|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 19:21:48   
nusi
meni se 1ura vožnje ne zdi preveč, mogoče sicer res ni potrebe in bi šli lahko kam bližje, ampak zaradi tega ne bi komplicirala. Bi me pa skrbelo, če bi bil to velik park z veliko obiskovalci za varnost otrok in bi gotovo vprašala koliko spremljevalcev bo. pri nas hodijo na različne izlete, navadno sami, so pa tudi že starše prosili, če gre lahko kdo zraven, sploh kadar je bila pot logistični zalogaj user posted image , npr prestopanje na avtobusih. na končni izlet gredo sami.

< Sporočilo je popravil nusi -- 25.4.2014 19:22:39 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 23:34:29   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: tashq


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: tashq
,je pa v najslabšem primeru lahko samo njemu všeč...


Tako nesposobni šefi lahko parazitirajo samo še v kakšni paradržavni firmi.

sicer sem imela v svojem življenju bolj malo šefov,na izletu pa nisem bila (še) nobenem,ampak se mi nekako zdi,da merilo za biti "dober šef" ni to,kako dobro organiziraš/izbereš izlet.user posted image


Nekako se ti samo zdi; ali drugače - pojma nimaš user posted image .



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 7:37:29   
Hope2
Patrino sem bila enakega mnenja kot si ti zdaj in sem tudi napisala, da sem prva jokala in bentila cez sistem. Ampak vse dokler ne spoznas in ne dozivis na lestne oci, izkusnje. Kljub temu, da so mi vse to ze govorile mame, ki so slovenske otroke dale cez tale sistem in so vsi navduseno (od starsev, do otrok, ki so ze doktorirali na vrhunskih solah po svetu) jim nisem verjela in sem bila skepticna. Ampak zdajle po 1 letu mi je jasno zakaj.
Sistem temelji na sproscenem ucenju in igri. Ja, gledajo tudi risanko vsak dan (ne tom in jerry, ampak povecini povezane s temo ucenja ali kake poucne- npr crke, barve, liki...) veckrat na dan imajo igralne trenutke, prilagajjajo se otrokom, ce npr vidijo da so utrujeni. Imajo urnik, imajo ure, imajo predmete, ampak nic ni striktno strogo. Otroka znajo zamotit, zmotivirat, spodbudit, ali ga pa pac umaknejo k stvari, ki mu je trenutno zanimiva....
Sistem temelji na razumevanju, na razmisljanju... ni nobene piflarije, nobenega pritiska. Ja se zacnejo zgodaj ucit crke, tudi brat, ampak ne vsi enako, eni v razredu ne znajo nic, drugi znajo ze brat, spodbujajo vse, kolikor je kdo dojemljiv pac je, delajo z njim tako kot je dojemljiv, na nacin (ipad, racunalnik, knjiga, pisanje, miselne ali druzabne igrice, karte....) ki mu je najbolj razumljiv, zato ni nobenega pritiska na otroka, cetudi ne zna. Tole pocnejo 3 leta (3-6 let), pocasi na humani nacin vsi pridejo do tiste tocke, kjer so slovenski otroci, ko v 1 letu morajo vsi v razredu istocasno brat. In potem tukaj berem kako so ze prvosolcki obremenjeni, kako so vasi otroci obremenjeni z ogromno kolicino uceja (beri piflarijo, domacimi nalogami....) predvsem pa z balastom- nepotrebnimi informacijami, en kup snovi, ki jo pozabijo ze na drug dan in ki so nepomembne za zivljenje. Tu se najbolj pozna ta razlika- pripraviti otroka k razmisljanju, ki sam najde na svoj nacin potrebne in uporabne info in pripraviti otroka k piflariji nepotrebnega balasta, na nacin, ki ga zahteva solski sistem oz ucitelj. Pa oprosti, ampak spoznavanje dolocene snovi(tudi crke in stevilke) v roku 3 let, skozi igro, skozi ucenje prilagojeno tem letom in prilagoditvi vsakemu otroku posebej.... je cisto nekaj drugega (osebno raje tole izberem), kot pa pritisk, ko otrok pride iz vrtca (kje bi se naj samo igral in cartal) v solo, kjer je strikni sistem, kjer ni cartanja, temvec pritisk- v enem letu crke, branje, stevilke, racunanje, tako kot ucitelj rece... cetudi gredo kasnej v solo, niso vsi zreli in zato tudi veliko otrok joka in ne mara slovenske sole.

pA TO NI VSE, JE SE VELIKO drugih stvari, SAMO TEMA ni temu namenjena in tezko vse opisat. Predvsem mi je zanimivo, kar povejo tudi otroci, ki se preselijo iz slo in pridejo sem v solo. Ko vidis to veselje, ko gredo v solo. Pa so tako prvosolcki (en malcek rekel, ves tukaj pa ima ucitelj vse rad in smo vsi enaki, v slo pa je imel samo ene rad) kot tudi srednjesolci.

