|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 11:09:24   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Neza007

Sploh je pa zastonj an... Ni ona kriva če ma pa desca, ki je očiten kreten...on naj gre k psihiatru, če si ne more pomagat, da mu njegov une "ponesreč" ven skače...


Če bi si lahko "pomagala" sama, ne bi bila z dvoličinim moškim, že dolgo ne.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 11:14:19   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Saj ne živiš sanjskega življenja oz. kaj sanjskega- ne živiš v partnerstvu, za katerega bi se dalo reči, da je vreden tega imenovanja. Človek te ne osrečuje, ob njem trpiš in se spreminjaš v osebo, ki še sama sebi ni všeč- dela te ljubosumno, nesigurno, nesrečno, saj si ga že večkrat dobila , da laže, da fura dvoličnost.

Vendar imam občutek, da ti le iščeš izgovore, da še peljeta vezo naprej, on pa to ve in ti izgovore veselo servira. V tem primeru velja tisto, da on že ve, zakaj te še ima. Seveda zato, ker mu pač to vse toleriraš.



To je bistvo.
Človek, ki si ti dovoli, ni popolnoma zdrav. Ni bolan, ampak če hoče biti zdrav, mora nekaj narediti za sebe, kjer dejanje pokanja kufrov ni nekaj v tem smislu.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 11:38:54   
saruška
Punca, želim ti vso srečo v življenju, pa ne obremenjuj se z nekaterimi odgovori hijen iz ringaraje, ker se na takih, kot si ti, napajajo z energijo.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 12:08:24   
Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Rada bi črno na belem in hočem ga dobit, pa ne znam kako.


Nisem brala vseh odgovorov, ker...ampak kako bi jaz naredila...ustvarila bi lažen FB profil in stopila v kontakt z njim, ga zapeljevala....in se dogovorila za srečanje in...imela boš dokaz o njegovi zvestobi.


(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 12:46:53   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Če bi si lahko "pomagala" sama, ne bi bila z dvoličinim moškim, že dolgo ne.



Baje 80 % moških vara (ženske smo verjetnu tudi nekje blizu, vendar ker zdaj govorimo o varanju moškega, se bom omejila na touser posted image ) oz. je kdaj prevaralo svojo partnerko.....so bili torej dvolični.....kar nekako verjamem, da za večino partnerke ne vedo (mogoče tudi jaz ne vemuser posted image , ker nisva non stop skupaj), ker mislimo tako: "moj pa tega NIKOLI ne bi storil (ker je moj verjetnouser posted image ).....midva imava vendar čudovito, popolno, izpopolnjeno vezo, konstantno kreativno delava na vezi, se ne prepirava, če pa že pa je to konstruktiven prepire brez povišanega tona glasu...."

in ko se to varanje vseeno zgodi, se ponavadi najprej nekaj časa (lahko tudi nekaj let9 ženska slepi, da ji je lažje, potem ji nekaj pride na ušesa ali kaj direktno vidi in postane bolj pozorna, partner ji seveda taji (bolj redki priznajo direktno) in se potem ženska posluži takih, "bolanih detektivskih" taktik.....s katerimi sčasoma preneha (ker partner postane bolj "pazljiv" pri varanju, ali pa obrodijo sadove in ji partner prizna, da je to delal, vendar mu ta ali te ženske niso nič pomenile in ljubi le njo in šele nato postane bolj pazljiv")......

Ne bi dala roke v ogenj, da ob sumu varanja našega popolnega partnerja ne bi me, mentalno povsem zdrave ženske, v prvem hipu postopale enako: "se šle detektiva, ga zalezovale v virtuali in reali", da bi ga zasačile.......ker keč je verjetno ravno v tem, da ko se kar naenkrat sesuje popolni milni mehurčke družinske sreče v katerem si (običajno navidezno in pred drugimi) živel, postaneš v prvem hipu nerazsoden.....mali delež nas danes, mentalno povsem zdravih žensk, bi ob takem dvoličnem ravnanju našega partnerja postopal tako razsodno, da bi takoj šel k psihiatru, psiholugu, psihoterapevtu na posvet kako pa zdaj naprej.....večina bi še najboljši prijateljici ta "osebni poraz" zamolčala in bi se v stanju najhuše slabosti obrnila anonimno na forum po nasvet, ker bi jo vseeno tako razžiralo, da nekomu mora povedati......

