|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 23 [24] 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 10:12:08   
Neza007
Shana86 ČESTITAM!!!user posted image user posted image user posted image user posted image V katerem poizkusu ti je ratalo?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 10:45:17   
Shana86
V prvo je šlo tam nekje v 20. krogu, zdaj pa smo eno ničlo črtali, tako da v drugo user posted image

Hvala user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 10:52:08   
ana_marija
Shana86, user posted image user posted image čestitke!
Sem šla brat tvoje prejšnje objave na tej temi in je videt, da ti hormoni šibajo 100/uro in da si user posted image , ker v določenih izjavah upaš pa spet obupaš ... user posted image No, zdaj ko imaš user posted image veselo upaj naprej. Tudi male šanse in le en SO je včasih dovolj. Pa mala le ne bo edinka. user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 11:05:09   
Shana86
Haha verjemi, je tudi pms pri meni dovolj za tako bipolarnost user posted image Zdaj ko gledam nazaj, mi je edino sumljivo to, da sem ponavadi v pmsju pojedla tudi celo taveliko Milko naenkrat, zdaj pa mi je bilo po parih koščkih slabo. Sem mislila, da zardi viroze, očitno mogoče ne... user posted image In ja, očitno je bil res samo tisti en SO user posted image

< Sporočilo je popravil Shana86 -- 28.11.2014 11:06:19 >


_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 12:04:31   
perla*
Shana86 čestitke in bravo! Super in hvala ker si vsaj malo popravila novemberski vtis user posted image
Še dva dni tegale novembra, rjaši ne bom v nedeljo delala testa, ampak v ponedeljek, ko je že veseli december user posted image

Danes sem 24. dan cikla. Ovulacija je bila zgodaj 12-13. dan user posted image Počutje? Tko tko mešano, sploh glede znakcov pa vemo kako je in se sploh ne bom razpisala o njih user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 12:41:27   
ela23
Shana86, čestitke!!! :) Ne vem, če se spomniš, enkrat sva klepetali, kako nama je uspelo zanositi takoj po operaciji endometrioze in da bova kmalu po porodu začeli ponovno poskušati. Res me je razveselila novica, da je šlo v drugo hitreje! :) Najprej sem se seveda veselila zate, malo pa tudi zase, ker mi tvoja novica daje upanje, da bo šlo tokrat hitreje. :) Čestitke in uživaj v nosečnosti. :)

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 12:58:55   
tajazan
Perla pol bova pa skupi lulale...js bom tud v pondelk...no upam da me ze prej ne premami tist Cb domauser posted image ...znaki ja so...ampak so bli skor vsak mesec...edin kar je novo da mam ze 4.dan slabosti, grozno obcutljive joske...ampak nism prevec optimisticna...kmal bomo vedl kaj pa kako

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 13:00:02   
witch
Shana čestitke še tukaj. Pa lepo nosečnost user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 13:05:31   
kris26
Shana čestitke in lepo nosečnost user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 13:07:20   
SU
Shana86 bravo!! Čestitam!!! user posted image user posted image Super.
Ja, res je... vsaj malce lepši novembrski seznam... ko je bilo tolk govora, da sta nov. in dec. najbolj plodna meseca... user posted image
...mogoče bodo decembrski možje toliko bolj obdarili! user posted image
Res sem vesela zate! Saj potem, ko gledaš nazaj, vidiš, da so bli "znaki" res ZNAKI! Ampak, ko je PMS tko podoben, kajne?!
Ena je enkrat napisala... zakaj se nam, ko zanosimo, ne naredi na trebuhu eno tako okence, ki bi se obarvalo/označilo ipd., če bi zanosile... vsaj ne bi bilo toliko ugibanj! user posted image
perla* držim pesti!! user posted image Ja... pametno si se odločila... tale november je za en ... user posted image (no, razen za nekatere, kajne Shana86) user posted image ...raje naredi test decembra!! Zihr je zihr!! user posted image
Jaz sem se pa včeraj naročila h G in dobila datum sredi decembra... Tko, da bom še nekaj časa čakala... Če pa me bodo kej bolečine dajale, pa bom itak prej šla tja...
Zaenkrat moje M še ni... user posted image ...kr razmišljam, da bi še kak test naredila, ker mi res ni jasno, da kar nimam M...
Ampak zdaj je že 3 dni po M, po moji "teoriji", da se mi cikel "prestavlja nazaj"... user posted image
Mogoče ga bom naredila, da bom lahko potem spet piz.... sama nase, zakaj mečem denar stran... user posted image
V glavnem, če ne prej... izvem sredi decembra kaj je z mano...
Punce držim pesti. Jaz bom očitno za nekaj časa "prešpricala" temo "II pričakujemo....", ker niti ne vem kdaj jo (ne) pričakovat (oz. zdaj jo v bistvu pričakujem).
Me pa seveda dajte med navijačice dokler ne izvem kaj novega!

