|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hvala lepa!
5.2.2014 12:12:50   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Dilove*

Jaz kot zunanji opazovalec,ki sem vedno le kaj prebrala in nikoli pokomentirala,


in take je Lukka nasploh napadal... kako lahko le bereš in nič ne komentiraš. počasi boš ugotovila, da pri njemu karkoli si napisal, ni bilo ok, tudi če si le zgoraj bil napisan, da si trenutno na temi mu ni odgovarjalo. Za take zunanje opazovalce je odprl prav posebno temo user posted image

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: hvala lepa!
5.2.2014 13:18:25   
asyka
Če je bila to raziskava si zelo želim prebrati njene izsledke, ker moje znanje pa sem samo biolog, mi omogoča iz tega razbrati samo to: da lahko ena bizarna oseba (nimam nič proti gejem, ampak Lukka je tukaj bil dejansko podrejen homoseksualec, deležen tepeža, poniževanja,...) vrti forum okoli. Ampak jaz tukaj ne vidim nič znanstvenega. Pa saj je logično, da če bo nekdo odpiral najbolj bizarne teme in bil oh in sploh bogi in debil in nevem kaj še vse da se bo to bralo. Za to odkrit mi ni potrebna financirana študija, ampak samo odprtje enega sosednjega foruma.

Če je to raziskava bi bilo zanimivejše opazovati, ali lahko normalna oseba, z normalnimi problemi spremeni mnenja ljudi. Čeprav smo potem tukaj spet pri eni zgrešeni logiki, zakaj ste rabili sovražnike??? Ne vem, ali pa je krivo samo to da sem jaz pretumbasta da bi našla namen te raziskave....

Pa so se mi zdele kdaj raziskave v okviru mojega študija za lase privlečene... no, vidim da vsaj lahko pomen razložim le teh, tukaj pa.... ne vem... ne vidim smisla....



_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: hvala lepa!
5.2.2014 23:05:21   
Dilove*

IZVIRNO SPOROČILO: asyka

ampak Lukka je tukaj bil dejansko podrejen homoseksualec, deležen tepeža, poniževanja,...



Če je vse to res, je bil torej žrtev, žrtev oklicati za idiota pa nevem, če je ravno sprejemljivo. Saj ne rečem nič,mogoče so tudi žrtve na nek način "idioti",ker si dovolijo biti žrtve. Vendar je treba misliti tudi na to,da mogoče neznajo/nezmorejo izstopiti iz položaja žrtve ali pa si sploh nočejo priznati,da so žrtve, vendar, če se je vam zdelo, da je Lukka žrtev nevem, če je od vas sprejemljivo ali z drugo besedo povedano empatično,da mu govorite,da je idiot.

Čeprav pa osebno dvomim,da je bil Lukka oziroma je, ravno žrtev, kot sem jaz razumela je on povedal,da pri njih doma ni fizičnega nasilja, le da je on včasih tako nemogoč, da se nebi čudil,da bi mu mož eno primazal.vendar mu je ne.
Za psihično nasilje pa nevem... jaz sem spet tole razumela bolj v smislu,da ja, njegov mož je bolj nekako "glavni", vendar je to le zato ker se Lukka še lovi, ker je nesamozavesten,nima dovolj poguma.in ker mu tako paše. Tako sem tudi razumela tisto,ko Polža ni ostala z Lukkom v Kanadi... da ubistvu ni bil toliko problem v "glavnem možu,ki želi imeti vse na očeh in Lukkca omejuje" vendar je bolj problem v tem,da Lukka ni še siguren v to,da bi bil z njo nekje tako daleč sam. In rad vidi,da so skupaj in da jih mož želi imeti na očeh,saj se sam ne počuti še dovolj samozavestnega in osebnostno močnega,da bi bil v tuji državi z otrokom sam, želi pa to nekako prikriti z besedami: mož mi ni pustill...... In jaz v tem ne vidim nič slabega, Lukka se mogoče še išče, je še malo izgubljen, ni še toliko prepričan sam vase.Lahko pa pač raje vidi,da so skupaj povsod(tako kot tudi jaz in moj mož recimo)!. In kaj potem? Če je res nesamozavesten in neprepričan sam vase in raje kot bi to povedal na glas ,reče mož mi ne pusti,da izpade kakor podrejen,mučen, itd. se pa itak, da popravit, počasi z delom na sebi, ampak se da.
Glede samozavesti je pa tko...Vsi smo kdaj za kakšne stvari nesamozavestni,nas je strah nečesa novega. Jaz osebno tudi nebi želela ostati sama z otrokom v tuji državi, mislim, da mož tudi ne, prvič ker to enostavno nebi bilo to, drugič pa zato ker se bolje znajdemo skupaj in se bolj zabavamo skupaj. in če ni nuja oziroma želja, da bi bi ostal v tuji državi...zakaj pa bi. Če ti je bolj lepo ali komot pač biti skupaj, bodi skupaj.

