|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 20:48:18   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zelo stereotipnouser posted image


Ampak...v osnovi je to to.
Stranski produkt iskanega je pri moških resna veza in pri ženskah seks. A v povprečju se vse pogliha user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 20:58:27   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ma ne, kratek stik je v kompliciranju. Kolikor vidim, bi eni že takoj na prvem zmenku in še pred prvim pogledom nižje od oči dorekli al bo za zakon, al bo za otroke met... Nima veze, pri 20tih al pri 35tih, ljubav pride spontano in se je ne da splanirat. In take, ki komplicirajo pri 35tih, so komplicirale pri 20tih, zato pa fašejo potem samo bedake. Normalen zdrav človek, bilokerega spola pa rabi primarno seks in šele potem naprej.


Govorimo o isti stvari - moški temu pravite seks (ženska, ki me spolno privlači), ki je osnova za resno vezo in kjer je seks nujni pogoj za nadaljevanje potomstva. Če bi govorili bolj po ovinkih, bi rekli, da je to lahko bodoča mati vaših otrok. Ker pa ste bolj direktni, to imenujete seks.
Ženske gremo pa po ovinkih, prej rečemo "mogoče bi pa ta bil", in s tem mislimo naš partner - resna zveza - bodoči oče naših otrok. In potem to premlevamo. a po moje je topic isti.

Sicer pa veš..če se z nekom ujameš, ne rabiš več kot dve minuti.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 23:11:19   
Vijoličarka
Buča, vidva sta v zgodnji fazi, ko se sliši travo rasti. Če med vso to milozvočno travo slišiš sikati kačo, bi znalo biti nekaj na tem.

Lahko gre za moškega, ki že vse življenje krivi druge za svojo nesrečo in nikoli ni bil pripravljen priznati tudi svojega prispevka k temu, da so stvari šle narobe. Krivi so starši, ker so bolj razvajali sestro, kriva je bivša, ker je bila tako zoprna, da bi jo kar na gobec...

Možno je vsekakor, da ga še nihče ni resno soočil s tem problemom in ga 'nagnal', da prizna svoj delež in predvsem, da je mnogo lepše živeti, če ljudi okoli sebe ne sovražiš. Marsikdo nosi hud pukl s sabo, se pa ljudje s tem različno spopadajo. Enkrat je treba pač potegniti črto in prevzeti odgovornost za lastno življenje, ne pa stalno iskati nekakšne popolne ljudi, ki bodo namesto nas nardeili življenje tako, kot je treba.

Berem, da je 'kdaj v posteljo' postala kar vroča razprava. Najbrž ima vsak svoje kriterije in lepo je, če se najdejo skupaj ljudje z enakimi kriteriji.

Kar se 'iskanja partnerja' tiče, je najlepše povedala Ankica. Važno je, da človek najprej vlaga vase, da se dobro počuti v svoji koži, pa če kdaj najde koga ali pa ne. V bistvu si načrtnega iskanja partnerja niti ne morem predstavljati.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: končno resen moški?
19.3.2014 8:01:28   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ma ne, kratek stik je v kompliciranju. Kolikor vidim, bi eni že takoj na prvem zmenku in še pred prvim pogledom nižje od oči dorekli al bo za zakon, al bo za otroke met... Nima veze, pri 20tih al pri 35tih, ljubav pride spontano in se je ne da splanirat. In take, ki komplicirajo pri 35tih, so komplicirale pri 20tih, zato pa fašejo potem samo bedake. Normalen zdrav človek, bilokerega spola pa rabi primarno seks in šele potem naprej.


Govorimo o isti stvari - moški temu pravite seks (ženska, ki me spolno privlači), ki je osnova za resno vezo in kjer je seks nujni pogoj za nadaljevanje potomstva. Če bi govorili bolj po ovinkih, bi rekli, da je to lahko bodoča mati vaših otrok. Ker pa ste bolj direktni, to imenujete seks.
Ženske gremo pa po ovinkih, prej rečemo "mogoče bi pa ta bil", in s tem mislimo naš partner - resna zveza - bodoči oče naših otrok. In potem to premlevamo. a po moje je topic isti.

