|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 18:20:55   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Sicer pa nihče nikomur ne očita odvisnosti, dokler ne moti življenja. Večina je odvisnih od kave - dokler si jo lahko privoščijo vsako jutro nekje spit, je vse ok, dokler so zdravi in to ne uničuje njihovega zdravja. Mene nič ne moti, če ti kadiš, uživaj v svojih cigaretih, bog ti jih požegnaj:). Želim ti, da bi lahko vedno brez posledic kadila. Je pa to zame odvisnost, ja, če pač brez ne moreš. Kar pa ne pomeni, da se ji moraš odpovedat. Če nimaš problemov z zdravjem in si finančno komot to privoščiš, zakaj si ne bi? Če pa ne bi mela otrokom za kupit kaj, kar rabijo, bi jih paverjetno itak skinula, ne?


eh, ne mi zdaj s takimi hodit ven... sicer pa nikoli še nisem probala nehat, tako, da ne vem ali lahko ali ne. Sem pa uspešno zmanjšala.


Se bojiš, da bi si dokazala, da si odvisnica......user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 18:23:02   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Sicer pa nihče nikomur ne očita odvisnosti, dokler ne moti življenja. Večina je odvisnih od kave - dokler si jo lahko privoščijo vsako jutro nekje spit, je vse ok, dokler so zdravi in to ne uničuje njihovega zdravja. Mene nič ne moti, če ti kadiš, uživaj v svojih cigaretih, bog ti jih požegnaj:). Želim ti, da bi lahko vedno brez posledic kadila. Je pa to zame odvisnost, ja, če pač brez ne moreš. Kar pa ne pomeni, da se ji moraš odpovedat. Če nimaš problemov z zdravjem in si finančno komot to privoščiš, zakaj si ne bi? Če pa ne bi mela otrokom za kupit kaj, kar rabijo, bi jih paverjetno itak skinula, ne?


eh, ne mi zdaj s takimi hodit ven... sicer pa nikoli še nisem probala nehat, tako, da ne vem ali lahko ali ne. Sem pa uspešno zmanjšala.


Se bojiš, da bi si dokazala, da si odvisnica......user posted image user posted image



ne sekiram se za teh 5 cigaret.. četudi sem odvisna od njih

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 18:31:35   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

rednih uživalcih česa?

Trave, konkretno samo marihuane in nič drugega, vključeni so bili uživalci marihuane, ki niso jemali ničesar drugega. Če želiš kontakt profesorja, ki ima precej člankov na to temo, ti ga lahko dam.

Če ti nisi srečala, ne pomeni, da ne obstaja. Dejstvo je, da droge (mehke in trde, trde prej, mehke kasneje) spremenijo možgane, tudi čisto fizično, brainscan je drugačen, vidijo se področja neaktivnosti in med drugim tudi del za empatijo nasrka. Tega se ne da ravno zanikat, ker pač "ne poznaš nikogar, ki bi ratal neljubeč po đointu". Tudi jaz ne poznam nobenega nasilnega alkoholika, pa to ne pomeni, da jih ni!

Podpis in pod Josephine- drugim pa- kolk nekatere v prazen nakladate. To da ti dolgotrajno uživanje marihuane nalukna možgane kot ementaler, ve vsak bimbo.


pa ti veš, da imajo eni naluknane možgane, pa v življenju niso trave ali kake druge preprovedane substance probali?


A ne- a reeeees ? To nima veze s tem, ko ti hočeš vesoljni svet prepričat, da konstantno kajenje trave ne vpliva škodljivo na človeške možgane . Škoda se napihovat. So to potuhtal veliko bolj brihtni kot sva ti in jaz skupaj. Umiri se in pojdi raje enega prižgatuser posted image
Pa rakasti bolniki in zdravljenje z marihuano so tudi čisto v drugi sferi. Ne mešaj dolgoletnega vikendaškega zakajanja in zdravljenja obupanca, ki poseže po njej, ker ne vidi drugega izhoda. Tudi kemoterapija pušča povsod posledice, pa jo vseeno uporabljajo, za zdravljenje rakavih bolnikov.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 18:36:37   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

