|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke na obali 2014
21.3.2014 13:23:48   
Čukica
Ja, verjetno mu farmacevtska družba plačuje udeležbo na kongresih, medtem ko druga ne:DDD
Tu ne gre za nobeno zaupanje v zdravila. Fe = Fe.

(odgovor članu Pikaloka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nosečke na obali 2014
22.3.2014 10:59:32   
Maljutka
Sej men se tud zdi, da me ni brezveze tja poslala, zato pa sprašujem če katera kaj ve.

(odgovor članu Pikaloka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nosečke na obali 2014
23.3.2014 17:49:34   
mindy
Po moje te tudi ni za brezveze tja poslala. kar se pa tiče glukoze.. pa morem jaz tudi it. mi je reko moj gin., da je to postala zdaj stalna praksa. Jaz sem dobila napotnico direkt za diabetološko ambulanto v kopru. Kam pa greš ti?

(odgovor članu Maljutka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nosečke na obali 2014
23.3.2014 19:30:42   
Maljutka
Jaz grem v laboratorij v bolnico, ker imam tudi tam ginekologinjo.
Večino deklet pa kar pošiljajo na to preiskavo, pa tudi če ni nekih simptomov za sladkotno. Na 50g glukoze. Če pa potem kaj nakazuje pa greš še na 100g.

(odgovor članu mindy)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nosečke na obali 2014
25.3.2014 11:12:37   
Maljutka
Ojla pupe user posted image .

A tuki čez mejo veste za kake fajn trgovine z otroško opremo? Trenutno kupijem posteljico, pa sem si zamislila da bi imela 120x60 s snemljivo stranico, da mi bo lažje tamalčico ponoči dojit. Pri nas je za dobit samo eno tako, pa bi šla še čez mejo pogledat, če sem že tolk blizu.

(odgovor članu Maljutka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nosečke na obali 2014
25.3.2014 13:06:09   
Pikaloka
Mene tudi to zanima...

Si gledala na netu kaj? Mislis , da se splaca narocit?

(odgovor članu Maljutka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nosečke na obali 2014
25.3.2014 15:40:40   
DeeD
Oj. Kar se glukoza testa tice sem se ful bala da bom imela povisan cukr ker na drugem pregledu sem ga imela 5.1 no pol na tem 50g sem ga imela pa 4,8. Sem bla prav vesela user posted image . Za pojstlice poglejte na lip poljčane ker gre firma v stecaj imajo ful poceni pojstlice. Jst sem jo dobila za 50€ novo samo se jogi sem kupla in to na bolhi za 20€ in smo kar dosti prisparali [sm=smiley1. Aja pojstlico narocis pa preko maila in ti jo posljejo na dom, dostava pride pa samo 5€

(odgovor članu Pikaloka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nosečke na obali 2014
25.3.2014 15:53:30   
Maljutka
Jaz sem jim sicer že enkrat poslala povpraševanje v LIP Poljčane, za posteljo Julija in Zoja pa mi niso nič odgovorili. Ena od Julijskih nosečnic pa je rekla, da so že vse razprodali. Samo bom verjetno še malo podrezala, mogoče pa se še kaj najde.

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nosečke na obali 2014
25.3.2014 16:13:35   
Maljutka
Ravnokar sem zaključila telefonski pogovor z LIP Poljčane. To pa je kolobocija. So v stečaju in v procesu prevzema s strani firme Satler (ki delajo okna). Na sedežu stečajnega upravitelja v Celju so še vedno na zalogi posteljice Eva in Maj, v češnjevi barvi (47€ + poštnina). Z jutrišnjim dnem naj bi Satler prevzel firmo in ponovno naj bi štartali s proizvodnjo. Firma Satler ima njihove maile dostopne šele nekaj dni. Prej jih je dobival nekdo drug, ki pa vsaj meni ni odgovoril na povpraševanje. Če katero zanima njihovo pohištvo lahko pošlje povpraševanje na mail, pa bodo čim prej odgovorili in povedali kdaj naj bi ta proizvodnja spet stekla.

(odgovor članu Maljutka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nosečke na obali 2014
25.3.2014 18:09:09   
sungirl
Ciao, evo še ena nosečka iz obale...pdp pa imam 17.9.