< Sporočilo je popravil liliana -- 8.11.2014 12:47:28 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 13:10:00   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Polona31
Nisem brala vseh odgovorov, ker...ampak kako bi jaz naredila...ustvarila bi lažen FB profil in stopila v kontakt z njim, ga zapeljevala....in se dogovorila za srečanje in...imela boš dokaz o njegovi zvestobi.


fantastična ideja! user posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 13:13:50   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
mali delež nas danes, mentalno povsem zdravih žensk, bi ob takem dvoličnem ravnanju našega partnerja postopal tako razsodno, da bi takoj šel k psihiatru, psiholugu, psihoterapevtu na posvet kako pa zdaj naprej...


Liliana,
očitno imamo različno predstavo, koliko časa traja 'takoj'. Ker avtorica piše:
IZVIRNO SPOROČILO: tecka31
Zadnja 3 leta pa je čuden,


to pa zame predstavlja nekoliko daljše časovno obdobje, v katerem pa bi se določene zadeve že lahko uredile, spremenile, razjasnile.


Kopiram še Ankino sporočilo:
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Morebitno varanje je samo simptom precejšnjih drugih problemov v vajinem odnosu. Prej posledica, kot vzrok.


Mislim, da se je tudi na to nanašal predlog Uškine mame, zakaj naj se obrne na strokovno pomoč.
Namreč, da si ustvari realnejšo predstavo, kaj se dogaja in kako reševati (morda zdaj še nevidne) izvorne probleme.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 13:32:28   
patrino
Ne bi dala roke v ogenj, da ob sumu varanja našega popolnega partnerja ne bi me, mentalno povsem zdrave ženske, v prvem hipu postopale enako: "se šle detektiva, ga zalezovale v virtuali in reali", da bi ga zasačile.......ker keč je verjetno ravno v tem, da ko se kar naenkrat sesuje popolni milni mehurčke družinske sreče v katerem si (običajno navidezno in pred drugimi) živel, postaneš v prvem hipu nerazsoden.....mali delež nas danes, mentalno povsem zdravih žensk, bi ob takem dvoličnem ravnanju našega partnerja postopal tako razsodno, da bi takoj šel k psihiatru, psiholugu, psihoterapevtu na posvet kako pa zdaj naprej.....večina bi še najboljši prijateljici ta "osebni poraz" zamolčala in bi se v stanju najhuše slabosti obrnila anonimno na forum po nasvet, ker bi jo vseeno tako razžiralo, da nekomu mora povedati......


Tudi jaz tako mislim.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 13:42:52   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
mali delež nas danes, mentalno povsem zdravih žensk, bi ob takem dvoličnem ravnanju našega partnerja postopal tako razsodno, da bi takoj šel k psihiatru, psiholugu, psihoterapevtu na posvet kako pa zdaj naprej...


Liliana,
očitno imamo različno predstavo, koliko časa traja 'takoj'. Ker avtorica piše:
IZVIRNO SPOROČILO: tecka31
Zadnja 3 leta pa je čuden,


to pa zame predstavlja nekoliko daljše časovno obdobje, v katerem pa bi se določene zadeve že lahko uredile, spremenile, razjasnile.



Lahko se pa recimo tri leta slepiš, da partner ni "čuden" in da si le domišljaš (ker mit o popolni družini je vseeno precej "zasajen" v nas)....in potem nekaj slišiš ali vidiš in iznenada spoznaš, da je pa bil pa res "čuden" in da ni vse le plod tvoje domišljije......