< Sporočilo je popravil SU -- 28.11.2014 13:08:32 >

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 13:14:29   
kris26
Imam malo časa, da se malo javimuser posted image Pri meni nič novega samo to, da sem trenutno skoraj eno škatlo linških oči pohrustalauser posted image
Statistika za december pri meni bo verjetno zeloooo slab user posted image sva zelo malo skoraj nič, ker sem rekla, da se hočem malo odklopit od vsega tega okrog dojenčka..user posted image
in se pripravit na drugo leto , zdaj se bom še naročila pri ginekologu, da vidim kako naprej.user posted image Verjetno kakšen spermiogram potem pa če bo vse ok sem na vrsti jazuser posted image .Upam pa , da ciklus ne bo spet kaj zamujalauser posted image
ker se pri meni rado zgodi.
Aha pa glede Klomifena jaz sem ga jemala 4 cikle zdaj sem naredila premor -- Koliko časa naj traja premor, koliko ciklov, da ga lahko zopet začnem uporabljat ?

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 14:29:53   
_pika_
Shana86: Čestitke!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   [Brisano sporočilo]
28.11.2014 18:08:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _pika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: II pričakujemo novembra 2014
29.11.2014 10:30:58   
Shana86
Punce hvala vam user posted image

Ela23 a vidva že delata na drugem? Koliko je star prvi? Itak bo uspelo, očitno so nas dobro spucali user posted image

Moj je bil tako smešen, ko sem mu povedala... user posted image Najprej mu nič ni blo jasno, ker sem cel teden okrog letala z vložki in kupovala tampone z v toplice, potem sem mu pa še pokazala CB iz Mullerja in je gor pisalo Schwanger user posted image Kaj pa je to, a pomen, da nisi noseča? Ja, zato ti pa kažem user posted image

Uglavnem mi letimo v bazen, pa ful navijam še za tistih nekaj, da izboljšate statistiko user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: II pričakujemo novembra 2014
29.11.2014 11:54:45   
beba92
Shana86 čestitke tudi z moje strani in uživaj v toplicah

MI2 delava na 1. user posted image , po koledarčku sem ujela O in upam da mi december prinese prečudovito darilo user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: II pričakujemo novembra 2014
29.11.2014 13:01:43   
bubika86
Pozdravljena dekleta :D Čestitke vsem user posted image

no pa da se še jaz malo javim...zaenkrat še ni nič novega...itak niti ne vem kdaj naj pričakujem menstruacijo...datum na seznamčku imam za jutri 30. nov. ampak meni so se ciklusi pomešali zadnje 2-3 mesce tak da ne vem. Na vsake tok me špika v jajčnikih tko, da sem kar obupala in je čist možno, da bom v kratkem dobila menstruacijo... ma sita sem že tega čakanja vsak mesec novo razočaranje user posted image . Prvi dan zadnje menstruacije sem imela 30.oktober... tko da 4 tedne je od tega.


< Sporočilo je popravil bubika86 -- 29.11.2014 13:02:52 >

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: II pričakujemo novembra 2014
29.11.2014 15:03:54   
perla*
Shana86 bravo in čestitke! Optimistično za vse nas punce z endometriozo. Konec aprila sem mela laporoskopijo in upam, da se zdej še ni vrnila. user posted image user posted image

Tajazan...še mal pa bo najin ponedeljek. Kako si? Jst se ne počutim prov dobro...vse me boli dol, špika. Sicer niso to še taki obcutki krcev kot pred M. Obcutki so mesani. Upam, da PON ne bo prezgodaj zame, ampak bo 27. dan. Ovulacija je bila zgodnja na 13. dan. user posted image

SU kako si ti?