A ne- a reeeees ? To nima veze s tem, ko ti hočeš vesoljni svet prepričat, da konstantno kajenje trave ne vpliva škodljivo na človeške možgane . Škoda se napihovat. So to potuhtal veliko bolj brihtni kot sva ti in jaz skupaj. Umiri se in pojdi raje enega prižgatuser posted image



tvoj stil... boljše pa res ne znaš odgovorit user posted image

vidiš, čisto mirna sem, pa že dolgo nisem nobenega prižgala.
Vesoljni svet želim prepričat? Hohohoho... stavki so ti fenomenalni. Še meni to ni na misel prišlo... ajde, prepuščam ti vesoljni svet... čeprav te čaka težko delo.. še RR nikoli nisi v nič prepričala, pa se to trudiš odkar si se pojavila tukaj
(razen tisto eno, ki ti je zs poslala.. če ti ga sploh je user posted image )

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 18:42:18   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

A ne- a reeeees ? To nima veze s tem, ko ti hočeš vesoljni svet prepričat, da konstantno kajenje trave ne vpliva škodljivo na človeške možgane . Škoda se napihovat. So to potuhtal veliko bolj brihtni kot sva ti in jaz skupaj. Umiri se in pojdi raje enega prižgatuser posted image



tvoj stil... boljše pa res ne znaš odgovorit user posted image

vidiš, čisto mirna sem, pa že dolgo nisem nobenega prižgala.
Vesoljni svet želim prepričat? Hohohoho... stavki so ti fenomenalni. Še meni to ni na misel prišlo... ajde, prepuščam ti vesoljni svet... čeprav te čaka težko delo.. še RR nikoli nisi v nič prepričala, pa se to trudiš odkar si se pojavila tukaj
(razen tisto eno, ki ti je zs poslala.. če ti ga sploh je user posted image )

Kaj pa je s tabo- ponavadi nisi tako žaljiva?user posted image Ne vem kaj si tako k srcu ženeš. To kar govorim jaz in podobno misleči, si nismo sami izmislili. Zaradi mene si misli kar hočeš in počni kar ti paše. Jaz sem povedala svoje.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 18:43:15   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

to najboljše ve tisti sam, ki jo kadi, koliko je sposoben

Ko si pod vplivom droge, se ti samokritika bistveno zmanjša


Če trava ne bi vplivala na dojemanje (ki prihaja iz možganov), zakaj bi jo sploh kadili user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 18:56:28   
majkeljanuar
Uf, tale je pa huda, če preskočim vse tisto obtoževanje vmes. Če veš, od kje in zakaj je dolžen, ok. Samo ti, kolikor razumeš, ne veš. Malo preveri okoli, kaj se dogaja z njim. Glede na vso empatijo, je lahko v ogromnih težavah. Lahko je samo trava, ampak zna biti še kaj drugega vmes, ker ne bi bil ves čas tak do tebe. Nitreba takoj vreči puške v koruzo, ampak pazi, da ne boš imela potem kakšnih težav. Velikokrat, pa ne mislim te strašit, se zgodijo potem obiski policije zaradi tepeža in podobno. Da take počne s tabo, da te vleče okoli, sorry, tega ne moreš trpeti. Če bi te spoštoval in imel rad, ne bi počel takih. Res ti svetujem, da se malo pozanimaš okoli, kaj se dogaja z njim, ker je veliko bolje, da spokaš zdaj in ga pustiš, da se umiri, kot pa da otroci gledajo kakšne obiske policije. Zanje je to zagotovo mnogo težje.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 19:48:37   
ronja
a ti je potem jasno zakaj pa drug folk tako zelo moti, če si nekdo pa s travo "uničuje" svoje zdravje? Ne, to pa ne.. trava pa bog ne daj... narkoman jedan! Fuj Fej

Če to ne vpliva na nikogar drugega, ok. Vendar dostikrat pač vpliva. Ker so droge ipak velikokrat beg.

Meni se to, da se nekdo vsake kvatre napije, ne zdi alkoholizem, se mi pa zdi to, da mora bit vsak vikend pijan/zadet/...

Lulu, kar želi patrino povedat, je, da so pri zdravilih vedno stranski učinki in človek pač pretehta, kaj mu je težje: torej prenašat bolečino v tem primeru ali bit zakajen. Rakasti bolnik, ki je tako na koncu, da rabi thc, da pride čez, navadno nima več prognoze tako dolge kot najstnik, ki se zadeva vsak vikend.

