|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 13:54:15   
mojcaziga
Verjamem, da mora biti grozen občutek, če ne moreš uživati v lljubezni in srečnem partnerskem odnosu z moškim, ki ga ljubiš, ampak ti po glavi hodi le "njegovo varanje".
Nobena od nas ti ne more napisati, da te ali pa te ne vara, to bi ti naj pojasnil mož. Ker tega ne naredi oziroma ignorira tvoje skrbi, imaš na voljo, da pustiš tako kot je in se prenehaš sekirat ter poskušaš živeti "normalno" ali pa ga zapustiš. Zakaj potrebuješ dokaz, da ga zapustiš? Če z njim nisi srečna, če te odnos ne zadovoljuje, če..., a ni to že dovolj? Zdaj razen če potrebuješ dokaz o varanju zato, da boš lahko z njim ali manipulirala ali pa ga nabila na vhodna vrata, da si bo vsak lahko ogledal. Ne vem, mi ni jasno to razmišljanje. Zdi se mi leto, da ga ne bi zapustila, tudi čebi si pridobila dokaz, ampak bi mu težika kot delaš zdaj. Celo v službo hodiš spraševat kje je bil in kaj je delal. Lubi jezus, ne vem kako bi moj partner odreagiral na tole, ampak sem prepričana, da ne lepo.
Moj nasvet: najprej sama pri sebi razčisti kaj boš naredila oziroma kaj bi naredila, če bi za varanje res šlo in potem ukrepaš od tu dalje.

lp

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 14:20:19   
Neza007

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Neza007


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Kaj predlagate, ker me žre, res žre, vsakič, ko ga pogledam, si ga zamišljam s to žensko iz bara.



http://www.psihiater-leser.com/452/27522.html


Predlagam obisk psihijatra.






Nekatere punce sta pa res nesramne...



veliko manj, kot njend Dragi user posted image



Zarad tega ti še ni treba vsakga k psihiatru pošiljat an...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 14:22:46   
Neza007
No tko kt je MojcaZiga napisala je super, ne pa bit nesramen pa tle človeku v " govort da je zrel za psihiatra...

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 14:32:45   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Neza007


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Neza007


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Kaj predlagate, ker me žre, res žre, vsakič, ko ga pogledam, si ga zamišljam s to žensko iz bara.



http://www.psihiater-leser.com/452/27522.html


Predlagam obisk psihijatra.






Nekatere punce sta pa res nesramne...



veliko manj, kot njend Dragi user posted image



Zarad tega ti še ni treba vsakga k psihiatru pošiljat an...


nisem vedela, da je to nekaj sramotnegauser posted image a ni to dohtar, ko vsak drugi? te boli koleno ideš pač ortopedu.....

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 14:56:56   
Balerina
Žal se pri nas premalo poslužujemo psihiatra ali pa kakšnega psihoterapevta raje se vsak obrne na forum.
Potem pa namesto ene strokovne obravnave dobi take in drugačne ''''nasvete''''.
Ne vem če je tako da skoz o tem razmišljaš in se vrtiš že 3 leta v krogu je čas za neko spremembo en pogovor.

< Sporočilo je popravil Balerina -- 7.11.2014 14:57:52 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 15:06:55   
Neza007
Sploh je pa zastonj an... Ni ona kriva če ma pa desca, ki je očiten kreten...on naj gre k psihiatru, če si ne more pomagat, da mu njegov une "ponesreč" ven skače...

