|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novemberke 2014
25.3.2014 15:16:51   
Anonimen
Živjo!
zaenkrat se vam pridružujem še kot anonimna, ker se je prva nosečnost nesrečno končala. predvideni datum poroda imam 17.11. v petek pa prvi UZ, da izvem če je vse v redu in koliko malčkov se je prijelo - sem IVF-jevka.

metuljcica_98 tebi pa pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lep pozdrav user posted image

(odgovor članu metuljcica_98)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: novemberke 2014
26.3.2014 9:40:04   
tikky
metuljcica_98 drži se user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: novemberke 2014
26.3.2014 10:44:58   
čarobna
Pozdravljene!
Vidim, da imate različne izkušnje s slabostjo.Meni je bilo že v prvi nosečnosti tak slabo in sem upala, da mi sedaj ne bo in mi je še bolj.user posted image Včeraj sem imela UZ in je zaenkrat vse BP.Videla sem srček kako bije user posted image !Ginekologinja pravi, da moram še vseeno mirovat in sem v bolniški še do drugega pregleda 14.4. Aja PDP je 12.11. zaenkrat a G. misli, da bomprej,ker plod izgleda ze kar velik.Bomo videli.
Metuljčica ne obupaj,čeprav vem da ti to vsak reče,a mislim da je pomembno pozitivno razmišljanje.

Glede mesa in hrane.Jejte kar vam paše,će ste vegi to ne pomeni, da ne morate imeti nornalne nosečnoati,ravno nasprotno.Železo je mogoče dobiti vsepovsod v drugi hrani. Telo se tako samomodzove če mu kaj manjka.

Lp, Monika

(odgovor članu tikky)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: novemberke 2014
26.3.2014 14:25:01   
najbučka
Živjooo!
Pridružuje se vam še ena novemberka in sicer 1.11. po mojih izračunih, bo pa po prvem pregledu v začetku aprila morda kaj bolj točno povedano.
Skratka tole bo moj prvi forum, ki upam da mi bo v oporo pri moji prvi nosečnosti.
Prenašam jo bolj slabo -ampak glede na to kako mi uspeva skrivat vse znake (od nosa bloodhounda, do občutka konstanega vrtiljaka) bom rekla da sem super user posted image

Zelo mi je žal punc ki ste prestale ss upam da boste močne in se kmalu spet veselile user posted image .

Novembrke srečno nadaljnjih 7 mesecev pa se še beremo user posted image


(odgovor članu čarobna)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 10:36:55   
lotty23
Evo, drage moje, se pridružujem še tukaj. Kot rečeno, sem sicer PDP 1.12, vendar bom pomoje pohitela malo zaradi pregrade.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 10:39:51   
Forumka2014
Pozdravljene,

imam zares nenavadno situacijo in zanima me če se je kateri zgodilo enako..

Menstruacija mi zamuja 4 dni zato sem šla danes kupit testne palčke od babycheck in najprej naredila test z eno palčko, takoj se mi je pokazala črtica lepo roza katera nato se je razlila (kot bi s flumastrom narisal črtico in po njej pokapal vodo in bi se razmazala) in izginila na koncu se je pokazala samo še ena črtica. Tako je bila na testu samo ena črtica, tista prejšnja pa se je čisto razmazala in izginila.

Test sem ponovila še z drugo testno palčko in zgodilo se je enako.

Se pravi pokazali sta se mi obe črtici zelo dobro vidni samo da je ena ko se je pokazala se tudi razmazala in izginila.

Kako je to možno? Kupila sem tudi test Clear blue katerega bom naredila jutri, nemorem dočakat!

Držite pestke...

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 10:44:30   
lotty23
Forumka, ti povem mojo izkušnjo. Meni se na babychecku ni pokazala čisto prava nosečnost, druga črtica je bila zelo rahla. Clearblue, ki je po mojem še najbolj zanesljiv, je pa takoj pokazal. Naredi ga kar zdajle, ker pri Clearblue ne vpliva na to, ali je jutranji urin ali ne.

Ali imaš digitalnega?

(odgovor članu Forumka2014)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 10:50:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Forumka2014

Pozdravljene,

imam zares nenavadno situacijo in zanima me če se je kateri zgodilo enako..

Menstruacija mi zamuja 4 dni zato sem šla danes kupit testne palčke od babycheck in najprej naredila test z eno palčko, takoj se mi je pokazala črtica lepo roza katera nato se je razlila (kot bi s flumastrom narisal črtico in po njej pokapal vodo in bi se razmazala) in izginila na koncu se je pokazala samo še ena črtica. Tako je bila na testu samo ena črtica, tista prejšnja pa se je čisto razmazala in izginila.