(odgovor članu Maljutka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Nosečke na obali 2014
25.3.2014 23:08:02   
Maljutka
Dobrodošla sungirl!

(odgovor članu sungirl)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Nosečke na obali 2014
26.3.2014 10:45:18   
DeeD
madona so zakomplicirali...kaj na ikea.com si pogledala kaj? tam pomojem dobiš kaj user posted image Villesse je itak blizu

dobrodošla sungirl user posted image

(odgovor članu Maljutka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Nosečke na obali 2014
26.3.2014 12:21:35   
Maljutka
Ikejo mam naštuderano že od odspredi in od odzadi. Oni nimajo nobene varjante, kjer se stranica spušča in dviga.

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Nosečke na obali 2014
26.3.2014 14:03:14   
mindy
Hej, včeraj sem bla na tem pregledu za sladkorno.. Upam, da nikoli več ne bom rabla česa takega delat. Roko mam čist preluknjano. Že itak mi je blo slabo, ker nisem jedla zajtrka, pol sem mogla še to glukozo pit in povrhu vsega je bla taka gužva in povprečna leta pacientov so bla 70+, nič nimam proti njim, ampak je čakalnica mela prav vonj po starejših. In še moreš tam čakat, ne smoš okoli hodit. Pol sem se s sestro pogodila in sem lahko šla ven čakat. Je pa vse v mejah normale. Je blo pa prav zabavno poslušat starejše nonice in nonote, ki se prepirajo kdo je prej na vrsti :)
Mi bomo pa meli na začetku zibelko (jo dobim od kolegice), pol kasneje bomo pa sestavli posteljco. Ampak se hb ne rabim obremenjevat s tem, ker bom mela še to v kateri sem bla jaz. mamo eno ˝družinsko˝. je stara že 37 let :) Take, ki bi se stranica čist dol spustila pa sem vidla nekje, je pa bolj majhna vrijanta, za par mesecev samo. Se ena stranica spusti čist dol, da si jo daš čist ob posteljo.
http://www.mali-vragci.si/otroske-posteljice-in-zibelke/obposteljne-otroske-posteljice

(odgovor članu Maljutka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Nosečke na obali 2014
31.3.2014 12:03:38   
puncka.
No pa da se še jaz malo javim :) odkar je tak lep sonček kar nimam časa pisat več na forum ;) oz sem malo lena.. ker berem vas pa redno :)
no jst vstopam v 25.teden.. pa ni ne duha ne sluha o kakšnem testu za sladkorno.. ne vem a to moj ginekolog ne pošilja al kako.. je pa bilo prvič ko sem dala kri vse ok.. mogoče zaradi tega me ni poslal, ali pa me še bo no :)
drugače počutje je ok. tale sonček, ki ga imamo mi prau daje energijo čez dan, zvečer pa zaspim še vedno zelo zgodaj.. če sem kakšen dan še zbujena po 10 uri je čudež :) kako ste druge?
nekatere vem, da bi lahko že kakšno veselo novičko sporočile ne? čaaakamoo čakamooo user posted image

zadnji teden smo vozičke začeli izbirat.. šli smo pogledat babybooma v kampel.. sicer je voziček ok in zelo ugoden, ampak mene njihova lupinica moti, ker se mi zdi taka boga.. ne vem no.. bi raje imela MC :) a ima kakšna izkušnje s tem vozičkom?
če ne sem pa gledala tudi voziček TAKO - city move, pa mi je všeč to, ker lahko kupiš adapterje pa gor pripopaš lupinico od MC :)
in pa še to seveda, ker imajo veliko barv na izbiro :)

glede posteljice se jst nagibam k tejle: http://www.arus.pl/en/22-el-lozeczko-z-szuflada-miki-materac-gryka-komplet-poscieli.html
naročila bi jo kar preko spleta.. v temi od avgustovk sem videla, da jo je ena naročila, pa se mi zdi res zelo zelo ugodno.. ne razumem pa, ali se stranica lahko spusti ali ne.. po moje bolj ne no.. pride pa skupaj s poštnino okoli 160eur :) pa še posteljnino dobiš zraven :)
bomo vidli noo :)

aa pa še neki me zanimaaa.. sicer je še daleč :) ampak gre katera v materinsko junija? bi lahko hodile skupaj :)

lep sončkast dan želiiim ... pa javte če dobimo kakšnega novega članaa v naši temi user posted image