Če trava ne bi vplivala na dojemanje (ki prihaja iz možganov), zakaj bi jo sploh kadili

hehe, res je:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:01:18   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ne meni robov postavljati, jaz že dobro vem, kaj in kje je kak rob user posted image ... a potem je življenje le nič od nič? Ne 5 čikov, ne niti en pir, nikoli trava.... a si kdaj probala travo?
Če si, pa ti ni bila ok, si ena izmed tistih, ki travo slabo prenaša... tudi takšni so ja... če pa je nisi nikoli probala je pa itak brezveze, da pišeš kaj je folk sposoben in kaj ne na travi... to najboljše ve tisti sam, ki jo kadi, koliko je sposoben, ker toliko mutav od trave pa tudi ne moreš biti... in pišem o travi, ki jo kadijo starejše generacije... domačica, ne pa te kemijske mešanice od pubertetnikov



Nasi politiki torej najbolje sami ocenijo koliko so sposobni in jim je rteba verjeti, da so izjemno sposobni .........

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:03:36   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Odvisen si, ampak brez nekih presežnih stranskih učinkov.

Odvisnosti so škodljive, ko vplivajo na zdravje ali na okolico.


ona pravi: ko brez tega ne zmoreš več normalno funkcionirat. to je lahko tudi jutranja kava. zato sprašujem. rada bi definirala kaj je ta izmuzljivi "presežni" stranski učinek. po josephinino - če brez nečesa ne moreš funkcionirat. samo to ljudje brez en kup stvari ne morejo - vsak ma svoje, so sicer različne, samo vsak ma vsaj eno "cago" brez katere ne more. kar malo poglej okoli sebe. s to poenostavljeno definicijo odvisnost zajema preširok spekter, da bi lahko sodil o tem kaj je droga, ker zaobjema VSE (imho anyway).


Razlika je tam, kjer bos svoji hcerki z enako ljubeznivostjo skuhala kofe , kot ji bos na mizo dala joint.... Od veselja se ji bodo zasvetile ucke ( od trave dosti dlje kot od kave.... )...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:12:08   
ronja
mateyka, pitje čaja in kajenje ni isto. ne moreš kar prenašat zaključkov.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:13:22   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ne meni robov postavljati, jaz že dobro vem, kaj in kje je kak rob user posted image ... a potem je življenje le nič od nič? Ne 5 čikov, ne niti en pir, nikoli trava.... a si kdaj probala travo?
Če si, pa ti ni bila ok, si ena izmed tistih, ki travo slabo prenaša... tudi takšni so ja... če pa je nisi nikoli probala je pa itak brezveze, da pišeš kaj je folk sposoben in kaj ne na travi... to najboljše ve tisti sam, ki jo kadi, koliko je sposoben, ker toliko mutav od trave pa tudi ne moreš biti... in pišem o travi, ki jo kadijo starejše generacije... domačica, ne pa te kemijske mešanice od pubertetnikov



Nasi politiki torej najbolje sami ocenijo koliko so sposobni in jim je rteba verjeti, da so izjemno sposobni .........

ne ne ne... politik je hujše bolezensko stanje od kakršnekoli odvisnosti user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:15:52   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Lulu, kar želi patrino povedat, je, da so pri zdravilih vedno stranski učinki in človek pač pretehta, kaj mu je težje: torej prenašat bolečino v tem primeru ali bit zakajen. Rakasti bolnik, ki je tako na koncu, da rabi thc, da pride čez, navadno nima več prognoze tako dolge kot najstnik, ki se zadeva vsak vikend.