Sicer pa veš..če se z nekom ujameš, ne rabiš več kot dve minuti.


Seveda. Sam nekatere imate te ovinke lepo vkomponirane, nekatere pa ne in te že prvi moment vrže na rit. podobno kot to, da nekateri moški izpadejo kreteni, nekateri znamo pa seks lepše zapakirat :)

Zadnji stavek pa drži kot pribito.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: končno resen moški?
20.3.2014 13:47:35   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: buča
...da jo je bil tako sit, da bi ji npr.razbil gobec in baje se slabo zastopi tudi s svojo sestro, da doma nič nikoli ni storila...., ...da lahko ta čas pokličem lubčka..potem mi je tudi rekel, da jaz veeeliko več visim na netu, kot pa on...

V bistvu je jeza še tisto čustvo, ki kaže na to, da ti še je še vedno do te osebe. Torej s svojo bivšo ima še vedno precej težave. Še vedno je na njo navezan, pa čeprav se na zunaj to kaže kot jeza.

Sicer pa, ko boš ti "bivša" bo tudi tebe najraje na gobec. Mi ni jasno, kako lahko pričakuješ, da bo drugače.

"da lahko lubčka pokličeš" - pa kakšna je to izjava za osebo, ki se ti kaže v takšni lepi zadržani luči? Te ima za takšno, ki bi se kur..la okrog? Mogoče so mu vse takšne. In potem jeza. Ja, tudi na tebe bo prej ali slej jezen.

Da ima težave, je nam vsem jasno. Mora pa biti jasno tebi, da imaš težave ti. In zato vedno, pa če še talp paziš, prideš v stik takšni, za polomije. Ni, da so vsi okrog tebe takšni, tebe le takšni zanimajo. Ne mislim to tako, razumsko, ker razumsko si želiš normalen odnos. Mislim podzavestno te privlačijo takšni moški, s težavami. S težavami - enakimi poškodbami osebnih odnosov, kot imamo sami podobno poškodbo. Lahko imamo več takšnih "poškod" in potem so nam blizu vsi ki imajo eno izmed teh "poškodb".

Zakaj, kakšnimi, ne vem. Ne morem vedeti. Ampak dejstvo je, ne samo pri tebi, da vsi imamo kakšno "napako" in ko na nezavedni ravni prepoznamo signal, ki nas asocira no to isto našo napako, nas to pritegne in povzroči zaljubljenost. Ne zbližamo se zaradi lepote in "trave ki raste" ampak zaradi napak, ki jih prepoznamo in nam dajo občutek, kot da bi osebo že ves čas poznali.

Ni umetnost najti nekoga brez "poškodbe", ker tak ne obstaja. Umetnost je najti nekoga, ki ima kompatibilno "poškodbo", a je relativno obvladljiva, še bolj pa da sta oba zmožna, skupaj, drug ob drugemu, to poškodbo ozdraviti. To pa je že skupna rast partnerjev - rast partnerskega odnosa.

Imaš pa tudi tip ženske, ki ima močan čut reševanja in takšna je, nezavedno, pravi magnet za problematične moške. Tu ni problem, da so ti moški nezmožni ustvariti in vzdrževati zdravo partnesko zvezo. Problem je, da ona ni zmožna ustvariti partnesko zvezo z normalnim moškim, ampak vedno išče le takšne, s težavami.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: končno resen moški?
23.3.2014 22:47:43   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Sicer mi je pa vedno skrivnost, kako nekateri takoj na začetku veste, da bo pa neka zveza resna.......a tako, da moški pol leta ali eno leto ne sme pokazati spolnega interesa za vas.......?


