|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
23.12.2014 21:38:14   
Maja1990
Bravno anem, čestitke!!! user posted image Čim več pluskov rabimo! :)

Jaz sem tudi danes dobila pikico na čuvanje, imela bova pa najbrž enega ali celo dva zamrznjenčka. Srčno, srčno upam, da nama rata!

njelci, Estima, 100mg se jemlje po 2 tableti 3xdan, vaginalno, razen če dobiš višjo dozo ali kakšna posebna navodila. ;)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
23.12.2014 22:46:48   
Adelle
Aneeeeem punca!!!!!!!!!! Ne vem zakaj ampak sem tok vesela zate, ful!!!!!! Cestititam iz srca!!! Isto je blo tud zadnjic k sva ble skupi v postopku :-) Sm vedla da ti bo tud zdejle ratal!


Cestitam vsem noseckam!!

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
23.12.2014 22:54:41   
Anem
Hehehe hvala punce in hvala Adele user posted image moram priznati da sem bla tokrat 95% da nama je uspelo ker tale pritisk spodaj je isto kot bi v prvi N... skratka, upam da bomo šli tokrat čez brez krvavitev in ostalih težav. 12.1 imamo prvi uz, pa da vidimo kje smo

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
24.12.2014 6:49:51   
valy25
Njelči in Anjam tako zelo mi je žal. :( Seveda nobene tolažilne besede ne pomagajo. Njelči si že klicala Reša (saj si pri njem, kajne?). Estimo po negativnem testu kar nehaš jemati, zato, ker ti verjetno zadržuje M. Uf, pusti si žalovati, ko boš pripravljena pa z dvignjeno glavo šibaj k novim zmagam naproti... Anjam sicer pri tebi je še malo upanja, da se črtica izriše, kajne? Krvnega imaš v ponedeljek? Meni danes ne bo uspelo, zato bom tudi šele v ponedeljek šla.

Bikca za datum še ne vem. Nisem še klicala Reša, ker imam tokrat zelo slab filing in se mi zdi, da ženske kar nekako čutimo ali gredo stvari v pravo smer ali ne.

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
24.12.2014 8:36:34   
Anonimen
Njelči in Anjam user posted image user posted image

Anem tebi pa čestitam za user posted image

Pri meni zaenkrat vse v redu, belina, upam, da tako tudi ostane.

Anonimna user posted image


(odgovor članu valy25)
  Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
24.12.2014 8:51:24   
njelci
Hvala punce za vse spodbudne besede user posted image user posted image user posted image
Hvala bogu imam tudi super partnerja, ki zna zelo lepo stati ob strani, ko je to najbolj potrebno. user posted image Ful ga imam rada in sva se pač sprijaznila, da v tem poskusu ne bo nič. Ne bova si pustila, da naju to preveč potre... če bi se dalo bi šla kar takoj nazaj v naslednji postopek. Mogoče pa nama ta postopek ni bil usojen, ker sta nama usojena dvojčka user posted image user posted image user posted image Življenje mi je že vse prevečkrat pokazalo, da je v vsaki slabi stvari tudi neka dobra stvar za prihodnjost. Tako da bova na to raje tako gledala. user posted image

Za naprej pa me najbolj skrbijo moji neredni in dolgi ciklusi. Pred "zdravljenjem" sem mela cikluse dolge tudi po 50 dni. Pred postopkom, mi je dr. Reš predpisal estimo (jemala sem jo dva ciklusa), da sem dobila user posted image na cca. 33 dni. Ne predstavljam si da bi sedaj morala čakati, da minejo trije ciklusi, kar pomeni 150 dni user posted image A mogoče katera ve koliko časa je potrebno čakati preden greš v naslednji postopek?Jaz se trenutno počutim dovolj močna, da če bi se dalo, da bi šla kar takoj novim bojem naproti.

Danes bom poklicala Reša, da vidim kakšna nadaljna navodila mi bo dal.

Lep dan vsem in se še kaj slišimo. Srečno vsem, ki še čakate na rezultate pa tistim, ki ste že v veselem čakanju user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
24.12.2014 9:18:25   
Bikca
Njelci, super, da tako razmišljata in da imaš podporo pri partnerju. Jaz držim pesti za vaju.

Meni je Reš rekel, da če zdaj ne bi uspelo, da bi šla marca v nov postopek.

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
24.12.2014 15:34:58   
njelci
živijo,
no klicala sem dr. Reša, ful je bil prijazen. Sedaj končam jemati estimo in v parih dneh naj bi dobila menstruacijo. Potem pa je reku naj se pridem januarja 14 dni po tem, ko dobim naslednjo menstruacijo pokazati da vidimo, kej se da narediti in kakšen bo naslednji postopek. Tako da če bo vse ok, grem lahko februarja že v naslednji postopek.user posted image user posted image user posted image
Lepe božične praznike vsemuser posted image

(odgovor članu Bikca)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
24.12.2014 16:09:43   
valy25
Njelči, zelo, zelo me veseli, da si tako pozitivna in da imaš dobrega partnerja. So takole res zlata vredni. Tudi jaz imam grozno neredne cikluse (menstruacija na pol leta...), zato sem si jo med prvim in drugim postopkom obakrat sprožila s Prometriumom. Sem si pa vseeno vzela pet mesecev pavze, čeprav ne bi bilo toliko treba.