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 13:53:18   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31
Nisem brala vseh odgovorov, ker...ampak kako bi jaz naredila...ustvarila bi lažen FB profil in stopila v kontakt z njim, ga zapeljevala....in se dogovorila za srečanje in...imela boš dokaz o njegovi zvestobi.


fantastična ideja! user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 14:01:38   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Jaz imam kolegico, ki je šla reševat težave v Ormož, k stroki, k psihiatru (ne k tem raznoraznim psihoterapevtom, ki rasejo kot gobe po dežju, verjetno bi bilo bolje, da bi šla raje tja).....jaz osebno sem ji odsvetovala......družina je bila za......hospitalizirana nekaj mesecev (takoj na zečetku je za vse, brez pardona, zaprti oddelek 14 dni, super za moralo)......in ko je prišla ven je kao ozdravljena....vendar ni ista.....ker psihiater zdravi z močnimi zdravili, običajno......za vse se ji po domače povedano j.eb.e.....samo bi sedela v sobi in gledala televizijo ter se nažirala.....totalno asocialna je postala.......in želi si vrnitve nazaj v Ormož.....


To jezadnji stadij, zaprti oddelek. Kot samica  v zaporu, moraš biti že hudo v temi, da greš tja.

Če bi razmišljala o strokovni pomoči prej, poleg opore družine in prijateljev, najbrž niti ne bi vedela, da zaprti oddleek sploh obstaja, kaj šele, kako je videti v živo.

Sorazmerno zdrav človek si bo znal pomagati ob vseh treh faktorjih, ko pa je tako daleč da je opcija zaprti oddelek, potem je pot najbrž dolga, če sploh mogoča.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 15:39:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

To jezadnji stadij, zaprti oddelek. Kot samica  v zaporu, moraš biti že hudo v temi, da greš tja.

Če bi razmišljala o strokovni pomoči prej, poleg opore družine in prijateljev, najbrž niti ne bi vedela, da zaprti oddleek sploh obstaja, kaj šele, kako je videti v živo.

Sorazmerno zdrav človek si bo znal pomagati ob vseh treh faktorjih, ko pa je tako daleč da je opcija zaprti oddelek, potem je pot najbrž dolga, če sploh mogoča.



Ne....vsak, ki je hospitalizran na psihiatriji gre najprej v zaprti oddelek.....in eni gredo ven po dveh tednih in gredo na odprtega, eni pa za vedno ostanejo tam.......in še se odločiš za zdravljene s strokovno pomomočjo s hospitalizacijo, moraš zato sam podpisati (ni vedno tako, da te drugi "vtaknejo" tja).....to pomeni, da te tretirajo kot prisebnega in sposobnega odločanja, vendar moraš vseeno na zaprti oddelek, ker je to pač del ustaljenega programa zdravljanja.......

Zaprti oddelek ni zgolj zadnji stadij......lahko ostane zadnji stadij, ni pa to zadnji stadij......

In sorazmerno zdrav človek ne potrebuje ob vsakem najmanjšem stresu v življenju pomoči strokovnjaka, to pa se strinjam s tabo.....sposoben se mora sam spopasti s stresom, porazom, žalostjo....zato pa ni treba vsakega takoj napotiti na strokovno pomoč.....in to mene vedno zmoti, da se takoj "svetuje strokovno pomoč", ko v zakonu škripa, ko je tašča sitna......strokovna pomoč ali spokati kufre, to so edine opcije rešitve problema......drugega ni, če kdo spregovori o svojem problemu.......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
8.11.2014 16:06:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 17:27:50   
jaz_sem_jaz
Če si prepričana, zakaj sprašuješ tukaj?
Ne vrjameš svojemu otroku?
Resnica je, da te vara, le sama sebi še moraš priznati.

Jaz sem pred dolgimi leti poznala enega tipčka, ki je osvajal vse kar ima dve nogi(tudi mene-ni me osvojil), bil šarmanten, ustrežljiv, videla sem ga z večimi puncami(poljubi, dotiki...)... meni se je zdel pač en beden babjek, deloval je, da je samski in pač menjava trofeje.
Dokler nekega dne ni vkorakal v ambulanto z nosečo ženo in hčerko in mu je bilo ful nerodno, ko je me je videl in vedel, da vem, kakšen je. Žena vrjetno ni niti slutila, ker so izgledali čudovita družina(deloval je najbolj pozoren očko od vseh v ambulanti). Bruh! In ko sem ga naslednjič videla, sem mu povedala, da nisem vedela, da je poročen- pa se je samo nasmejal in rekel, če je to ovira- in delal isto naprej. Žal.:(