Na koncu pa ugotovi, da je bil zgolj impotenten. Jasno, da je za resno zvezo, drugo mu niti ne preostane....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: končno resen moški?
23.3.2014 22:54:08   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kalbo, po moje je kratek stik v tem, da si mi tega ne znamo predstavljat, ker smo pač hodili ven, ko smo bili še tako mladi, da si nihče še ni želel resne zveze in se je potem to spontano zgodilo. Ne vem, kolikor poslušam punce, ki so že nekaj dale skozi, pa zdaj samske iščejo koga, je to drugače, ne vem, mogoče so druga pravila, ko si malo starejši - pravijo, da bolj veš, točno kaj hočeš, česa nočeš in bolj iščeš po tem. Ko smo bili mladiči, nam je za pol stvari dol viselo, ker itak nismo računali, da bomo ostali s tem človekom...


Osnovna napak je v tem, da se isce partner. Uzivajb zivljenje, bodi zadovoljen s seboj in s tem kar imas in bo tvoje notranje zadovoljstvo "lepilo" na katerega se lepijo ljudje, ki bi z nekom nezagrenjenim, nezafrustriranim delili lajf. Zivljenje je zato, da v njem uzivas. <Ce pa nekatere zenske ne znajo uzivati v zivljenju dokler v njem ni moskega, je z njimi nekaj narobe.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: končno resen moški?
23.3.2014 22:55:47   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
....vendar, ko obupano iščeš, ne najdeš nič pametnega.......ker ti na čelu piše, da iščeš in se te moški izogibajo v širokem loku.......user posted image


Tocno tako...

Jaz sem svojega sedanjega partnerja spoznala po trideset_em letu.....in ga nisem iskala, slučajno sem ga našla in če bi ga iskala, bi si sigurno našla enega, ki je iz moje bližineuser posted image .......


user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 11:51:56   
buča
Hvala za odgovore. V nekaterih sem se prepoznala in tudi jaz nisem popolna, tak ni nihče. Vedno bolj spoznavam njega in res kaže interes zame, zame, kot osebo, ne za moje hlačke. Všeč mu je moj karakter-sem pa ugotovila, da ni ravno romantičen, kot so romantični v filmih in sedaj je na meni, ali to sprejemem ali ne-to mi je jasno. Ne strinjam se z nekaterimi, ki pravite, da se resne veze ne da najti prek neta-v teh časih je pač težko si utrgati čas, ko imaš doma delo, hodiš v službo, skrbiš za otroka...poznam par poročenih, ki so se spoznali prek neta in jim lepo laufa-za primer naj napišem, da sem sama spoznala nekoga,ko smo zunaj sedeli in pili kavico in me je potem 4 mesece jeb...ne samo v pi...o, ampak tud v glavo! nazadnje sem ugotovila-poročen z 2 letno hčerko!!!!!!!!!!!!!!!Žalostno, samo to lahko rečem....ker ne znam gledat v prihodnost, sem se odločila, da si bom vzela vo stavr na izi in se pustila presenetit! Lepo bodite

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 12:08:37   
jabuk
Jaz menim, da lahko preko interneta spoznaš osebo, ki ti je bolj usojena, kot kaka druga. To pa zato, ker ko koga spoznaš, najprej opaziš njegov videz, na internetu pa lahko naprej opaziš njegov smisel za humor, interese...Jaz sem spoznala fanta preo interneta in sva skupaj 7 let.

IZVIRNO SPOROČILO: buča

Hvala za odgovore. V nekaterih sem se prepoznala in tudi jaz nisem popolna, tak ni nihče. Vedno bolj spoznavam njega in res kaže interes zame, zame, kot osebo, ne za moje hlačke. Všeč mu je moj karakter-sem pa ugotovila, da ni ravno romantičen, kot so romantični v filmih in sedaj je na meni, ali to sprejemem ali ne-to mi je jasno. Ne strinjam se z nekaterimi, ki pravite, da se resne veze ne da najti prek neta-v teh časih je pač težko si utrgati čas, ko imaš doma delo, hodiš v službo, skrbiš za otroka...poznam par poročenih, ki so se spoznali prek neta in jim lepo laufa-za primer naj napišem, da sem sama spoznala nekoga,ko smo zunaj sedeli in pili kavico in me je potem 4 mesece jeb...ne samo v pi...o, ampak tud v glavo! nazadnje sem ugotovila-poročen z 2 letno hčerko!!!!!!!!!!!!!!!Žalostno, samo to lahko rečem....ker ne znam gledat v prihodnost, sem se odločila, da si bom vzela vo stavr na izi in se pustila presenetit! Lepo bodite