Nevem pa na kakšno psihično nasilje točno ti misliš. Jaz sem povzela le eno temo od Lukke tukaj.....


_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: hvala lepa!
5.2.2014 23:41:18   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Dilove*
...vendar, če se je vam zdelo, da je Lukka žrtev...


meni se je zdel in se mi še zdi - trol user posted image

tako kot je odprl temo zakaj ti in podobne uporabnice samo berete in nič ne komentirate?! user posted image glede ostalega pa - o tem bi imelo smisel debatirat samo če ni trol, kar pa po vsem napisanem.. user posted image

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: hvala lepa!
5.2.2014 23:53:45   
RIJA*
Thomas, si to ti? user posted image

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 0:22:56   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Thomas, si to ti? user posted image


joooj, rija - LOL, comedy gold user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 0:35:56   
Dilove*
No mene osebno prav nič ne moti ali prizadene, če je on odprl temo:Zakaj določene uporabnice samo berejo in nič ne napišejo.? Mogoče se je le spraševal zakaj, ker tega kot aktivni komentator ni mogel razumeti. Ali se ni znal vživeti v nas "po večini bralce".
Mogoče pa sem res malo "čudna",če je to prava beseda, ker samo berem,mogoče pa včasih izpade, da so tisti ki samo berejo malce "egoistični", ker kao nikoli ne probajo nikomur s svojim nasvetom pomagati, čeprav je lahko resnica zakaj ne komentirajo čisto drugačna, npr. jim ne paše javno izpostavljati svojega mnenja, jim v tistem trenutku ne paše komentirati ker jim pač ne paše, nimajo volje(časa) dolgoveziti in pisati kilometerske poste niso pa ravno nagnjeni kratko-jedernatemu slogu, nimajo časa niti za kratek komentar, misiljo,da njihovo mnenje ne šteje dovolj,da bi ga pisali itd. torej ne komentirajo,ker bi bili egostični in nebi hoteli pomagati ampak imajo druge razloge. Meni osebno se enostavno ne da komentirati,nimam volje-časa za daljše poste h katerim sem več ali manj nagnjena, raje preberem nekaj,razmislim o tem pri sebi,si izgradim o tem svoje mnenje in to je to,se iz tega včasih kaj naučim in živim dalje(mogoče pa sem res malce "egoistična" ker forum ne uporabljam za pomoč drugim,vendar v svoje namene:)))) ampak za to je pa to forum. včasih, ko me prime pa imam "teden komentiranja"in potem me spet mine. Včasih pa določenih stvari-problemov,ne komentiram izključno zato, ker mislim, da so za to, da jih ljudje rešijo sami.!
Ja, tko je to.... user posted image Lukka če bereš,da boš vedu.

_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 0:45:03   
ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Thomas, si to ti? user posted image


joooj, rija - LOL, comedy gold user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 0:53:21   
Dilove*

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Thomas, si to ti? user posted image



Ja, za crknit smešno:) No zdaj če bi bila jaz Lukka bi se že jezila, če se norčuješ iz mene in me želiš označiti,da sem nekdo drug ali karkoliže. Vendar nisem Lukka, vem, da je treba včasih malo na hec obrnit in dejansko sem se temu komentarju zdaj nasmejala.... samo mogoče je pa Lukkcu bilo že dovolj hecanja, saj je on svoje probleme videl kot velike in tudi, če ste jih ve videle kot majhne, je včasih morda bolje se komentarja vzdržati:)
Mogoče pa je imel pač drugačen smisel za humor ane....

