|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novemberke 2014
6.3.2014 16:27:17   
resita
Zdravo,

jst se ji pridružim takoj ko dam skoz ultrazvok, da vidim da je vse ok to bo pa 27.03.2014, do takrat pa upam na najboljš user posted image

Resita

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: novemberke 2014
6.3.2014 20:46:06   
maja2014
Čer user posted image

Kako ste kaj, nosečke? user posted image

Jaz komaj čakam vikend...me kar daje spet malo utrujenost, pomanjkanje energije, zrak...pridem pozno iz službe domov in praktično nisem skoraj nič na zraku...za vikend bo pa sonček, do 17 stopinj, tako da bomo cel vikend zunaj preživeli, komaj čakam user posted image Pa tudi tamalega tako malo vidim čez teden, mi prav manjka...bomo pa zato vikend maximalno izkoristili user posted image

Kako je kaj z vašo prebavo? Jaz sem pred nosečnostjo šla na wc 3x na dan. Zdaj pa grem komaj 1 x; pa še to zelo malo. Pa skoz me napihuje v črevesju....



(odgovor članu resita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: novemberke 2014
6.3.2014 20:48:26   
maja2014
resita, dobrodošla user posted image Javi, kako je bilo na ultrazvoku user posted image

Jaz imam pa jutri pregled, že komaj komaj čakam user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: novemberke 2014
6.3.2014 21:12:29   
rebrebu
ola novemberke!!!

jz sem tud 25.2 zagledala +!!!par dni prej delala test z crtico,skor nič vidlo, sem mislala da si sam domišljam...no nabral se je 5 teh testov pa se cb, da je blo ziher::)
uz mam 13.3 in upam ,zelim videt srcek:) sem pa bla ivf, ustavili so mi 2 pikice,ki ju grejem.doma imam 9m sončka ki komi čaka druzbe:)

tako na fb se vam prizduzim takoj ko vidim srcka!!! morem pa rect da je res lazje na fb,sem ze v eni skupini in je zlo lustn:)


srecno vsem bodočim mamicam,

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: novemberke 2014
7.3.2014 20:04:20   
Miška2006
Akcija po posameznih številkah (62, 68, 74, 80, 86). Praktično 1€ za kos + še kaj dam zraven, če vzamete vse iste številke.... obiščite moj album. Ogromno stvari imam doma in niso v albumih, ker je tega res preveč....Splača se! >>>>> http://www.mojalbum.com/tanjapj

_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu resita)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: novemberke 2014
11.3.2014 15:09:15   
Jasmina011
Živjo srečke nosečke, tudi jaz se vam pridružujem,
saj sem zagledala user posted image in čeprav je bila črtica nepričakovana, sem bila presrečna in tudi moj. To je moja prva nosečnost, zato sem zelo vesela, da ste ustvarile še na fbju skupino :))) prihajam z okolice Domžal.

< Sporočilo je popravil Jasmina011 -- 11.3.2014 15:10:46 >

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: novemberke 2014
11.3.2014 23:19:20   
metuljcica_98
Pozdravljene vse skupaj!
Jaz sem tudi pred dvema dnevoma uvidela user posted image user posted image je bilo načrtovano in test sem opravila takoj 1.dan izostanka m. Presrečna sva! Doma imava že eno malo nagajivko, ultrazvok imam šele 31.3., izračunan pdp pride na 15.11. ... zaenkrat še brez simptomov (razen zaspanosti in bolečih bradavic) in upam, da tako tudi ostane, ker sem imela do zdaj vedno hude slabosti user posted image .
Na fb se vam z veseljem pridružim a šele po uz,da se prepričamo o varnosti pikice. Imamo tudi mi že eno tako skupino in je res fino user posted image
Lep pozdravček vsem in upam, da se pišemo!!

(odgovor članu Jasmina011)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: novemberke 2014
13.3.2014 16:58:43   
srečnanosečka
Pozdravljene!
Še jaz se vam pridružujem, čeprav sem že v skupini pod oktobrke, ampak glede na to da sta obe moji punčki, ki ju imam doma bile čez rok, vem da bo tudi sedaj novembrček :) rok imam pa tako zadnjega oktobra.
Sem bila tudi jaz presrečna, ko sem zagledala user posted image user posted image

Zanimivo, v tej nosečnosti nimam slabosti, edino prebava se mi je spremenila, skos sem neki napihnjena, imam že tak trebuh kot bi bila najmanj 3 mesece noseča :)

firbcna...tudi jaz sem v prvi nosečnosti začela krvaviti približno v petem tednu, so me sprejeli na urgenco in sem cel teden ležala na oddelku, sem lahko samo ležala, še sedet nisem smela, potem pa so me odpustili in priporočali strogo mirovanje. Hvala bogu se je končalo vse dobro. Tako da ti priporočam počitek!