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 12:54:44   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: buča

! nazadnje sem ugotovila-poročen z 2 letno hčerko!!!!!!!!!!!!!!!Žalostno, samo to lahko rečem...



ljudje smo si zelo različni, ampak meni ta tvoj stavek pove več o tebi, kot če bi te v živo poznala....user posted image

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 14:58:58   
ronja
ne za moje hlačke

Daj, za kalbota tole popravi v "ne SAMO za moje hlačke"user posted image
Fajn človeka lahko spoznaš kakorkoli, seveda tudi prek neta. Sama sem sicer pri fantih ubrala bolj "tradicionalne" metode (oz. so jih oni, nisem nikoli opazila, kam to vodi, dokler ni bilo že prepoznouser posted image ), ampak sem pa prek neta spoznala par fajn prijateljic - tako da... nisem proti temu načinu, sploh ne:) Tudi poznam par parov, ki so se tako našli in jim ne gre nič slabše kot nam:)
Problemi pa ostajajo isti, ne glede na to, kako spoznaš človeka. Če si napačne izbiraš, si jih boš verjetno ne glede na način komunikacije, ker te na njih pritegne tisto "napačno", kot je razložil tehnofil. Pa to ne pomeni, da s takim človekom ne moreš ostat - samo da morata oba skupaj zrast, v dvoje gre lažje:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 16:40:45   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: jabuk

Jaz menim, da lahko preko interneta spoznaš osebo, ki ti je bolj usojena, kot kaka druga. To pa zato, ker ko koga spoznaš, najprej opaziš njegov videz, na internetu pa lahko naprej opaziš njegov smisel za humor, interese...Jaz sem spoznala fanta preo interneta in sva skupaj 7 let.

IZVIRNO SPOROČILO: buča

Hvala za odgovore. V nekaterih sem se prepoznala in tudi jaz nisem popolna, tak ni nihče. Vedno bolj spoznavam njega in res kaže interes zame, zame, kot osebo, ne za moje hlačke. Všeč mu je moj karakter-sem pa ugotovila, da ni ravno romantičen, kot so romantični v filmih in sedaj je na meni, ali to sprejemem ali ne-to mi je jasno. Ne strinjam se z nekaterimi, ki pravite, da se resne veze ne da najti prek neta-v teh časih je pač težko si utrgati čas, ko imaš doma delo, hodiš v službo, skrbiš za otroka...poznam par poročenih, ki so se spoznali prek neta in jim lepo laufa-za primer naj napišem, da sem sama spoznala nekoga,ko smo zunaj sedeli in pili kavico in me je potem 4 mesece jeb...ne samo v pi...o, ampak tud v glavo! nazadnje sem ugotovila-poročen z 2 letno hčerko!!!!!!!!!!!!!!!Žalostno, samo to lahko rečem....ker ne znam gledat v prihodnost, sem se odločila, da si bom vzela vo stavr na izi in se pustila presenetit! Lepo bodite


Res se ti tako zdi?
Sama sem glede tega malo v dvomih oz. prisegam na konkreten resen stik, kjer se lahko začuti tisto pravo, kar ti monitor ne more servirati. Čisto tako mimogrede lahko navržem svojo smešno štorjo izpred kakšnega leta. Kar nekajkrat sem na meil dobila povabilo od različnih kolegic, znank, prijateljev...naj se prijavim na Netlog, da bomo lahko gor čvekale in tako ali drugače ohranjale stike. Ker sem že tako vključena na vse konce in kraje- nekoliko poslovno, nekoliko za kratek čas, me v to ni ravno potegnilo. No potem, pa me je vseeno, po še enem povabilu kolegice, premagal firbec ( ja saj vem enkrat me bo radovednost drago stalauser posted image ) in se prijavim. Navedem najosnovnejše skromne podatke (realno starost, stan- poročen), ter napopam na hitro spacano fotko mojih stopal v razdrapanih supergah. Thats it.
V roku dveh dni sem kljub (ali pa le zato) navedenemu podatku da nisem več najstnica in da mi je že padel na glavo poročni cegu, dobila 14 prošenj za prijateljstvo od samih dedcevuser posted image . Nekateri med njimi so prijazno pripisali, da bi se radi kar takoj srečali z mano, nekaj jih je želelo le da jim potrdim prošnjo za prijateljstvo, štirje pa so bili tako direktni, da raje ne bom napisala kako. Verjetno so vsi preko moje " seksi" fotke in " bogatih " podatkov o meni, dobili tisti občutek, da sem jaz tista prava - ena in edina zanje.user posted image Seveda sem zaprla "poročno" ponudbo na Netlogu in se odločila, da če me kdaj da moj na čevelj, internet definitivno ni kraj, kjer bom iskala njegovega naslednika. Grem raje na štacijon , se butnem na klopco in si tam najdem drugegauser posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 28.3.2014 16:47:45 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 18:14:30   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: buča

