|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 21:51:53   
buča
sem ugotovila da-nekateri napadajo ali bolje rečeno-obtožujejo, če kaj npr, narobe preberejo. To, da sem imela nekoga, ki je imel ženo in 2 letnega otroka niti jaz nisem vedela, ker še nikoli nisem nobeni skakala v zelje. Tip me je obrnil, ker sem bila naivna, znal je govoriti vse, kar ženske rade slišimo-ker sem bila takrat zelo ranljiva, sem podlegla njegovim lažem. Tega tipa nisem spoznala prek neta, da ne bo pomote. Z nekaj moškimi z neta sem res odšla na pijačo in ugotovila, da pač niso zame-nihče mi nikoli ni rekel ali storil nič žalega. Sem odgovorna oseba in zelo dobra mamica punčki, imam pa preveč naivno srce-bi rekla. Ker nimam časa, nimam varstva sem se prijavila na portal za osamljene..ker je ob večerih zelo dolgčas, če si sam. Z nekaterimi sem do zdaj kar prijetno čvekala o vsakdanjih rečeh, z nekaterimi sem odšla na pijačo, če je bila možnost, če sem poskrbela za varstvo. Rajši pa zvečer posedam na netu in čvekam, spoznavam koga, hči ima mamico doma, kot pa se nališpam in skačem po barih kot odvezana 15-letnica. In če nekdo ni rad osamljen, pač izbere netradicionalne pristope, da nekoga spozna-lahko samo za čvek, lahko za prijateljstvo, lahko pa se razvije ljubezen-pred katero nimam zaprtega srca in zame niso pomembni načini kako koga spoznaš. Spoznaš lahko psihopata tud v hribih ali dolinah, ali kjerkoli...in na mojem prvotnem postu ni bilo vprašanje, kaj zdaj, ker je tip z neta, ampak me je žulila čisto druga stvar, na katero ste nekatere lepo podale svoja mnenja.

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 21:55:23   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

js sm oba moja "resna" partnerja spoznala preko neta...



IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

Izabelina?

user posted image



miska.mcc,
kakšne čudne misli se ti podijo po glavi? user posted image

Saj ni nikjer napisala, da ju je imela hkrati ... user posted image


Izabelina, ali pač?

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 22:04:32   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: buča

sem ugotovila da-nekateri napadajo ali bolje rečeno-obtožujejo, če kaj npr, narobe preberejo. To, da sem imela nekoga, ki je imel ženo in 2 letnega otroka niti jaz nisem vedela, ker še nikoli nisem nobeni skakala v zelje. Tip me je obrnil, ker sem bila naivna, znal je govoriti vse, kar ženske rade slišimo-ker sem bila takrat zelo ranljiva, sem podlegla njegovim lažem. Tega tipa nisem spoznala prek neta, da ne bo pomote. Z nekaj moškimi z neta sem res odšla na pijačo in ugotovila, da pač niso zame-nihče mi nikoli ni rekel ali storil nič žalega. Sem odgovorna oseba in zelo dobra mamica punčki, imam pa preveč naivno srce-bi rekla. Ker nimam časa, nimam varstva sem se prijavila na portal za osamljene..ker je ob večerih zelo dolgčas, če si sam. Z nekaterimi sem do zdaj kar prijetno čvekala o vsakdanjih rečeh, z nekaterimi sem odšla na pijačo, če je bila možnost, če sem poskrbela za varstvo. Rajši pa zvečer posedam na netu in čvekam, spoznavam koga, hči ima mamico doma, kot pa se nališpam in skačem po barih kot odvezana 15-letnica. In če nekdo ni rad osamljen, pač izbere netradicionalne pristope, da nekoga spozna-lahko samo za čvek, lahko za prijateljstvo, lahko pa se razvije ljubezen-pred katero nimam zaprtega srca in zame niso pomembni načini kako koga spoznaš. Spoznaš lahko psihopata tud v hribih ali dolinah, ali kjerkoli...in na mojem prvotnem postu ni bilo vprašanje, kaj zdaj, ker je tip z neta, ampak me je žulila čisto druga stvar, na katero ste nekatere lepo podale svoja mnenja.


poglej samo svoj podpis....sem mislila najprej, da si poročena, pa ne moreš zanositi....

ampak ne...ti bolestno iščeš nekega tipa, s katerim se boš šla družino....nekaj na silo....
ampak tako to res ne gre....

enostavno si preveč fokusirana na nekega moškega, potem pa vlečeš sam ološ nase...ali boš pa obsedela z nekim psihopatom, samo, da boš mela enega....

eh ženske....