Test sem ponovila še z drugo testno palčko in zgodilo se je enako.

Se pravi pokazali sta se mi obe črtici zelo dobro vidni samo da je ena ko se je pokazala se tudi razmazala in izginila.

Kako je to možno? Kupila sem tudi test Clear blue katerega bom naredila jutri, nemorem dočakat!

Držite pestke...


meni je zamujala 4 dni pa noben test mi ni pokazal pozitiven razen krvni test je bil pozitiven.Tako da raje še počaki kakšen dan

(odgovor članu Forumka2014)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 11:04:44   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: Forumka2014

Pozdravljene,

imam zares nenavadno situacijo in zanima me če se je kateri zgodilo enako..

Menstruacija mi zamuja 4 dni zato sem šla danes kupit testne palčke od babycheck in najprej naredila test z eno palčko, takoj se mi je pokazala črtica lepo roza katera nato se je razlila (kot bi s flumastrom narisal črtico in po njej pokapal vodo in bi se razmazala) in izginila na koncu se je pokazala samo še ena črtica. Tako je bila na testu samo ena črtica, tista prejšnja pa se je čisto razmazala in izginila.

Test sem ponovila še z drugo testno palčko in zgodilo se je enako.

Se pravi pokazali sta se mi obe črtici zelo dobro vidni samo da je ena ko se je pokazala se tudi razmazala in izginila.

Kako je to možno? Kupila sem tudi test Clear blue katerega bom naredila jutri, nemorem dočakat!

Držite pestke...


Tako sem tudi jaz delala in se na začetku vse pokaže, se kar razlije tista roza barva, kot ti praviš, potem pa po tolikšnem času kot je predviden za odčitovanje pokaže pravi rezultat. Torej je tisti pravilen. Vsaj pri meni je bilo tako.

(odgovor članu Forumka2014)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 11:12:28   
lotty23
Meni je test pokazal plus prvi dan izostanka menstruacije. Ampak samo clearblue.

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 13:33:45   
Forumka2014
Prav zoprn filin je tole :( zamuja pa če je še res tako kot ti praviš Sareta88, da je na koncu pravi rezultat tisti potem očitno nisem noseča in potem toliko uprašanj v glavi zakaj potem zamuja..

Itak me mika da bi kar zdaj naredila test nosečnosti s Clear blue ampak bom se zadržala in počakala do jutri zjutraj, verjetno bom razočarana, če bo test negativen, ker mi je danes tok močno srce bilo ko sem delala 2x test baby check..

Vseeno držite pesti, morda bom pa presenečena in bom pa le zagledala tisti + katerega si tako močno želim.


(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 13:35:15   
lotty23
forumka, kot sem rekla, za Clearblue NI POMEMBNO, kdaj delaš test, ali zjutraj ali popoldne...

Naredi ga sedaj in sebi prihrani trpljenje.

(odgovor članu Forumka2014)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 14:09:28   
Sareta88
Forumka14 lahko poskusiš Clearblu pa bo mogoče pokazal pravi rezultat. Čeprav vem kako je, ko zamuja in upaš, da je to to. Držim pesti zate, da zagledaš user posted image

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 14:10:24   
nosečnostjezakon
In, kako je pokazal test? Meni je bilo dovolj tega, da po 5 dneh izostanka First sign ne pokaže nič, po enih 20 minutah pa rahlo črtico ... čeprav v navodilih piše, da rezultat po 10. minutah ni točen. Sem kupilo Clearblue, digitalnega, je pokazal plusek ... in še, koliko časa sem noseča. Nikoli več ne kupim ničesar drugega kot CB. V prejšnji N pa mi je Firstsign pokazal takoj in točno. Tokrat pa mi je tra tester kar fajn živčke načel, ja.

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 14:19:25   
Forumka2014
Evo naredila sem test s Clear Blue in test je negativem - :(. Šment pa ne boste verjele še rahlo roza rjavkast izcedek tako da očitno menstruacija prihaja in je pač malo zamujala, škoda :(..


(odgovor članu nosečnostjezakon)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 14:23:32   
lotty23
Forumka, zelo težko sem ti pametna, ker meni je v prvo ratalo. Mogoče je edini nasvet to, da ti rečem, da ko bo namenjeno, bo. Pa čeprav je slaba tolažba.user posted image

(odgovor članu Forumka2014)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 15:30:16   
Forumka2014
lotty23 ja sej imaš prav :( kaj čmo bom probala slabo voljo spremenit v dobro, mi bo bl koristl kokr da razmišljam skos o temu.. Upam da enkrat rata tudi meni..