(odgovor članu metuljcica_98)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: novemberke 2014
13.3.2014 20:31:12   
rebrebu
evo jaz sem danes vidla bitje srca boje pikice:) katera je ustanovila novemberke na fb?rok je tko...2.11 al pa 4.11....

(odgovor članu srečnanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: novemberke 2014
14.3.2014 7:37:19   
chatarinchy
punce kaz sem pa ucer dozivela sok!! :, ( doma zagledam malo krvav izcedek in itak hitro lezim ma dezurno.... uglavnem...pridem do zdravnika in nardi uz... mi rece da v mrnici ni nc in da je to izvenmatericna nosecnost s tem d ploda ni blo nikjer videt... me sprejmejo na oddelk, pride zdravnik se enkrt pome d greva na en bolsi uz... tam vid uno vrecko v maternici baje... ampak je velik sam 6mm. je reku d mozn d sm kasnej zanosila al pa pac d neki ni ok... tko d sm u bolnici zdej :/ cakam nadaljnje preiskave ampak se vedno malo krvavim :, (

p.s. tiste ki ste mi na zs pisale vam odg. takoj k pridem domov do compa ker prek tel vas nemorm v skupino dat...

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: novemberke 2014
14.3.2014 19:33:48   
Anonimen
Chatarinchy držim pesti, da bo z user posted image vse uredu.. pa saj more bit..

(odgovor članu chatarinchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: novemberke 2014
15.3.2014 8:31:04   
chatarinchy
punce pri meni je vceraj prislo do ze 3 spontanega splava :, ( toka da jaz vas zapuscam in zelim vsem uspesno ter zdravo nosecnost in kasneje lahek porod! ♡

nw zdi se mi tudi fer da bi vas dodala v skupino katero sem ustvarila saj sama nisem vec novemberka... tako da bo najbolke da skupinico za vas srecke nosecke odpre ena druga, jaz bom pa to skenslala...

lepo bodite in cuvajte se!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: novemberke 2014
16.3.2014 9:11:44   
srečnanosečka
chatarincy.... žal mi je ! user posted image želim ti da bi čimprej zagledala + ki bo tisti pravi. Res je hudo, že med oktobrkami je bilo toliko splavov :( sploh nisem vedela, da so tako pogosti.

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: novemberke 2014
16.3.2014 16:44:51   
novembrka
Pozdravljene punce! Tudi jaz sem vam pridružujem. Rok imam sredi novembra (po mojih izračunih), pregled pa komaj čez 4 tedne.
Sama se dobro počutim, razen krčev. Drugače pa je to moja prva nosečnost. Jemljem tudi Elevit, pa ve? Mi je priporočala gin, ko sem klicala za pregled.

Chatarinchy, drži se in ne izgubi upanja!

Se tipkamo, bodite fajn

(odgovor članu srečnanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: novemberke 2014
16.3.2014 17:41:50   
rebrebu
ojej chatarincy men je tako zal....ne izgubi upanja,vem da je tesko, a tudi tebi bo uspelo....moja svakinja je tud imela ze v parih mescih 2 ss....

jz bom pa jutr klicala za pregled mojga g....

(odgovor članu novembrka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: novemberke 2014
16.3.2014 20:38:23   
tikky
Živjo,
tudi jaz se vam pridružujem. Prvi pregled imam šele 10.4, po mojih izračunih
imam rok 7.11.




Chatarinchy, drži se

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: novemberke 2014
16.3.2014 20:39:54   
tikky
Če se strinjate lahko jaz odprem skupino na fb ali je to že katera druga naredila?

(odgovor članu tikky)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: novemberke 2014
16.3.2014 21:59:55   
elylog
živjo, tudi jaz se vam pridružujem.

jaz sem izvedela da sem noseča 1.3, prvi pregled pa imam 18.3 (dan pred mojim rojstnim dnem - upam da dobim najlepše darilo) komaj čakam in upam da je vse ok. Ker je to moja prva za enkrat uspešna nosečnost (pred tem sem imela en ss) me zelo skrbi za vse skupaj. Po mojem izračunu naj bi bil pdp 5.-6. 11.
imam pa zelo napete prsi, mislim da mi bodo počileuser posted image , v spodnjem delu trebuha me konstantno nekaj špika in boli. Imam zelo podobne simptome kot je napisala maja2014 user posted image . trebuh imam pa že tak kot bi bila v 4-5 mesecu, to se mi zdi res čudno, ker kar berem na netu, naj bi trebuh začel rasti šele po 4 mesecu.

tikky jaz sem za, da ustvariš skupina na fb.
a ja sem pa iz Gorenjskega konca user posted image

Chatarinchy želo mi je žal zate, saj vem kako je to če imaš ss, ne morem pa si niti predstavljati kako je če imaš 3. upam da ti v naslednje res uspe. držim pesti.