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 22:09:52   
Izabelina
IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

js sm oba moja "resna" partnerja spoznala preko neta...



IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

Izabelina?

user posted image



miska.mcc,
kakšne čudne misli se ti podijo po glavi? user posted image

Saj ni nikjer napisala, da ju je imela hkrati ... user posted image


Izabelina, ali pač?


aaaaa, seveda ne dva hkrati, še eno vezo komi folgam user posted image
najprej enga, s katerim bi se vse lahko lepo končalo, če ne bi imel težav z duhovnim gurujem brez katerega ni sprejel nobene odločitve... (in sm jo potem js, da pač trije v odnosu ne mormo bit - torej js, fant in njegov duhovni guru) in nato mojga končnega partnerja s katerim imam družino...
se pa vsi trije poznamo med sabo in smo se pač spoznali na istem forumu... pa noben od nas ni iskal resnega partnerja, samo glasbo smo imel (imamo) radi enako...

user posted image

< Sporočilo je popravil Izabelina -- 28.3.2014 22:11:00 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 22:10:20   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Življenje je vedno loterija, vendar še vedno sem mnenja, da se za spletnimi stranmi zmenkarij na netu pogostokrat skrivajo ženski in moški posamezniki, ki si v resničnem življenju niso zaradi takšnih in drugačnih vzrokov sposobni najti partnerja. Ker so ti vzroki v večini negativni, se na teh straneh pogosto najde veliko čudnih osebkov. V prvi vrsti so to velikokrat nesamozavestni, zakompleksani, čudaški ljudje, ker če bi bili drugačni, bi to v reali počeli in ne preko monitorja. Verjamem, da se tudi tako znajdejo skupaj sorodne duše. Žal velikokrat takšne, ki imajo na plečih toliko svakojake prtljage, da bi v reali ob pogledu nanjo večina ljudi zbežala. Poglej si avtorico recimo. Ona vsa sumnjičava, prestrašena in iz posta v post ne bom rekla kakšna- njen virtualni princ pa tudi po mnenju mnogih tule gor grobjan itd. Seveda lahko na take nabašeš tudi v reali, samo je razlika v tem, da lahko že na prvem srečanju in skozi prvi pogovor marsikaj zavohaš- preko monitorja pa te lahko nekdo vleče v nedogled, saj papir oz. v tem primeru monitor pač vse prenese.
Glede primerjave z barom je pa tako...v bar gred(m)o tudi taki, ki se imamo s partijo radi fino, na čvek, pijačo, ...osebno niti pod razno zato, ker želim koga upecat. Na spletne strani takšnih in drugačnih zmenjkarij, pa gredo vsi posamezniki z istimi nameni- spoznati nekoga za takšno in drugačno vezo.




Spletne strani na netu niso samo zmenkarije......

Drugače pa.....zakaj visiš na netu in debatiraš na RR.....? Da nisi nemara tudi ti zakompleksani, nesamozavestni osebek, s čudnimi nagnjenji, ki si v reali ni sposoben najti družbe za klepet in izmenjavo mnenj....?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 22:13:26   
patrino
najprej enga, s katerim bi se vse lahko lepo končalo, če ne bi imel težav z duhovnim gurujem brez katerega ni sprejel nobene odločitve... (in sm jo potem js, da pač trije v odnosu pač ne mormo bi...)

Kolk me včasih moti ker imam vedno pravuser posted image vidiš, kaj takega snameš le na netu- v reali bi takoj opazila, da ima guruja vedno poleguser posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 28.3.2014 22:14:43 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 22:15:13   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

poglej samo svoj podpis....sem mislila najprej, da si poročena, pa ne moreš zanositi....

ampak ne...ti bolestno iščeš nekega tipa, s katerim se boš šla družino....nekaj na silo....
ampak tako to res ne gre....

enostavno si preveč fokusirana na nekega moškega, potem pa vlečeš sam ološ nase...ali boš pa obsedela z nekim psihopatom, samo, da boš mela enega....

eh ženske....