(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Sem prepričana, da me vara
8.11.2014 17:28:17   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31
Nisem brala vseh odgovorov, ker...ampak kako bi jaz naredila...ustvarila bi lažen FB profil in stopila v kontakt z njim, ga zapeljevala....in se dogovorila za srečanje in...imela boš dokaz o njegovi zvestobi.


fantastična ideja! user posted image


jaz pa mislim, da ce bi to naredila in bi ga potem soocila s tem, bi on dobil tisoc in eno idejo, da ni res. Da je recimo vedel, da je ona in se je igral z njo, da je ona kriminalec prve stopnje, ker je sla naredit lazni profil, da ga je nek drug fb prijatelj opozoril, da nima pravega profila, pa se in se izgovorov.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Sem prepričana, da me vara
9.11.2014 22:28:53   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: tecka31
Vedno je bil dvoličen, ko sem bila jaz do njega prijazna, mi je prijaznost vračal, po drugi strain pa kuhal zamero od prejšnjega prepira.


Se mi zdi, da je tole kar bistvo problema. Vidva ne znata komunicirati, ne pogovorita se odkrito, do konca. Ti deluješ bolj kot oseba, ki juriša, ne glede na izgube, on kot človek, ki rešuje trenutne situacije, zraven pa pikolovsko lepi v album vse situacije, ki jih ne zna reševati.
Ti se potem zatečeš v totalno abnormalno stopnjo kontrole in risanja vseh mogočih katastrofalnih scenarijev, on pa si mogoče misli, da ima pravico, da 'živi svoje življenje'.

IZVIRNO SPOROČILO: tecka31
Vem, da zna dobro obračat besede, lagat v oči in se spretno izmikat. Pravi, da se sodelavke parfumajo in naslanjajo po mizah, na kateri dela. Ker služben avto uporabljajo tudi drugi, verjamem, da vonj parfuma ostane tudi na sedežu, tako bi naj prišel tudi na njegovo srajco.

Variacija na prvo temo. On rešuje trenutne situacije, ti poostruješ nadzor in v glavi kombiniraš vse živo. Ne morem oceniti, kaj je res in kaj ne, vendar je možno, da ti iz muhe delaš slona in si že vnaprej odločena, da z njim nekaj ni v redu. V bistvu bolj hočeš, da bi bili tvoji sumi resnični, 100% potrjeni, kot pa da bi podčrtala problem in se lotila reševanja.
Tako da ne vem, mogoče je res svetovni prvak v nakladanju, izmikanju in laganju in to je huje, kot pa varanje samo. Izvira iz osnovnega problema, komunikacije. Tukaj bi bilo treba ugotoviti, kdo od vaju je sploh zainteresiran za iskreno komunikacijo in sprotno reševanje problemov. Če tukaj ne stopita skupaj, potem ta zveza nima svetle prihodnosti.
Možno pa je tudi, da se ti že vnaprej, kot nekakšen slab detektiv odločiš, da je vse tako, kot si predstavljaš, zdaj je treba pa to samo še podkrepiti z 'dokazi', da bo primer bolj trden. In se človek vpraša, če ne bi naskrivaj ti rada iz te zveze, pa ne bi rada izpadla 'tagrda' in hočeš imeti trden primer pred svetom. Možno je tudi, da si 'kontrol frik', kateremu on enostavno ni kos in beži po svoje, posledično se prepad med vama veča, tebi pa je vedno manj jasno, zakaj mu je tako slabo pod 'tvojo komando'.
Mislim da sta že tako daleč, da strokovna pomoč ne bi bila odveč. S tem ne mislim, da je zdaj treba koga kam zapreti ali ga filati s tabletami, ampak terapevta, s katerim bi se oba pogovorila, nepristranskega sogovornika, ki bi vaju analiziral in usmerjal.

