|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 13:24:35   
roses
Pocakala bom da mine vsaj 30 dni od zadnje menstruacije, potem delam pa se enkrat test ce ne bo tecke.... upam pa da je peti krog prinesel rezultate... drzim pesti se za vse vas user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 16:06:48   
biba88
TIKIE umiri se in nehj komplicirat...meni še teden po izostanku ni pokazal močne črtice.....intenziteta črtice je važna le
pri ovulacijskih testih pri user posted image pa je lahko samo + ali - to je to...odvisno je koliko hormona proizvaja tvoje telo
jest sem delala babycheck mini 29 dan po m in mi je po 1 minuti začel kazati obris črtice....zdej sem noseča 9t.....
user posted image

(odgovor članu roses)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 16:40:22   
Tikie
Drage moje...ugibanj je konec.Ravnokar se je prikazal začetek m-rjav+rdeč izcedek.Nimam nekih besed.Grozno mi jeuser posted image ne vem,zakaj se moje telo tako grdo igra z mano.Počutim se,kot da nateguje sebe in še vse tu gor vas.Sem pa poslala chocolatecake sliko testov,ker nisem znala tu gor prilepit in je tud ona vidla črtico...tako,da...ali je nekaj bilo in šlo naprej,kar se pri pco velikokrat zgodi,saj ni podpore progesterona in se jajčece odlušči,ali pa-kot sem rekla,so hormoni vplivali na lažni test.Sem vam rekla,da ste preveč optimistične in sem vendarle imela ptav,da nekaj ni om.Žaluser posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 16:46:57   
biba88
tikieuser posted image user posted image jaz sem pri sebi sumila da imam preveč estrogena in premalo progesterona....
upam vseeno da se izcedek ustavi....

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 16:51:34   
Tikie
V torek grem samoplačniško v AdtiaLab.Ali katera ve,katere hormone je prporočljivo testirat?Ne verjamem,da se bo ustavil izcedek,po moje je kat m,ena taka bolj šibka kot zgleda.Vsaj začetek.Lahko,da zaradi pco sploh ni bilo ovulacije,saj tisti dan,ko mi je g rekla,da je,zagotovo ni bila.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 16:54:45   
Shana86
Tikie žal mi je user posted image Na koncu ženska res sebe najbolje pozna in čuti, če nekaj ne štima... vseeno upam, da je to samo ena nepomembna krvavitev v nosečnosti. Veliko mojih kolegic jih je imelo, pa so vse donosile zdrave otročke. Se mi zdi, da zdaj je pa res čas za krvni test, ali pa kar jutri kliči G in mu povej.

Chocolatecake želim vama, da čim prej prideta na vrsto user posted image

SU user posted image

Roses morda pa se test še pobarva...

Pri meni tipični pms, upam samo na čimprejšnjo M, da mi ne bo zasrala toplic konec tedna. Včeraj me je že nekaj zvijalo in sem mislila, da se bo ulila, zdaj pa me predvsem skrbi, da se mi je ponovila endometrioza user posted image Isti simptomi se začenjajo... se ful bojim, da me spet čakajo številni meseci razočaranj, na koncu pa spet laparo in po možnosti ivf user posted image Ah ravno pravo razpoloženje za tak mrzel meglen dan.

Kako ste zamudnice, kaj lulate?

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 16:59:13   
Tikie
Shana86 hvala.Saj je res,kar si napisala...vendar zelo nizek bhcg+krvavitev ne kaže na kaj vzpodbudnega.Po moje bo kar treba v nove boje.Sredi decembra imamo spermiogram.V torek grem pa jaz samoplačniško testirat hormone.Morda katera ve,katere?

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 17:01:37   
Žabinčica
SU user posted image . Želim ti samo, da čim prej pride m., če že pluska ne bo in da se konča ta tvoja negotovost...

Tikie tudi od mene veliko user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 17:03:46   
Tikie
Žabinčica hvala.Kako si ti?
Kje bi lahko izvedela,katere hormone testirat?Res nobena na ve?

