|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje za ženske
19.5.2014 13:48:33   
nike28
Sem radoveden očka, ki ga zanima nekaj stvari. Oba s partnerko sva še mlada (pod 25) in imava 3 letno punčko, katero sva dobila "po nesreči". Podrobneje ne bom. Odločila sva se, da bo to edini otrok. Včeraj sem najdel tablete Tifol in ovulacijske teste, dva negativna, dva pozitivna. Kakšen teden, pa se že dogajajo stvari, ki jih nekako ne dojamem najboljš. Nikoli se še nisem srečal z naluknjanim kondomom do prejšnjega tedna in to kar dvakrat zapored. Čez vikend sva se ga napila in mi je hotela kondom snet ona, sem rekel vredu, inšpekcija je pokazala prazen kondom, očitno želi zanositi brez, da bi se strinjal. Da omenim še, da je tudi v spanju že poskušala kaj iztisnit. Ko sem ji vse našteto predstavil na današnjem pogovoru ob kavi, je vse zanikala. Zanima me ali je katera kaj takega počela oz. delala vse, da bi zanosila brez njegove vednosti? Če je katera, kakšne trike ste uporabljale? - Da vem na kaj se pripravit če bo šlo res tako daleč. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje za ženske
19.5.2014 14:01:19   
nike28
pozabil sem napisat, da se zadnje čase dosti prekregava. Misli da jo varam s sodelavko in da se dobivam z bivšo na popoldanskih kavicah. Tudi če kam grem, pa samo do Lidla ki je 200m stran, me vsaj dvakrat kliče kje sem in, da bi rada klepetala, da nebom kakšne spoznal. Me še z enim otrokom hoče privezat nase, se zasigurat tako, da sem samo njen? Sej sem samo njen a nevem s kje to kar naenkrat.

(odgovor članu nike28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje za ženske
19.5.2014 15:18:07   
nanka
Ne, nič od naštetga nisem delala. Z možem imava 4 otroke, vsi so bili zaželjeni z obeh strani. Resen pogovor vama ne uide, povej ji kaj in kako čutiš in kaj si našel. To mora biti resen pogovor.

(odgovor članu nike28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprašanje za ženske
19.5.2014 15:22:57   
patrino
Zanima me ali je katera kaj takega počela oz. delala vse, da bi zanosila brez njegove vednosti?


Ne, nisem med tistimi, verjetno se pa to kje dogaja. Samo tiste dvomim, če se ti bodo oglasileuser posted image .Jaz ti drugega ne vem svetovati, kot to, da če bi morala biti pri vsakem odnosu tako na preži kot ti, da me partner ne bi slučajno kaj nahecal- bi me definitivno vse minilo. Drugače pa, kaj se češ pripravljati - dopovej ženski, da se neumno obnaša, če tega slučajno ni sama opazila. In še to- ali si ti 100% , da je tole vajino prvo dete nastalo čisto po nesreči user posted image Mogoče bosta en dva tri tako prišla še do drugega. Ah, svetuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu nike28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanje za ženske
19.5.2014 15:28:30   
nike28
Sej sem dal v narekovaje "po nesreči". Naj bi jemala tabletke, jih pa je splahovala v wc.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprašanje za ženske
19.5.2014 15:31:58   
patrino
o dej nehi nouser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu nike28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprašanje za ženske
19.5.2014 15:48:45   
mateyka
one word - vazektomija.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprašanje za ženske
19.5.2014 17:04:24   
ronja
Ne, nikoli si nisem želela zanosit, ne da bi si to želel tudi on... To mi je res tuje.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nike28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vprašanje za ženske
20.5.2014 7:13:27   
MTFP

IZVIRNO SPOROČILO: nike28

pozabil sem napisat, da se zadnje čase dosti prekregava. Misli da jo varam s sodelavko in da se dobivam z bivšo na popoldanskih kavicah. Tudi če kam grem, pa samo do Lidla ki je 200m stran, me vsaj dvakrat kliče kje sem in, da bi rada klepetala, da nebom kakšne spoznal. Me še z enim otrokom hoče privezat nase, se zasigurat tako, da sem samo njen? Sej sem samo njen a nevem s kje to kar naenkrat.


Mislim, da je vsa tezava ravno tukaj...
Mislim, da bi najprej morala zaceti resevati na njeni ljubosumnosti? Je ze od nekdaj taka, ali je postala sedaj? Morda ti delas ona pa doma in ima prevec casa za razmisljati? Po moznosti bere se kake forume, kjer vsi po vrsti zatrjujejo, da zvesti ne obstaja...., ali pa ima kak razlog?
Predvidevam, da res to pocne zato, da bi te imela zase, da bi okolici (oz. pravim ali namisljenim tekmicam "dokazala" da si se vedno njen...
Moje mnenje je, da morata res najprej odkriti vzroke, najboljsa resitev bi bila obisk kakega terapevta...
Veza brez zaupanja pelje slej kot prej v pogubo... Ni lahko ne tebi, ce te po krivem obtozuje, kakor ni lahko njej, ko jo vedno ko te ni ob njej napadejo grde misli.

Otrok res ne bo resil nobene tezave, le poglobil bo nezaupanje med vama... S tvoje strani, ker si je izbrala podel nacin za dosego svojih ciljev, z njene pa tudi ljubosumnost zaradi tega ne bo minila...

Poskusaj jo razumeti (ceprav tezko), probita z lepim pogovorom in kot sem rekla z obiskom terapevta, ker ce zelite biti srecna druzinica mora najprej zaupati tebi in ti njej... Tega pa pri vama ni....

