|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 19:43:52   
kalbo
Aja, pa da se razumemo. Za ravnatelja in gospo učiteljico še vedno mislim, da sta bla trapasta. Mater v šoli polni pubertetnikov s kamerami in direktnimi linki na net se gresta dajat dol, čez cesto pa hotel. Vsekakor si pa medijskega linča nista zaslužila.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 1.12.2014 19:44:27 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 19:46:37   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

zato Lulu ti svetujem da si daš raje škrnicelj na glavo in si tihouser posted image



no, tebe pa je res treba citirat, da vidiš kaj si na isti strani par minut prej napisala user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 19:50:52   
patrino

zanimivo ti mene bereš, meni je dol viselo ali ga bom videla ali ne, ti pa si me vidla, da sem si nohte zraven grizla in kričala od te neverjetne potrebe, živi in mrtvi
domišljaš si, haluciniraš poleg mojih postov



posnetek pa se najde... kje?


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ima katera posnetek shranjen na računalniku? user posted image
Mi ga na mail pošlje? Lahko na zs odgovorite, da se ne izdate tukaj user posted image


Ojoj, Lulu, če to ni bila prava abstinenčna kriza firbčnosti pa res ne vem kaj bi bilo to lahko drugegauser posted image Zakaj lažeš ?

In ja, sedaj ti pa resno svetujem da si daš škrnicelj na glavo in si raje tihouser posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 1.12.2014 19:53:41 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 19:52:04   
LuLu
a ti ne znaš postov s smajliji brat?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 19:52:26   
LuLu
citirat še vedno ne znaš, to vidim user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 19:55:30   
patrino
Kakor koli se obrneš imaš rit zadaj veš Lulu- še vedno si ti tista ta firbčna in obrekljiva in to je razvidno iz postov- pa citiranje gor ali doluser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:01:16   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Kakor koli se obrneš imaš rit zadaj veš Lulu- še vedno si ti tista ta firbčna in obrekljiva in to je razvidno iz postov- pa citiranje gor ali doluser posted image


eh, ti kar piši, tudi tvoja rit je zadaj, pa če še ne vem koliko zdaj o meni pišeš in hočeš, da folk pozabi na tvoje bedno pisanje na tej temi, ko mene ven mečeš, da sem obrekljiva, a ravno ti pišeš kak nekaj veš, pa ne poveš... čudna si user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:02:21   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Aja, pa da se razumemo. Za ravnatelja in gospo učiteljico še vedno mislim, da sta bla trapasta. Mater v šoli polni pubertetnikov s kamerami in direktnimi linki na net se gresta dajat dol, čez cesto pa hotel. Vsekakor si pa medijskega linča nista zaslužila.

To je tisto in tudi umreti ni vredno zaradi tega in pustiti svoje domače same sredi te godlje, ki jo bo tako ali tako čez teden ali dva zamenjala druga. Tragedij in senzacij nikoli ne zmanjka- sploh v zadnjih časih.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:03:20   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Kakor koli se obrneš imaš rit zadaj veš Lulu- še vedno si ti tista ta firbčna in obrekljiva in to je razvidno iz postov- pa citiranje gor ali doluser posted image


eh, ti kar piši, tudi tvoja rit je zadaj, pa če še ne vem koliko zdaj o meni pišeš in hočeš, da folk pozabi na tvoje bedno pisanje na tej temi, ko mene ven mečeš, da sem obrekljiva, a ravno ti pišeš kak nekaj veš, pa ne poveš... čudna si user posted image

Sori kaj?

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:06:39   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Kar naenkrat cela slovenija bolj papežka od papeža user posted image
posnetek ste pa šli vsi gledat....no, razen ronje user posted image


Vsi....razen ronje in razen tebe......user posted image




a ne user posted image sem ga enkrat, drugič ko sem pa hotla, pa je bil že zbrisan user posted image kako bi se sicer lahko vključila v aktualne debateuser posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:18:51   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Kar naenkrat cela slovenija bolj papežka od papeža user posted image
posnetek ste pa šli vsi gledat....no, razen ronje user posted image


Vsi....razen ronje in razen tebe......user posted image




a ne user posted image sem ga enkrat, drugič ko sem pa hotla, pa je bil že zbrisan user posted image kako bi se sicer lahko vključila v aktualne debateuser posted image user posted image

Osebno ga nisem videla. Res brez heca. Ker malo gledam tv sploh nisem vedela za zadevo, dokler nisem prišla tule gor. Torej je RR s svojimi antifirbčnimi akterji kriv za prenašanje marn oz. je hujši kot najhujši rumeni tisk. Ne moreš verjet, sedaj pa se vsi posipavajo s pepelom.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:31:16   
alda
Eh Patrino je spet v "mestu"!!!
Sam še Lukka se naj vrne, pa bo žur!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:35:23   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


To je tisto in tudi umreti ni vredno zaradi tega in pustiti svoje domače same sredi te godlje, ki jo bo tako ali tako čez teden ali dva zamenjala druga. Tragedij in senzacij nikoli ne zmanjka- sploh v zadnjih časih.


