|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
11.5.2014 19:34:59   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
A si prebrala naslov teme? Rija ni izpostavila problematike ,po kateri me ti sprašuješ, temveč pedofilijo, ki jo izvajajo fari.


Rija je definirala tremo, ti si jo nasilno sirila.

In ker se tako grozno koruzi nad tem, sem jo v kometarjih opozorila, da je pedofilija prisotna tudi na drugih področjih in ne le za cerkvenimi vrati


Kako to vpliva na zacetno temo? Poboljsa poslabsa, spremeni stanje v cerkvi glede pedofilije?

Če bi se pa rada pogovarjala o svetovni lakoti in podobno, pa kar odpri novo temo. Obljubim, da bom napela možgane.
Tudi temi o " penisih" se ne bom izognila. Če bom le znala kaj pametnega povedatuser posted image


Vidis kako znas ostati osredotocena na temo, pa ceprav je uprabljeno "tvoje zdravilo o penjenju" user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
11.5.2014 22:16:46   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
A si prebrala naslov teme? Rija ni izpostavila problematike ,po kateri me ti sprašuješ, temveč pedofilijo, ki jo izvajajo fari.


Rija je definirala tremo, ti si jo nasilno sirila.

[/bTremo?user posted image ]Če misliš temo,ni res- Rija jo je kar sama razširila , pa nekaj pomočnikov je imela- jaz sem jo le pomagala razširiti še v nekaj drugih smeri ne le na področje cerkve.

In ker se tako grozno koruzi nad tem, sem jo v kometarjih opozorila, da je pedofilija prisotna tudi na drugih področjih in ne le za cerkvenimi vrati


Kako to vpliva na zacetno temo? Poboljsa poslabsa, spremeni stanje v cerkvi glede pedofilije?
Kako vpliva na začetno temo? Tako, da se nekateri malo spomnijo, da pedofilija ni prisotna, prikrita in obsojanja vredna le za cerkvenimi zidovi, temveč tudi za šolskimi, domačimi...vsemi.Mislim, da stanje v cerkvi to nič ne spremeni- to najverjetneje ni bil ne Rijin in ne moj namen. Da se bi kaj spremenilo, ni dovolj le naše premlevanje in pametovanje. Se ti ne zdi?user posted image
Če bi se pa rada pogovarjala o svetovni lakoti in podobno, pa kar odpri novo temo. Obljubim, da bom napela možgane.
Tudi temi o " penisih" se ne bom izognila. Če bom le znala kaj pametnega povedatuser posted image


Vidis kako znas ostati osredotocena na temo, pa ceprav je uprabljeno "tvoje zdravilo o penjenju" user posted image
Vedno znam biti osredotočena na temouser posted image



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
11.5.2014 22:46:18   
mateyka
pelinino citiranje.. user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
11.5.2014 22:52:35   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

pelinino citiranje.. user posted image


Pazi, ker je nalezljivo user posted image .

Začetno vprašanje, če sončka vozimo mirne duše k verouku? Ne, naš otrok hodi sam, je pa fino, če takrat sije sonce. (btw, tudi jaz sem hodila sama, in to čez gozd user posted image , danes pa me ne bi niti z blindiranim bagrom zvlekli.).

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
11.5.2014 23:18:42   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
[/bTremo?user posted image ] Če misliš temo,


Seveda, da sem mislila temo. Potreba da vprasas in preveris vzbuja vprasanja o tvoji domnevani inteligencnosti in sposobnosti sklepanja.

ni res- Rija jo je kar sama razširila , pa nekaj pomočnikov je imela- jaz sem jo le pomagala razširiti še v nekaj drugih smeri ne le na področje cerkve.


Rija jo ne more siriti, ker jo je zastavila v okvirih v katerih jih je.


Kako to vpliva na zacetno temo? Poboljsa poslabsa, spremeni stanje v cerkvi glede pedofilije?

