|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 10:04:38   
Neza007
A krvi ti pa ni dala za pregledat? Sploh ne morem verjet, da se take stvari lahko dogajajo... pokaže + pa v bistvu sploh ni... Joj upam, da bo vse ok in da če ne druzga dobiš user posted image , da boš vsaj vedla pr čem si.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 10:09:12   
MauMow
Tikie če si noseča kom aj 4-5 tednov se na UZ niti nič ne vidi.... Tako da pojdi na krvnega da boš ziher. Na Uz se najprej vidi okol 6 tednov pa še takrat samo GV. Drugače pa držim pesti!

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 10:13:37   
Tikie
Neza007 danes zjutraj oz.ponoči se mi je vlilo,naredila je samo uz.Beto nima smisla,ker ni videt nosečnosti oz.če je bila,je propadla in gre zdaj samo naprej.V primeru,da bi bile bolečine ali močna krvavitev,trajajoča dlje kot teden dni,pa moram nazaj.Bodo testirali tudi beto.
Bodo pa tudi hormonske priskave menda pokazale zakaj črtica na testu,verjetno mi bodo jutri tam testirali tudi bhcg.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 10:15:05   
Tikie
Maumow saj mi bodo jutri v sklopu hormondkih priskav testirali tudi beta serum.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 10:16:25   
Vrtnicaa
Hej vsem skupaj user posted image

Lady Jen, evo moja M se je prikazala včeraj pozno zvečer, po enem tednu zaostanka. Pomojem je malo zaradi PCO in malo zaradi tega ker sem prvič ta mesec jedla Clomid... Tako da ta ciklus ga jem od 3. do 12. dneva ciklusa po 2 tbl na dan. Je katera tukaj ki ga je 10 dni? Nevem če sem zasledila kakšno..
Prejšnji oz ta ciklus sem jedla po eno tableto, ampak nisem nič reagirala, tako je bilo videt na UZ.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 10:19:23   
Neza007
Ajoj... Si sploh ne znam predstavlat kako se počutiš,res sm mislna da si N.
Objemcek...

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 10:27:21   
MauMow
Aha Tikie nisem vedla da se ti je ulila. Držim pesti še naprej. Če je pa šlo za propadlo nosečnost je vsaj zelo zgodaj in lahko takoj začneš. Želim ti vse najboljše naprej!!!

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 10:28:40   
roses
se že kaže temno rjav izcedek.... m je na poti... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 11:01:39   
SU
Tikie držim pesti, da je vse ok. No, vsaj nekak se odvija v neko smer... da boš vedela pri čem si, kajne?!
roses user posted image škoda... Pa pogumno v nove boje.
Moje M pa še vedno ni!! Zdaj se moj "obup" počasi spreminja v jezo... user posted image Na živce mi gre, da ne vem pri čem sem... Testi ne pokažejo N, niti M se ne ulije... čista beda!!! user posted image Najbolj tečno je to, da hodim, ko le lahko, na WC, z vložkom v žepu in enim v gatah... in s strahom gledam, če je user posted image že slučajno prišla... user posted image

Ne vem... je še šansa, da sem N?!?! Je kakšna varianta, da mi test ne pokaže...?? Čeprav je že več kot mesec dni od zadnje M?!?!? user posted image
...še vedno sem na trenutke optimistična... da sem N in pač ne pokaže... Ampak, glede na to, da mi je pri 1. in 2. N pokazal že pred izostankom M... user posted image user posted image user posted image

V glavnem... do srede še počakam... ta dan sem si določila, da še lahko pride M, potem pa kličem direkt G in grem na pregled...
Me pa danes čudno trebuh boli... kot pred M... user posted image
Res ne vem...
Če dobim v kratkem user posted image , ne pijem in ne jem ta cikel NOBENIH dodatkov!! Odkar sem začela s tem, se mi je vse skegljalo... user posted image user posted image
Sej mogoče je naključje... ali pač ne?! user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 11:35:19   
ana_marija

IZVIRNO SPOROČILO: SU
Ne vem... je še šansa, da sem N?!?! Je kakšna varianta, da mi test ne pokaže...?? Čeprav je že več kot mesec dni od zadnje M?!?!? user posted image
...še vedno sem na trenutke optimistična... da sem N in pač ne pokaže... Ampak, glede na to, da mi je pri 1. in 2. N pokazal že pred izostankom M... user posted image user posted image user posted image



Jaz imam podobno izkušnjo iz 1 nosečnosti, mi je test pokazaluser posted image šele dobrih 10 dni po izostanku M. Očitno je prišlo do poznejše oploditve/ugnezditve, je bila tudi pikica na prvih UZ za cel teden manjša kot bi morala biti in so mi PDP premaknili. Tako, da upanje ostaja in močno stiskam pesti zate, ker podobno čutim in razmišljam kot ti. To tretje dete se nama izmika, a upam, da se stvari obrnejo v pravo smer.