(odgovor članu nike28)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vprašanje za ženske
20.5.2014 14:49:32   
kalbo
In ti si še vedno s takšno manipulativno žensko? Ne razumem. Otrok je seveda tudi tvoja odgovornost da se razumemo.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vprašanje za ženske
20.5.2014 16:37:40   
ronja
Po moznosti bere se kake forume, kjer vsi po vrsti zatrjujejo, da zvesti ne obstaja...

Recimo rruser posted image

Moram priznat, da bi sama rahlo znorela, da bi lubi brez moje vednosti luknjal kondome... Pretentat partnerja v otroka se mi zdi res zelo narobe. Ok, če se pregovarjata, pa ga prepriča, to ajde, da pa bi rekla, da je tablete, pa jih ne... to se mi zdi pa grozno. Sem vedno mislila, da so to bolj bajke - ne predstavljam si čisto, kako bi mu zaupala, če bi take počel... Vsekakor se morata ornk dol usest in pogovorit.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vprašanje za ženske
20.5.2014 20:19:06   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: nike28

Če je katera, kakšne trike ste uporabljale? - Da vem na kaj se pripravit če bo šlo res tako daleč. Hvala


Ona je nezrela, ti se bolj...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu nike28)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vprašanje za ženske
20.5.2014 21:19:26   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: nike28

Nikoli se še nisem srečal z naluknjanim kondomom do prejšnjega tedna in to kar dvakrat zapored. Čez vikend sva se ga napila in mi je hotela kondom snet ona, sem rekel vredu, inšpekcija je pokazala prazen kondom, očitno želi zanositi brez, da bi se strinjal. Da omenim še, da je tudi v spanju že poskušala kaj iztisnit. Ko sem ji vse našteto predstavil na današnjem pogovoru ob kavi, je vse zanikala. Zanima me ali je katera kaj takega počela oz. delala vse, da bi zanosila brez njegove vednosti? Če je katera, kakšne trike ste uporabljale? - Da vem na kaj se pripravit če bo šlo res tako daleč. Hvala


Mogoče izklopiš Nintendo user posted image , ni za velike otroke. Tudi majhni otroci niso za velike otroke.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu nike28)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vprašanje za ženske
21.5.2014 8:06:46   
jabuk
Tej svoji zenski moras ti postavit meje, ker drugace z njo ne bos zdrzal. To, da hoce zanosit brez tvoje vednosti, to pac ni normalno in to ji moras povedat in ji dat vedet, da je to grdo in da samo poslabsa vezo. Kar rec ji, da te ne sme klicat, ce gres v lidl- stroge meje ji postav. Obenem ji pa daj vedet, da jo imas rad, jo kaj pocrkljaj...Je razlika med ljubosumnostjo in posesivnostjo in ina je posesivna.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vprašanje za ženske
21.5.2014 10:03:42   
ronja
Ampak se pozna tu ženska solidarnost... Če bi ženska napisala, da moški luknja kondome, da bo zanosila brez njene vednosti, bi ga za jajca na križ pribile in mu spakirale kufre. Res je, da fant sam ni nič napisal, da bi jo poslal nekam, ampak tudi če ženska ne bi, mislim, da bi bili odgovori drugačni...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vprašanje za ženske
21.5.2014 11:20:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Ampak se pozna tu ženska solidarnost... Če bi ženska napisala, da moški luknja kondome, da bo zanosila brez njene vednosti, bi ga za jajca na križ pribile in mu spakirale kufre. Res je, da fant sam ni nič napisal, da bi jo poslal nekam, ampak tudi če ženska ne bi, mislim, da bi bili odgovori drugačni...


jaz nisem nič solidarna. men je ta ženska one sneaky bitch in jaz bi pobegnila, če bi bla moški.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vprašanje za ženske
23.5.2014 8:27:11   
sombrero
Predno se še tale tema sfiži: nike28, tudi ženskam ni všeč kondom in hočejo izlive direktno v vagino. Ob varnih dneh to ni problem. Imam pa občutek, da ti hoče dati čim večje veselje, da ne bi povaljal kako drugo. Za nas moške taki skoki pomenijo kot, da bi šel po zobno ščetko v trgovino, ženske pa naredijo iz tega cirkus še preden se kaj zgodi user posted image . Pa svetujem ti, da narediš še enega, ker te bo en sam preobremenjeval.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vprašanje za ženske
28.5.2014 17:01:17   
majkeljanuar
Ok, če si tako zvest, da še pomisliš ne na kakšno drugo, potem ji to dopovej. Vpraši pa mogoče z drugega konca, če si čist zihr, in sicer, zakaj ona tako dvomi vate? Mogoče ona vara, pa želi ta občutek spreobrnit nate? Drugače pa ji kar povej direktno kar si tu napisal in boš videl, kakšen je njen odgovor in to iskren. Če bo priznala, da si želi še enega otroka, potem zdaj zagotovo še ni po mojem mnenju pravi čas, saj bi bilo prav, da bi ti to povedala. Drugače pa ne vem, kaj se dogaja s to žensko, če kontracepcijo meče v WC in dobita po "nesreči" otroka in tak po "nesreči" bo še kakšen.
Dej ne, vpraši jo, kaj se dogaja z njo in kakšni so njeni nameni.

(odgovor članu sombrero)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vprašanje za ženske
28.5.2014 20:15:41   
ronja
nike28, tudi ženskam ni všeč kondom in hočejo izlive direktno v vagino.

Odvisno od ženske. ene moti, drugih pa ne;). in ne prenašanje kondomov ne pomeni, da tabletke mečeš v wc;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu sombrero)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?