Kako vpliva na začetno temo? Tako, da se nekateri malo spomnijo, da pedofilija ni prisotna, prikrita in obsojanja vredna le za cerkvenimi zidovi, temveč tudi za šolskimi, domačimi...vsemi.Mislim, da stanje v cerkvi to nič ne spremeni- to najverjetneje ni bil ne Rijin in ne moj namen. Da se bi kaj spremenilo, ni dovolj le naše premlevanje in pametovanje. Se ti ne zdi?user posted image


Vidis, kos e govori o nasilju nas zenskami je zagotvo jasno, da nasilje ni samo nad zenskami, vendar tema je tema in je moc nasilje nas zenskami obravnavati kot zakljuceno celoto, katr pa seveda ne pomeni, da nasilja nad drugimi skupinami ni.
Ni nobene potrebe omenjati, da je pedofilija se kje drugje kot v cerkvi - govota sem namrec, da tako neumnega bitja ni na tem forumu. Da se nekaj spremeni sigurno ni dosti samo pametovati, posebej ce pametujes tako, da s sirjenjem dolocene teme zmanjsujes pomen dolocenega pojava, kot je pojav pedofilije v cerkvi ter sistematicnega institucionalnega prikrivanja zlocinov nad otroci.
Cerkev je institucija s svojim redom in pojavi znotraj cerkve se vsekakor lahko obravnavajo loceno, saj je po svoji konstrukciji cerkev sprecificna in zaokrozena in urejena skupina. Ni to neka subkulturna skupnost, ki ima tezave z definiranjem svojega delokroga, vpliva itn...


Vedno znam biti osredotočena na temouser posted image


Ce je to res, potem je tvoje sirkjenje teme poskus nacrtno preusmeriti fokus razprave in "utopiti" pojav pedofilije v cerkvi ter sistematicnega prikrivanja teh zlocinov znotraj cerkve v nek splosni pojav, ki po tebi najbolj grozljiv v cerkvenih vrstah temvec med domacimi stenami. Manjka samo, da bos izjavila, da je to najmanj grozljivo v cerkvenih vrstah... prijem, ki ga (zavedno ali ne) uporabljas ni nov in je zelo dobro znan ter pogosto uporabljan - tudi s strani cerkve.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 16:09:39   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
[/bTremo?user posted image ] Če misliš temo,


Seveda, da sem mislila temo. Potreba da vprasas in preveris vzbuja vprasanja o tvoji domnevani inteligencnosti in sposobnosti sklepanja.

ni res- Rija jo je kar sama razširila , pa nekaj pomočnikov je imela- jaz sem jo le pomagala razširiti še v nekaj drugih smeri ne le na področje cerkve.


Rija jo ne more siriti, ker jo je zastavila v okvirih v katerih jih je.


Kako to vpliva na zacetno temo? Poboljsa poslabsa, spremeni stanje v cerkvi glede pedofilije?

Kako vpliva na začetno temo? Tako, da se nekateri malo spomnijo, da pedofilija ni prisotna, prikrita in obsojanja vredna le za cerkvenimi zidovi, temveč tudi za šolskimi, domačimi...vsemi.Mislim, da stanje v cerkvi to nič ne spremeni- to najverjetneje ni bil ne Rijin in ne moj namen. Da se bi kaj spremenilo, ni dovolj le naše premlevanje in pametovanje. Se ti ne zdi?user posted image


Vidis, kos e govori o nasilju nas zenskami je zagotvo jasno, da nasilje ni samo nad zenskami, vendar tema je tema in je moc nasilje nas zenskami obravnavati kot zakljuceno celoto, katr pa seveda ne pomeni, da nasilja nad drugimi skupinami ni.
Ni nobene potrebe omenjati, da je pedofilija se kje drugje kot v cerkvi - govota sem namrec, da tako neumnega bitja ni na tem forumu. Da se nekaj spremeni sigurno ni dosti samo pametovati, posebej ce pametujes tako, da s sirjenjem dolocene teme zmanjsujes pomen dolocenega pojava, kot je pojav pedofilije v cerkvi ter sistematicnega institucionalnega prikrivanja zlocinov nad otroci.
Cerkev je institucija s svojim redom in pojavi znotraj cerkve se vsekakor lahko obravnavajo loceno, saj je po svoji konstrukciji cerkev sprecificna in zaokrozena in urejena skupina. Ni to neka subkulturna skupnost, ki ima tezave z definiranjem svojega delokroga, vpliva itn...