ne za moje hlačke.


Vsakič, ko slišim ali preberem kaj takega se mi odrola tale :)

http://www.youtube.com/watch?v=Vmuc7y7hhd4&feature=kp

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 28.3.2014 18:15:57 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 18:21:16   
Izabelina
js sm oba moja "resna" partnerja spoznala preko neta...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 18:27:24   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Res se ti tako zdi?
Sama sem glede tega malo v dvomih oz. prisegam na konkreten resen stik, kjer se lahko začuti tisto pravo, kar ti monitor ne more servirati. Čisto tako mimogrede lahko navržem svojo smešno štorjo izpred kakšnega leta. Kar nekajkrat sem na meil dobila povabilo od različnih kolegic, znank, prijateljev...naj se prijavim na Netlog, da bomo lahko gor čvekale in tako ali drugače ohranjale stike. Ker sem že tako vključena na vse konce in kraje- nekoliko poslovno, nekoliko za kratek čas, me v to ni ravno potegnilo. No potem, pa me je vseeno, po še enem povabilu kolegice, premagal firbec ( ja saj vem enkrat me bo radovednost drago stalauser posted image ) in se prijavim. Navedem najosnovnejše skromne podatke (realno starost, stan- poročen), ter napopam na hitro spacano fotko mojih stopal v razdrapanih supergah. Thats it.
V roku dveh dni sem kljub (ali pa le zato) navedenemu podatku da nisem več najstnica in da mi je že padel na glavo poročni cegu, dobila 14 prošenj za prijateljstvo od samih dedcevuser posted image . Nekateri med njimi so prijazno pripisali, da bi se radi kar takoj srečali z mano, nekaj jih je želelo le da jim potrdim prošnjo za prijateljstvo, štirje pa so bili tako direktni, da raje ne bom napisala kako. Verjetno so vsi preko moje " seksi" fotke in " bogatih " podatkov o meni, dobili tisti občutek, da sem jaz tista prava - ena in edina zanje.user posted image Seveda sem zaprla "poročno" ponudbo na Netlogu in se odločila, da če me kdaj da moj na čevelj, internet definitivno ni kraj, kjer bom iskala njegovega naslednika. Grem raje na štacijon , se butnem na klopco in si tam najdem drugegauser posted image