_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 6:52:05   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Thomas, si to ti? user posted image


user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 6:56:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Dilove*


Mogoče pa je imel pač drugačen smisel za humor ane....


pa, če je še za vas,, ki verjamete, da obstaja oseba s takšnimi izkušnjami in družino, in bla bla... prav za vas je napisal, da je vse bilo izmišljeno, pa še kar ga nekako branite, kako je ubogi user posted image
a ni to bolj nerazumljivo in smešno?
Saj sem že napisala nazaj... na nagibatorja tako reagiram. Na resnično žrtev, resne probleme, pa ne. Znam jih ločit

Kaj ti tu ni jasno? Koga braniš? Izmišljeno življenje neke osebe? Pa saj ne moreš biti tako naivna, da ne vidiš, kako nateguje na RR od prvega posta naprej user posted image

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 8:18:34   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Dilove*
IZVIRNO SPOROČILO: asyka
ampak Lukka je tukaj bil dejansko podrejen homoseksualec, deležen tepeža, poniževanja,...


Čeprav pa osebno dvomim,da je bil Lukka oziroma je, ravno žrtev, kot sem jaz razumela je on povedal,da pri njih doma ni fizičnega nasilja, le da je on včasih tako nemogoč, da se nebi čudil,da bi mu mož eno primazal.vendar mu je ne.
Za psihično nasilje pa nevem... jaz sem spet tole razumela bolj v smislu,da ja, njegov mož je bolj nekako "glavni",



Dilove*,
tukaj: http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6104292 je opisoval o nevzdržnih razmerah pri njih doma:

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Nedolgo tega, ko sem doma imel s partnerjem težave, ko je bilo praktično pri nas včasih huje kot v peklu, sem tudi sam začel oporo iskat drugod, vendar sem si nakopal še večji strah in še večjo tiranijo doma. Po eni strani mi je bilo hudo, po drugi pa mogoče - prav, da nisem odšel kam v kake bolj blazne vode.
Ko sem hčerko hotel dat krstit, me samo ubil ni...


(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 8:26:14   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: petea
samo - ne da pa mi miru preblisk, le zakaj je za tako dolgo in popolno iz RR izginila Ronja; a ima tudi ona kaj prstov vmes pri tej raziskavi - za svojo nalogo? user posted image


ne, nima časa za take ludosti, piše doktorat. iz biologije - so žuže v igri, ne ljudje. user posted image



Mateyka,
saj sem vedela, da moram samo malo preleteti teme na RR in končno vem, kaj je tema Ronjine naloge:

Kako se polži transformirajo v žabice (in nazaj):

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
polža


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Naša žabica


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Polza



tako da - ne ti meni, da Ronja nima nič s tem Lukkovim projektom ...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 8:30:41   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

spominjaš me na mojo mamo.


MMMattttteyyyykkkka,
a ti si tudi virtualna?!? user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 8:40:26   
pipapopa

IZVIRNO SPOROČILO: Dilove*


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Thomas, si to ti? user posted image



Ja, za crknit smešno:) No zdaj če bi bila jaz Lukka bi se že jezila, če se norčuješ iz mene in me želiš označiti,da sem nekdo drug ali karkoliže. Vendar nisem Lukka, vem, da je treba včasih malo na hec obrnit in dejansko sem se temu komentarju zdaj nasmejala.... samo mogoče je pa Lukkcu bilo že dovolj hecanja, saj je on svoje probleme videl kot velike in tudi, če ste jih ve videle kot majhne, je včasih morda bolje se komentarja vzdržati:)
Mogoče pa je imel pač drugačen smisel za humor ane....

In ti še vedno verjameš, da je "Lukka" resnična oseba? Daj no. Nekomu je precej dolgčas in se špila po RR

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 8:50:23   
mateyka

mater, pa res! ronja - biološki frankenštajn! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

spominjaš me na mojo mamo.


MMMattttteyyyykkkka,
a ti si tudi virtualna?!? user posted image user posted image user posted image


omb, polža senior obstaja! user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 9:01:47   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
mater, pa res! ronja - biološki frankenštajn! user posted image


samo očitno se njen poskus dokazovanja transformacij malo fiži - glede na to, kakšno vreme nam je sedaj tekom praktičnega eksperimentiranja uspela s tem zakuhati user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 16:06:50   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Thomas, si to ti? user posted image


joooj, rija - LOL, comedy gold user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



da vam ne bom čez eno leto rekla: sem vam reklauser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: hvala lepa!
6.2.2014 16:36:18   
petea
ShortyRR,
a ima RR kakšen odziv, mnenje na vse to Lukkovo dogajanje na forumu?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   [Brisano sporočilo]
7.2.2014 8:51:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: hvala lepa!
7.2.2014 10:03:29   
pomlad08

Ej, a Patrinin izlet v Skandinavijo (z zastonj prenočitvami) zdaj odpade al kva?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: hvala lepa!
7.2.2014 17:53:01   
saruška
Tiste, ki ste bolj na tekočem kot jaz: a je Patrino tudi fake?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: hvala lepa!
7.2.2014 19:45:35   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: petea
ShortyRR,
a ima RR kakšen odziv, mnenje na vse to Lukkovo dogajanje na forumu?