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 17:00:48   
nosečka2
Živjo!
Tudi meni je ta mesec zamujala M pa sem naredila test, ki je pokazal user posted image , sem zelo vesela, po mojih izračunih je PDP 20.11. Prvi pregled imam šele 8.4., ta čas pa upam da mi bo hitreje minil z vami. Aha drugače je to moja prva nosečnost.

(odgovor članu Forumka2014)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 19:37:54   
Anonimen
pozdravljene, tudi jaz se vam pridružujem, naredila test (že dvakrat) in dvakrat user posted image , kljub temu, da so mi ginekologi zagotavljali, da ne morem zanositi brez posega, ker imam endometriozo.
Zaradi tega me je tudi strah in upam da bo vse ok. Pregled imam drugi teden, PDP pa 13.11. po mojih izračunih. To je moja prva nosečnost.

(odgovor članu nosečka2)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: novemberke 2014
27.3.2014 19:55:36   
lotty23
Pozdravljeni nosečka2 in anonimna.

Anonimna, če se lahko nate navežem. Jaz imam tudi diagnosticirano pregrado in ravno v mesecu, ko sem dobila napotnico za ponovno operacijo, sem zanosila. Sama menim, da ima psihološki faktor večji vpliv kot fizični, tako da ne se ubadati s tem, da bo šlo kaj narobe. Vse bo ok user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: novemberke 2014
28.3.2014 10:49:13   
čarobna
pozdravljene vse nove nosečke!

Glede baby check,jaz sem ga naredla 4 dni po izostanku menstruacije in to popoldan in je bil zelo očiten user posted image .sem pa že marsikaj slišala glede testov.Zelo različne izkušnje imamo.Glede pregrade v nosečnosti,moja sodelavka jo tudi ima ,sicer je v bolniški a ji ginekologinja zatrjuje,da bosta nosečnost lepo speljali do konca.Odvisno je tudi,koliko je velika pregrada,lahko je ćisto majhna.
Vsem želim vse najlepše!
P.S. Včeraj sem si kupila femibion namesto tifol,ki sem ga do sedaj jemala in že po prvi tableti mi je manj slabo!!!full sem vesela, če botako,ker to je še nekak znosno prej pa iz postelje nisem mogla vstat user posted image

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: novemberke 2014
28.3.2014 14:12:20   
pumpkinka
Živjo!

Danes se vam javljam po prvem UZ. Videla sva eno pikico ki ji lepo bije srček.

lep pozdrav, user posted image

(odgovor članu čarobna)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: novemberke 2014
28.3.2014 22:46:44   
mala_punci
Živjo. Sem nova na tem forumu.
Danes sem nasla tole skupinico in sem se odlocila da se vam pridruzim.
Pdp imam 1.11. Na prvem pregledu sem ze bila in je lazalo da je vse uredu.
Tudi srcka sm slisala. :) imam pa nazalost povisan sladkor. Baje da imam nosecnisko sladkorno.
Tako da se za enkrat se ucim jesti :)
Je pa to moja prva nosecnost.

Lp

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: novemberke 2014
31.3.2014 14:10:21   
savanah
živjo punce

naj se vam še jaz pridružim, čeprav sem želela počakati do prvega pregledauser posted image . PDP imam po mojih izračunih 23.11. in upam da bo tokrat vse lepo in prav! kako ste kaj? kako se počutite? jaz kot da nisem nosečauser posted image . imam bolj polne joške, mogoče malo povečan apetit, vsake toliko me malo špikne tam spodaj. utrujenost se mi zdi da me je kar malo minila, slabosti nisem imela...mogoče če se preveč najem da mi je malo slabo. drugače pa sem super...no malo sem zoprnauser posted image

aja a je katera tukaj ki obvlada seznamčke?user posted image

(odgovor članu mala_punci)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: novemberke 2014
1.4.2014 10:40:19   
lotty23
Pozdravljene vse nove nosečke tukaj gor.

Jaz sem včeraj bila pri ginekologinji oz sem šla v svetovalnico, ker sem v nedeljo videla krvav izcedek. Jah, dobila dva recepta in to je to. Sedaj pa to jest pa čakat do 16.4., da vidimo, kaj bo. Me je vprašala, če sem ziher, koliko časa sem noseča, ker sem tako zgodnja, da se nič ne vidi še, razen eno majhno pikico nižje v maternici. Kar pomeni, da je tamal že brihten in je šel stran od pregrade user posted image

Kakorkoli, sicer krčev nimam, počutim se ok, razen tega, da sem izjemno zaspana, paziti se moram, se pravi nobenega težkega dela, to je pa to.

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?