IZVIRNO SPOROČILO: tecka31
Nisem bila še tako pozorna in mu verjela, dokler ni ena njegova sodelavka, ki sem jo prepoznala iz njegove službene "piknik" fotografije, čisto slučajno sedela v lokalu nasproti in na veliko blebetala o mojem možu. Kako je privlačen, kako urejen itd.
A da je škoda, da je takšen prasec, da se daje dol z dvema ženskama, pa še sproti na terenu kakšno obdela. Ko sem možu omenila varanje, je vse zanikal in, da je žensko verjetno zamenjala za katero drugo, na videz podobno njej. Ko sem jo pokazala na fotografiji, se mu je videlo, da nekaj ne funkcionira tako, kot bi moralo, rekel je, da ne dela več pri njih. Grem brskat, najdem jo na facebooku a se z mano noče pogovarjat.

Kontrola in sumičenje ter negotovost, strah ali morda naveličanost te vodijo v smer, da si pripravljena takoj verjeti vse najslabše o njem.
Drugih razlag je veliko. Možno da se je dotična gospa vanj zaljubila, ni dobila odziva in zdaj malo uživa, da si o njem izmišljuje sočne zgodbe. Možno je tudi, da ji je dolgčas in se zabava z obrekovanjem, morda rada meša štrene. Zato tudi morda pobira vse sočne govorice in jih še malo popestri.
Lahko pa jo je tudi malo zaneslo. Ampak resnično ne razumem, da si jo šla kar na FB poiskati in zasliševati - mar si res pričakovala, da se ti bo oglasila in podala poročilo na desetih straneh? Če to ni res, potem si jo spravila v zadrego. Tudi če je res, si jo postavila v neprijeten položaj. Ona tam ni vedela, da jo ti poslušaš, njene besede niso bile namenjene tebi. Ena stvar je čvekati in opravljati, drugo pa je, če te hoče nekdo direktno vmešati v svoj problematičen odnos, ki ga ima z možem. Vsak povprečno inteligenten človek se bo temu na široko izognil.
IZVIRNO SPOROČILO: tecka31
Minilo je leto in sem pozabila, najina tamala pa mi reče, da je vidla, ko so bili na izletu atija z eno punco, in me spraševala zakaj ati daje lupčke drugi, če se nimava več rada. Ko sem mu vrgla pred nos, je rekel, da ga je verjetno zamešala s kom drugim.
Povedala je, kako je bil oblečen in povedala je prav, čeprav se zjutraj na dan izleta nista srečala. trdil mi je, da je bil ves dan v službi, da še na malico ni utegnil.
Šla sem cello na firmo, kjer je zaposlen, ker me je zanimalo, če je bil res cel dan v službi in njegov šef ter vsi zaposleni so potrdili, da je cel dan popravljal neke papirje za nazaj. Tudi število ur se je ujemalo. Vsi so skoraj v en glas rekli "ja cel dan je delal" kot, da bi se dogovorili, kaj morajo rečt v primeru, da pridem jaz.

Koliko je zgodba tvoje hčere res zanesljiva in koliko sugerirana, ne morem soditi. Upam pa, da je nisi naredila za 'zaupnico' in jo takoj začela podrobno zasliševati, da zdaj ne ve, česa naj se boji.
Če bi se moj partner prikazal v moji službi in začel zasliševati sodelavce, kaj sem jaz prejšnji dan delala in kje sem bila, bi ga nekam poslala. Kako misliš, da so se počutili sodelavci? Morda jim je že čvekačica iz FB povedala, kaj počneš in normalno, da se nihče ni hotel mešati v vajine igre. Možno pa je tudi, da so govorili resnico in si zraven mislili svoje, o gospodovalni ženi, ki hodi takole preverjati moža. Kakorkoli, morda so ravnali pošteno, morda niso, vajini problemi niso njihovi problemi in ni na njih, da jih rešujejo.
V glavnem, ti si se že odločila, da se vsi lažejo in da te vara.

IZVIRNO SPOROČILO: tecka31
Obnaša se še zmeraj enako, govori, da me ima rad, ne vara, da me nikoli ne bi a vem, da me skoraj 100% vara. Kako naj ga dobim, ker ga očitno ščitijo še v firmi. Ne bi rada živela v laži in si zapravljala življenja s takšnim človekom, če je to res. Službenega telefona ne nosi domov, tako, da ne morem brskat, službenih avtov imajo več in vse puščajo na firmi, ne vozi se z njim domov, da bi mu naštimala en gps, pa še to uporablja več oseb isti avto. Kaj predlagate, ker me žre, res žre, vsakič, ko ga pogledam, si ga zamišljam s to žensko iz bara.

