot 300eur cenej kokr bi za komplet (jajček, košara, šprtni del in torba) dala v BC. Če kero zanima, pošljem kontakt trgovine. Je pa v udinah - rabli smo 1 urco iz Kp in spotoma smo se ustavili še v Ikei - tako da win win situation:) Zmenla sem se pa vse po mailu in so mi tudi dali na stran.

Mi smo bili primorani kar kmalu povedat tako doma kot v službi, ker sem na začetku krvavela in sem bila malo več doma in v bolnici. Drugače bi pa tudi jaz počakala prve tri mesece.


(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nosečke na obali 2014
19.3.2014 19:04:12   
Maljutka
Ojla user posted image pupe!

A so še katero od vas v Trst pošiljali po tablete z železom. Imam zelen recept za Heamatopan, baje naj bi tam dobila nek ekvivalent temu, ker pri nas tega baje ni. Pa me zanima če katera kaj ve o teh tabletah, a so tam za plačat, pa če so kaj boljše od tega kar se pri nas dobi glede na to, da me pošiljajo čez mejo.

Drugače je bila današnja kontrola OK, edino neke bakterije naj bi mela v urinu pa na preiskavo z glukozo bom morala. Sam mislim, da to kar vse pošljejo.

Srčka smo tudi preverili, samo sem G povedala, da itak biba tako skače da skoraj ni potrebe user posted image .

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nosečke na obali 2014
21.3.2014 8:24:15   
Čukica
V Trst po tablete za železo? Jaz grem čez mejo samo po homeopatske zadeve, nikoli me še ni noben tja poslal s kakim receptom.
Sicer pa mi je čudno, zakaj ti niso dali tablete za železo, ki se dobijo pri nas? Jaz bi to zahtevala.
Drugače pa meni predpisuje mesečno sirup Ratafer za železo, ker sem rekla, ta imam po tabletah stranske učinke (najprej dobim drisko, pol me pa ful zapre - sem jih že imela po prvem porodu). Drugače (če pa želiš plačat za železne pripravke) pa ti jaz priporočam, da greš v lekarno Aquilinia takoj za prvim tunelom po stari cesti proti Ts in kupiš Ferotone (vrečke z vodo iz naravnega vira z naravno prisotnim železom - zliješ v recimo pomarančni sok in spiješ). 1. nima stranskih učinkov 2. nima tistega nagravžnega okusa 3. ima železo v taki ionski obliki, ki se veliko hitreje absorbira kakor železo iz tablet 4. Zelo hitro -skoraj rekordno se ti popravi krvna slika - preverjeno!

(odgovor članu Maljutka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nosečke na obali 2014
21.3.2014 8:27:08   
Čukica
Na preiskavo z glukozo pa ne pošljejo vse, ampak načeloma samo tiste, pri katerih obstaja sum, da bodo kaj pokazale. Recimo če si imela mejno vrednost na krvnem izvidu ali da ti je kaj pokazalo v urinu.
Mene ne v prvi ne sedaj niso poslali pit glukoze.

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nosečke na obali 2014
21.3.2014 12:21:30   
Pikaloka
Meni je Dr. razlozila, da tablete v trstu placas sam in nato racun in napotnico neses na zavarovalnico in tam dobis povrnjen strosek....
Bi pa rekla, da tvoj ginekolog verjetno bolj zaupa tem tabletam kot pa tem v slo....ziher te ni poslal v tujino brezveze...

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?