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 15:09:42   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Neza007

Sploh je pa zastonj an... Ni ona kriva če ma pa desca, ki je očiten kreten...on naj gre k psihiatru, če si ne more pomagat, da mu njegov une "ponesreč" ven skače...


saj tega ne misliš resno, kar si napisalauser posted image

fak no...ja kdo pa je kriv, da ONA prenaša takega dedca? kaj bo šel on k psihiatru ? saj njemu ta situacija zelo, zelo odgovarja...če odmisli občasne izpade svoje butaste žene....

saj v končni fazi sploh nima veze, če jo vara ali ne...spoštuje jo zagotovo ne....

pa ti resno samo 1 procent verjameš, da ona ni spoznala neke osebe, da otrok ne spozna svojega starša?

user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 15:19:04   
Neza007
Ja resno mislim in kaj zej... Sem mal bolj gor napisala naj se spoštuje in naj mu spakira kovčke. Ni pa to za psihiatra!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 16:13:30   
lupen
ne vidim smisla v psihiatru. Prej al slej take zadeve pridejo sam na dan , brez iskanja razlogovo oziroma dokazov. K se bi ga ne boš mogla prvezat. Ni izgovora za varanje je pa res da če te potem ne bosta nikoli več za skupaj, saj boš vedno živela v strahu in bojazni da je z drugi.
Živi življenje naprej saj nikoli ne veš kako kratko je, toda tudi ti imaš pravico do nekoga ki te bo spoštoval in vračal z enako ljubeznijo.

najbolj zalostno v temu je pa to da najbolj nastradajo otroci.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 16:25:59   
Neza007
Amen! :)

(odgovor članu lupen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 16:55:11   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Neza007
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: Neza007
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: tecka31
Kaj predlagate, ker me žre, res žre, vsakič, ko ga pogledam, si ga zamišljam s to žensko iz bara.


http://www.psihiater-leser.com/452/27522.html

Predlagam obisk psihijatra.

Nekatere punce sta pa res nesramne...

veliko manj, kot njend Dragi user posted image


Zarad tega ti še ni treba vsakga k psihiatru pošiljat an...




IZVIRNO SPOROČILO: Neza007
No tko kt je MojcaZiga napisala je super, ne pa bit nesramen pa tle človeku v " govort da je zrel za psihiatra...

Ko je človek toliko zrel, da se zave, da ima probleme, ki jih ne zna predelati, in jih je pripravljen reševati s strokovno pomočjo, potem je na zelo dobri poti, da uredi težavo.

Tudi jaz ne razumem, zakaj bi naj bil obisk psihiatra, psihologa ipd. tako grozno dejanje, da je predlog za takšen obisk višek nesramnosti.


Odgovor avtorici teme: očitno nisi zadovoljna v svoji zvezi, iščeš izgovore, nočeš pa si priznati, da si morda tudi sama (lahko) kriva za svoje nezadovoljstvo. Ne upaš si oditi proč, ker nočeš biti krivec za razpad zveze, ampak želiš biti žrtev, ki rabiš izgovor in potrditev, da je tvoj partner vse najslabše na svetu, ti pa svetnica brez greha, ki se samo žrtvuješ za svojo družino ter tako opravičiti pred drugimi propad razmerja.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 16:57:07   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


nisem vedela, da je to nekaj sramotnegauser posted image a ni to dohtar, ko vsak drugi? te boli koleno ideš pač ortopedu.....


Nak.....najprej greš k splošnemu zdravniku, ki oceni ali je koleno "zrelo" za ortopeda.....


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 16:59:51   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema

jaz jo pa razumem...

Ko si skoraj 100% v nekaj, tistega trdnega dokaza pa nimaš, te to žre najbolj. Ravno zaradi tega, če mu brez dokaza reče naj pakira kufre, bodo rekli " tečna diktatorska baba", ki ga zasleduje in mu morda še kaj pripravi , samo da ga dobi....

Moje mnenje je, da se ne obremenjuj več z tem, uživaj z otročki in z njim ko lahko, živi lepo naprej in se bo slejkoprej rešilo kot se mora. Zapravila boš svoja leta, otroka bosta čutila tvojo napetost,.....nima smisla...


Ali si ti čisto vredu? Če preberem tisto poboldano sem rahlo v dvomihuser posted image Uživaj z njim ko lahko in se ne obremenjuj več s tem, slej ko prej se bo rešilo tako kot se mora...ljubi jezus.