(odgovor članu tikky)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: novemberke 2014
17.3.2014 0:34:21   
metuljcica_98
chatarincy en velik objem ti pošiljam! user posted image te popolnoma razumem,sama sem imela že 4ss...najhuje je ko moraš na čiščenje oz.porod.. Držim pesti, da kmalu zagledaš + za vseh 9mesecev!

elylog trebuh vsekakor ni večji zaradi ploda ampak zaradi črevesne vsebine. V prib.3./4.mes.boš imela zaradi ploda le rahlo izbočen trebušček. Žal hormoni tako vplivajo na nas, da smo po večini napihnjene in zaprte. Sama imam tudi trebuh že orenk večji! Se prav sprašujem, če je kdo od naših že kaj posumil... user posted image Takega sem imela v 6.mesecu user posted image

(odgovor članu elylog)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: novemberke 2014
17.3.2014 10:42:39   
elylog
ojla.

ja vem da trebuh ni tak zaradi ploda, ampak zaradi črevesja, sam je res ogromn, pa še boli ko se vse širi user posted image . tud midva imam namen skrivati vsaj še en mesec, zato si ne želim, da bi zaradi trebuha posumiliuser posted image .

jutri pa prvi pregled, komaj čakam user posted image .

(odgovor članu metuljcica_98)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: novemberke 2014
17.3.2014 14:22:15   
Anonimen
Evo, da se vam pridružim :)

Smo zagledali user posted image , in to kar 3 dni pred izostankom M. Ampak ni dvoma, saj imam že zdaj slabosti, pa boleče prsi, pa še kaj.
Zdaj že kar poznam znake, saj bo to moja 3. nosečnost user posted image . Doma imam že enega 7-letnika in 5-letnico, pa smo se kljub večletnemu zatrjevanju, da
ni šaaaans, da se še enkrat podava v te vode, odločila za še enega pikca. Ja no, velika dva se počasi nočeta več crkljat in lupčkat, pa me daje nostalgija user posted image .

Ker sem stara ringarajevka, bom zaenkrat še anonimna, vsaj do 1. pregleda, da me slučajno kdo ne izvoha :D

Aja, PDP naj bi bil po izračunih 30. november, ampak, ker sta bila oba rojena točno en teden pred rokom, bom kar malo računala na 24.11. user posted image

Evo, to je to, se beremo, novemberke. user posted image

(odgovor članu resita)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: novemberke 2014
17.3.2014 17:02:41   
tikky
Na fb je narejena skrita skupina, tako da mi lahko na privat napišete imena :)

Tudi meni se ful pozna napihnjen trebuh. In kar naprej poslušam (na šihtu) če sem noseča
jaz pa vsakemu odgovorim, da ko bom bom vsem povedala user posted image
Mi je pa težko bit tiho, ker bi najraj vsem povedala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: novemberke 2014
17.3.2014 17:10:18   
novembrka
mene kar muči, da bi se že pridružila skupini, a bom še malo počakala.

Tudi meni se že pozna napihnjenost na trebuhu, vsak dan je bolj večji. Zadnja dva dni mi je tudi slabo, vendar ne bruham. Midva sva se tudi odločila skrivati do prvega pregleda, upam, da nama bo uspelo.

(odgovor članu tikky)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: novemberke 2014
18.3.2014 11:29:05   
mala_miš
Živjo Novemberčice!

Očitno se vam pridružujem tudi jaz. Nisem še imela uradnega pregleda, pozitiven test ugledala prejšnji teden (najprej čisto bleda črtica, ki se je z vsakim dnem bolj izrazito pokazala). Presrečna sva, saj sva otročka že dalj časa načrtovala. user posted image
Doma imam že 10 mesečno punčko, pred njo pa sem imela ss v dvanajstem tednu, tako da tokrat resnično upam, da bo šlo vse po sreči. Se tudi bolj pazim, če ima to kaj vpliva ...
Sicer pa ja, ko berem vaše poste, je tako, kot bi jih pisala sama - napihnjena, malce slabosti (ni sile), gromozanske (.)(.) - možu v veselje user posted image ,kar pa me najbolj "živcira" pa so nenehna nihanja razpoloženja in obdobja jokavosti ... ko me to obsede, sem itak preponosna, da bi priznala, da iz mene dejansko govorijo hormoni in takrat sem pravi zmajuser posted image . Pa menda to mine ... Upam!user posted image
Pregled pa imam šele sredi aprila, ... bo kar dolga za čakat, pa za skrivat tudi, ker imam tak napihnjen trebušček, sploh proti večeru. Je pa lepo, od vedno sem si želela biti noseča čez poletje, ne vem zakaj user posted image .

Čestitke vsem!

(odgovor članu novembrka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: novemberke 2014
18.3.2014 16:13:07   
tikky
Vse tiste, ki ste že drugič, tretjič noseče bi lahko nam novinkam malo povedale
kaj lahko kaj ne, kaj je potrebno še posebaj mirkat, prehrana-kaj ja-kaj ne,..
se mi zdi, da je ta prvi pregled predaleč..jaz pa imam milijon vprašanj user posted image user posted image

(odgovor članu mala_miš)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?