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: II pričakujemo novembra 2014
29.11.2014 16:17:15   
Tikie
Shana86 iskrene čestitkeuser posted image ne morem verjet,da si v bistvu stara toliko kot jaz in boš imela že dva otročkauser posted image
Zdaj pa hitro pokaj iz decembrske teme,ker si nam vzela vse navijačice,se spomnišuser posted image
Lepo nosečnost in zdravega,pridnega dojenčka ti želim.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: II pričakujemo novembra 2014
29.11.2014 18:35:14   
tajazan
Perla..ah sj sploh ne znam povedat kako se pocutm...itak odkar delava na user posted image je vse neki cudn pa drgacuser posted image ...trebuh mam "poln" ,tišči...nevem kako naj razložimuser posted image ...ponoč se vsako noč zbujam vsake pol ure,zaspana skos pa joške bolijo...itak bo pa na konc M pršla k me vsak mesec ubija...ampak ja itak upamo da v pondelk vseen vidmo plusek...čeprov si kar ne upam testa delatuser posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: II pričakujemo novembra 2014
30.11.2014 11:16:48   
bubika86
živjo.
iVčeraj sem dobila user posted image ... sej sm prov vedla, da že spet ni ratal... user posted image user posted image user posted image user posted image spet prejokala... januarja bo eno leto od kar delava na drugem user posted image in me je že use minil....

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: II pričakujemo novembra 2014
30.11.2014 11:29:42   
mamica deklicam
Pozdravlejne.

Mene lahko obarvate modro, je tečka prišla že pred petimi dneviuser posted image . Bova še poskuušala, samo na te sezname se pa ne bom več pisala. Me samo še dodatno potre.

Prosim pa še za eno uslugo. Če ima katera višek klomifena in ga ne potrebuje več, naj me prosim kontaktira na ZS.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: II pričakujemo novembra 2014
30.11.2014 11:42:24   
tajazan
Bubika in mamica deklicam user posted image user posted image user posted image ...vem kako se počutite...smo vse na istem ko ne rata...in mislim da bom sama na istem čez kak dan dva...vse vemo kako težko je ko se prikaže user posted image ...vseeno upam da vama kmalu uspe kot vsem nam ki nam do sedaj še ni

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: II pričakujemo novembra 2014
30.11.2014 16:16:03   
Tikie
user posted image za vse,ki se vam je ulila.
Jaz imam pa eno vprašanje za vse tiste,ki ste oz.ste kadarkoli bile na klomifenu.Ali vam je ginekolog predpisal to zdravilo pred samim pregledom prehodnosti jacevodov(HSG ali laparo) ali po tem?Za vse informacije vam bom zelo hvaležna.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: II pričakujemo novembra 2014
30.11.2014 16:47:14   
MauMow
Tikie glede na to da boš šla na zdravilo in glede na to da si vrjetno imela ss ko je bil test + potem pa tečka, bi ti priporočala kak čaj da si utrdiš in zadebeljiš sluznico, kajti če si mela ss je bil lahko razlog to da se ni moglo orng zagnezdid, ta zdravila pa rada pripororejo k temu da je še tanjše. Mogoče kako maco ali plahtico kak mesec. Pa držim pesti za naprej, da ti čim prej uspe obdržati pikico v bušiju.user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: II pričakujemo novembra 2014
30.11.2014 18:27:18   
Tikie
Maumow hvala za nasvet.Vem,da klomifen tanjša sluznico.Sicer pa sem tudi sedaj že 2 meseca pila krvomočnico/plahtico in je na uz ginekologinja rekla,da je sluznica lepo zadebeljena in maternica lepa.Tako,da vurok za ss iščemo drugje.Najverjetneje v previsokem TSH.Na klomifen pa tako ali tako najverjetneje ne bom šla pred pregledom prehodnosti jajcevodov,saj,če to ni ok,tudi klomifen ne bo pomagal.Sicer mormo pa itak počakat rezultate spermiograma v prvi vrsti.Malo sprašujem po izkušnjah...tiste ki jih imajo z zdravili za vzpodbujanje ovulacij.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 23 [24] 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 23 [24] 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?