Moje krvavitve se pa le stopnjujejo. Sem klicala danes Reša. Ful je bil prijazen. Sicer je rekel, da se s tako močnimi krvavitvami verjetno nič ne bo obdržalo, ampak upanje umre zadnje. V glavnem čez 10 dni imam UZ in takrat vidimo kako naprej. Februarja računam na zamrznjenčka, če ne bo uspelo pa aprila v postopek. Seveda pa še vedno upamo na božični čudež. :)

V glavnem punce želim vam čudovite praznike v krogu najbližjih in prijateljev. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
24.12.2014 18:24:46   
Anem
Punce lepe praznike! Jaz imam že polepsaneuser posted image

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
24.12.2014 19:59:12   
aspera
Čestitke Anem, bravo user posted image user posted image user posted image .

Za vse, ki vam tokrat ni uspelo, pa mi je žal, ampak ne bit preveč žalostne, ene se moramo pač samo malo bolj boriti. Chin up user posted image .

Jaz se že 9 dni špikam, včeraj sem imela 1. uz v Mb in pravijo, da vse zgleda ok, imam v obeh jajčnikih po več manjših foliklov. Dobila sem še Gonal poleg Dipherelina in začnem čez 2 dni še z Gonalom. 2.1.imam spet uz, punkcija se pa pričakuje po 5.1. Bom pa baje še dobila M v naslednjih dneh in to je čisto pričakovano in načrtovano. Jaz sem se pa tako sekirala kaj bo, če dobim M, ker imam že par dni malo obarvan izcedek user posted image .

(odgovor članu Anem)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
25.12.2014 17:40:57   
Anem
Vprašanje za tiste, ki ste zanosile... Namreč dobila sem samo dve škatli Estime. Neham potem? Sem že pozabila kako je bilo pri prvi N, vem da sem enkrat po tem nehala samo sem pozabila koliko časa po testu

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
25.12.2014 19:31:58   
valy25
Anem, pri Rešu se Estima jemlje do nuhalne svetline (oz. 12-ega tedna). Lp :)

(odgovor članu Anem)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
25.12.2014 21:58:14   
Bikca
Anem, meni je Reš dal zdaj na uz še Estime, tako kot pravi Valy je rekel, da je treba jemati do 12. tedna. Če ti zmanjka pa nimaš še pregleda mu reci za recept.

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
25.12.2014 22:00:18   
Anem
Hvala za odgovore ampak sem na GKLJ... očitno so mislili da bom imela UZ prej. Bom v ponedeljek poklicala tja pa da vidimo kaj bodo rekli

(odgovor članu Bikca)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
26.12.2014 10:57:01   
1aneja1
Anem, jaz sem bila tudi v LJ. Na krvnem so mi dali recept še za 2 škatli estime, sestra mi je rekla, da samo še to porabim in konec.
Če hočeš še naprej jemat, se moraš pa najbrž s svojim G zmenit.

Še enkrat čestitke, lepo čuvaj svojo pikico! user posted image

(odgovor članu Anem)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
26.12.2014 13:29:18   
Stars619
Njelci, tudi jaz imam zelo dolge cikluse, sedaj pa že 67 dni nimam M in če hočem lahko grem že januarja v postopek! Konec oktobra sem zaključila s prvim neuspešnim postopkom. Takrat sem dobila M na dan krvnega testa, trajala je kar 14dni, od takrat pa je več ni! Sedaj sem pričela z jemanjem Dabrostona, da jo nekje čez 14 dni dobim in potem, če se odločiva za nov postopek, moram pričet s Kt! Ampak jaz mislim, da ne bova šla v nov postopek...ti pa kar pojdi in optimistično zri naprej! Torej vidiš, da ne bo treba čakati 150 dni...Držim pestiiii!!!!!

Bravo vsem nosečkam...lepe praznike vsem!!!!

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
27.12.2014 10:06:35   
Anonimen
Pozdravljene!

Danes sem delala test in je pokazal user posted image oz. user posted image . V torek pa krvni, da bo še črno na belem.
Znakov nimam nobenih, razen da se počutim odlično, kar je pri meni prvi in edini znak, bila sem namreč že 2x user posted image , vendar še nismo prišli do user posted image . Vem, da bo tokrat uspelo.
Kako ste kaj ostale?