In kot je ena zapisala, otroka se ne pelje kar na en brevezen izlet, o temi se je treba pogovarjat ze v vrtcu, otrokom to vzbudi veliko zanimanja, ce je seveda ucitelj sposoben... in se tisti, ki ga ne zanimajo te stvari, so potem navduseni in gredo z veseljem pogledat. Ce nekdo pravi, da je to pranje mozganov otrokom in da so zaradi tega revcki, potem ni cudno da so proti in je tak kot pac je.



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 10:21:22   
tashq

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: tashq


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: tashq
,je pa v najslabšem primeru lahko samo njemu všeč...


Tako nesposobni šefi lahko parazitirajo samo še v kakšni paradržavni firmi.

sicer sem imela v svojem življenju bolj malo šefov,na izletu pa nisem bila (še) nobenem,ampak se mi nekako zdi,da merilo za biti "dober šef" ni to,kako dobro organiziraš/izbereš izlet.user posted image


Nekako se ti samo zdi; ali drugače - pojma nimaš user posted image .



samo,da zdaj vem...ko bom šla na izlet,ki ga bo organiziral šef in bo zanič...takoj dam odpoved!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 10:25:05   
patrino
No,če sem prav razumela - to kar si ti sedajle opisala, da počnejo otroci v vaši šoli, počnejo (vsaj v veliki večini kot je meni znano )pri nas v vrtcu . Torej je stvar dokaj podobna naši predšolski vzgoji, s to razliko, da pri vas otrok mora s tremi leti v to vašo šolo, pri nas pa mu tega ni potrebno, če ima varstvo doma oz. če se starši odločijo drugače. Še vedno mi je pri nas bolj všečuser posted image . Kakor koli obrneš, se meni zdi, da institucionalna vzgoja, varstvo in zgodnje učenje opismenjevanja, dodatni tuji jeziki (v času, ko marsikdo šele za silo osvoji svoj osnovni jezik) še ni tako nujno potrebno pri treh letih.Kot smo že velikokrat povedali v drugih temah- forsiranje, prehitevanje in potenciranje pri otroški vzgoji in razvoju, še nikoli ni prineslo nič dobrega.
Hvala Bogu, da vam to odgovarja in da ste srečni.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 10:37:39   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: tashq

samo,da zdaj vem...ko bom šla na izlet,ki ga bo organiziral šef in bo zanič...takoj dam odpoved!


Najbolje, da otroka tudi iz vrtca izpišeš, če ti izlet ni všeč.

Kako pa vi organizirate družinski izlet?










< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 26.4.2014 10:38:17 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 10:47:29   
tashq

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Najbolje, da otroka tudi iz vrtca izpišeš, če ti izlet ni všeč.

meni je NAŠ izlet všeč.

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Kako pa vi organizirate družinski izlet?

organizira ga plačnik.kakor bi ga moral tudi v vrtcu-po mojem mnenju.

se pa zavedam,da ni po vseh vrtcih isto in da imajo povsod svoje "muhe".tudi pri nas so,samo na drugem področju.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 11:03:33   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: tashq


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Kako pa vi organizirate družinski izlet?

organizira ga plačnik.kakor bi ga moral tudi v vrtcu-po mojem mnenju.


Torej starši in o tem ne sprašujete otrok?In kaj če se otrokom zdi, da je zanič? Dajo odpoved?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 11:08:52   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: tashq

organizira ga plačnik.kakor bi ga moral tudi v vrtcu-po mojem mnenju.


Ki je, za moje pojme, čisto zgrešeno.
Organizira naj ga tisti, ki je za to odgovoren in tudi za organizacijo plačan.

Najbolje, da se začne vsak Kekec vtikati v vse. Mi menjajo srce in ker plačam, si vzamem pravico, da odločam o vsem, kar je pri tem potrebno storiti. KOt da kirurg ni uposobljen za svoje delo user posted image  Huda logika. Pa ravnateljica vrtca tudi ne. Pojma nima, kaj je primerno za otroke vrtca, ki ga vodi. Še dobro, da je toliko nadebudnih staršev.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 11:24:56   
tashq
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: tashq

organizira ga plačnik.kakor bi ga moral tudi v vrtcu-po mojem mnenju.