Vedno znam biti osredotočena na temouser posted image


Ce je to res, potem je tvoje sirkjenje teme poskus nacrtno preusmeriti fokus razprave in "utopiti" pojav pedofilije v cerkvi ter sistematicnega prikrivanja teh zlocinov znotraj cerkve v nek splosni pojav, ki po tebi najbolj grozljiv v cerkvenih vrstah temvec med domacimi stenami. Manjka samo, da bos izjavila, da je to najmanj grozljivo v cerkvenih vrstah... prijem, ki ga (zavedno ali ne) uporabljas ni nov in je zelo dobro znan ter pogosto uporabljan - tudi s strani cerkve.


Frodo- kot prvo, če si v kratkem lulala na koprive, nisem pravi naslov, kamor se lahko pritožiš.
Glede moje inteligence- po slovničnih zmešnjavah v tvojih postih, se sama resno sprašujem o tvojiuser posted image
glede širjenja teme- seveda jo Rija lahko širi in jo tudi je. Sama ni postavila nobenih okvirjev, ki jih ti omenjaš- navrgla je le kost- okvirjev tule gor ni oz. jih postavljajo le moderatorji.
Pojavov v cerkvi ni nujno in se jih tudi ne da obravnavati samostojno, saj kljub po tvoje imenovani zaokroženi celoti še zdaleč to ni. Je krepko subkulturna in tudi krepko veliko težav ima zaradi tega. Tudi omenjeno pedofilijo.
In ja seveda moje nakladanje je definitivno načrtno preusmerjanje fokusa razprave. S svojim telesom in dušo branim pedofilijo v cerkvi. Takih prijemov so me naučili prav pedofilsko usmerjeni farji.
Bejži, bejži Frodo- včasih ga pa res pihneš mimo.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 17:13:20   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Frodo- kot prvo, če si v kratkem lulala na koprive, nisem pravi naslov, kamor se lahko pritožiš.


Raje se ukvarjaj s temo, kot mojim lulanjem - le to ne vpliva na temo.

Glede moje inteligence- po slovničnih zmešnjavah v tvojih postih, se sama resno sprašujem o tvojiuser posted image


Obozujem tovrsten pristop - poglej, pozabila si na vejico, nisi za seboj prebrala in popravila tipfelerjev... izjemen dokaz inteligence za 2. osnovne... Dejmo rajsi o vsebini in vsebinskosti...

glede širjenja teme- seveda jo Rija lahko širi in jo tudi je. Sama ni postavila nobenih okvirjev, ki jih ti omenjaš- navrgla je le kost- okvirjev tule gor ni oz. jih postavljajo le moderatorji.


Od tebe pricakujem vec - seveda je zastavila okvirje in definirala temo. ce tega ne mores videti je to drug problem - ali tebe osebno ali tebe osebno kot vernice in pripadnice RKC z dolocenimi miselnimi smernicami.

Pojavov v cerkvi ni nujno in se jih tudi ne da obravnavati samostojno,


Tocno tako - da se jih obravnavati povsem loceno, saj cerkev ima svoj ustroj, sistem, zakone - drzava v drzavi...

Je krepko subkulturna in tudi krepko veliko težav ima zaradi tega.


Izobcili te bodo. temelj druzbe postavljas v marginalno subkulturo skupaj z Metelkovo vred user posted image

Tudi omenjeno pedofilijo.


Ta je znotraj cerkve definitivno subkulturna.... user posted image

In ja seveda moje nakladanje je definitivno načrtno preusmerjanje fokusa razprave.


Po tem postu to opcijo umikam - ne dosegas te ravni. Ocitno je neka sublimirana raven v vprasanju. In ja, fokus pedofilije v cerkvi si povsem preusmerila v dokazovanje subkulturnosti cerkve in nuji, da se poleg pedofilije v cerkvi obvezno mora govoriti v isti sapi o pedofiliji v druzini, ceravno duhovniki naj ne bi imeli druzin... Zakaj ze?

S svojim telesom in dušo branim pedofilijo v cerkvi.


Zgolj s svojo "omejenostjo" in "neprepoznavanjem".....