Lp, anonimna user posted image

(odgovor članu Stars619)
  Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
27.12.2014 10:08:39   
chocolatecake
Anonimna čestitke !
user posted image user posted image user posted image
Tako se govori! Želim ti super zdravega in lepega in pridnega user posted image ter nepozabnih 9 mesecev, pa da se boš še naprej počutila odlično.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
30.12.2014 20:11:45   
Anonimen
Punce, imam vprasanje. Danes sem imela krvni test.. Neuspesno ze v drugo :\ tokrat imava celo 4 pingvincke :) sestra mi ni nic povedala, na katere telefonske stevikje se lahko obrnem, kaj moram narediti sedaj.. Ali katera ve? Kam naj poklicem in predvsem kdaj grem lahko po pingvincka? Hvala za odgovore ter srecnoo

(odgovor članu chocolatecake)
  Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
30.12.2014 22:59:07   
Anonimen
Anonimna user posted image

V katerem centru pa si, v Lj potrebuješ najprej novo napotnico ter vpis v evidenčno knjigo (vsaj včasih je tako bilo).

lp, anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
31.12.2014 16:33:35   
Emma1987
Lepo pozdravljene vse skupaj.
Da se oglasim še jaz s svojim rezultatom,sem imela 1 postopek kratek protokol icsi.
10 dni Puregon 150e.
2dni Orgalutran 0,25.
13.12 ob 22h stop inekcija, 15.12 punkcija pridobljenih 6celic 3nezrele 2oplojene, 3dan et dveh celic 4celična in 8celična.
Psihično me ni mučilo mogoče če sem 2x pomislila negativno ko me je zelo zabolelo v maternici drugače pa samo pozitivno počutila sem se in mislila kot da sem 100% noseča, mogoče je to tudi pomagalo k pozitivnem rezultatu (nevem)!
Simptomov sem imela veliko utrujenost,zaspanost,boleče dojke,napihnjenost,bolečine in krči v trebuhu ter po maternicnem vratu,glavobol,bolecine v krizi in mišicah ter sklepih,vrtoglavica,slabost,en dan brez apetita drugi dan skoraj hladilnik spraznila,spremenjen vonj in okus...verjetno bi se še kakšen najdu.
9dan naredila test vidna druga črtica ampak ne čisto.
11dan naredila cb po še ne minuti se je pokazal jasen + :-) .
Danes 13dan po et sem šla na krvnega GKLJ, ob malo čez 8h sem dala kri ob 11:30h sem mogla pa pridit nazaj da sem zvedela točen rezultat, vedela sem da je uspelo vendar sem čakala še na teško pričakovano potrditev in prva beseda je bila NOSEČI STE :-) rezultat testa je 255,9 :-) .
Sedaj pa čez 14dni prvi uz in komaj čakam da vidim svojo pikico ali pa dve :-).
Očitno je Božiček res prinesel neprecenljivo darilo :-) .
Vse ki ste zagledale + čestitam od srca, vse ki še niste pa želim vso srečo in da ga zagledate čim prej <3
SREČNO NOVO LETO VSEM SKUPAJ IN DA GA PREŽIVITE KAR SE DA LEPO IN VSE NAJ LEPŠE V LETU KI PRIHAJA TER DA BO ČIM VEČ +++ .

Srečno*********

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
1.1.2015 10:04:58   
rebrebu
Emma1978 čestitam!!!!!!!!pa srecno do konca!!!!!

(odgovor članu Emma1987)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
1.1.2015 14:04:07   
valy25
Emma in Anonimna čeeeestitke!!! :) Se mi zdi, da je bil december spet radodaren s pluski. :)))

Anonimna (druga) uf, grozno. :( Štirje pingvinčki pa tudi niso kar tako. Držim pesti, da bo z njimi ratalo. Mislim, da greš lahko po njih takoj v naslednjem ciklusu. Kako pa izgleda procedura pri pingvinčkih pa nimam pojma. :(

Kako ste pa ostale punce kaj???? :)

Upam, da ste lepo preživele praznike.

Vsem srečno in uspešno 2015. :))))

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
1.1.2015 15:45:29   
aspera
Tudi od mene čestitke Emma1978 in Anonimna user posted image user posted image user posted image .

Anonimna no.2 user posted image , žal mi je, da ti ni tokrat uspelo, ampak bo pa sigurno z eskimčki user posted image .

Jaz sem še kar na injekcijah, že od 15.decembra (dolgi postopek), zadnji teden si dajem poleg Dipherelina še Gonal. Dipherelin je res pasji, ful me peče, ko mi fant da injekcijo, pa polno imam že modric po trebuhu. Gonal je pa super, komaj kaj čutim. Jutri imam spet UZ, potem bomo pa videli koliko špikanja bo še potrebno. Na prejšnjem UZ-ju, 22.decembra, so mi rekli, da zgleda vse ok, ni bilo nobenih cist in v obeh jajčnikih je bilo po več majhnih foliklov. Upam, da so pridno rasli in da jutri zvem lepe novičke.
Sem pa morala zaradi enega drugega posega jemati sedaj 3 dni neke močne antibiotike, tako da upam, da niso kaj vplivali na kvaliteto celic user posted image .

Kako ste pa kaj ostale?

Aja, pa srečno novo leto vsem, naj se vam vsem uresniči vaša največja želja user posted image user posted image .

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?