Ki je, za moje pojme, čisto zgrešeno.
Organizira naj ga tisti, ki je za to odgovoren in tudi za organizacijo plačan.


ne verjamem,da so v tem dotičnem primeru vzgojiteljice plačane s strani staršev za organizacijo izleta.ker je to (pomoje) nelegalno!avtorica naj me,prosim,popravi,če se motim.pa vi šefa v službi plačate,da vam organizira izlet?
zato mislim,da če starši plačajo avtobus,vstopnine izleta,ki NI del rednega programa,naj imajo tudi možnost odločanja,kam bi šli.

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Najbolje, da se začne vsak Kekec vtikati v vse. Mi menjajo srce in ker plačam, si vzamem pravico, da odločam o vsem, kar je pri tem potrebno storiti. KOt da kirurg ni uposobljen za svoje delo user posted image Huda logika. Pa ravnateljica vrtca tudi ne. Pojma nima, kaj je primerno za otroke vrtca, ki ga vodi. Še dobro, da je toliko nadebudnih staršev.

ni se treba vsakemu Kekcu vtikati v vse.srce,ki je ponavadi (vedno?) nujna operacija,primerjaš z vrtčevskim nenujnim končnim izletom,ki ga plačajo starši?user posted image pa recimo,da si želim povečanje jošk(nenujna operacija);pri tem pa imam nekaj besede.ne?
ravnateljica vrtca in ostale strokovne delavke pa pomoje (vsaj večinoma) super organizirajo izlete,ki so del programa.pa ne verjamem,da se kakšen Kekec vtika v njih.vsaj nisem še zasledila tu na RR...user posted image mogoče je malo treba še počakati..tisti izlet,ki pa je izključno plačan s strani staršev,naj bo pa druagče tretiran...
tudi ne vem,kako to speljejo,saj vzgojiteljice ne smejo sprejemati nobenega denarja...user posted image kdo ve?starši izberejo avtobus/turistično agencijo (ali tudi vzgojiteljice to izberejo?) in potem oni direktno njim plačajo,ali kako to gre?

< Sporočilo je popravil tashq -- 26.4.2014 11:35:35 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 11:33:55   
tashq
ups...

< Sporočilo je popravil tashq -- 26.4.2014 11:34:18 >

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 11:47:38   
mateyka
tashq, ti praviš, da če ni del programa, da starši zbirajo. avtorica teme je rekla, da se je tistih 10 staršev na sestanku strinjalo z izborom izleta. v čem je potem problem?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 26.4.2014 11:50:06 >

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 12:12:30   
ronja
ronja, pa kdo pravi da vsak dan? večino dneva...

Rija, izkušnje to pravijouser posted image . Pri nas je res non stop nekaj in ne, to za tamale (vsaj moje) ni več tako super duper fajn. Vsaj po opazovanju. Jim je všeč, ko se dogaja, ja, ampak pogrešajo pa tisto varnost.

Torej starši in o tem ne sprašujete otrok?In kaj če se otrokom zdi, da je zanič? Dajo odpoved?

Včasih vprašava. Ampak pri nas otroci niso plačniki izletov, ampak midva. Če jim ap ni všeč, dajo pa dovolj jasno vedet, da bi bili vsi trije proti bi bilo hujš ko odpoveduser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 12:13:36   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Ne, otroci so hodili na izlete. Očitno naj bi starše spraševalo, kaj nam paše in kaj vse bi radi in česa ne.

Mi ne sprašujemo niti v službi, ker vedno se na busu najdeta dva, ki ne bosta z ničimer zadovljna, pa če jih pelješ z zlato kočijo. In običajno so to taki, katerih domet je dve postaji z vlakom.


Končni izlet ni v obveznem programu vrtca.....če bi bil, ne bi bil plačljiv.....in kakor hitro neka obogatitvena dejavnost postane plačljiva, nastopi demokratično odločanje.......in v tem ni nobenega problema......starš ima možnost odločitve, ali otrok gre na to plačljivo dejavnost ali ne...prisiliti staršev, da se otroka mora udeležiti neke plačljive, obogatitvene dejavnosti ne more in ne sme nihče.......

Kako je pa demokratično odločanje v vrtcu urejeno, pa je stvar vsakega vrtca posebej.....in imaš različne alt_ernative.....ali starši sami organizirajo in sami plačajo izlet, ali starši zgolj plačajo izlet, organizirajo ga pa vzgojiteljice, ali izleta sploh ni.......