user posted image tikie in ostale, ki vas je obiskala user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 11:38:49   
tajazan
Zivjo vsem skupaj...sploh ne morem verjet kaj vse se dogaja z nami ki nacrtujemo...nisem niti mislila da je lahko toliko tezav pri vseh nas...sploh nepojasnjenih...vsem ki se je ulila user posted image en velik user posted image ...
Res sozalostni teli seznami zadnje mesece...a je kej u luft da ne gre in ne gre??? Tud mene ze vse skup spravlja v obup...sicer sem sele en teden po ovulaciji ampak itak sem skor sigurna da se bo spet prkazala...
Punce za vse drzim pesti in navijam da se se kaksen plusek prikaze

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 11:39:46   
perla*
SU zakaj pa ne greš na krvni test?
Ok, ene pravijo da urinski test tudi ful kasneje pokaže, tudi to je varijanta. S temi dodatki vsak mesec je tudi tako-tako. Jaz imam redne cikle na 28/29 dni, pa se mi tudi kakšen mesec potem prestavi do 34 dni. In sem tudi začela malo bolj razmišljati o dodatkih v prehrani, Estimi in krvomočnici...nisem še prišla do zaključka, še opazujem svoje telo. Sej svoje telo sama najbolj poznaš, razmisli. user posted image Želim ti čim manj čakanja in nestrpnosti, da se čim prej razjasni.

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 11:39:51   
sončnica24
Pozdravljene,
po dolgem času, moja user posted image je prišla še prej kot je bila pričakovana tako se se počasi podajam v nove boje in se selim v december bomo videli kaj bo tam mogoče pa me božiček razveseli.

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 12:04:29   
_pika_
Joooj. Vsem žalostnim pošiljam user posted image . Kaj je zdaj s temi pluski?

Tikie: Verjetno je šlo za zelo zgodnjo nosečnost, ki se velikokrat konča na tak način. Glavo pokonci in veselo v december. Jaz vem, da ti bo uspelo, samo bolj optimistična moraš bit!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 12:13:55   
niinii

user posted image N O V E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

03.11.2014

user posted image egleriauser posted image

user posted image azaleauser posted image

04.11.2014

user posted image rosesuser posted image

05.11.2014

user posted image Mali medouser posted image
user posted image NB86user posted image


07.11.2014

user posted image mony213user posted image

09.11.2014

user posted image Marčevka2010user posted image

11.11.2014
user posted image karinnauser posted image


13.11.2014

Arual

15.11.2014

user posted image Vrtnicaauser posted image

16.11.2014

SU

18.11.2014

user posted image sončnica24user posted image

19.11.2014
user posted image Neza007user posted image

user posted image ana_marijauser posted image

user posted image user posted image user posted image _pika_user posted image user posted image user posted image

20.11.2014

user posted image LadyJenuser posted image
user posted image Tikieuser posted image

23.11.2014

user posted image niiniiuser posted image

25.11.2014

Shana86
user posted image rosesuser posted image

26.11.2014

Mali medo

29.11.2014

telly

30.11.2014

bubika86
tajazan

November

user posted image beba92user posted image
user posted image chocolatecakeuser posted image

Anaina
mamica deklicam

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, soncnica24, biba88, MauMow, angelsi, _pika_, Žabinčica, beba92, mamica deklicam, telly, mony213mony213, maja2014, witch


(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 12:34:07   
Shana86
Tikie nimam besed user posted image user posted image

SU načeloma imam redne cikle, se mi je pa parkrat med planiranjem nosečnosti zgodilo podobno kot tebi. M zamujala, testi neg., čuden pms. Čisto vsakič je potem M prišla, močnejša in boleča. Res pa je, da je bila zamuda ponavadi samo 5-7 dni. Koliko zdaj tebi zamuja?

user posted image user posted image za vse, ki jih je razočarala user posted image

Ne morem verjeti seznamu... res obup no.

Glede na filing se mi zdi, da bo tudi meni zamudila 2-3 dni, tako da pred petkom ne delam testa.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 12:36:57   
SU
perla* ...na pregled oz. krvni test še nisem šla, ker mi je prejšnji cikel M prehitevala za 1 teden... in zdaj imam malce v mislih, da se mi zna "nazaj prestavit" na prejšnji "tempo"... in potem je še šansa, da se M ulije tja do srede...
saj vem... kompliciram... oz. iščem 100 in eno varianto, da je še šansa, da sem N, brez, da grem h G... user posted image
Shana86 ...meni zamuja, po prejšnjem ciklu, nekje7-8-9 dni... če pa gledam na "pred prejšnji" cikel pa bi znala danes, jutri ali v sredo še pricurljati... V bistvu ne vem točno, ker se mi je vmes nekaj mešalo... user posted image ...ne me strašit!! user posted image
Se bom pa definitivno naročila, če v sredo še ne bo M... v glavnem, danes je še ni...
ana_marija ...glede na tvojo izkušnjo, bi še lahko bil plusek... si mi mal dvignila počutje... user posted image
hja... te "trojke" so očitno posebni otročki... hehe... user posted image ...
celo življenje govorim: nekaj pride do tebe, ker ti je namenjeno in že z nekim razlogom se nekaj zgodi...
Zdej, ko pa sem sama na tem... pa kr pozabim na ta "rek"... user posted image
No... verjamem, da bo tut 3. otroček prišel, če nam je namenjen... trudila se bova 100% še, da prikaplja do naju! user posted image
Držte se punce!

