|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2014
19.11.2014 8:45:10   
SU
Hvala za punce za tilažilne besede. Trenutno sm čist na tleh... user posted image
Midva se trudiva za otročka... tko nekak eno leto...
V bistvu imava večino tega časa težave z mojim (ne pride vedno do izliva)... in bla sem prepričana, da zato ne uspe... Zdej pa res ne vem več nič... Ma, bomo videli... tja do konca tedna je še šansa, saj mi je M, kot sem že napisala, prejšnji mesec prehitevala 1 teden... Mogoče se zdej "uravnava" s prejšnjim ciklom... kaj pa vem?!?!.....
Imava pa že 2 sončka doma, a verjemite, da kljub temu je presneto grozno tole čakanje, ta neuspeh in ta user posted image M, ko se prikaže, ko bi blo najmanj treba!! user posted image
Pa še vse je drugače kot pred 1. in 2. otročkom... prej je kar hitro ratalo pa manj kg sem mela pa manj let pa... pa... pa... Verjetno vse to vpliva... da ne govorim o psihi... user posted image
Bom poskusila spet mal odmislit..., če ne preveč razmišljam o tem in onem...
Na živce mi gre, ko slabo mi je pa res že en teden... tko v navalih... ne vem...
tasyjka iz tvojih ust v ... ne vem čigava ušesa (Miklavževa, Božičkova.....?!user posted image ) Še enkrat HVALA za tolažbo! Dobro, da obstajajo taki forumi... tko "v živo" se itak ne upam zaupat nikomur... bi se prijateljici pa je pred kratkim rodila in......... user posted image Tko, da res.... paše "dat mal ven". user posted image


(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: II pričakujemo novembra 2014
19.11.2014 9:02:35   
Neza007
SU ne obupat, lej če ti je 2x ratal ti bo pa v tretje tud, boš vidla. jst grem zej v četrti poizkus. Upam, da se ti nariše plusek.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: II pričakujemo novembra 2014
19.11.2014 9:05:26   
tasyjka


SU...lahko me kontaktiraš privat....vedno rada prisluhnem in potolažim...tud meni je potem toplo pri srčku.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: II pričakujemo novembra 2014
19.11.2014 12:57:28   
SU
Neza007 in tasyjka še enkrat hvala za tolažbo. tasyjka... pa res znam kdaj izkoristit in ti kakšen zs napisat... zdaj sem se mal pomirila...
Mal se mojmu jamrala, veliko tukaj vam, pa je šlo mal "ven"...
M še ni tko da se tolažim s tistim znanim stavkom, ki ga je ena napisala: dokler se ne ulije user posted image , je še šansa!! user posted image
Neza007 "četrti poizkus"... kaj si mislila s tem... 4. otroček al 4. cikel? user posted image Kakorkoli-držim pesti! Pri nama je 1. otroček ratal nekje v 4. ciklu user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 19.11.2014 13:00:29 >

(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: II pričakujemo novembra 2014
19.11.2014 15:19:41   
Tikie
Neza007user posted image upam,da bo zate december prinesel kaj lepega.
SU če tečke še ni na spregled,ne obupavaj...mogoče samo test še ne pokaźe.Koliko dni po predvideni ovulaciji pa si zdaj?
Pri meni še kar nič novega...včeraj in danes dopoldne me je skos pikalo v jajčnikih in sem samo čakala,da se vlije...pa zaenkrat še ničuser posted image user posted image
Točno pred 14imi dnevi sem bila pri g in je rekla,da imam ravno ovulacijo in,da imam lepo sluz.Potem mi je naredila uz in rekla,da je ovulacija že bila v bistvu.Tudi,ko sem prišla domov od nje in naredila o test,je bil negativen.Zdaj mi ni pa nič jasno...test me je strah delat,ker se bojim razočaranja,bom čakala do perka.Najbolj me je strah da ne bo niti pluska niti tečke in bo na koncu potrebno res še kak dabroston za sprožit...da imam res vse zjebano,zaradi teh mojih PCO.user posted image Mah bo že.
Navijam za vse punceuser posted image