In vedno se najde kdo, ki z izbiro ni zadovoljen, ponavadi je to tak, ki nikoli ne bi sam nekaj organiziral, pripomb pa ima vedno veliko......

In določene stopnje demokracije v vrtcu pač ne moreš povsem negirati.....če nas vrtci bombardirajo z obsežnim izborom plačljivih obogatitvenih dejavnosti (ki so nujno potrebne za optimalen razvoj otroka), je pač treba vkalkulirati tudi to, da se bo pa kdo pritoževal proti temu obsežnemu naboru obogatitvenih dejavnost in se katere mogoče tudi njegov otrok ne bo udeležil.......


< Sporočilo je popravil liliana -- 26.4.2014 12:14:49 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 12:17:57   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: tashq


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: tashq
,je pa v najslabšem primeru lahko samo njemu všeč...


Tako nesposobni šefi lahko parazitirajo samo še v kakšni paradržavni firmi.

sicer sem imela v svojem življenju bolj malo šefov,na izletu pa nisem bila (še) nobenem,ampak se mi nekako zdi,da merilo za biti "dober šef" ni to,kako dobro organiziraš/izbereš izlet.user posted image kaj pa,če se šefu j* za izlet,je pa v bistvu najboljši šef na delu(vsaj večini)-hipotetično? potem ne more biti dober šef,če ne organizira dobrega izleta ali pa ga sploh ne?


Pri nas se šef tudi ne obremenjuje s takimi banalnostmi kot je organizacija izleta......v bistvu se niti nihče ne omejuje.....najamemo nekoga, ki to organizira......optimizacija pač......user posted image

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 12:29:00   
ronja
Pri nas šef na izlet niti šel niuser posted image . Je bil pa dober šef sicer. Isto šefica kasneje. Izbira izleta je navadno prepuščena anketi, ki jo nekdo sestavi - demokratična optimizacijauser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 12:35:11   
tashq
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
tashq, ti praviš, da če ni del programa, da starši zbirajo. avtorica teme je rekla, da se je tistih 10 staršev na sestanku strinjalo z izborom izleta. v čem je potem problem?

saj ravno to me je malo zmotilo.no,vsaj mene bi,če bi bila v avtoričinini situaciji.da niso imeli možnosti izbire,ampak samo možnost strinjanja z izbiro.ne vem,je bil vsem ok izbor(user posted image ) ali pa ni noben nič upal rečt.ali pa imajo tako politiko v vrtcu.
drugače pa ni problema,če je bilo vsem staršem otrok tega dotičnega vrtca vse ok.ali pa so bili tiho pa nič upali rečt...user posted image samo potem se nimajo pravice kregat...

v glavnem,če bi bila jaz na njihovem mestu,bi si želela posveta s starši(tudi vzgojiteljicami) in da se skupaj odločimo,kam peljemo otroke.mi je pa veliko boljša varianta naša,da smo še starši zraven.

< Sporočilo je popravil tashq -- 26.4.2014 12:39:14 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 12:37:52   
tashq
ups...user posted image

< Sporočilo je popravil tashq -- 26.4.2014 12:38:23 >

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 14:08:59   
skuštrana
Pri 3-4 letih v solo, nobenga spanja cez dan, v soli od 7.30-15.00, 2 tuja jezika, crke, stevilke, branje, malica in kosilo od doma spakirana,


Ok, tole za nas balkance - no go user posted image Preveč naspidirano.

Kar pa se tiče izleta - jaz bi ga pustila če želi it. Od naših treh je eden takšen ki je zapečkar in je najraši doma, ta ni šel na noben izlet, zimovanje do letos. Ostala dva sta pa po mamiuser posted image in bi non stop nekam šla, tako da se udeležujeta vseh izletov ki jih ustanove ponujajo.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 14:28:41   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: tashq

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
tashq, ti praviš, da če ni del programa, da starši zbirajo. avtorica teme je rekla, da se je tistih 10 staršev na sestanku strinjalo z izborom izleta. v čem je potem problem?

saj ravno to me je malo zmotilo.no,vsaj mene bi,če bi bila v avtoričinini situaciji.da niso imeli možnosti izbire,ampak samo možnost strinjanja z izbiro.ne vem,je bil vsem ok izbor(user posted image ) ali pa ni noben nič upal rečt.ali pa imajo tako politiko v vrtcu.
drugače pa ni problema,če je bilo vsem staršem otrok tega dotičnega vrtca vse ok.ali pa so bili tiho pa nič upali rečt...user posted image samo potem se nimajo pravice kregat...