Se strinjam z Rijo....

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 22:15:26   
Izabelina
oh patrino user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 22:16:45   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Kolk me včasih moti ker imam vedno pravuser posted image vidiš, kaj takega snameš le na netu- v reali bi takoj opazila, da ima guruja vedno poleguser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 22:17:43   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Življenje je vedno loterija, vendar še vedno sem mnenja, da se za spletnimi stranmi zmenkarij na netu pogostokrat skrivajo ženski in moški posamezniki, ki si v resničnem življenju niso zaradi takšnih in drugačnih vzrokov sposobni najti partnerja. Ker so ti vzroki v večini negativni, se na teh straneh pogosto najde veliko čudnih osebkov. V prvi vrsti so to velikokrat nesamozavestni, zakompleksani, čudaški ljudje, ker če bi bili drugačni, bi to v reali počeli in ne preko monitorja. Verjamem, da se tudi tako znajdejo skupaj sorodne duše. Žal velikokrat takšne, ki imajo na plečih toliko svakojake prtljage, da bi v reali ob pogledu nanjo večina ljudi zbežala. Poglej si avtorico recimo. Ona vsa sumnjičava, prestrašena in iz posta v post ne bom rekla kakšna- njen virtualni princ pa tudi po mnenju mnogih tule gor grobjan itd. Seveda lahko na take nabašeš tudi v reali, samo je razlika v tem, da lahko že na prvem srečanju in skozi prvi pogovor marsikaj zavohaš- preko monitorja pa te lahko nekdo vleče v nedogled, saj papir oz. v tem primeru monitor pač vse prenese.
Glede primerjave z barom je pa tako...v bar gred(m)o tudi taki, ki se imamo s partijo radi fino, na čvek, pijačo, ...osebno niti pod razno zato, ker želim koga upecat. Na spletne strani takšnih in drugačnih zmenjkarij, pa gredo vsi posamezniki z istimi nameni- spoznati nekoga za takšno in drugačno vezo.




Spletne strani na netu niso samo zmenkarije......

Drugače pa.....zakaj visiš na netu in debatiraš na RR.....? Da nisi nemara tudi ti zakompleksani, nesamozavestni osebek, s čudnimi nagnjenji, ki si v reali ni sposoben najti družbe za klepet in izmenjavo mnenj....?



Liliana, ne govorim tule o spletnih straneh na splošno, temveč o portalih za zmenjkarije. Tja se pač večina veze in poznanstev željnih samcev , ki jim je to ok ,zateka.

Tule gor pa visim izključno in le zato, ker tako zelo rada berem tebeuser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 22:20:25   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

oh patrino user posted image


Ne biti žalostna- se že poslavljam- baterije imam prazne user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 22:22:42   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Tule gor pa visim izključno in le zato, ker tako zelo rada berem tebeuser posted image



in tako se sklenejo prijateljstva tudi na forumih, ki nimajo veze z zmenkarijami... user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   [Brisano sporočilo]
28.3.2014 22:24:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 23:29:08   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Nekateri med njimi so prijazno pripisali, da bi se radi kar takoj srečali z mano, nekaj jih je želelo le da jim potrdim prošnjo za prijateljstvo, štirje pa so bili tako direktni, da raje ne bom napisala kako. Verjetno so vsi preko moje " seksi" fotke in " bogatih " podatkov o meni, dobili tisti občutek, da sem jaz tista prava - ena in edina zanje.user posted image


A v reali te pa nihče ne "osvaja" user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: končno resen moški?
28.3.2014 23:40:14   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

najprej enga, s katerim bi se vse lahko lepo končalo, če ne bi imel težav z duhovnim gurujem brez katerega ni sprejel nobene odločitve... (in sm jo potem js, da pač trije v odnosu pač ne mormo bi...)