Lukka JE RR izmisljotina. zato tisina.



Hvala za odgovor, MetuljRR

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: hvala lepa!
17.2.2014 16:32:36   
ronja
Sva dva mednarodna raziskovalca in pisca eksplicitnih raziskovalnih projektov. Jaz prihajam iz Slovenije, kolega iz Avstrije.

haha, no, potem je en del resničen: dva fanta, različnih narodnosti in njun mali projekt;). Mi je pa zelo zelo všeč, da se je na koncu izkazalo, da je za vsem tem ipak dober namenuser posted image . Da ni samo fora v tem, da bi se en mulo zadaj režal na veliko (meni se je vedno pri takih provokacijah kar malo fajn zdelo, da lahko nasmejim par mulcev s par stavki:), ampak da ima eno večjo vrednost. Ne vem, zakaj bi se počutila izdano, saj mi ni nihče nič hudega naredil. In nič neprijetnega se mi ni zgodilo. Se pa strinjam z Vijoličarko, da je to zelo slabo za lgb skupnost in tu bi se morali zavedat svoje odgovornosti.

Malo me moti to, da so bile kao vse besede pretehtane in večkrat razmišljene in potem hkrati en napiše eno bedarijo, na katero morajo drugi pazit - mislim - če ste se te stvari prej dogovorili, kako to? To me zanima iz čisto znanstvenega stališča. Malo več načrtovanje ne bi škodilo, pa če gre za uradno raziskavo ali pa samo za "osebni projekt";). Sem pa po svoje vesela, ko vidim, da to, kar mi delamo, očitno ni tako slabo, vsaj domišljeno je precej bolj... Ker do svojega dela si navadno kritičen in najbolj od vseh poznaš napake in na koncu samo napake vidiš... POtem ko vidiš, kaj vse počnejo drugi, pa se malo pomiriš;). Vsaj tiste najbolj osnovne napake recimo ne delamo vsi: da že štartaš v raziskavo z odgovorom, ki ga hočeš dobit... take so praviloma brezveze: če že veš odgovor, zakaj raziskuješ, če ne veš, kako lahko rečeš, kaj boš dobil...

Aha, mogoce podatek, v Avstriji so Thomasa obozevali! Resno. Sploh se ni mogel skregat. Slo je tako dalec, da bolj kot je tezil, bolj so ga ljubili. Hahahahahahahaha.

Balkanci imamo drugo logiko;). No, tole je bila resnična raziskava: so dali nemškim otrokom za narisat čim lepšo sliko s svinčnikom. Ne da bi slike pogledali, so morali potem vse čim bolj lepo zradirat. In potem so pobrali liste, jih dali na kup in ne da bi eno pogledali, vse strgali. Nemški otroci so vse to pridno naredili in se niti na koncu niso usajali. NI treba povedat, da balkanci niti zradirat niso hoteliuser posted image . Meni se to zdi dobro (balkanska logika v tem primeru).

Za razliko od nasih forumasev, so v tujini bistveno bolj sofisticirani in tako namenski forumi res sluzijo namenu.

Balkanci pač razmišljamo s svojo glavo in nekateri tudi povejo tako:). Oboje ima svoje pluse.

V nebo vpijoč fehler vaše "raziskave" je ta, da slovenski Lukka ni bil ista oseba kot avstrijski Thomas.

Če ni istega pisal Tomas kot tu Lukka, potem je raziskava čisto brezveze. Vem, da je forum živ, vendar bi morale bit vse predpostavke (provokacije) iste.

Obvladovanje foruma je verjetno mišljeno v smislu, da večinoma ljudje potem beremo teme, ki jih fiktivna oseba odpira, ne pa odpiramo pa svojih - če so izmerili, da jih je 40% manj, mogoče je res, sama nisem merila.