Takih prijemov so me naučili prav pedofilsko usmerjeni farji.


Morda. Kot so enako naucili in pripravili krepko stevilo otrok, da do poznih let molcijo in spregovorijo o zlorabah in starse, da zanikajo pritozbe in zgodbe njihovih lastnih otrok ter jih "krizajo" kot laznjivce , brezboznike in goljufe... Pri zrtvah nasilja ali nacrtno umerjanega nacina razmisljanja ni v vprasanju neodvisna osebnost, ki zna in ume narediti razliko in prepoznati vzorce, temvec prav obratno - neprepoznavanje vzorce in nepriznavanje dejanskih pojavov vodi k zanikanju in molku o nasilju in zlorabi, pa celo v odobravanje in omogocanje nasilja.

Bejži, bejži Frodo- včasih ga pa res pihneš mimo.user posted image


Spominjas me na starse, ki so nemi, gluhi in slepi za tisto, kar jim govorijo otroci. otroci so pihnili mimo, so laznjivi, si izmisljajo... Ko se zaves, da je vec kot 80% studija teologije pravzaprav studij psihologije ti morda to nekaj pove.
Ali pa ne.




_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 17:41:48   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
tudi jaz sem hodila sama, in to čez gozd user posted image , danes pa me ne bi niti z blindiranim bagrom zvlekli.


a skozi gozd ali k verouku?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 17:46:25   
patrino
Spominjas me na starse, ki so nemi, gluhi in slepi za tisto, kar jim govorijo otroci. otroci so pihnili mimo, so laznjivi, si izmisljajo... Ko se zaves, da je vec kot 80% studija teologije pravzaprav studij psihologije ti morda to nekaj pove.
Ali pa ne.

Ti pa mene še vedno na nekoga, ki je lulal na koprive ali pa na menske ženske, ki ne vedo kaj jim pravzaprav fali. Kaj ko bi se zmenili Frodo, da bi te raje nesla štuporamo, samo, da te ne bi bilo treba brati. Škoda , da so me v farožu med pedofili naučili tudi to, da moram biti vljudna in odgovoriti vsem- tudi tistim, ki jim raje ne bi.user posted image
Študij psihologije pri farih...hja no, pove mi to, da ne svetujejo kar tja v tri krasne, da so zato tako dobri govorci, da so zato tako fino empatični, da se znajo postaviti v kožo posameznika in njegovega življenja, čeprav živijo v čisto drugo sferi, da se splača jiti k njim kadar si v zagati, pred veliko odločitvijo ali pa tudi kar tako na čvek ob čaju ali kavici. Aleluja. Še dobro, da imajo skozi študij toliko psihologije.

Če pa to nekateri izrabljajo pri pedofiliji, pa pač niso nič drugačni, kot učitelji, ki svoje pedagoško znanje uporabljajo za to, da lažje zlezejo v hlačke otroku v razredu, nič drugačni kot družinski člani, ki žrtvino ljubezen in naklonjenost izrabljajo da leta prenaša kruto ravnanje v tišini za domačimi zidovi...
Frodi- na uho ti povem- Bepanten pomaga pri opeklinah in drugih nevšečnostih, ki te tarejo user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 18:25:03   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Ti pa mene še vedno na nekoga, ki je lulal na koprive ali pa na menske ženske, ki ne vedo kaj jim pravzaprav fali. Kaj ko bi se zmenili Frodo, da bi te raje nesla štuporamo, samo, da te ne bi bilo treba brati. Škoda , da so me v farožu med pedofili naučili tudi to, da moram biti vljudna in odgovoriti vsem- tudi tistim, ki jim raje ne bi.user posted image
Študij psihologije pri farih...hja no, pove mi to, da ne svetujejo kar tja v tri krasne, da so zato tako dobri govorci, da so zato tako fino empatični, da se znajo postaviti v kožo posameznika in njegovega življenja, čeprav živijo v čisto drugo sferi, da se splača jiti k njim kadar si v zagati, pred veliko odločitvijo ali pa tudi kar tako na čvek ob čaju ali kavici. Aleluja. Še dobro, da imajo skozi študij toliko psihologije.