Ženska iz bara je samo govorila, da ima on vsaj dve ženski hkrati, ne pa da je ona imela kaj z njim, zato ne vem, zakaj si ga predstavljaš z njo.
Iz vsega veje tvoj obup, da ne moreš vzpostaviti absolutne kontrole: ne moreš do telefona, avta, GPS je neuporaben, ker nima samo svojega službenega avta.
Ti si absolutno prepričana, da živš v laži in da te 100% vara. Ali je to res ali ne, je težko reči, definitivno pa živš v peklu. To pa je slabo zate in predvsem za tvoja otroka.
Če hočeš ven iz te zveze, potem pojdi. Pojdi zaradi sebe in čisto vseeno je, kaj si bodo ljudje mislili in komu se boš zdela kriva in komu ne. Itak se najbrž že vsem njegovim sodelavcem zdiš zmešana. Ne išči nekih dokazov, za rep privlečenih ali ne. Pač, povej mu, da mu enostavno ne moreš zaupati, da si čustveno že totalno izmučena, da ne moreš več.
Če bi rada reševala zvezo, potem ga povabi na partnersko terapijo, ker morata res izboljšati komunikacijo. Tekom procesa boš dobila orodje in razumevanje, kako boš storila, kaj bo najbolje zate in otroke. Morda pa ne potrebujeta veliko? Če obstaja ljubezen, če obstaja interes, se da marsikaj narediti. Če bo zavrnil, potem pač samo pojdi stran, ker tvoj pekel bo postal še bolj vroč.
Skratka, mirno premisli, kritično analiziraj svoje akcije, odloči se kaj bo najbolje zate in upam da boš čez par let srečna in zadovoljna gledala nazaj in se čudila, kaj vse si počela takrat, ko si bila v čustvenem peklu.
Srečno!

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Sem prepričana, da me vara
11.11.2014 9:01:09   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Spakiral bo kufre, to spremeni :)


Ne bo spakiral.....še ko ga dobiš, ti bo lagal, da te ni varal in si izmislil 100 in en tretji razlog,



Kot Rene v Alo Alo ( "ju stjupid vumen" ) user posted image ?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Sem prepričana, da me vara
11.11.2014 14:01:01   
ronja
Podpis pod peteo, vijoličarka in ankico. Avtorica, če nisi srečna v partnerstvu, poišči izvor nesreče - to ni prevara, za katero še nisi niti prepričana... ampak nekaj pod tem - če ti je še do tega moškega. Če ti ni več do njega, pa lahko odkorakaš tudi samo z besedami: lej, ne morem ti več zaupat, ne vem, kaj je res, ampak to, da ti ne morem zaupat, je čisto pretežko. Rabim odmor." in v miru premisliš, kako dalje, mogoče boš videla, da ti je brze njega boljše, mogoče bosta spoznala, da se noro pogrešata.

Ne bi dala roke v ogenj, da ob sumu varanja našega popolnega partnerja ne bi me, mentalno povsem zdrave ženske, v prvem hipu postopale enako: "se šle detektiva, ga zalezovale v virtuali in reali", da bi ga zasačile.......ker keč je verjetno ravno v tem, da ko se kar naenkrat sesuje popolni milni mehurčke družinske sreče v katerem si (običajno navidezno in pred drugimi) živel, postaneš v prvem hipu nerazsoden...

Avtorica, če misliš, da bi te to, da bi ti nekdo nepristranski dokazal, kaj se res dogaja, pomirilo in bi lahko naredila korak dalje, potem je res verjetno detektiv najboljša možnost. Enkrat sem poslušala na radiu intervju z enim, ki pravi, da so ljudje v takih okoliščinah res obupani, ker ne vedo, kaj je res in kaj ne in jim ti podatki pomagajo.