Kolk me včasih moti ker imam vedno pravuser posted image vidiš, kaj takega snameš le na netu- v reali bi takoj opazila, da ima guruja vedno poleguser posted image


jaz sem v reali spoznala enga tazga modela in njegovega "guruja" pa je vseeno trajal neki časa da dojameš dinamiko takih odnosov (ne rabi bit guru skoz zraven, samo model se nič drastičnega ne odloča ko stricaguruja ni zraven) - ni to samo na internetu user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 28.3.2014 23:42:15 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 10:07:19   
buča
Rija, moj profil je na žalost že star in že nekaj časa nisem bila na RR. Moja dolgoletna zveza z očetom mojega otroka je šla po zlu-z neverjetno željo sem želela imeti normalno povprečno družinico, s tremi otroci, pa se ni izšlo. Imela sem 4 splave, mrtvorojenega otročka in hvalabogu imam eno zdravo dekle. Oče moje hčerke je veliko hodil ven in popival, tudi, ko je bil doma, ni storil ničesar..kar je že popolnoma druga zgodba. Ni vam treba brati mojega profila, kakšna sem, koliko imam otrok ipd. Ni potrebno napadati mene in mi govoriti, kakšen osebek sem, ker niti ne veš-veste. In ne iščem nekoga na silo.Jaz iščem nekoga s srcem, ne na silo. Moj moto je, da ne bom čakala, ker čas verjetno nikoli ne bo pravi. vedno se bo našel nekdo, ki bo imel proti-proti meni, proti zvezi z neta, verjetno tudi proti drugemu moškemu v mojem življenju. Veseli me, da obstajajo ljudje (ne osebki, ker mi je to zelo grd izraz), ki so normalno podali svoje mnenje, brez napadanja mene in obsojanja.
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: buča

sem ugotovila da-nekateri napadajo ali bolje rečeno-obtožujejo, če kaj npr, narobe preberejo. To, da sem imela nekoga, ki je imel ženo in 2 letnega otroka niti jaz nisem vedela, ker še nikoli nisem nobeni skakala v zelje. Tip me je obrnil, ker sem bila naivna, znal je govoriti vse, kar ženske rade slišimo-ker sem bila takrat zelo ranljiva, sem podlegla njegovim lažem. Tega tipa nisem spoznala prek neta, da ne bo pomote. Z nekaj moškimi z neta sem res odšla na pijačo in ugotovila, da pač niso zame-nihče mi nikoli ni rekel ali storil nič žalega. Sem odgovorna oseba in zelo dobra mamica punčki, imam pa preveč naivno srce-bi rekla. Ker nimam časa, nimam varstva sem se prijavila na portal za osamljene..ker je ob večerih zelo dolgčas, če si sam. Z nekaterimi sem do zdaj kar prijetno čvekala o vsakdanjih rečeh, z nekaterimi sem odšla na pijačo, če je bila možnost, če sem poskrbela za varstvo. Rajši pa zvečer posedam na netu in čvekam, spoznavam koga, hči ima mamico doma, kot pa se nališpam in skačem po barih kot odvezana 15-letnica. In če nekdo ni rad osamljen, pač izbere netradicionalne pristope, da nekoga spozna-lahko samo za čvek, lahko za prijateljstvo, lahko pa se razvije ljubezen-pred katero nimam zaprtega srca in zame niso pomembni načini kako koga spoznaš. Spoznaš lahko psihopata tud v hribih ali dolinah, ali kjerkoli...in na mojem prvotnem postu ni bilo vprašanje, kaj zdaj, ker je tip z neta, ampak me je žulila čisto druga stvar, na katero ste nekatere lepo podale svoja mnenja.


poglej samo svoj podpis....sem mislila najprej, da si poročena, pa ne moreš zanositi....

ampak ne...ti bolestno iščeš nekega tipa, s katerim se boš šla družino....nekaj na silo....
ampak tako to res ne gre....

enostavno si preveč fokusirana na nekega moškega, potem pa vlečeš sam ološ nase...ali boš pa obsedela z nekim psihopatom, samo, da boš mela enega....

eh ženske....