Avtorica zate pa- ti ne rabiš pike na i, da bo on spokal. Saj ne živiš sanjskega življenja oz. kaj sanjskega- ne živiš v partnerstvu, za katerega bi se dalo reči, da je vreden tega imenovanja. Človek te ne osrečuje, ob njem trpiš in se spreminjaš v osebo, ki še sama sebi ni všeč- dela te ljubosumno, nesigurno, nesrečno, saj si ga že večkrat dobila , da laže, da fura dvoličnost. Ne rabiš ga dobiti ravno v akciji ko se z eno tako ali drugače mečka.Človek hodi domov osmrajen z ženskimi parfumi- fuj, fej- naklada o nekih čudnih spletih okoliščin, ki so privedle do njegovega "smradu". Zame je brez tega ljigav, nevreden tega, da jaz in otroci z njim delimo življenje. Ne ponižuj se, saj ti lahko marsikaj vzame, dostojanstva pač ne, če ti tega ne dopustiš. Do razhajanj veze ne pride vedno le zato, ker se eden daje dol v fremt oz. le takrat, ko dobiš pri dejanju. Se ti pa človek res ob tem še dodatno zagabi.

Vendar imam občutek, da ti le iščeš izgovore, da še peljeta vezo naprej, on pa to ve in ti izgovore veselo servira. V tem primeru velja tisto, da on že ve, zakaj te še ima. Seveda zato, ker mu pač to vse toleriraš.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 17:00:57   
patrino
Odgovor avtorici teme: očitno nisi zadovoljna v svoji zvezi, iščeš izgovore, nočeš pa si priznati, da si morda tudi sama (lahko) kriva za svoje nezadovoljstvo. Ne upaš si oditi proč, ker nočeš biti krivec za razpad zveze, ampak želiš biti žrtev, ki rabiš izgovor in potrditev, da je tvoj partner vse najslabše na svetu, ti pa svetnica brez greha, ki se samo žrtvuješ za svojo družino ter tako opravičiti pred drugimi propad razmerja.

No tole je to.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 17:01:21   
sanjasan
Mislim da tu ni bilo mišljeno da je ženska zrela za psihijatra ampak da naj se vpraša, kaj pa če ne pretirava v vsem in se je sama prepričala v nekaj česar ni. Avtorica je navedla, da je nekje nekaj čula in da je nekje nekdo nekaj videl. Medtem ko pa je za sebe rekla, da mu hodi v službo, da ga preverja pri prijateljih, da mu brska po telefonih, da mu bo sledila, da je kontaktirala preko fb neko žensko. To pa ni normalno in v kolikor ta zveza propade je za njo dobro, da se spravi v roke in da takšnih napak v nobeni vezi več ne ponavlja. Ma kje sploh najdete neke čas za take stvari, jaz imam toliko dela z otroci in službo in življenjem na sploh, da nimam časa še okoli preverjati kaj naj bi nekdo mogoče delal.

Prepusti se življenju in uživaj, če te vara boš izvedela ali videla na lastne oči in se takrat odločila kako dalje.


(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
7.11.2014 17:03:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 17:12:32   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Tudi jaz ne razumem, zakaj bi naj bil obisk psihiatra, psihologa ipd. tako grozno dejanje, da je predlog za takšen obisk višek nesramnosti.




Mogoče v tonu, v kakršnem je povedan oz. zapisan.....verjetno je Nezo to zmotilo.....

In preden greš k psihiatru je vseeno fajn zadeve probati rešiti sam.....

Jaz imam kolegico, ki je šla reševat težave v Ormož, k stroki, k psihiatru (ne k tem raznoraznim psihoterapevtom, ki rasejo kot gobe po dežju, verjetno bi bilo bolje, da bi šla raje tja).....jaz osebno sem ji odsvetovala......družina je bila za......hospitalizirana nekaj mesecev (takoj na zečetku je za vse, brez pardona, zaprti oddelek 14 dni, super za moralo)......in ko je prišla ven je kao ozdravljena....vendar ni ista.....ker psihiater zdravi z močnimi zdravili, običajno......za vse se ji po domače povedano j.eb.e.....samo bi sedela v sobi in gledala televizijo ter se nažirala.....totalno asocialna je postala.......in želi si vrnitve nazaj v Ormož.....ker tam je bilo tako fajn, vsi prijazni, vsi skrbeli za njo, nobene skrbi, odgovornosti.......aja, pa še odpustili so jo v službi po enem letu, ko se je ozdravljena vrnila......normalno, kdo pa bo imel človeka na takih antidepresivih, da se mu fučka za vse......