Naš pa rad pivo pije......user posted image

Če pa to nekateri izrabljajo pri pedofiliji, pa pač niso nič drugačni, kot učitelji, ki svoje pedagoško znanje uporabljajo za to, da lažje zlezejo v hlačke otroku v razredu, nič drugačni kot družinski člani, ki žrtvino ljubezen in naklonjenost izrabljajo da leta prenaša kruto ravnanje v tišini za domačimi zidovi...


Torej o duhovnikih - pedofilih ne smemo ločeno razpravljati.......moramo to delati v kontekstu z ostalimi pedofili......pedofilija je vendar pedofilija.....

O nasilju nad ženskami torej tudi ne smemo ločeno razpravljati......moramo to delati vedno v povezavi z nasiljem nad moškimi, nad otroci, nad živalmi.....nasilje je vendar nasilje.....

O korupciji, klientelizmu, nepotizmu itd. med slovenskimi politiki ne smemo ločeno razpravljati (od primera do primera).....moramo to delati vedno v kontekstu z globalno svetovno korupcijo, klientelizmom, nepotizmom......korupcija je korupcija......

Zakaj ne smemo omenjati in izpostavljati duhovnike pedofile.........župana, ki pa krade davkoplačevalski denar, ki je koruptiven pa recimo lahko komot bolj izpostavimo kot nekega Jožeta, ki namerno laže in ponareja podatke, da bi plačal manj vrtca (torej tudi krade).....? Zakaj.....? Kraja je vendar kraja......







< Sporočilo je popravil liliana -- 12.5.2014 18:35:09 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 18:55:29   
patrino
Kdo pravi, da se ne sme ločeno razpravljati o pedofiliji za cerkvenimi zidovi?Zaradi mene čisto lahko. Osebno pravim le, da se ob tem ne sme pozabiti tudi na pedofilijo drugje. Nasilje nad ženskami, nasilje nad otroki, nasilje nad živalmi- to so vse nasilja, pa vendar jih ne moreš stlačiti v eno oz. posega nasilje na različna področja. Pri pedofiliji ni tako. Pedofilija povsod, pa ni važno ali je za domačimi, cerkvenimi , šolskimi...vrati, pa je vedno nasilje nad otroki. Zato se mi zdi prav, da se ob pedofiliji ne delamo slepe in gluhe, ter se v svoji jezi nad duhovščino delamo, da to počnejo le fari.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 19:30:12   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Kdo pravi, da se ne sme ločeno razpravljati o pedofiliji za cerkvenimi zidovi?Zaradi mene čisto lahko.


Ne.....pa ne praviš tako....na tej temi ne.....

Osebno pravim le, da se ob tem ne sme pozabiti tudi na pedofilijo drugje.


Saj se ne pozablja.....če se debatira o pedofiliji v RKC......

Nasilje nad ženskami, nasilje nad otroki, nasilje nad živalmi- to so vse nasilja, pa vendar jih ne moreš stlačiti v eno oz. posega nasilje na različna področja. Pri pedofiliji ni tako. Pedofilija povsod, pa ni važno ali je za domačimi, cerkvenimi , šolskimi...vrati, pa je vedno nasilje nad otroki.


Ja.....pedofilija je vedno nasilje nad otroci (tako kot pretepsti moškega, žensko ali otroka nasilje).....pa naj je za katerimikoli zidovi.....vendar mi zdaj govorimo o pedofiliji za cerkvenimi zidovi.....in ste nekateri tako zelo občutljivi na omembo tovrstne pedofilije, če se zraven omeni RKC (ali bog ne daj zgolj RKC)......takoj gre "za lov na čarovnice" po vašem mnenju......

Zato se mi zdi prav, da se ob pedofiliji ne delamo slepe in gluhe, ter se v svoji jezi nad duhovščino delamo, da to počnejo le fari.


Enak odgovor lahko podam tudi jaz.....da se v svojem oboževanju in čaščenju ne delamo slepe in gluhe in skušamo negirati to, kar delajo farji, kako to delajo in zakaj to delajo......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 19:54:50   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

[da se znajo postaviti v kožo posameznika in njegovega življenja, čeprav živijo v čisto drugo sferi,



ja, ja, sploh so asi, kar se tiče zakonskega življenja user posted image user posted image

tak, kot če bi jaz na veliko okrog trobila, kakšen okus imajo ribe, pa jih sploh ne jem....niti skrivaj ne user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 19:57:24   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana



Osebno pravim le, da se ob tem ne sme pozabiti tudi na pedofilijo drugje.