_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 10:17:32   
buča
pa nehajte se bockati, kje je bolje najti tako ali drugačno družbo, ker to niti ni pomembno-dejstvo je, da, ko pride do želje, da nekoga spoznaš v živo, se stvar razvija popolnoma isto, pa ni važno kje koga spoznamo-na sprehodu, v trgovini, v savni, na bazenu, pri zobarju, v hribih, al pa na smučanju. Če ti človek potegne-to začutiš. Prek portala lahko vidiš sliko-oko ujame lepoto, če ti je nekdo všeč-ko pa nekoga spoznaš pa duša ujame srce..tako da.....vsem želim samo najboljše, tudi takim, ki nikoli nebi čvekali po netu in se tako spoznavali...ampak saj veste kaj pravijo-zarečene juhe se največ pojeuser posted image

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 10:22:29   
Izabelina
IZVIRNO SPOROČILO: buča
ampak saj veste kaj pravijo-zarečene juhe se največ pojeuser posted image


prouzaprou to za kruh pravjo ampak ok user posted image
za juho pravjo, da se je ne poje tok vročo, kot se jo skuha...

ti želim, da najdeš nekoga, kjerkoli že pač...

< Sporočilo je popravil Izabelina -- 29.3.2014 10:23:59 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 11:14:31   
liliana
Rija, moj profil je na žalost že star in že nekaj časa nisem bila na RR. Moja dolgoletna zveza z očetom mojega otroka je šla po zlu-z neverjetno željo sem želela imeti normalno povprečno družinico, s tremi otroci, pa se ni izšlo. Imela sem 4 splave, mrtvorojenega otročka in hvalabogu imam eno zdravo dekle. Oče moje hčerke je veliko hodil ven in popival, tudi, ko je bil doma, ni storil ničesar..kar je že popolnoma druga zgodba. Ni vam treba brati mojega profila, kakšna sem, koliko imam otrok ipd. Ni potrebno napadati mene in mi govoriti, kakšen osebek sem, ker niti ne veš-veste. In ne iščem nekoga na silo.Jaz iščem nekoga s srcem, ne na silo. Moj moto je, da ne bom čakala, ker čas verjetno nikoli ne bo pravi. vedno se bo našel nekdo, ki bo imel proti-proti meni, proti zvezi z neta, verjetno tudi proti drugemu moškemu v mojem življenju. Veseli me, da obstajajo ljudje (ne osebki, ker mi je to zelo grd izraz), ki so normalno podali svoje mnenje, brez napadanja mene in obsojanja.


Kar ti želimo povedati je le to, da ne išči, da se prepusti in bo prišlo.....pa saj ni problem, če živiš sama......če si nekaj časa brez moškega........



< Sporočilo je popravil liliana -- 29.3.2014 11:16:54 >

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 11:21:00   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Liliana, ne govorim tule o spletnih straneh na splošno, temveč o portalih za zmenjkarije. Tja se pač večina veze in poznanstev željnih samcev , ki jim je to ok ,zateka.





Tja se zateka večina tistih, ki želijo f.u.k......user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Tule gor pa visim izključno in le zato, ker tako zelo rada berem tebeuser posted image



A me osvajaš?....user posted image


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 12:00:28   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

.....pa saj ni problem, če živiš sama......če si nekaj časa brez moškega........




enim ženskam to predstavlja velik problem, ne znajo ali nočejo... saj jih ziher kaj takšnih poznaš

/(ne leti na avtorico teme)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 12:39:26   
mamica deklicam
buča, več nas je takih, ki smo svoje boljše polovice spoznale preko interneta. Zato pusti take, ki so striktno proti temu načinu spoznavanja. Pred leti sem bila sama tudi proti takim načinom spoznavanja a sem si k sreči premislila in sem tako nekoga spoznala in nama že kar 8 let dobro gre. Mogoče ni čisto idealen a saj tudi jaz nisemuser posted image user posted image

Časi so pač taki, da smo vedno bolj za računalnikom in se tako spoznavamo, pa naj bo to življenski sopotnik ali pa kolegica za čvekuser posted image . In ni s tem nič narobe.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 12:51:47   
ronja
Vsakič, ko slišim ali preberem kaj takega se mi odrola tale :)

http://www.youtube.com/watch?v=Vmuc7y7hhd4&feature=kp

zakon komaduser posted image Hvala:) "Svak je na svoj način živ..." ma, to sva si pela s tem in z bivšim - noben ne spada v kategorijo, ki mu ne bi bilo mar za hlačkeuser posted image

