|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
10.10.2014 22:09:59   
ely85
Ooo super user posted image ce sem prov prebrala ze grejes pikice?? user posted image se pravi morjo zrast do cca 20 ?? V nedeljo mam spet uz ...kako pa stopka zgleda?? Je ful boleca punkcija?? Sm malo prestrasena user posted image

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
10.10.2014 22:14:29   
sunprincess
Ja, od srede sta pri meni v varstvu dve pikici... Sem se odločila,da sta user posted image in user posted image user posted image user posted image

Stopka je pač injekcija,ne izgleda nič drugače, samo konjska je user posted image Dvojna, in edina, ki mi je bila malo neprijetna,ker je bilo res veliko za iztisnit. Ne vem v katerem centru si, samo pri dr.Rešu je bila zame mala malica, pa me je bilo zelooo strah, in nizek prag bolečine imam.

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
10.10.2014 22:19:59   
ely85
Oo super drzim prstke za user posted image user posted image no fajn si me mal potolazla user posted image jst sm v lj stara porodnisnica pri dr. Voglerju ....upam da bojo v nedeljo ze kaj napredoval do uz user posted image si drugace prvic na ivf postopku??

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
10.10.2014 22:22:04   
sunprincess
Hvala user posted image Prvič ja...Sva pa imela ICSi, ker ima partner slab spermiogram.

Bodo napredovali,seveda. Kar poglej koliko so zrastli zdaj v teh parih dneh pikanja,..nekaj pa še bodo. Ti si tudi prvič,predvidevam?

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
10.10.2014 22:26:35   
ely85
Prvic ja...se vidi po mojih smesnih vprasanjih hehehe ...sem ful prestrasena ampak samo zato ker so me nekateri forumi cisto prestrasili user posted image

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
10.10.2014 22:29:30   
sunprincess
Mene so forumi tako prestrašili,da sem po prvem pregledu rabila 4 leta,da sem šla v postopek...In sva se raje ubadala z alternativo, zapravila kar nekaj denarja, pa nisem prišla dlje,kot sva bila 4 leta nazaj. Če bi takrat vedela kako je iti v postopek, sploh ne bi pomislila,da ne grem. Internet prenese vse..zato pa vzami z rezervo vse kar je napisano...

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
10.10.2014 22:35:08   
ely85
Jojj 4leta?? No sej bo pa zdej vse poplacano za nazaj z 2 user posted image user posted image no sej pr men pa tud podobna situacija ...zanosila po naravni poti in nazalost izvenmatericna nosecnost user posted image odstranjen jajcevod drugi pa poskodovan tko da nam ni preostalo kot pa na ivf ...rabila sm pa tud 2leti da sm se pobrala ....

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
10.10.2014 22:38:16   
sunprincess
Ojej user posted image no, vama bo pa zdaj uspelo...bom držala pesti user posted image

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
10.10.2014 22:42:19   
ely85
Ja seveda da nam bo uspelo ,vsem nam user posted image drzim prstke tud za vaju,zdej se pa pocas poslavljam hvala ti za odgovore in da si si cas vzela zame user posted image lahko noc user posted image

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
11.10.2014 11:26:51   
JedKa
zivjo punce

ely85 tudi jaz imam jutri 1.uz..ampak pri dr.reš muravec.

sunprincess potem praviš, da je stop inekcija konjska..uff..jaz se pa ze veselim,
da se mi ne bo treba več dolgo špikat, če bom imela srečo user posted image




(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
11.10.2014 11:30:58   
sunprincess
A ni tako,da ima vse jutranje UZ dr.Reš? So kaj spremenili? Imaš tudi zjutraj med 5 in 6h?

No ja, konjska user posted image Dvojna doza tekočine je, in je kar trajalo predno se je vse stisnilo :D ni pa nič hudega - upam,da nisem kakšne prestrašila, čisto po nepotrebnem.

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
11.10.2014 12:13:52   
JedKa
uz mam pri njej v Dravljah od 7h do 8h, dr.Reša še nikoli nisem videla.
Kolikor vem, naj bi pa v Postojni večinoma delal on, 1 dan ona in 1 dan še nek drugi zdravnik.

Ma jaz se že z Dipherelinom mučim, ker me ful peče ko si stiskam noter, Puregon mi pa ne dela težav...
mogoče bi bilo lažje, če bi imela malo špehca na trebuhu user posted image



(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
11.10.2014 12:24:54   
ely85
Sunprincess nisi nas nic prestrasila to bo mala malica user posted image jedka a tebe tud pece ??jst sm dobila zravn gonala f se orgalutran me isto ful pece ko sem si jo dala pa se par urc mam izpuscajcek okoli mesta kjer je bil ubod....pol je vrjetno cist normalno to user posted image

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
11.10.2014 12:28:08   
sunprincess
Ja, en dan dela še dr.Lomšek (ob sredah), ob četrtkih pa dr. Reševa.