(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: II pričakujemo novembra 2014
19.11.2014 15:56:04   
SU
tikie...pojma nimam kdaj sem mela O user posted image .sem neki delala O teste pa vmes sfalila pa M sem mela prej... Cela zmesnjava... Nekje konec oktobra oz. zacetek novembra...
Tko da te cist razumem...tut mene je najbolj strah,da ne bo niti M niti N.... Drzim pesti! Tudi pri tebi so se sanse! Tut jaz bom zdej cakala... Po mojem vsaj do vikenda.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: II pričakujemo novembra 2014
19.11.2014 17:01:16   
Tikie
SU torej čakava in upavauser posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   [Brisano sporočilo]
19.11.2014 18:22:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 458
   [Brisano sporočilo]
19.11.2014 18:29:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: II pričakujemo novembra 2014
19.11.2014 20:57:03   
niinii
Ah pr men pomoje ne bo pluska. Sem že en mozolj dobila, kar ponavadi napoveduje user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: II pričakujemo novembra 2014
20.11.2014 6:26:10   
Tikie
Dobro jutro punce.Danes je torej 40.dan od moje zadje m in še vedno nič od tečke.2dni zdaj me je zvijalo in prenehalo.Glede na to,da sem imela ovulacijo okoli 24.dne (po besedah g)ciklusa,sem se končno opogumila in naredila test.Črtica je tako rahla,slabo vidna,ko obrnem test proti svetlobi,da si niti ne upam upat.Testi so sicer neki poceni iz ebaya...pa vendar?Je imela katera podobno izkušnjo?A mi ne bi mogel zdaj narisat(14dni po o) že konkretno črtico?Bojim se,da je črtica tako rahla,ker se pikica ne ravija oz.je kaj narobe in bo ss?Kakšen nasvet?Je imela katera podobno situacijo?Zaenkrat me še lahko pustite na seznamu neobarvano oz.nedefinirano...bomo vidli kaj bo iz tegauser posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: II pričakujemo novembra 2014
20.11.2014 8:09:25   
chocolatecake
Tikie kakšne barve je črtica? A se na sliki kej vidi?
Je enako debela kot kontrolna, samo manj vidna?
Če je roza, tudi če svetlo roza in približno enake debeline je velik šans, da je to to.
Te črtice na poceni testih so vedno rahle, vsaj tako pravijo punce :).
Jooj ko bi vedela, kako zdaj držim pesti, kar členki me bolijouser posted image .
Jaz sem imela lažne črtice na CB, zelo tanke modre, veliko tanjše od kontrolne, a vseeno lepo vidne 2x in zdaj nazadnje na Promatrisovem testu siv ali temnejše bel obris, ampak tisto je bilo od prepognjenega test vrjetno, nisem imela kaj veliko upanja.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: II pričakujemo novembra 2014
20.11.2014 8:28:38   
Shana86
Tikie jaaaa super, zdaj imam pa 100% napovedno vrednost user posted image user posted image user posted image

Leti v drogerijo po CB digital, hitro, potem pa direkt na rr, tvojemu boš že potem povedala user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: II pričakujemo novembra 2014
20.11.2014 8:36:14   
tasyjka
jutro

dobila datum za konzilij 10.12.2014,to je bilo pa hitro,zdaj bomo pa videli kako dolgo bo trajalo da začnem postopek,verjetno januarja...

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: II pričakujemo novembra 2014
20.11.2014 9:00:58   
chocolatecake
tasyka super, da je šlo tako hitr. Smem vprašat kje si? V Lj ali MB?

(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: II pričakujemo novembra 2014
20.11.2014 9:17:13   
Tikie
chocolatecake enako debela in zelo,zelo bledo roza,predvsem,ko sem obrnila proti svetlobi.Jaz ne znam tukaj gor sploh slike dodat,pa itak ne vem,če se bo sploh kaj videlo,če poslikam.user posted image tudi mene to vznemirja,kaj,če je evaporacijska...samo ta se ponavadi nariše po 10min in več...men se je pa moja skor takoj oz.po cca.3min.
Shana86 ne morem,ker sem v službi...pa tud...a mislš,da,če mi test z 25ul občutljivostjo kaže komaj,komaj kej vidnega,da bi test z 50ul občutljivostjo pa kej pokazal?Po moje je še za počakat,škoda 9eur in razočaranjauser posted image
Hvala punce za vzpodbudne besede,vendar je škoda prehitevat...ker,če ni nič(jaz se še vedno nagibam k temu,ker je tko švoh črtica),bom itak še bolj žalostna.Mah kaj sm sploh šla delat test...sj sem vedla,da bo eno sranje in,da bo povzroču celo zmedo.Hjoouser posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: II pričakujemo novembra 2014
20.11.2014 9:34:18   
Shana86
Tikie jaz bi poskusila, črtica je črtica... res pa je, da nikoli nisem doživela fake testa, samo enih 50 zihr neg in 3 zihr poz user posted image Ali pa naredi še kakšnega poceni, npr FS duo, da ne boš metala denarja stran. Navijam user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: II pričakujemo novembra 2014
20.11.2014 9:53:54   
SU
Joooj Tikie!!!...user posted image user posted image tut jst drrrržiiim pesti!!!
Jaz sem pri 1. in 2. N delala itak pred pričakovano M teste in mi je pokazal rahlo, rahlo črtico... potem čez par dni pa itak močno oz. enako kot kontrolno... Tko, da je šansa, da boš čez par dni, zjutraj imela lep, lep plusek na testu!!
Je pa tut res, da sem zdaj, med temi zadnjimi poskusi zanositve delala ene poceni N teste (ker sem jih pač mela doma) in je bla ena rahla, rahla črtica, ampak zato, ker sem z robom sp. hlačk pritisnila na test (ker sem ga zataknila za hlačke, da bi ga skrila pred radovednimi očmiuser posted image )... Tko, da če si vse naredila "po pravilih", bi znal bit "to-to"!
Res držim pesti! Navijam!! user posted image
No, pr men M še ni... še je upanje... user posted image Test bom delala še enkar verjetno jutri zjutraj... enga poceni! user posted image
Najbolj me skrbi, da ne bi blo niti M niti N... ker pol pa res ne vem kaj bom... pol mi bo pa vse dol padlo....... user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: II pričakujemo novembra 2014
20.11.2014 10:09:47   
tasyjka
chocolatecake sem v lj,pri Dr.Drobniču...pa upam,da dom na vrsti že decembra glede mojih let...