Tu se pa delno strinjam s tabo....zaradi takih dvoličnih osebkov, kot si ti, ki imajo polna usta etike in morale, ki se delajo bolj papežke od papeža (kar potem dvolično očitajo drugimuser posted image ) pri recimo spolnem aktu dotične teme......hitro pa pozabijo na etiko in moralo v komunikaciji z drugimi.....zaradi takih osebkov, ki jim pogled na spolni akt tako zemegli um, da zadeve niso sposobni pogledati iz drugega zornega kota kot zgolj iz svojega, zaradi takih osebkov si pa res ni treba vzeti življenja.....niso vredni tega.....

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   [Brisano sporočilo]
1.12.2014 20:37:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alda)
  Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:38:01   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

a ne user posted image sem ga enkrat, drugič ko sem pa hotla, pa je bil že zbrisan user posted image kako bi se sicer lahko vključila v aktualne debateuser posted image user posted image


Brez problema......patrino ga ni videla, pa se je vključila......user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:38:33   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ne moreš verjet, sedaj pa se vsi posipavajo s pepelom.


ti si pa zdej začela kokodakat user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:39:19   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Osebno ga nisem videla. Res brez heca. Ker malo gledam tv sploh nisem vedela za zadevo, dokler nisem prišla tule gor. Torej je RR s svojimi antifirbčnimi akterji kriv za prenašanje marn oz. je hujši kot najhujši rumeni tisk. Ne moreš verjet, sedaj pa se vsi posipavajo s pepelom.


Kdo vsi.....user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:43:28   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


To je tisto in tudi umreti ni vredno zaradi tega in pustiti svoje domače same sredi te godlje, ki jo bo tako ali tako čez teden ali dva zamenjala druga. Tragedij in senzacij nikoli ne zmanjka- sploh v zadnjih časih.


Tu se pa delno strinjam s tabo....zaradi takih dvoličnih osebkov, kot si ti, ki imajo polna usta etike in morale, ki se delajo bolj papežke od papeža (kar potem dvolično očitajo drugimuser posted image ) pri recimo spolnem aktu dotične teme......hitro pa pozabijo na etiko in moralo v komunikaciji z drugimi.....zaradi takih osebkov, ki jim pogled na spolni akt tako zemegli um, da zadeve niso sposobni pogledati iz drugega zornega kota kot zgolj iz svojega, zaradi takih osebkov si pa res ni treba vzeti življenja.....niso vredni tega.....

Lili saj to je tisto res. To ti že ves čas razlagam. Prenehaj se tako obnašati no. Tudi meni nisi všeč takšna Ne smeš biti tako introventirana in zagledana vase. Vidiš, če si taka absolutno ne kapiraš kar ti ljudje dopovedujejo.Še posebej, če bereš le svoje poste od drugih pa ne. Potem pa pride do krize. Čisto se strinjam s tabo. Ni lepo in zdravo, da takšne zganjaš. Pa si drugače čisto fejst dobiče verjetno, samo vedno hočeš imeti prav. Škoda.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:47:13   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Lili saj to je tisto res. To ti že ves čas razlagam. Prenehaj se tako obnašati no. Tudi meni nisi všeč takšna Ne smeš biti tako introventirana in zagledana vase. Vidiš, če si taka absolutno ne kapiraš kar ti ljudje dopovedujejo.Še posebej, če bereš le svoje poste od drugih pa ne. Potem pa pride do krize. Čisto se strinjam s tabo. Ni lepo in zdravo, da takšne zganjaš. Pa si drugače čisto fejst dobiče verjetno, samo vedno hočeš imeti prav. Škoda.


Kaj je to dobiče.....? Bitje nemara?



(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:56:56   
mateyka
pelin spet onaniRRa. verjetno je mož zdoma.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:59:01   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

pelin spet onaniRRa. verjetno je mož zdoma.

user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 20:59:54   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

zato Lulu ti svetujem da si daš raje škrnicelj na glavo in si tihouser posted image



no, tebe pa je res treba citirat, da vidiš kaj si na isti strani par minut prej napisala user posted image


lulu a si šivaš škarnicelj, al boš kar un škratov kupila ? user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 21:01:21   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

zato Lulu ti svetujem da si daš raje škrnicelj na glavo in si tihouser posted image



no, tebe pa je res treba citirat, da vidiš kaj si na isti strani par minut prej napisala user posted image


lulu a si šivaš škarnicelj, al boš kar un škratov kupila ? user posted image


nič od tega user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   [Brisano sporočilo]
1.12.2014 21:02:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 21:05:22   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

zato Lulu ti svetujem da si daš raje škrnicelj na glavo in si tihouser posted image



no, tebe pa je res treba citirat, da vidiš kaj si na isti strani par minut prej napisala user posted image


lulu a si šivaš škarnicelj, al boš kar un škratov kupila ? user posted image


nič od tega user posted image


Lej z optimističnega vidika: to potem določenih osebkov ne bo treba gledat :P


ja pa še z veselim decembrom se boš zlila user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?