|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 10:42:28   
_pika_
Vsako uro pridem pogledat, če so že kakšne lepe novičke.
Kdaj kaj testkate? Nekaterim user posted image že zamuja.

Tikie: kako kaže?

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 11:58:43   
Neza007
Tud jst sm že vsa firbčna ali bo puncam pokazalo user posted image user posted image , hodim na vsakih 5 minut gor user posted image . Držim pestiiiii!!!

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 13:04:20   
kris26
user posted image user posted image user posted image niste edini . user posted image user posted image iz srca upam, da puncam rata user posted image user posted image

Vsem ostalim,ki pa še čakamo pa prav tako user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 13:16:30   
Shana86
Jaaaa jaz tudi nonstop refresham stran user posted image Get a life ane user posted image Kje ste, vse proslavljate pluske? user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 17:40:05   
Tikie
Oj punce.Test ponovila danes zjutraj s First sign...in zopet ena rahla črtica.Nekaj sigurno je,vendar me je tako strah,ker je črtica šibka,jaz pa sem v bistvu že 14 dni po ovulaciji in bi mogla bit močnauser posted image bojim se,če je IMN,Saj takrat hormon narašča počadi...vendar me zaenkrat nič ne boli.Mah...kaj čm.Bom počakala spet par dni in poskusila ponovno.Druge itak ni.
Kje ste ostale?Jaz navijamuser posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 18:46:03   
biba88
TIKIE čestitke-!!! črtica je črtica ti testi niso zanesljivi za določanje nivoja hormona.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 18:48:57   
Shana86
Draga moja Tikie, sprijazni se že enkrat, da si nosečka, nehaj komplicirat in uživaj user posted image Potem te bo pa strah do prvega pregleda, pa do nuhalne, pa do morfologije, pa do poroda, pa do šole... nehaj in uživaj, drugače boš vse zamudila. Vedno gre lahko kaj narobe, na to ne moreš vplivat. Zbudi se, plusek si nalulala, koooončno user posted image user posted image Vesela sem zate user posted image user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 19:00:27   
Neza007
Čestitke nosečka Tikie :) ja ne kompliciraj,NOSEČA si!!! :)

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 19:51:23   
Tikie
Punce moje...hvala sicer za lepe besede....sam men ne gre v glavo in se nikakor nočem prehitro veselit.Dejmo počakat do drugega tedna,se bo itak vidlo,če bo črtica zrasla.
Ni mi jasno,ker za nosečnost velja,da je potrjena,če je bhcg nad 40ul,vmes je siva cona..Ti testi pa imajo občutljivost 25ul in pri meni niti to ne doseže,ker je bleda črtica.Po glavi mi hodi vse mogoče zakaj-lahko je tudi zaradi mojih PCO in kakih zmešanih hormonov,ki bi lažno kazali pozitiven test,itak sta si ovulac.in noseč.test podobna,samo,da ima en alfa in drug beta verigo hormonov,na katere reagirata.In lahko,da imam recimo previsok LH,da dela lažno črtico,pa samo ne dobim tečke zaradi kake cisteuser posted image .Ne vem...lahko se samo ni dobr vgnezdilo in bo šlo naprej,lahko je IMN,kot sem napisala ali pa sploh kaj drugega.Ne vem.In vem,da na to nimam vpliva.Zato bom lepo mirno počakala do naslednjega tedna na ponovni test.Do takrat se pa žal ne upam veselit.Upam,da me razumete.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 20:16:32   
Shana86
... zato pa kupiš CB digital, ki nima sive cone. A je res škoda 9 evrov za tolk živcev? Drugače te pa razumem, po tolikem času in številnih razočaranjih se bojiš veselit...

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 20:20:49   
Tikie
Shana86 sem kupila danes cb navaden,ker ni blo v dm-u digitalnega.In je ravno tako bla čist rahla,zelo bleda črtica...tko,da me to žal ni rešilo dvomov.Upam,da me bo drug teden.Ni mi škoda miljonov za otroka,če bi jih mela...ampak sem točno vedla kaj bo...in je tako tudi bilouser posted image Sej bom šla v pon.po cb digital v lekarno.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 20:45:56   
Shana86
Punca saj bo, razumem te user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 21:41:14   
Anonimen
Tikie, jaz sem imela rahlo črtico na BC, krvni test je pa pokazal beto 117. Držim pesti, da bo vse ok user posted image

(odgovor članu Shana86)
  Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.11.2014 21:44:10   
Shana86
Aja pa trije različni testi so pokazali user posted image ? Pomoje se pa ravno vsi trije niso zmotili no. Evo en cyber objem, ki naj te drži do ponedeljka user posted image user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.11.2014 7:41:06   
MauMow
Tikie čestitke! Lej js ti povem da rahla črtica lahko pomeni da je beta že zelo visoka. Pri meni je bila črtica enako močna šele ko je bila beta okol 1000 nič prej. Tako da kar v miru. BI ti prej priporočala krvni test kot CB kajti stane 10€ CB pa 9€. Pa na krvnem boš ziher vedla kje si!