< Sporočilo je popravil SU -- 24.11.2014 12:39:29 >

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 13:09:22   
witch
SU jaz sem imela prejšnji cikel dolg 76 dni. Pa je bil moj najdaljši kar sem ga imela 46 dni. Drugače pa je na 30 - 32 dni. Znakov da bi dobila M ni bilo nobenih, testi negativni. Je pa potem prišla sama od sebe. Drugače pa takrat ko sem imela 46 dni dolg cikel, sem se naročila h G. Ker sva takrat na otroku delala že pol leta ni bilo nič, potem pa še taka čudna M. No pa mi je rekla, ko je naj ne bi bilo naredi test, če je negativen ponovi čez dober teden. Če je spet negativin čakaj M. Ali pa greš pač do G po tablete za sprožitev. Ker v tem času bi se N mogla pokazati. ravijo da dokler je ni je še upanje. AMpak če je ni predolgo ga ni več.

Jaz uapm, da se bodo črtice narisale na test. Če ne pa naj čim prej pride, da greš lahko v nove boje. Ker vem najhujpe je ko je ni. Čakaš, čas gre, narediti pa nič ne moreš. Srečno.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 13:35:55   
SU
witch hvala. Ja, jasno mi je, da če še ta teden ne bo M in bodo N testi negativni, da upanje za N odpade...
Vidim pa, da se vse sorte dogaja s temi našimi telesi... posebej, ko se trudimo zanosit!
Sploh ne morem verjet... Zdej vidim, kakšna srečnica sem bla oz. sem, da sem 1. in 2. tako "zlahka" zanosila... Sploh se mi sanjalo ni, da so taki in drugačni problemi povezani s spočetjem otročka. Bolj sem vedela "splošno"... zdej šele vidim kaj vse se ti lahko primeri... in občutim kako obremenjujoče je to za tvoje telo oz. še bolj za psiho!! user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 15:02:04   
witch
SU vse več parov vse težje naredi otroka. Vse več je težav. Midva sva se v prvo trudila 3,5 leta. Naredili smo ga pa v IUI postopku. Zdaj upava da bo šlo naravno in mičkeno prej kot spet po treh letih.
Držim pesti za čim boljši rezultat pri tebi.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 17:00:01   
Fifika
Joj, punce, vedno bolj, ko vas berem, ugotavljam, da je veliko cirkusov v zvezi z vsem.
Tikie, zelo mi je žaluser posted image . Sigurno posije sonček, čeprav je najbrž to danes težko slišati.

Jaz sem povsem brez znakov, G bom dobila šele jutri pop; me zanima, kaj bodo rekli, tako sem že nestrpna, komaj čakam. Res si želim, da bi se prebila čez prvo tromesečje, da bi bilo vse ok...user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 18:27:39   
Tikie
Maumow in Fifika hvala za tople besede.Obema tudi jaz želim vse dobro.

(odgovor članu Fifika)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.11.2014 21:49:36   
roses
Vsi smo vcasih kr trepezali kaj bo z menstruacijo ce smo slucajno pozabili vzeti tabletko, danes bi pa ubijali za dve crtice na testu, samo da bi prisle. Ampak je vedno vec parov kateri se ze dolgo casa trudmo na user posted image pa se bomo mogli pocakat. Ocitno nam se ni usojeno, je pa to zelo tezko sprejeti ker je zelja po strucki prevelika...

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: II pričakujemo novembra 2014
25.11.2014 8:20:47   
Shana86
Živjo punce. Ta mesec sem bila ful vztrajna, kar dvakrat sem bila na seznamu, ampak na žalost mi november ni naklonjen. Tudi jaz se poslavljam in gršam seznam user posted image Bo pa december toliko bolj vesel...

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu roses)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: II pričakujemo novembra 2014
25.11.2014 8:41:52   
SU
roses ja, res je... prej me je tko skrbelo, da ne bi slučajno pozabila na KT, da ne bi prehitro zanosila... hm... zdej pa tkole... jah no... vse ob svojem času...
Shana86 user posted image ... december je posebej lep mesec za ugledat user posted image , kajne?! user posted image
Moje M še ni. Jutri naredim še en N test... me je že danes mikalo... pa sem se zadržala... user posted image ...mislim, če zdaj ne bo nič pokazalo pa nimam kaj več praskat... Je pa nekaj drugega in ne N... user posted image
Držite pesti... tole čakanje je res grozno! user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?