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: II pričakujemo novembra 2014
20.11.2014 10:12:42   
telly
Pika čestitke! Želim ti lepo user posted image

Tikie navijam da je to to...sej je črtica!!! user posted image user posted image user posted image Pri meni je FS skoz rahlo črtico risal, pa mam doma zdravega 15-mesečnika.

Midva pa ta mesec sploh nisva bila nič pridna in dvomim da bo kaj. Lahko samo upam da ima vzdržljive plavalce. user posted image Ko so tisti dnevi, je vedno nekdo bolan...tok kot sva letos oba z mojim bolna, prej 10 let nisva bila. Čist vse dobiva od malega iz vrtca. Sva začela razmišljat, da bi mogoče raje počakala do konc zime in potem začela delat na novem user posted image




(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: II pričakujemo novembra 2014
20.11.2014 14:27:39   
Tikie
Punce hvala za nasvete...bom šla najprej kupit še FS in poskusla še z njim...
Tudi jaz držim pesti za vse vas.SU in telly dejmouser posted image
tasyjka to so pa dobre novice.Držim pesti,da se čiprej začneuser posted image

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: II pričakujemo novembra 2014
20.11.2014 18:54:40   
_pika_
Tikie: Jeee!!! Čestitke! Zelo sem vesela zate, kar solzica je pritekla. Tudi jaz sem imela rahlo črtico, no lepo vidno. Črtica je črtica. Naredi še CB za ziher.user posted image user posted image Vidiš, da sem ti prav napovedala, da bo user posted image . user posted image Sedaj pa upam, da bova klepetali več kot 9 mesecev.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   [Brisano sporočilo]
20.11.2014 20:13:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _pika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 9:30:00   
SU
LadyJen in Tikie držim pesti za vaju!!! ...no, pa za ostale tudi, da ne bo pomote! user posted image Lepo bi blo, da bi obe pridelali en tak lep plusek!! user posted image
Moje M še ni... testa danes zjutraj nisem delala... V bistvu me je preveč strah, da bo negativen... user posted image ...pa še M ni in test negativen... danes nisem pripravljena na tak negativen začetek dneva... hehe...
Bom naredila jutri ali v nedeljo zjutraj. Srčno upam, da je N in da samo še ni pokazalo!!
O znakih raje ne bom... ker enkrat se mi zdi, da so, drugič spet, da jih ni... user posted image ...
Tko, da... nič me se obarvat na seznamčku... tja do nasl. tedna bom že vedela... upam! Drugače pa se takoj naročim h G...
Punce dejmo. Pridno lulat čez vikend in seznamček bo takoj lepši!! user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 9:42:46   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: niinii

Ah pr men pomoje ne bo pluska. Sem že en mozolj dobila, kar ponavadi napoveduje user posted image user posted image


Jaz sem tudi že pms-asto tečna user posted image Po porodu mi tale pms res ful udari na psiho, groza. Še moj je opazil, da sem vsa razdražljiva in tečna. Tako da samo komaj čakam, da pride user posted image , ker gremo naslednji vikend v toplice. Zihr bo ravno ta mesec zamujala user posted image

Kaj zdej zamudnice, a kaj lulate?

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?