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.11.2014 8:38:21   
chocolatecake
Še tukaj morem mal komentirat Tikiemislim, da je v naših koncih laboratorijski test celo malo cenejši, kot pravi MauMow, tako, da kar veselo v akcijo.
Pa naj ti hitro mine vikend. Držim pesti, čeprav mislim, da se lahko že začneš veselit. user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.11.2014 11:31:16   
egleria

IZVIRNO SPOROČILO: Tikie

Punce moje...hvala sicer za lepe besede....sam men ne gre v glavo in se nikakor nočem prehitro veselit.Dejmo počakat do drugega tedna,se bo itak vidlo,če bo črtica zrasla.
Ni mi jasno,ker za nosečnost velja,da je potrjena,če je bhcg nad 40ul,vmes je siva cona..Ti testi pa imajo občutljivost 25ul in pri meni niti to ne doseže,ker je bleda črtica.Po glavi mi hodi vse mogoče zakaj-lahko je tudi zaradi mojih PCO in kakih zmešanih hormonov,ki bi lažno kazali pozitiven test,itak sta si ovulac.in noseč.test podobna,samo,da ima en alfa in drug beta verigo hormonov,na katere reagirata.In lahko,da imam recimo previsok LH,da dela lažno črtico,pa samo ne dobim tečke zaradi kake cisteuser posted image .Ne vem...lahko se samo ni dobr vgnezdilo in bo šlo naprej,lahko je IMN,kot sem napisala ali pa sploh kaj drugega.Ne vem.In vem,da na to nimam vpliva.Zato bom lepo mirno počakala do naslednjega tedna na ponovni test.Do takrat se pa žal ne upam veselit.Upam,da me razumete.

malo cen


Daj no, pa sej nisi resna no.. Daj veseli se, črtica je črtica. Jaz ko sem imela IMN sem imela skos krvave izcedke, M kot ponavadi, test je pokazal pozitivno šele takrat ko bi mogla met naslednjo ovulacijo. Pa bolelo je. Kaj zdaj misliš da bi lahko bilo narobe?? Urinski test je odvisen od marsičesa in na njem ne moreš videt naraščanja hormona! To lahko samo na krvnem. Če tako razmišljaš je potem brezveze kupit CB digital, ker če so ti vsi testi pokazali rahlo črtico, ti bo itak CB digital pokazal plusek. Potem boš pa spet skeptična ker ne boš videla al je močen plus al rahel. Brezveze res, s tem sam škodiš mali pikici in "kličeš" nesrečo. Veseli se in bo vse OK.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.11.2014 13:31:54   
_pika_
Tikie: Čestitke!user posted image user posted image user posted image Naredi CB digital, da boš ziher. PCO lahko pokaže edino pri O testu narobe, ne pri N. Jaz sem imela na lističu svetlo črtico, CB digital je pa pokazal 2-3, kar pomeni, da naj bi bila noseča 4-5 tednov.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 9:37:05   
Tikie
Punce hvala,sej sm še kar pomirjena zdej.Bom pa itak šla ta teden na krvnega in bom rešena vseh dvomov.Se javim kaj bo...
kaj pa ostale?Kako ste?Že kaj novega?

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 10:04:37   
SU
Tikie tudi jaz ti že kar čestitam! Pa seveda držim pesti, da boš čimprej rešena dvomov! user posted image
V glavnem, tudi jaz sem danes naredila CB in NIČ! Minus! user posted image Pa najbolj sem se bala tega... user posted image
Prejšnji mesec sem mela prej M in razmišljam, da se mi cikel zdaj prestavlja "nazaj", če je to možno... user posted image ...bi mi pa itak že moglo pokazat, saj je bil 18.10. prvi dan moje zadnje M... cikle pa mam na okrog 26 dni...
Če M še ne bo tja do srede, se naročim h G, da me mal požoka in pogleda kaj je... Me pa v bistvu jezi, ker ne vem na čem sem... Za N verjetno ni več možnosti... ker bi pa menda ja pokazalo že zdej.
Pri prejšnjih N mi je pokazalo že pred izostankom M... user posted image
Ostale, ki boste še lulale, SREČNO!! Se še javim kaj in kako bo pri meni...

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 10:09:32   
roses
Zivjo... po dolgem casu se vam oglasam, ker se tudi meni blizajo tisti dnevi v mesecu. Zadnje menstruacije sem imela na 20 oz max 23 dni. Danes je ze 26 dan po zadnji menstruaciji pa je se vedno nimam.vceraj sem delala BC in je bil negativen. Ta ciklus pijem prvic krvomocnico. Redno me stiska v spodnjem delu, ampak ne vem od cesa je to,ker je to lahko tudi prebava. Vcasih ko na hitro vstanem iz postelje, me tako spikne v jajcnikih da se moram nazaj usesti za nekaj casa.
je lahko krvomocnica kriva za podaljsanje ciklusa?