Jaz imam pač s psihiatričnim zdravljenjem takšno izkušnjo in ne bi tega zdravljanja svetovala kar takoj, ob vsaki življenjski prepreki in zgolj zato, ker to ni nič sramotnega.....ne ni nič sramotnega.....fajn pa tudi ni......

Najprej je potrebno zadeve začeti reševati sam, s pomočjo družine, prijateljev (če gre za družinske probleme)....in psihiater je zadnji stadij.....še posebno psihitrično zdravljenje kot ga imamo v Sloveniji......da te nafilajo z antidepresivi in si odvisen od njih potem do konca......

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Odgovor avtorici teme: očitno nisi zadovoljna v svoji zvezi, iščeš izgovore, nočeš pa si priznati, da si morda tudi sama (lahko) kriva za svoje nezadovoljstvo. Ne upaš si oditi proč, ker nočeš biti krivec za razpad zveze, ampak želiš biti žrtev, ki rabiš izgovor in potrditev, da je tvoj partner vse najslabše na svetu, ti pa svetnica brez greha, ki se samo žrtvuješ za svojo družino ter tako opravičiti pred drugimi propad razmerja.


Za to recimo ne rabiš psihiatra......

Potem bi moral študij psihitrije podeset_eriti vpise......ker bi vsak drugi rabil psihiatra......



< Sporočilo je popravil liliana -- 7.11.2014 17:17:17 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 17:29:48   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In preden greš k psihiatru je vseeno fajn zadeve probati rešiti sam.....

Jaz imam kolegico, ki je šla reševat težave v Ormož, k stroki, k psihiatru


Stroka ima različne veje in pristope; verjetno vsi ravno ne zdravijo takoj s (premočnimi) antidepresivi. Posploševati na osnovi enega primera verjetno ni čisto dobro, seveda pa pokaže, da malo razmisleka le ne škodi.
Ob vsej dandanašnji ponudbi takšnih in drugačnih terapevtov verjetno lahko večina ljudi slej ko prej najde sebi ustrezno pomoč.




IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Potem bi moral študij psihitrije podeset_eriti vpise......ker bi vsak drugi rabil psihiatra......


Hja, ameriški sistem - če nimaš svojega, nisi IN. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 17:48:05   
Neza007

[/quote]

Mogoče v tonu, v kakršnem je povedan oz. zapisan.....verjetno je Nezo to zmotilo.....

Točno to, res me je zmotilo, ne prenašam tega, da nekateri napadejo nekoga tako, ko pa niso v njihovi koži.

Petea a si mogoče psihiatrinja (sam vprašam, nič napadalnega), ker jih tako zagovarjaš. Resnično sem mnenja, da se take težave da rešit tudi na drugačen način, kot je pogovor s prijateljico.

Mam pa tud jst slabo izkušnjo z njimi, kot najstnica sem bila pri eni (ni važno zarad česa), ampak namesto, da bi se pogovarjala z mano, mi svetovala, mi je dajala izpolnjevat butaste vprašalnike, v katerem so se vprašanja skoz ponavljala in katera niso prav nič pomagala. V glavnem izguba časa, nikoli več nisem šla tja. Poleg mene je šla zraven še moja sestra, ki je bila istega mnenja.