Patrino, tudi na netu lahko najdeš "resno zvezo".....bolj malo šans pa je, da jo najdeš takrat, ko greš namensko iskat resnega partnerja na net......enako kot če greš s tem namenom v bar, da boš našel nekoga za resno vezo......ker tudi, ko greš zvečer v bar lahko kot keks nabašeš na ene par, ki bi šli na f.u.k. s tabo.....veliko manj šanse pa je, da s pristnim, neposrednim stikom najdeš tisti večer v baru svojega sanjskega moškega s katerim boš preživela vsaj 40 let svojega življenja......lahko ja, lahko pa ne....ista loterija kot net.....user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 28.3.2014 18:28:25 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 20:01:19   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Res se ti tako zdi?
Sama sem glede tega malo v dvomih oz. prisegam na konkreten resen stik, kjer se lahko začuti tisto pravo, kar ti monitor ne more servirati. Čisto tako mimogrede lahko navržem svojo smešno štorjo izpred kakšnega leta. Kar nekajkrat sem na meil dobila povabilo od različnih kolegic, znank, prijateljev...naj se prijavim na Netlog, da bomo lahko gor čvekale in tako ali drugače ohranjale stike. Ker sem že tako vključena na vse konce in kraje- nekoliko poslovno, nekoliko za kratek čas, me v to ni ravno potegnilo. No potem, pa me je vseeno, po še enem povabilu kolegice, premagal firbec ( ja saj vem enkrat me bo radovednost drago stalauser posted image ) in se prijavim. Navedem najosnovnejše skromne podatke (realno starost, stan- poročen), ter napopam na hitro spacano fotko mojih stopal v razdrapanih supergah. Thats it.
V roku dveh dni sem kljub (ali pa le zato) navedenemu podatku da nisem več najstnica in da mi je že padel na glavo poročni cegu, dobila 14 prošenj za prijateljstvo od samih dedcevuser posted image . Nekateri med njimi so prijazno pripisali, da bi se radi kar takoj srečali z mano, nekaj jih je želelo le da jim potrdim prošnjo za prijateljstvo, štirje pa so bili tako direktni, da raje ne bom napisala kako. Verjetno so vsi preko moje " seksi" fotke in " bogatih " podatkov o meni, dobili tisti občutek, da sem jaz tista prava - ena in edina zanje.user posted image Seveda sem zaprla "poročno" ponudbo na Netlogu in se odločila, da če me kdaj da moj na čevelj, internet definitivno ni kraj, kjer bom iskala njegovega naslednika. Grem raje na štacijon , se butnem na klopco in si tam najdem drugegauser posted image


Patrino, tudi na netu lahko najdeš "resno zvezo".....bolj malo šans pa je, da jo najdeš takrat, ko greš namensko iskat resnega partnerja na net......enako kot če greš s tem namenom v bar, da boš našel nekoga za resno vezo......ker tudi, ko greš zvečer v bar lahko kot keks nabašeš na ene par, ki bi šli na f.u.k. s tabo.....veliko manj šanse pa je, da s pristnim, neposrednim stikom najdeš tisti večer v baru svojega sanjskega moškega s katerim boš preživela vsaj 40 let svojega življenja......lahko ja, lahko pa ne....ista loterija kot net.....user posted image

Življenje je vedno loterija, vendar še vedno sem mnenja, da se za spletnimi stranmi zmenkarij na netu pogostokrat skrivajo ženski in moški posamezniki, ki si v resničnem življenju niso zaradi takšnih in drugačnih vzrokov sposobni najti partnerja. Ker so ti vzroki v večini negativni, se na teh straneh pogosto najde veliko čudnih osebkov. V prvi vrsti so to velikokrat nesamozavestni, zakompleksani, čudaški ljudje, ker če bi bili drugačni, bi to v reali počeli in ne preko monitorja. Verjamem, da se tudi tako znajdejo skupaj sorodne duše. Žal velikokrat takšne, ki imajo na plečih toliko svakojake prtljage, da bi v reali ob pogledu nanjo večina ljudi zbežala. Poglej si avtorico recimo. Ona vsa sumnjičava, prestrašena in iz posta v post ne bom rekla kakšna- njen virtualni princ pa tudi po mnenju mnogih tule gor grobjan itd. Seveda lahko na take nabašeš tudi v reali, samo je razlika v tem, da lahko že na prvem srečanju in skozi prvi pogovor marsikaj zavohaš- preko monitorja pa te lahko nekdo vleče v nedogled, saj papir oz. v tem primeru monitor pač vse prenese.
Glede primerjave z barom je pa tako...v bar gred(m)o tudi taki, ki se imamo s partijo radi fino, na čvek, pijačo, ...osebno niti pod razno zato, ker želim koga upecat. Na spletne strani takšnih in drugačnih zmenjkarij, pa gredo vsi posamezniki z istimi nameni- spoznati nekoga za takšno in drugačno vezo.