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 10:43:57   
chocolatecake
Daaaan user posted image . Ena kavica za vse zaspanke.
roses lahko je kriva tudi krvomočnica, ni tako nedolžna, kot si mislimo. Pa pomaga zadebeliti sluznico, tako, da bi pomoje lahko tudi prestavila datum menstruacije. Jaz sem imela prvi mesec hudo bolečo user posted image , drugi mesec pa v kombinaciji z estimo začela krvaveti že kar med jemanjem estime na 21. dan ciklusa user posted image , pa sumim, da bi lahko bila tudi krvomočnica malo kriva.
Ampak itak na vsakega posameznika vpliva drugače. Tako, da je težko napovedat kaj in kako. user posted image
Da še jaz malo poročam. Dobila sem napotnico za obravnavo na terciarnem nivoju, oziroma v ambulanti za zdravljenje neplodnosti. Na moji piše ženska neplodnost - nedefinirana, kljub temu, da imam PCOS, ker je moja ginekologinja mnenja, da je moj PCOS v blažji obliki in tukaj ne igra posebne vloge. Zaradi res slabega spermiograma me vrjetno čaka ICSI. Odločila sva se za MB, kjer imajo največji % uspeha, a žal tudi najdaljše časovne vrste, baje se čaka tudi po eno leto od takrat, ko jih prvič kontaktiraš pa do samega postopka. Mene sicer osebno bolj kot k umetni oploditvi vleče k posvojitvi, a je to zaradi partnerjevih želja in dejstva, da nimava 20 - 30 000 evov s katerimi bi si omogočila posvojitev iz tujine trenutno nemogoče, v Sloveniji pa se lahko čaka tudi 10 let in več, ker je otrok za posvojitev tako malo. Pa potem bi mogla biti še poročena in imeti lastniško stanovanje, midva pa sva šele pri pridobivanju papirjev za gradnjo prizidka, poroke pa tud še nisva imela v finančnem planu za letos oz 2015.
Spraševala sem različne strokovnjake glede možnostih, ki jih imava po naravni poti, pa so se vsi strinjali, da bi potrebovala čudež, oziroma imava samo kakšen 1% -2% možnosti, pa še to v primeru, da je bil ta vzorec za spermiogram izjemoma slabši od povprečja. Tako, da se počasi poskušam sprijazniti z idejo, da očitno še dolgo nebom mami, če sploh kdaj...

(odgovor članu roses)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 11:44:58   
Tikie
Punce sej ste zelo prijazne...ampak vseen djte nehat s temi čestitkami.Ker za moje pojme jaz še vedno ne vem na čem sem...bolj sem pisala sem gor zaradi razloga,da mi bi mogoče katera pomagala s svojo izkušnjo glede teh črtic.Jaz sem 100%,da če je test pravilno narejen,bi mogel že 1.dan izostanka pokazat konkretno črtico.Men ni v tem nobene logike,zakaj bi 5dni po izostanku bila tako rahla.No saj grem drug teden na krvnega in bo jasno,čeprav imam občutek,da je to samo zaradi zmešnjave hormonov in ni nič.Žal po skoraj 2eh letih ne verjamem,da bi lahko kaj ratalo.Sej zdej pa nehajmo s tem,vse do krvnega testa.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 12:08:20   
Marčevka2010
Chocholatecake sem prebrala kakšna je sedaj vajina situacija. Ampak ni za obupat, saj so tam strokovnjaki, ki se s takimi primeri ukvarjajo vsak dan in sem optimist, da boš enkrat mama. Mogoče ne tako hitro kot bi si želela ampak boš. Res je šok, ampak tudi to bo minilo. Držim pesti, da se vama enkrat izpolni želja po otroku, partner naj pa le jemlje kaj za izboljšanje, ne more škodit. Srečno!user posted image

Tikie držim pesti, da bo krvni pokazal, da si noseča. user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.11.2014 12:52:56   
chocolatecake
Hvala Marčevka 2010 hvala. user posted image
Morda in nekoč, v primerjavi s prej, ko sem vrjela, da me samo še kakšen mesec loči do user posted image se mi tisti morda in nekoč zdita neskončno daleč.
Iz Nemčije sva naročila Profertil, pa dodala bom še vitamin E, C, omega 3, B 12 in CAq10.
V ponedeljek bom pa poklicala v Maribor, da mi povedo kako in kaj.
Če bi imela možnost izbire,bi rajši posvojila. Res žalostno, da v naši državi v današnjih časih to navadnim smrtnikom skoraj popolnoma onemogočeno.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?