Na drugi strani psihologi pravijo, da naj počistimo samo svoje podstrešje, pa bo vse kristalno jasno (kar tudi ni vedno čisto res, ker prvič nihče nima čisto počiščenega podstrešja, drugič še vedno ne veš točno, kaj se dogaja in kako reagirat).

kaj bi naredila sama? Sva sicer v različni situaciji, ker zame prevara sama po sebi ne bi bila konec sveta, čeprav bi mi ga nedvomno zelo zamajala. Vendar dvomim, da bi ga zaradi enega spodrsljaja poslala pakirat kufre, čisto iskreno povedano. Če bi mi lagal, pa bi bila bistveno manj tolerantna. Če pa bi se to 3 leta ponavljalo, ga pa ziher ne bi gledala, mam tudi svoje meje:D. Bi mu pa prvič gotovo verjela, ker pač mislim, da mi ne laže oz. da mi vsaj o taki pomembni stvari ne bi lagal.

Pri meni ne bi niti igralo take vloge to, ali me vara ali ne, kot to, da bi ga imela za dvoličneža, ki mi komot laže - bi hotela najprej to rešit, če bi si še želela bit z njim. Vsi smo kdaj dvolični in kdaj lažemo, ampak je precej odvisno tudi od namena oz. vzroka. V svoji situaciji bi mu verjela, v tvoji pa nisem več tako ziher... Verjetno bi bila besna ko ris, če bi se začel sprenevedat, ker se to navadno vseeno začuti (kot si ti začutila, da "nekaj ni bilo prav") in predvidevam, da bi se bolj bal moje reakcije, če bi lagal kot če bi povedal po pravici:D. Ker prevaro bi mu lahko odpustila, to, da bi me mel za budalo, pa mal težko in on to oboje precej dobro ve, ker ve, kdaj pop*;).

Lili, sama nimam veliko izkušenj s psihologi, s psihiatri še manj, kar jih imam, so pa zelo mešane: nekaterim ljudem so super pomagali, sodelavka jih ne more prehvalit (psihiatrija v LJ., tudi sestrin kolega ima dobre izkušnje), naktere pa so zašuštrali, kot pri ostalih vejah medicine, žal... Ko sem sama enkrat v hudi dilemi spraševala psihologinjo, ki se točno s tem ukvarja, za nasvet, pa je sama iskreno povedala, da mi ne more pomagat, ker sem že pomislila na vse, kar bi mi lahko ona odstrla, kako dalje, mi pa žal ne more ona povedat. Tako da je bila to kljub vsemu poz. izkušnja, ker mi je iskreno povedala, da mi ne more pomagat, ni me pošiljala h kakim psihiatrom, ker je vedela, da problem ni v kakih blodnjah, je bil bolj praktične narave:D. Punci, ki so jo v otroštvu spolno zlorabili, pa so psihologi v LJ. zelo pomagali, po moje je zelo odvisno, na koga naletiš, kaj pričakuješ in koliko se da stvar pozdravit.

Hehe, lili, jaz pa vedno napišem, da naj se pogovorijo s partnerji, pa praviš, da to tudi ni to:D. Saj ne rečem, vedno to ni rešitev, v tem primeru se mi zdi pa ok rešitev, vsaj pri nama večinoma deluje. Je pa res, da mu bo potem verjetno samo še bolj verjela, če bo on lagal.

. In ne rabijo vsi pomoči strokovnjaka, eni znajo tudi sami razreševat probleme, eni pa ne, ene spravi vsaka malenkost totalno iz tira, po drugih pa lahko z bičem vsak dan udrihaš, pa bodo nasmejani in vse pretrpeli brez kakšnih hudih travm – ljudje smo si zelo različni.

Jaz bi rekla, da znajo eni reševat ene probleme sami, drugi pa druge. Ne znamo vsi vseh in verjetno vsak zna kakšnega;).

Pač, povej mu, da mu enostavno ne moreš zaupati, da si čustveno že totalno izmučena, da ne moreš več.
Če bi rada reševala zvezo, potem ga povabi na partnersko terapijo, ker morata res izboljšati komunikacijo. Tekom procesa boš dobila orodje in razumevanje, kako boš storila, kaj bo najbolje zate in otroke. Morda pa ne potrebujeta veliko? Če obstaja ljubezen, če obstaja interes, se da marsikaj narediti.