Ja, zato si jaz nisem mogla sama dajat injekcij...sem prosila mojega, da stisne,sama ni šans, da biuser posted image

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
11.10.2014 19:09:59   
Aleda
No, za mano je punkcija. Pridelala sem 4 celice, toliko kot je bilo foliklov, sem bila prav presenečena in presrečna. Zdaj naj se pa vse oplodijo in me počakajo do četrtka. Pa tudi puncija je bila prav fajn danes,bi rekla da skoraj nisem čutila, tudi potem me ni bolelo, ker ponavadi sem kar čutila ko sem sedla se vstala in se gibala. Prejle popoldne me je začelo malo bolet, ker nisem nič počivala.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
12.10.2014 9:28:47   
JedKa
Aleda super, seveda se bodo oplodile!! No lepo je brat, da punkcija ni
preveč boleča.
Jaz sem imela danes uz, v torek imam spet. Mi je rekla, da če bo v torek vse ok na uz, da imava v četrtek punkcijo.user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
12.10.2014 15:18:53   
Stars619
Hej, vsem "starim" in "novim"... ;) No, mi smo tudi v postopku, prvič. Pridelala le en sam folikl, ki so ga uspešno oplodili, 3.dan imela transfer in zdaj to eno pikico grejem en teden! ;)
Pri nas je potekalo tako, da sem imela največjo dozo pikanja, ki ga je izvajal moj mož, ker jaz bi skupaj padla verjetno, in kot vidite nisem oodreagirala na zdravila, zato je bil le en folikl. Imam grozno povišan FSH, mož ima odličen spremiogram.

Hvala bogu imamo doma 5-letno lepotičko, ki nam lepša vsak dan posebej!!! Njo imava po naravni poti, uspelo takoj... ;)

Mene injekcije niso preveč bolele, mi jih je res lepo, z občutkom dajal...stopka mi je bila ista kot ostale (zaradi velike doze)...punkcije pa sem se preveč bala, zato sem šla pod narkozo...in ni mi žal, pa čeprav je bila le ena celica!!!

Vsem želim, da nam uspe pikice greti do konca in bo 2015 naše leto!!!!

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
12.10.2014 18:37:30   
JedKa
A so vam kaj povedali zdravniki pri ultrazvokih koliko je celic, kako so velike itd.
Ker meni je rekla samo, da je vse "normalno"... jaz pa tako firbčna kaj se dogaja,
ampak sem dobila občutek, da ne smem kaj preveč spraševat user posted image

Sem tudi vprašala ko sem se začela pikat kakšne stranske lahko pričakujem, da ne bom kaj
zapaničarla, pa se mi je smejat začela...sem si potem lepo sama prebrala. Ampak vseeno...
vem, da je zdravnikom to kot po tekočem traku, zame je pa vseeno to prvič in UPAM da edinkrat. user posted image


(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
12.10.2014 19:29:38   
Stars619
JedKa, jaz sem sicer tudi prvič v tem, ampak ob vsakem uz ti po pravem povejo, koliko foliklov je, ko se pikaš in pač hodiš na uz. Pred tem ti itak nimajo kaj povedat, kot to, da je vse ok. Res pa je, da je včasih pač kaj potrebno vprašat. In ne imej zadržkov. Zato so tam!!!
Njim je marsikaj samoumevno, kar nam pač ni! Ampak, če ne vprašaš, ne izveš! Zato kar pogumno!!!

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
12.10.2014 20:21:18   
sunprincess
Izvedela sem samo velikost vodilnih, število sem pa na hitro sama preštela. me pa niti ni zanimalo,ker pomembno je samo koliko jajčec je na koncu (ni rečeno,da je vsak folikel poln)

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
14.10.2014 11:44:39   
ely85
Ojla punce user posted image kako ste ??user posted image jst sm super ker se nerabim vec spikat user posted image zvecer se po stop inekcijo v cetrtek pa punkcija user posted image komaj cakam user posted image ceprav me kr mal strah grabi ampak bo ze...upam da imate tud ve kaksne lepe novicke user posted image

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
14.10.2014 11:53:02   
sunprincess
nič te naj ne bo strah...res ni tako hudo,kot punce mislimo.

Jaz še kar čakam - še en teden...znakov nimam nobenihuser posted image Sem pa dobila pošto za zamrznjenčke,tako da mi je dalo to malo upanja.

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
14.10.2014 11:58:55   
ely85
Sej bo samo sproscena bodi user posted image jst tud v prvi nosecnosti nism mela nobenih znakov razn da tecke ni bilo pa seveda samo dojke so me bolele tko ne zgubit upanja bos vidla da tecke nebo user posted image pa nam bos sporocila da imasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
14.10.2014 18:02:23   
rebrebu
ni receno da so znaki, da si noseca....jz v prvo sploh nisem vedla kaj sploh pricakovat, tud v drugo ne...no zj v 3 ivfju, pa sem mela cca 7 dni po et ze bolečine v trebuhu, kot da se bliza menstra in kriz me je bolel...in res je prsla....

Stars drzim pesti za tvojo 1 pikico!si podobn primer kot jz v prvem ivf:)

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
15.10.2014 11:37:16   
ely85
Zivjo punce user posted image stop inekcija je za mano user posted image sem bla pa po nepotrebnem presteasena user posted image nic me ni bolelo mal me je samo zapeklo tko da kerokol se caka stopka naj nebo prestrasena ker res ni nic groznega user posted image imam pa eno vprasanje kok casa traja punkcija ??hvala za odgovore user posted image

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?