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 17:51:38   
uškinamama
O jezus, kaj sem sprozila. Nesramen ton? Visek nesramnosti? Dajte se enkrat prebrat. Liljana, si odprla tisti link, ki sem
Ga dala o blodnjah?
Avtorica je kao prepricana , da jo vara na podlagi njenih sumnicenj, opazk sodelavk, opisa hcere...zdrava zenska bi spakirala
V tren oka , ona pa ne, ker sama ve, da verjetno ni vse tako. Razumes kaj hocerm povedat? Naj se pozdravi, da bo vedela pri
Cem je, ne pa da planira zasledovanje, jao. Kakorkoli se konca ta veza bo ji samo koristilo psihicno zdravje. Lilika, moja tasca je
Trpla za blodnjami, ne predstavljas si kako je to hudo za bolnika in za svojce. In lahko samo pohvalim slo. Psihiatre, v manj
Kot pol leta so jo postimali. Brez ormoza.
Avtorica, res upam, da nisi vzela moj post zlonamerno
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In preden greš k psihiatru je vseeno fajn zadeve probati rešiti sam.....

Jaz imam kolegico, ki je šla reševat težave v Ormož, k stroki, k psihiatru


Stroka ima različne veje in pristope; verjetno vsi ravno ne zdravijo takoj s (premočnimi) antidepresivi. Posploševati na osnovi enega primera verjetno ni čisto dobro, seveda pa pokaže, da malo razmisleka le ne škodi.
Ob vsej dandanašnji ponudbi takšnih in drugačnih terapevtov verjetno lahko večina ljudi slej ko prej najde sebi ustrezno pomoč.




IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Potem bi moral študij psihitrije podeset_eriti vpise......ker bi vsak drugi rabil psihiatra......


Hja, ameriški sistem - če nimaš svojega, nisi IN. user posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 17:56:12   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Stroka ima različne veje in pristope; verjetno vsi ravno ne zdravijo takoj s (premočnimi) antidepresivi. Posploševati na osnovi enega primera verjetno ni čisto dobro, seveda pa pokaže, da malo razmisleka le ne škodi.
Ob vsej dandanašnji ponudbi takšnih in drugačnih terapevtov verjetno lahko večina ljudi slej ko prej najde sebi ustrezno pomoč.



Ne....ni dobro posploševati zgolj na osnovi enega primera......je pa vseeno dobro predstaviti tistim, ki se v "v živo" še niso srečali s pshiatrijo tudi to, manj privlačno plat......

In že ene parkrat so bile obljavljene raznorazne kritike (s strani stroke) našega psihiatričnega zdravljenja, ki temelji predvsem in le na antidepresivih in s hospitalizacijo in ne tako kot v tujini, da se bolnik zdravi v svojem okolju z individualnim pristopom raznih strokovnih delavcev......

In vsak problem tudi ni zrel takoj za psihiatra......ker imamo raznorazne terapevte, terapevtske skupine in ni treba takoj človeka k psihiatru pošiljati....saj meni je jasno, da uškinamama to ni mislila dobesedno.....samo nekateri ste potem to takoj dobesedno povzeli, da psihiater ni nič sramotnega.....ne, ni.....samo psihater tudi ni vedno zgolj rešitev......

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 18:11:00   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

O jezus, kaj sem sprozila. Nesramen ton? Visek nesramnosti? Dajte se enkrat prebrat. Liljana, si odprla tisti link, ki sem
Ga dala o blodnjah?
Avtorica je kao prepricana , da jo vara na podlagi njenih sumnicenj, opazk sodelavk, opisa hcere...zdrava zenska bi spakirala
V tren oka , ona pa ne, ker sama ve, da verjetno ni vse tako. Razumes kaj hocerm povedat?


Uškica.....

Večina žensk ne spakira, čeprav jih možje varajo.....večina žensk ne spakira, čeprav so možje alkoholiki.....večina žensk ne spakira, ko jih možje tepejo....ne v tren oka, ne kasneje....pa si ne domišljajo....ampak resnično možje to počnejo.....