v glavnem,če bi bila jaz na njihovem mestu,bi si želela posveta s starši(tudi vzgojiteljicami) in da se skupaj odločimo,kam peljemo otroke.mi je pa veliko boljša varianta naša,da smo še starši zraven.


jaz sumim, da so starši imeli "možnost izbiranja", samo so bili preleni, da bi se vsaj toliko organizirali, da bi sestavili opcije. potem pa vzamejo vsaj za kar se je potrudil sestavit.

za to da so starši udeleženi - mi smo imeli popoldanski piknik za končni izlet in so vsi bili dobroddošli. tudi babice in dedki. ampak to je stvar odločitve in pri nas je bila kar nekaj zavzetih staršev. jaz resnično sumim, da v njihovem primeru temu ni tako in sta učiteljice peruščene same sebi glede tega. in potem ko kaj nardita, je takoj 5 pametnih zraven kako bi lahko bilo bolje in kaj ni v redu. tipično.

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 14:36:06   
Plus minus
Končni izlet ni v obveznem programu vrtca.....če bi bil, ne bi bil plačljiv.....in kakor hitro neka obogatitvena dejavnost postane plačljiva, nastopi demokratično odločanje.......in v tem ni nobenega problema......starš ima možnost odločitve, ali otrok gre na to plačljivo dejavnost ali ne...prisiliti staršev, da se otroka mora udeležiti neke plačljive, obogatitvene dejavnosti ne more in ne sme nihče.......

Je pa recimo v šoli. Kot naravoslovni dan - obvezen. Prav tako plačljiv z strani staršev. Je v naprej določen in starši nimamo na destinacijo nobenega vpliva. Pravzaprav nimamo nobene besede pri tem, razen pri položnici, to ti je demokracija user posted image .

Hope2 - za katero državo se pa gre, če ni skrivnost?

< Sporočilo je popravil Plus minus -- 26.4.2014 14:39:29 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 14:41:34   
Plus minus
Kaj se pa tiče odgovora avtorici teme:

Če gre ali ne gre, ne bo nobene večje škode ali travme, tako da kakorkoli se boš odločila bo ok, se mi en izlet ne zdi življenjsko pomemben ;).

Sicer pa a je to kakšna nova pogruntavščina - v vrtcu končni izleti? V našem vrtcu, smo si naredili starši z otroci eno takšno srečanje, piknik varianto, kjer smo z otroci se šli športne igre in nanj povabili vzgojiteljici. Bilo je res luštno druženje. O kakšnem izletu v okviru vrtca ni bilo govora. Pa ne pred 100 leti, ampak tri leta nazaj :).

< Sporočilo je popravil Plus minus -- 26.4.2014 14:45:19 >

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 15:38:37   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus
Sicer pa a je to kakšna nova pogruntavščina - v vrtcu končni izleti? V našem vrtcu, smo si naredili starši z otroci eno takšno srečanje, piknik varianto, kjer smo z otroci se šli športne igre in nanj povabili vzgojiteljici. Bilo je res luštno druženje. O kakšnem izletu v okviru vrtca ni bilo govora. Pa ne pred 100 leti, ampak tri leta nazaj :).


pri nas je bilo podobno 2-3 leta nazaj, samo da smo to organizirali skupaj z vzgojiteljicama. kaj pa vem, mogoče je tak izlet za vrtčevce zdaj novi hit? mogoče bodo naši vnuki hodili v Dubaj za končnega v vtrcu? in potem bomo kot naše stare mame - pa kaj se grejo ti ta mladi.. user posted image user posted image

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 15:42:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
user posted image


user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Končni izlet - vrtec
26.4.2014 17:09:44   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ronja, pa kdo pravi da vsak dan? večino dneva...

Rija, izkušnje to pravijouser posted image . Pri nas je res non stop nekaj in ne, to za tamale (vsaj moje) ni več tako super duper fajn. Vsaj po opazovanju. Jim je všeč, ko se dogaja, ja, ampak pogrešajo pa tisto varnost.




Ronjica, če to deliš s 3, je čisto sprejemljivo user posted image

pa ta non-stop niso izleti, ne?user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Najboljša kombinacija imen za dvojčici:
anzetkula

Prosim za vaše mnenje.

Mija in Pija (37%)

Alja in Ajda (33%)

Leja in Teja (30%)


Število vseh glasov: 252

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!