Podpis. Sem šele zdaj videla, da si že napisala, kar sem hotela povedat.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Sem prepričana, da me vara
11.11.2014 18:23:29   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Hehe, lili, jaz pa vedno napišem, da naj se pogovorijo s partnerji, pa praviš, da to tudi ni to:D. Saj ne rečem, vedno to ni rešitev, v tem primeru se mi zdi pa ok rešitev, vsaj pri nama večinoma deluje. Je pa res, da mu bo potem verjetno samo še bolj verjela, če bo on lagal.



Ja, vedno ni to rešitev......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Sem prepričana, da me vara
11.11.2014 18:35:22   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

, po moje je zelo odvisno, na koga naletiš, kaj pričakuješ in koliko se da stvar pozdravit.


Najbolj pa od tega, koliko si pripravljen delat.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Sem prepričana, da me vara
12.11.2014 17:39:59   
tecka31
Super, hvala za par konkretnih odgovorov. Sem upoštevala nasvet, bila sem pri psihiatru in nisem še čisto nora :)
Sej se mi zdi, da vso ljubezen do mene igra, ker je enostavno po vsem tem preveč prijazen do mene. Igra pravega gentlemana.
Ko sem opisala situacijo je psihiater namignil, da se gre o hiši in denarju, ker je zaenkrat vse moje me noče zapustit in hoče kaj s tega potegnit.
Ko sem razmišljala je morda res, zadnje čase vse već vlaga v hišo, nekje ima drugo žensko, s katero čakata. Jaz imam pri 30ih rahlo demenco in slabe živce,
bo verjetno zaigral na to karto.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Sem prepričana, da me vara
13.11.2014 20:08:36   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Super, hvala za par konkretnih odgovorov. Sem upoštevala nasvet, bila sem pri psihiatru in nisem še čisto nora :)
Sej se mi zdi, da vso ljubezen do mene igra, ker je enostavno po vsem tem preveč prijazen do mene. Igra pravega gentlemana.
Ko sem opisala situacijo je psihiater namignil, da se gre o hiši in denarju, ker je zaenkrat vse moje me noče zapustit in hoče kaj s tega potegnit.
Ko sem razmišljala je morda res, zadnje čase vse već vlaga v hišo, nekje ima drugo žensko, s katero čakata. Jaz imam pri 30ih rahlo demenco in slabe živce,
bo verjetno zaigral na to karto.


In kako naprej?

Btw, kakšne karte bi igral s tvojimi kao slabimi živci?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Sem prepričana, da me vara
14.11.2014 19:09:21   
mateyka
demenca pri 30-tih? a to maš uradno diagnozo ali si si jo sama postavila?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Sem prepričana, da me vara
14.11.2014 19:14:15   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

demenca pri 30-tih? a to maš uradno diagnozo ali si si jo sama postavila?



se sprašujem enakouser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Sem prepričana, da me vara
14.11.2014 22:16:25   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Super, hvala za par konkretnih odgovorov. Sem upoštevala nasvet, bila sem pri psihiatru in nisem še čisto nora :)
Sej se mi zdi, da vso ljubezen do mene igra, ker je enostavno po vsem tem preveč prijazen do mene. Igra pravega gentlemana.
Ko sem opisala situacijo je psihiater namignil, da se gre o hiši in denarju, ker je zaenkrat vse moje me noče zapustit in hoče kaj s tega potegnit.
Ko sem razmišljala je morda res, zadnje čase vse već vlaga v hišo, nekje ima drugo žensko, s katero čakata. Jaz imam pri 30ih rahlo demenco in slabe živce,
bo verjetno zaigral na to karto.

Bom rekla kar takole- če je tole kar je napisano resnično , je res hudo. Če pa je tole kar je napisano le namišljeno in posledica bolezni, je pa hudo na kvadrat. Za vse vključene.
Žal je tako, da fama o demenci pri starčkih ,v sodobnih časih že dolgo ne drži več.
Čisto tako za informacijo: http://www.mladina.si/161230/epidemija-demence/

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?