In mogoce za podatek, preko 50 zawebnih sporocil smo dobili v mesecu decembru in to od uporabnic, ki se nikdar ne oglasajo, ali pa so obupale. In vecinoma si na tapeti ti, pa se nekaj najbolj glasnih. Ampak glej, to je pac forum in vsak ima pravico sodelovati.

Nad čem pa so se pritoževale? To bi bil za rr najbolj relevanten podatek... in bi lahko raziskava vsaj kaj dobrega prinesla.

In nas namen je tudi bil, da je stalno prisotno vprasanje, ali tako bizarna oseba lahko dejansko obstaja.

Glede na to, da obstajajo ljudje, ki posiljujejo in ubijajo otroke, obstaja še kaj precej hujšega kot je bil Lukka. Na žalost.

Kje tiči fenomen "lepljenja" na fiktivno, za katero celo z veliko verjetnostjo domnevamo, da ni resnično - a se vseeno lepimo znova in znova?

Drugačno je, zanimivo in tudi odgovori so drugačni in zanimivi in zato greš pogledat.

Pa saj patrino nismo sovražile. To, da se z nekom ne strinjaš in si to poveš, ne pomeni, da se sovražiš. Kot je ona sama enkrat rekla, sva bili midve kot dva stara zakonca: se kregata, samo se mata rada, če parafraziram. Je bila vesela, ko sem prišla nazaj (oz. vsaj to napisala). Ker je fajn z nekom debatirat - kot je rekel vodič na davincijevi razstavi: da se je da vinci družil z nekim brihtnim tiranom, ker se je pač lahko z njim pogovarjal, z neumnimi se je dolgčas (to so njegove besede, ne moje, je pa nekaj resnice notri). Na srečo zdaj ni več treba izbirat med tirani, da najdeš koga, da se lahko pogovarjaš z njim. Vsekakor imam rajši ta svet, kjer se pogovarjaš z virtualnimi raziskovalci kot pa s tirani:).

Hahahah, mateyka. Si zamisliš koliko moraš biti sam upiljen, da verjameš takim budalaštinam kot jih je pisal lukka.

Uškinamama, obstajajo celo ljudje, ki prostitutkam ponujajo jakno sredi nočiuser posted image Mimogrede, tole se je splačalo brat že samo zaradi tvojega avatarja - saj veš, da sem bolj slabovidna - nisem nikoli dojela, da kuža sedi na mucki!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: hvala lepa!
17.2.2014 16:33:25   
ronja
No, tukaj ti spet projekt pade v vodo. Fikcija kolikor je dopustiš.
Z enimi se igramo, da nam ni dolgčas, z drugimi prijateljujemo, s tretjimi hodimo na srečanja, dopuste in to že par let in vse na RR.
Z enimi smo postali pravi prijatelji, z drugimi botri, s tretjimi smo naredili uspešen projekt, s četrtimi ustanovili podjetja, poslovne ideje, s petimi smo presedele ob postelji, ko mi je otrok skoraj umrl, s šestimi smo si dobrodelno pomagali z zbiranjem oblačil, hrane, finančnih sredstev, ....pa še bi lahko naštevali.

podpis. Dobila sem par prav fajn realnih prijatlejic tu gor:).

Ljudje ne razumejo, zakaj se "trudim" - v virtuali in dejansko tudi v reali (kdo bi si mislil, a ne?;). Zato ker so zadaj tudi resnične osebe - dostikrat nič ne napišejo, ampak berejo. In zanje se splača. Ker vem, da jim včasih kaj pomaga. Tako kot drugi včasih pomagajo meni. Karma, če hočete... Če se trudiš delat dobro, še vedno delaš tudi narobe, tudi slabe stvari, samo vsaj trudiš se.

Lahko vam pa knjigo izdam. Brez provizije

hehe, te kdaj primem za besedo?user posted image

haha, petea, vse priznam! Žled sem naredila, Lukko in še kaj:D. Ne, resno, komi folgam to, kar moram, tak da ne ti mene še v tole vadituser posted image . Polži pa žuže niso isto!user posted image Pa jaz sem delala z obema spoloma (pa so mi na senatu enega iz naslova spustiliuser posted image , ker nisem mela časa se pritožit - ne bi ujela rokov - bo v naslovu ostal samo en spol:D) To čisto resno - da vidite, da zna bit tudi resničnost prav bizarna včasih:D.
Rozilu, ja so mal drugačne živalceuser posted image . Pa saj ni tok dolga, no, 70 strani:). Ni pa tako prAvokativna kot Lukka, hehe.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?