Patrino, tudi na netu lahko najdeš "resno zvezo".....bolj malo šans pa je, da jo najdeš takrat, ko greš namensko iskat resnega partnerja na net......enako kot če greš s tem namenom v bar, da boš našel nekoga za resno vezo......ker tudi, ko greš zvečer v bar lahko kot keks nabašeš na ene par, ki bi šli na f.u.k. s tabo.....veliko manj šanse pa je, da s pristnim, neposrednim stikom najdeš tisti večer v baru svojega sanjskega moškega s katerim boš preživela vsaj 40 let svojega življenja......lahko ja, lahko pa ne....ista loterija kot net...

Podpis, lili.

Življenje je vedno loterija, vendar še vedno sem mnenja, da se za spletnimi stranmi zmenkarij na netu pogostokrat skrivajo ženski in moški posamezniki, ki si v resničnem življenju niso zaradi takšnih in drugačnih vzrokov sposobni najti partnerja. Ker so ti vzroki v večini negativni, se na teh straneh pogosto najde veliko čudnih osebkov. V prvi vrsti so to velikokrat nesamozavestni, zakompleksani, čudaški ljudje, ker če bi bili drugačni, bi to v reali počeli in ne preko monitorja.

No, zame to, da je človek drugačen ("čudaški") ni nujno slabo - tudi sama nisem po jusu. Nesamozavestni so mi bolj všeč kot pretirano samozavestni, to je lažje popravit;). Kaj je točno dovolj samozavestno, je pa tako relativno... Zakompleksanost ni neka trajna lastnost, najstniki so v veliiiki večini zakompleksani, pa ne ostanejo vsi taki celo življenje... Ne vem, sama ne gledam tega tako tragično. In če pogledam te pare, ki so se našli prek neta - noben od njih ni ne čudaški, ne zakompleksan - pač to je en način in ljudje grejo na te portale iz firbca in za zabave, tako kot na rr.

Mislim, da je spoznavanje samo obrnjeno: prek neta najprej vidiš, če ma tip smisel za humor, mogoče splošno razgledanost itd... šele kasneje vidiš, če ti je sploh fizično ok. V reali pa najprej vidiš, če ti diši, šele potem pa vse ostalo;). Oboje je ok, tako in tako rabi tapravi oboje met - psiho in pojavo tako, da ti je všeč:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 12:57:23   
mamica deklicam
Patrino, ne bom šla iskati tvojega sporočila, ko si napisala, da si se prijavila na tak forum. A ravno s tem, ko si napisala pomankljive podatke, so vsi mislili, da ti je v zakonu dolgčas in iščeš kaj za povrh. Ravno zato ti je toliko takih pisalo, ki so iskali sex. In še nekaj moraš vedeti, ko se ženska na novo prijavi na tak portal, so prva sporočila vedno od teh, ki iščejo samo lahko zabavo. Ker prav čekirajo, kdaj bo nova gor.

Jaz sem imela lepo napisano, da iščem resno zvezo. Najprej spoznavanje, kakšni izleti.., če pa bo kaj preskočilo, pa tudi kaj več. Dobila sem sporočila od vseh, takih in drugačnih a sem šla za vsakega pogledat, kaj si je v profil napisal. Tako si lahko sama narediš selekcijo.

In sem spoznala tudi prijazne fante a, ko sva se z mojim prvič videla v živo, je preskočila iskrica. Če računaš, da sva se zmenila ob 9h dopoldne,, da greva na en hrib, pa sva šla popoldne še na pizzo. Domov pa sva šla ob 19h zvečer, on je šel pakirat za morje, jaz popravljat diplomo, ker sem jo morala drugi dan. Mislim, da sem imela srečo in sem našla pravega. In še nekaj, mu je bilo zelo žal, da smora iti drug dan na morje, dobivala sem SMS-je in zaradi mene je prišel prej iz dopusta. user posted image user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 13:13:01   
ronja
Tip me je obrnil, ker sem bila naivna, znal je govoriti vse, kar ženske rade slišimo-ker sem bila takrat zelo ranljiva, sem podlegla njegovim lažem.