saj ji nisem nikjer odgovarjala na ta del... res ne rabim razlage njenih komentarjev, hvala user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:18:07   
ronja
lulu, kar sem ti hotela povedat prej, je to, da ima odvisnik problem ukinit svojo odvisnost tudi, kadar so za to dobri razlogi (načeto zdravje, denar, karkolipač). Zato sem ti rekla, da verjetno do zdaj še nisi bila v situaciji, ko bi tehtala, a boš kupla škatlico čikov ali otrokom darilo... Če bi takrat morala tehtat, potem je jasno, da maš problem. Če bi pretehtala, da darilo, pa bi se pri tem ipak tresla, pa bi se videla telesna odvisnost. Meni recimo ni bil problem ne jest sladkarij, ko je šlo za malega. Pa jih imam sicer rada in velikokrat kaj sladkeg pojem:). Samo nisem mela problemov nehat. V tem je keč. In ene snovi so pač bolj zasvojljive kot druge.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:22:06   
ronja
Ne, samo me moti, ko ljudje takoj začnejo mešat zraven medicinsko uporabo in kako da tisti, ki smo tako zagamani, da nismo za ganđo kar tako, smo pa proti, da si en revež na ta način blaži bolečine. Ne, nismo. Kot nisem proti, da se uporabljajo vsi ostali strupi, ki jim rečemo zdravila - ker res zdravijo, vendar za zdrave ipak niso priporočljivi. Isto je s travco. Tudi če bi moja mala kradla zdravila iz omarce, mi ne bi bilo čisto nič bolj všeč. To pač ni za zdrave kar tako, za zabavo. Čeprav antibiotiki z alkotom tudi lahko zadanejo, mislim, da to ni prava uporaba.

Mogoče čaj iz travce ne škodi, čisto verjamem, kot tudi verjetno čaj iz koke ne škodi, kar pa ne pomeni, da ne škodi kajenje kanabisa ali snifanje kokaina. Malo je treba ločit zadeve;). In kratko in dolgoročni efekt.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:23:12   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

lulu, kar sem ti hotela povedat prej, je to, da ima odvisnik problem ukinit svojo odvisnost tudi, kadar so za to dobri razlogi (načeto zdravje, denar, karkolipač). Zato sem ti rekla, da verjetno do zdaj še nisi bila v situaciji, ko bi tehtala, a boš kupla škatlico čikov ali otrokom darilo... Če bi takrat morala tehtat, potem je jasno, da maš problem. Če bi pretehtala, da darilo, pa bi se pri tem ipak tresla, pa bi se videla telesna odvisnost. Meni recimo ni bil problem ne jest sladkarij, ko je šlo za malega. Pa jih imam sicer rada in velikokrat kaj sladkeg pojem:). Samo nisem mela problemov nehat. V tem je keč. In ene snovi so pač bolj zasvojljive kot druge.


tudi jaz sem v nosečnosti nehala.. aja, glej ti to, na to sem čisto pozabila user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:26:59   
ronja
V obeh? Ti je bilo kdaj težko?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:29:33   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Mogoče čaj iz travce ne škodi, čisto verjamem, kot tudi verjetno čaj iz koke ne škodi, kar pa ne pomeni, da ne škodi kajenje kanabisa ali snifanje kokaina. Malo je treba ločit zadeve;). In kratko in dolgoročni efekt.

pa saj jih ločimo... samo mene ne moti, če kdo uživa vse to, ene pa to zelo moti in imajo pripombe nad načinom življenja nekega soseda, prijatelja ali pa kar nekoga... user posted image
meni še noben od teh mojih kolegov/kolegic ni storil nič žalega, niti slišala nisem, da bi kdo o njih kaj grdega govoril... zakaj bi potem razmišljala in trdila, da pa tako uživanje trave škodi?
saj, različni ljudje nas obkrožajo.. različne izkušnje imamo in različno dojemamo neke zadeve. Zame tak človek ne hodi po robu, nikoli ne bo narkoman.. mogoče bo pa kdaj nehal kadit, ker mu pač več ne bo pasalo ali pa bo še naprej kadil... meni ravno

kar pa seveda ne drži za kak alkohol, koko in podobne. Tu pa vidim razliko med uživalci tega in trave

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:31:13   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

V obeh? Ti je bilo kdaj težko?


ne bom odgovorila, ker boš mene psihološko sicirala, to pa mi ni za brat user posted image

če ne boš ti, pa bo katera druga user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:35:26   
ronja
kar pa seveda ne drži za kak alkohol, koko in podobne. Tu pa vidim razliko med uživalci tega in trave

Zanimivo... Torej, če se ga vsak teden napije, je problematičen, čeprav je samo dobre volje po tistem pivu, če pa vsak teden enega skadi, je pa superduper oči/mami... Malo karikiram, ampak mi je tuje tole ločevanje. Se strinjam, da je razlika med trdimi in mehkimi drogami. Vseeno pa to ne pomeni, da so pa mehke droge ok.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:39:44   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Se strinjam, da je razlika med trdimi in mehkimi drogami. Vseeno pa to ne pomeni, da so pa mehke droge ok.