Ker vem, da bodo skočili v zrak vsi tisti in tiste, ki so svoje prince iz sanj spoznali preko virtuale, bi rada poudarila, da je to le moj pogled na to temo. Verjamem , da obstajajo izjeme, vendar mene osebno žel ne prepričajo v taki meri, da bi lahko rekla, da gre lahko virtualno iskanje partnerja vštric z realnim flirtanjem, spoznavanjem, gledanjem,...Če ne drugega- tipa lahko dobro povohaš, potipaš, začutiš- meni zelo pomembne zadeve, ki se preko monitorja pač ne morejo izvajati user posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 28.3.2014 20:10:22 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 20:20:17   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ker vem, da bodo skočili v zrak vsi tisti in tiste, ki so svoje prince iz sanj spoznali preko virtuale, bi rada poudarila, da je to le moj pogled na to temo. Verjamem , da obstajajo izjeme, vendar mene osebno žel ne prepričajo v taki meri, da bi lahko rekla, da gre lahko virtualno iskanje partnerja vštric z realnim flirtanjem, spoznavanjem, gledanjem,...Če ne drugega- tipa lahko dobro povohaš, potipaš, začutiš- meni zelo pomembne zadeve, ki se preko monitorja pač ne morejo izvajati user posted image


na netu nism načrtno iskala partnerja, oba sem spoznala na isti strani, ki je povezana z glasbo, ki nam je vsem trem skupna in brez katere se ne bi nikoli spoznali...

drugače pa, ko nekoga spoznaš na netu si ne zapečatiš usode, z njim greš na zmenek in ga tam povohaš, pretipaš in začutiš... sej se ne poročiš kar z njim direktno preko zasebnih sporočil user posted image



_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 20:27:08   
patrino
Hja, kaj naj rečem- vesela sem zate Izabelina- za vajuuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 20:29:33   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Hja, kaj naj rečem- vesela sem zate Izabelina- za vajuuser posted image


kot razumem, so trije




_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 20:30:28   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


na netu nism načrtno iskala partnerja, oba sem spoznala na isti strani, ki je povezana z glasbo, ki nam je vsem trem skupna in brez katere se ne bi nikoli spoznali...

drugače pa, ko nekoga spoznaš na netu si ne zapečatiš usode, z njim greš na zmenek in ga tam povohaš, pretipaš in začutiš... sej se ne poročiš kar z njim direktno preko zasebnih sporočil user posted image







_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 20:31:00   
patrino
Aja, sori- za vas tri user posted image - saj sem rekla , da teh virtualnih zmenkarij ne kapiram najboljeuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 20:42:13   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Aja, sori- za vas tri user posted image - saj sem rekla , da teh virtualnih zmenkarij ne kapiram najboljeuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


multitasking bejbi.....

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 20:47:03   
*miska.mcc*
Izabelina?

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 20:52:10   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ker vem, da bodo skočili v zrak vsi tisti in tiste, ki so svoje prince iz sanj spoznali preko virtuale, bi rada poudarila, da je to le moj pogled na to temo. Verjamem , da obstajajo izjeme, vendar mene osebno žel ne prepričajo v taki meri, da bi lahko rekla, da gre lahko virtualno iskanje partnerja vštric z realnim flirtanjem, spoznavanjem, gledanjem,... user posted image


ne gre za to da so ljudje prepričani v nekaj. gre se za to da večina ljudi, ki se prek tega spozna, ne planira zmenkarij prek neta. se pač zogdi skozi določena zanimanja. tako kot izabelina, sem tudi jaz srečala moža na temi, ki je povezana z najinimi interesi (hobiji?)
; torej čisto neplanirano.
verjamem pa, da te ne prepriča zgodba enega drugega - mene tudi ni, dokler se mi ni zgodilo. amapk a ni hecno - vsa moja "realna" spoznavanja se niso končala tako srečno kot se je virtualno. torej meni tvoje videnje ni prineslo tega kar bi lahko pričakovala. meni to samo pove kako nikoli ne moremo planirat "iskanja" - se zgodi, ko "klikne". kje in kako pa nima veze user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?