Buča, to zrihtaj pri sebi - da ne boš več naivna, da ne boš več iskala pravljice s srečnim koncem, ampak eno fajn zvezo, kjer ne bo nikoli vse popolno, da boš sposobna slišat tudi kaj, kar ti ne bo všeč, da se ne boš stopila ob krasnih besedah (sama tega nikoli nisem štekala - meni je bilo to vedno smešno, kadar je kdo "lepo govoril" - nikoli nisem tega resno jemala)... in te bojo začeli privlačit fantje, ki ne znajo tako lepo govorit, niso tako romantični, so pa bolj ziher na dolgi rok.

rija, po moje je buča pozabila zamenjat podpis. MOji so v mojem avatarju tudi vsi še precej mlajšiuser posted image - pač ne updatamo reale v virtuali, pozabiš...

Tule gor pa visim izključno in le zato, ker tako zelo rada berem tebe

Se mi je zdelo, da vidve neki mata... usodna privlačnostuser posted image

Imela sem 4 splave, mrtvorojenega otročka in hvalabogu imam eno zdravo dekle.

user posted image user posted image user posted image user posted image To so zelo hude preizkušnje za zvezo, ker žalujemo na tako različne načine. Ne vem, če bi bil kdo sposoben mene prenašat, če bi izgubila otroka... Sem grozna že kadar se samo bojim zanj, pa tam maš vsaj rok, kdaj bo tega zagotovo konec - da boš vedel in imaš upanje, ker ge na boljše, vsak dan je en dan več... Si lahko optimističen... Pa vseeno mi je bilo grozno in hvalabogu za prijateljice (2 od njih sem spoznala virtualnouser posted image )... meni so pomagale, ko mi recimo primarna družina ni (večina, en je:), tako da sem precej previdna v obsojanju, kaj je več vredno.

buča, najdi si kak hobi, da ti zapolni večere. Čvekanje z ljudmi je čisto fajn, vendar bi te po moje bolj osrečevalo in te mogoče majčkeno distanciralo od misli na tvojo željo - družino in srčnega partnerja (ki je popolnoma normalna želja, verjetno si 90% žensk to želi, nič narobe s tem). Fora je samo v tem, da če si v glavnem na čveku, tvoji možgani ves čas procesirajo to - mogoče pa kaj bo - tudi če nezavedno. Če delaš nekaj, kar tebe veseli, da najdeš eno strast v sebi, nekaj, kar si si želela vedno delat, kjer lahko daš ven svoja čustva, svojo žalost in žalovanje, ki se gotovo še kdaj pritihotapi... se boš počutila bolj polno in celo in ti bo manj manjkal nekdo v življenju. In takrat je bolj verjetno, da najdeš nekoga, ki je tudi sam cel, ampak bi pa dobro pasala skup. Štekaš, kaj mislim? Nič ni narobe s čveki, nič ni narobe s portali, spoznavanjem prek neta, itd... Ampak naredi si, da ti večeri ne bojo več tako osamljeni...

Verjamem, da so, sama si niti pod razno ne predstavljam bit brez lubija, meni je smotano že, ko gre za par dni na teren, večeri so sicer navadno kar bizi, ampak mi pa ni fajn it v prazno posteljo (no, saj to se zdaj redko zgodiuser posted image - ampak ni isto). Ampak če veš, da bo to zdaj en čas tako, ker pač ne moreš na silo kar nekoga potegnit v družino, potem je fajn, da si najdeš nekaj, da izkoristiš ta čas, ki ga imaš sama zase, zato, da se imaš fajn. Potem boš mogoče šla večkrat na forume, kjer se najdejo ljudje, ki jih zanima isto kot tebe in mogoče se najde kdo, ki ga boš zanimala tudi ti, ne samo hobi;). Ampak ker bo iz skupne strasti, ne iz samega čveka, bo mogoče manj namensko in bolj sproščeno... Noben ne bo nič pričakoval in bo mogoče lažje.

< Sporočilo je popravil ronja -- 29.3.2014 13:14:49 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?