pa saj na koncu nič ni ok, če greš brati vse, ama vse raziskave.. brezveze, da naštevam, za vsako pi** mičko, ki jo človek da v usta, ali na kožo so našli dobre in slabe lastnosti. Eni nekaj verjamejo, drugi drugo, jaz nobenemu, ker ne morem med dvema plusoma in dvema minusoma izbrati kaj je resnica. Alkohol je trda droga, sploh ne dvomim, da dovolj veš kaj povzroča alkohol... zame ni primerjave s travo

in ja, alkohol mi ni ok, čeprav je alkoholiku ok.. trava pa.. če je njemu ok, potem je meni tudi... nikoli je nisem jemala kot neko hudo nevarno drogo... spet poudarjam, da pišem za domačo izdelavo, ne pa za kemijsko sranje, ki kroži med mladimi. Ta kemija je zame tudi strup za telo, kot alkohol ipd

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:48:03   
ronja
Alkohol je trda droga, sploh ne dvomim, da dovolj veš kaj povzroča alkohol...

Kot bi ti rekla: jaz pa ne poznam nobenega, ki pije občasno alkohol in bi zato trpela okolica. Absolutno se mi zdi to blesav argument, ker mi je kristalno jasno, da je veliko problematičnih alkoholikov, vendar sama pač poznam ljudi, ki niso alkoholiki in sem pa tja spijejo kako pivo in to je to. Ne vpliva to na njihovo življenje.

Ti imaš pač neg. izkušnje z alkoholom in poz. s travo. nekdo pa obratno. Dejstvo je, da obe drogi spremenita možgane in dojemanje in razsodnost in reflekse in empatijo in še kaj, sploh se učinki pokažejo na dolgi rok. Lahko obračaš, kak češ, to je dejstvo. Oboje sta drogi in če verjameš ali ne, oboje lahko ornk škoduje družini, ki živi z zasvojencem, tako kot škodujejo druge droge.

Vsaka naša zasvojenost vpliva na naše otroke, samo da pač nekatere tako milo, da se ne sekiramo: mami je pač slabe volje, dokler ne spije svoje jutranje kavice, večina staršev v tem ne vidi problema;). Mami leži ko snop na kavču in je dobre volje... ja, lahko je super, kdaj, včasih pa ni super. Mami ma za čike, nima pa za sladoled za otroka - zna bit neprijetno za otroka... Nimam nič proti temu, da ima vsak svoje razvade, je pa glupo se prepričevat, da pa nimajo ama nobenega vpliva za na okolico, sploh otroke,... Večinoma majo. Večina otrok se bo počutla nelagodno povabit prijatelja domov medtem, ko je en od staršev zadet, pa od česarkoliže.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:50:23   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ti imaš pač neg. izkušnje z alkoholom in poz. s travo. nekdo pa obratno.


to pa je tudi kar v prazno napisano... meni trava ne paše več, napijem pa se ga lahko brez problemov in se bom imela fajn... kaj pa zdaj? user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:55:09   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Lahko obračaš, kak češ, to je dejstvo.


tudi ti lahko obračaš koliko češ in alkohol je trda droga, konoplja pa ne.

pa kaj mi spet mečeš naprej mamice in otroke?? ajde, smo na takem forumu, ampak daj nooo... ajde, pišiva od zdaj naprej (čeprav se mi več ne da) o ljudeh, ki nimajo otrok ali pa so otroci odrasli... pa saj nima vsaka družina zdaj dojenčka v bajti

pa res misliš, da ta folk prižge joint pred sošolci svojega otroka? joj ronja.. brezveze je tak nadaljevat debato, če imaš ti sliko ateja, mame, dveh dojenčkov in enega iz oš v istem prostoru user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 20:56:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


to pa je tudi kar v prazno napisano... meni trava ne paše več, napijem pa se ga lahko brez problemov in se bom imela fajn... kaj pa zdaj? user posted image


Alkoholik in pijanec si.....user posted image Ker pa je alkohol trda droga nekaj vmesnega ni......si ali odvisnik ali pa sploh ne piješ in se alkohola in vseh, ki ga omenijo, izogibaš v širokem loku.......ne moreš vendar uživati alkohola "zmerno" brez, da si odvisnik in deklariran pijanec, pretepač, agresivec.......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?