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 17:08:35   
Shana86
Za hormone testirat je fajn vedet v katerem delu cikla si, sicer niso povedni. Mene je takrat G dal, pomoje progesteron, estrogen (estradiol?), testosteron, možno tudi da TSH. Ampak sem morala povedat, kateri dan cikla sem šla v lab in imela sem redne cikle. Tako da počakaj, da se ulije in potem pojdi.

< Sporočilo je popravil Shana86 -- 23.11.2014 17:10:59 >


_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 17:10:02   
Shana86
Aja pa možno tudi da prolaktin. Ampak to je stresni hormon in včasih je že strah pred iglo ali strah pred izvidi dovolj, da je lažno visok.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 17:24:02   
egleria

IZVIRNO SPOROČILO: Tikie

Shana86 hvala.Saj je res,kar si napisala...vendar zelo nizek bhcg+krvavitev ne kaže na kaj vzpodbudnega.Po moje bo kar treba v nove boje.Sredi decembra imamo spermiogram.V torek grem pa jaz samoplačniško testirat hormone.Morda katera ve,katere?


No jaz sem imela pri hčerkici šibko "M" skoraj tako dolgo kot navadno M, hormon je zelo počasi naraščal, ampak noseča sem pa bila.. Tak da če se ne bo vlila kot ponavadi, delaj test še enkrat.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 17:41:05   
Shana86
Aja hormoni še fsh in lh mogoče. Zihr je pa tudi Pušenjak to kdaj napisal, si šla gledat?

Pa še vedno bi na tvojem mestu klicala G, pomoje si pozitiven test in pozna "M" zasluži obravnavo. Dobiš lab zastonj user posted image

< Sporočilo je popravil Shana86 -- 23.11.2014 17:42:28 >


_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 17:57:08   
Tikie
Hvala punce.Bom jutri poklicala tja,upam,da jih dobim na telefon.Dokler me ne boli,me bo itak odslovila,da kaj paniko delam,da je to pco.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 18:03:55   
chocolatecake
Tikie kot sem ti napisala v mail, nič klicat, kar zjutraj ob sedmih pejt tja pa povej, da si imela pozitiven test, zdaj pa krvaviš in se bojiš, da nebi bila slučajno IMN. Sej veš kakšni so, sploh se ne oglašajo na telefone, ko boš enkrat tam, te bodo pa mogl vzet. Itak je tut IMN tukaj ena od opcij in se jaz nebi hecala s tem. Mislim, da tvoja dr. dela jutri zjutraj, če je nebo pa zahtevaj dežurnega pa naj ugotavljajo kaj ti je.
Če si noseča, ali imaš splav, itak brez veze testirat hormone, ker nebo prav pokazalo.
Shana86 Jaz grem tudi v toplice, da se nebova kje skupaj namakale user posted image .
Držim pesti, da se ti problemi ne ponovijo.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   [Brisano sporočilo]
23.11.2014 18:19:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chocolatecake)
  Neposredna povezava do sporočila: 516
   [Brisano sporočilo]
23.11.2014 18:27:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 19:12:56   
_pika_
Chocolatecake: Pošiljam ti milijon user posted image . Tudi ti boš user posted image , le da boš na žalost verjetno morala še malo počakat, a bo, boš videla. No, jaz upam, da vama uspe naravno in ne bo treba čakat.user posted image

Tikie:
user posted image user posted image user posted image Upam, da ni m in je le rahla krvavitev. Tam ti bodo vedeli svetovati, katere hormone pogledat. Če nobena ne ve, ti pa lahko pouščem moje izvide, če jih imam in ti sporočim, kaj so mi pregledali. Za vsak slučaj naj ti pregledajo še nosečniški hormon, ne vem kako se mu že reče.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 19:37:58   
SU
Žabinčica hvala! Res je... tale negotovost je najhuje... ko sploh ne vem kaj je z mano... user posted image Vsak dan imam vsaj ene 2krat naval slabosti... ampak, kadar me je med M močno bolel trebuh, mi je blo tut tko, kot, da mi je slabo... user posted image
Res ne vem...
Tikie user posted image ...res je--včasih se naše telo in psiha pošteno poigrata z nami... user posted image Držim pesti.
V glavnem, ta vikend je naša tema obarvana kot vreme... sivo, nenaklonjeno, negativno... Vsaj jaz sem take volje...
Ma... bo že bolje... ta november se vleče kot kača... pa naj vsaj dežuje, če že ni sonca... tale megla pa je res grozna... kr neki... user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 23.11.2014 19:38:33 >