Saj se ne pozablja.....če se debatira o pedofiliji v RKC......



saj sem odpla temo o pedofiliji med duhovščino...se ne spomnim, da bi bil prvi post o pedofiliji nasplošno user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 19:57:40   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

tak, kot če bi jaz na veliko okrog trobila, kakšen okus imajo ribe,


Končno nekaj užitnega na tej temi.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 21:12:27   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
tak, kot če bi jaz na veliko okrog trobila, kakšen okus imajo ribe,

Končno nekaj užitnega na tej temi.


Pa tudi ta je paradoksalen - ne jem mesa, samo ribe ... user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 21:36:59   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana



Osebno pravim le, da se ob tem ne sme pozabiti tudi na pedofilijo drugje.


Saj se ne pozablja.....če se debatira o pedofiliji v RKC......



saj sem odpla temo o pedofiliji med duhovščino...se ne spomnim, da bi bil prvi post o pedofiliji nasplošno user posted image


Ti si odprla temo o pedofiliji med duhovščino ( zraven si seveda napopala uboge nune, ki so pobile svoje otročke po tistem, ko so seksale s fari) in če si pričakovala, da bomo vsi trobili v isti rog in ploskali vsemu, kar faromrzneži rečete, potem ste žal preveč pričakovali. Sama bi se podobno oglasila, če bi se cela kopica ljudi spravila nad pedofile v šolah in se ob tem na smrt delala, da s takim gravžastim početjem obstajajo samo oni in nihče drug.
Lili, ti si pa tako užaljena in se sedaj jeziš , ker se določeni ne strinjamo s tabo, ko trdiš, da če človek določen čas ne seksa, potem čuti tako veliko potrebo, da hoče pohopsati vse kar leze in gre oz. mu je vseeno ali so to dedci, ženske ali otroci. In da na tak način po tvojem nastane pedofilijauser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 21:40:43   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


lej, lej, znaš citirati, če hočeš user posted image


user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 21:42:48   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


lej, lej, znaš citirati, če hočeš user posted image


user posted image

Seveda znam- sem šla v tvojo šolouser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 21:47:10   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


lej, lej, znaš citirati, če hočeš user posted image


user posted image

Seveda znam- sem šla v tvojo šolouser posted image


Hitro se učiš user posted image


..a ribe tudi ješ?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 21:50:26   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


lej, lej, znaš citirati, če hočeš user posted image

user posted image

Seveda znam- sem šla v tvojo šolouser posted image


user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 21:51:57   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


lej, lej, znaš citirati, če hočeš user posted image


user posted image

Seveda znam- sem šla v tvojo šolouser posted image


Hitro se učiš user posted image


..a ribe tudi ješ?

user posted image Seveda Stanči, jem, jem in to čist javno nič inkognito- me ni sram priznati, da vem kaj je dobrouser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 21:52:41   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


lej, lej, znaš citirati, če hočeš user posted image

user posted image

Seveda znam- sem šla v tvojo šolouser posted image


user posted image

to je bil prilagojen program user posted image

ma glavno, da si naredila user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 21:55:05   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


lej, lej, znaš citirati, če hočeš user posted image


user posted image

Seveda znam- sem šla v tvojo šolouser posted image


Hitro se učiš user posted image


..a ribe tudi ješ?

user posted image Seveda Stanči, jem, jem in to čist javno nič inkognito- me ni sram priznati, da vem kaj je dobrouser posted image



Ješ in še priznaš. Hm, tukaj nekaj ne bo dobrega user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
12.5.2014 21:56:47   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


lej, lej, znaš citirati, če hočeš user posted image

user posted image

Seveda znam- sem šla v tvojo šolouser posted image


user posted image

to je bil prilagojen program user posted image

ma glavno, da si naredila user posted image


Specializacija, specializacija...danes ni več prilagojenih programov user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?