Zato zgolj na osnovi tega ne moremo trditi, da gre zgolj za blodnje, ker 3 leta ne spakira kufrov, ker jo mož vara in si želi dokazati, da jo vara......marsikatera ženska v taki lastni kritični situaciji ne odreagara tako razsodno kot takrat, ko svetuje drugim.......

Saj razumeš tudi ti, kaj želim povedati......

Lilika, moja tasca je
Trpla za blodnjami, ne predstavljas si kako je to hudo za bolnika in za svojce. In lahko samo pohvalim slo.slo. Psihiatre, v manj
Kot pol leta so jo postimali. Brez ormoza.


Še vedno sem mnenja, da v primeru avtorice teme ne gre zgolj za blodnje.....ampak za to, da ne ve kako in kam.....zato ga pa zasleduje......

Ti imaš pač s psihiatrijo super izkušnje, jaz pa ne......in na osnovi lastnih izkušenj obe govoriva....

Avtorica, res upam, da nisi vzela moj post zlonamerno


Po moje ga je......ker ravno v dobronamernem tonu ni bil zapisan, pa naj si mislila še tako dobro......






< Sporočilo je popravil liliana -- 7.11.2014 18:12:09 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 18:34:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Neza007
Ni ona kriva če ma pa desca, ki je očiten kreten...


a dej nehi no... user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 19:20:50   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Neza007
Petea a si mogoče psihiatrinja (sam vprašam, nič napadalnega), ker jih tako zagovarjaš.

Ne, nisem psihiatrinja. Ne zagovarjam jih (na vse pretege).

Napisala sem, da ni nič narobe, če si človek v stiski poišče strokovno pomoč, če svoje stiske ne zna sam razrešiti. Kopiram svoj citat:
IZVIRNO SPOROČILO: petea
zakaj bi naj bil obisk psihiatra, psihologa ipd.


Torej psihologa, psihiatra ali kakšnega drugega terapevta.

IZVIRNO SPOROČILO: Neza007
Resnično sem mnenja, da se take težave da rešit tudi na drugačen način, kot je pogovor s prijateljico.

Ja, včasih se da. Ne pa vedno.
Ker avtorica teme je zadevo verjetno že govorila o tem s kakšno prijateljico pa jo zadeva še vedno muči.
Prijatelji(-ce) so čisto v redu zadevo za drugo mnenje, problem pa je lahko, ker so vseeno lahko pristranske in potrjujejo vtisom, izjavam prevarane žene.

Strokovnjaki pa - oz. vsaj naj bi - na zadevo bili sposobni pogledati z druge plati in bolj objektivno razjasniti problem ter paciente zvoditi skozi postopek zdravljenja, razsvetljenja ali kakšnega drugega prebujenja.
Sama sem deležna obravnave psihologa kot najstnica in meni je bila to pozitivna izkušnja, saj sem to takrat potrebovala in mi ne moji domači ne okolica ni znala pomagati pri moji težavi.

Sedaj spremljam težave svoje sestre, ki svoje travmatične izkušnje izpred nekaj let ni ustrezno predelala, sedaj pa se ji je sesulo telo in je verjetno utrpela trajne fizične posledice. Pa je o svoji travmi veliko govorila tako z družino kot prijateljicami, a v resnici ni nikoli ustrezno razčistila določenih dilem, ki jo morijo že leta. A je šele sedaj očitno dosegla tisto točko, ko je pripravljena priznati, da rabi strokovno pomoč, da 'počisti svoje podstrešje'.



Očitno je še precej razširjeno razmišljanje, da nam na vseh področjih lahko pomagajo strokovnjaki, samo same sebe pa moramo spraviti v red sami.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 19:42:38   
malaMravljica
joj tema za sicirat vsako besedo v nano delcke. Nisem brala vsega in ti je mogoce ze katera to napisala.

Ja, ce bi ti samo rada vedela, ce te zares vara te jaz ne bi poslala k psihiatru ampak k detektivu.
Bi pa bilo fajn, da sama razcistis kaj bos potem naredila s podatkom, ce se bos slepila je brezveze, da sploh ves.


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?