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 20:37:56   
Tikie
Spet jaz punce...rjav izcedek s krvavimi nitkami je trenutno prenehaluser posted image grem jutri definitivno tja...kar bo pa bo.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 21:30:28   
niinii
Tudi moja user posted image se je danes zjutraj vlila. Pa take bolečine kot še nikoli. Sem kar razočarana. user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 0:57:23   
MauMow
Tikie takole je. Crtica je crtika kar pomeni da je nosecnost. Zdej zakaj pa so izcedski pa je druga stvar. Lahko da imas slabo sluznico ki krvavi, druga pa je da imas pretanki endometrij in se jajcece ne mpre dobro prijeti in bo pri sla M in s tem zelo zelo zgodnji splav. Imela tudi ena punca zelo podobno nekaj casa nazaj. 5mesecev zapored pozitivne teste pol pa M. Ugotovili so da je mela skos ss ker je mela pretanek endometrij.

Aja pa glede na IMN mislim da bi te moralo grozno boletiv predelu jajcnikov. Tako ponavadi ugotovijo da je IMN. Prej bi rekla da imas nekaj od zgornjega. V vsakem primeru drzim pesti in upam da se dobro konca. V adria lab pojdi kar zjutraj reci da bi testirala betaHCG in ti vse naredijo, rezulati po nekje 3do 4 urah.

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 9:23:03   
niinii

user posted image N O V E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

03.11.2014

user posted image egleriauser posted image

user posted image azaleauser posted image

04.11.2014

user posted image rosesuser posted image

05.11.2014

user posted image Mali medouser posted image
user posted image NB86user posted image


07.11.2014

user posted image mony213user posted image

09.11.2014

user posted image Marčevka2010user posted image

11.11.2014
user posted image karinnauser posted image


13.11.2014

Arual

15.11.2014

Vrtnicaa

16.11.2014

SU

18.11.2014

sončnica24

19.11.2014
user posted image Neza007user posted image

user posted image ana_marijauser posted image

user posted image user posted image user posted image _pika_user posted image user posted image user posted image

20.11.2014

user posted image LadyJenuser posted image
Tikie user posted image

23.11.2014

user posted image niiniiuser posted image

25.11.2014

Shana86
roses

26.11.2014

Mali medo

29.11.2014

telly

30.11.2014

bubika86
tajazan

November

user posted image beba92user posted image
user posted image chocolatecakeuser posted image

Anaina
mamica deklicam

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, soncnica24, biba88, MauMow, angelsi, _pika_, Žabinčica, beba92, mamica deklicam, telly, mony213mony213, maja2014, witch


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 9:23:25   
telly
Tikie še vedno držim pesti zate... user posted image

Arual, Vrtnica in Sončnica24 kako je kaj z vami? Kej testkate? Kakšna dobra novička?

SU upam da se pri tebi kmalu pokaže ali je M ali N. Na koliko dni pa delaš test?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 9:52:29   
Tikie
Dobro jutro punce.Sem bila zjutraj pri g.Noseča glede na uz nisem.Obstaja sum,da oplojeno jajčece propade.Ne more pa z gotovostjo rečt.Jutri grem na test hormonov,potem še počakamo spermiogram od mojga in dobiva napotnico za Lj.
Hvala vsem,ki ste bile z mano in me vzpodbujale..Navijam za vse tiste,ki še upate v novembru.Sama se počasi selim v december,brez datuma.

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?