(odgovor članu mindy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Nosečke na obali 2014
1.4.2014 15:33:45   
Lilla81
Evo,da vam sporočimo veselo novičkouser posted image
21.3.2014 smo dobili fantka Lana,vse ok...sva doma že en teden in se lepo cartamouser posted image
Imela sem pregled,ctg mi je pokazal popadke,katere sem čutla bolj malo,sem pa bla 2 cm odprta in me je kar v porodno poslal. Z umetnimi popadki v dveh urcah,je blo hitro tako,da sem vesela,da je šlo tako.
Je pa zaenkrat full priden,ko bi vsaj tako ostalouser posted image

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Nosečke na obali 2014
1.4.2014 16:09:26   
DeeD
ooo čestitke Lilla81 user posted image

se mi je kar zdelo da se nekaj dogaja ker te ni blo tolko časa gor user posted image lepo lepo samo da je šlo hitro. tudi jst upam da gre tako hitro!!

evo jst začnem ta teden ctg. smo začeli že odštevat, še 30 dni uradno do konca user posted image pa da vidimo kdaj nas preseneti....

uživajte

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Nosečke na obali 2014
1.4.2014 18:00:54   
pathra
Pri nas pa še nič novega.. čez 10 dni imam PDP in zdej sem končno pršla k sebi po pljučnici... zdej so mi vsi moji prepovedali napore in tamalo vozijo drugi na sprehode (ker jo imam doma), pa še čimbolj se izogibam lokacijam kjer je veliko ljudi (tipo trgovine, zdravstveni domi itd), da spet kaj ne staknem v teh dneh.. še na telovadbo za nosečnice ne hodim, kar mi malo manjka user posted image .


(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Nosečke na obali 2014
1.4.2014 18:01:48   
pathra
DeeD.. kaj hodiš v Izolo na CTG-je.. kdaj jih imaš?.. Jaz pridem v ponedeljek na ctg če boš slučajno blizu...

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Nosečke na obali 2014
1.4.2014 22:27:22   
DeeD
Ja v izolo hodim. Samo ta teden imam v cetrtek pol za naprej bom vidla. Ti sporocim kdaj imam pol maslednjic

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Nosečke na obali 2014
1.4.2014 22:44:27   
Maljutka
user posted image user posted image user posted image

Čestitke za Lana!!!

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Nosečke na obali 2014
2.4.2014 14:43:13   
pathra
DeeD.. potem verjetno boš imela na en teden.. torej vedno ob četrtkih... jaz pa bom prej rodila hehe ;)

(odgovor članu Maljutka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Nosečke na obali 2014
3.4.2014 12:45:01   
DeeD
ja verjetno boš res prej rodila user posted image , ker naslednji ctg imam šele čez 14 dni

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Nosečke na obali 2014
8.4.2014 20:53:04   
Pikaloka
A ma kera izkusnje z vozickom baby boom iz kampela??
Gledam video in se mi zdi ful ok... Cena pa neverjetna?!

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Nosečke na obali 2014
11.4.2014 15:01:37   
moreta
Pozdravljene punce,

evo mene po dolgem času. Danes sem imela pregled, pravzaprav UZ. Sem v 31. tednu. Vse je v redu, teža je 1575g, ni se pa še obrnil. G pravi, da do 37. tedna ni panika. Naročena sem spet čez en mesec, ko bom spet imela UZ. Vse se je lepo videlo, le obrazek si je zakrival z rokico, da ni mogel narediti kakšne lepe slikice s profila.

Delam še sedem dni, potem dopust in porodniška. Juhu! Komaj čakam. Maja bom hodila v materinsko v ZD Koper in pripravljala stvari za novega člana. Skušala bom ostati čimbolj aktivna in sproščeno čakati na porod.

Lepo se imejte in lep vikend!

(odgovor članu Pikaloka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?