|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 10:37:02   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Upam, da se bodo mediji sedaj bolj profesionalno obnašali in razmislili, kaj objavljajo, preden objavijo, kaj je v javnem interesu in kaj je v interesu čim večje naklade, neglede na ceno.
Upam, da si bo snemalec tega posnetka zmogel odpustiti in živel svoje življenje čim bolj polno in zrelo.
Upam, da se bo ločilo med zasebno in javno sfero in da ni vse za javnost.
Upam, da bodo Slovenci znali razločevati med novicami in tračem in razpravljali o stvareh, ki se nas vseh tičejo, ne pa opravljat kot najhujše vaške opravljivke.
Upam, da se bodo ljudje ovedli, da svet ni črno-bel in znali videt vse njegove nianse.
Upam, da si bo vsak znal naliti čistega vina in prevzel svoj delež odgovornosti (ker ima vsak od nas svoj delček zraven, tudi tisti, ki si zdaj umivajo roke in prevračajo pozornost na druge)
Upam, da bosta družini vpletenih zmogli toliko moči, da bodo te dogodke, kjer kazen daleč presega dejanje, da bosta preboleli in živeli čim bolj polno življenje. Enako ne bo nikoli, tudi zaradi vseh nas mrhovinarjev.
Upam, da bo vsak od nas potegnil ven dobro lekcijo in da o takih zgodbah ne bomo več brali.
Ker vse, kar se je vrtelo okoli te zgodbe, ni vredno človeškega življenja. Ni. Smo pa vsak od nas zategnili vrv. Vsak od nas, eni več, drugi manj. Akter je imel svoj delež zraven, a tudi mi. Ne si umivat rok kot Poncij Pilatus.



Podpis.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 11:03:15   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Upam, da se bodo mediji sedaj bolj profesionalno obnašali in razmislili, kaj objavljajo, preden objavijo, kaj je v javnem interesu in kaj je v interesu čim večje naklade, neglede na ceno.
Upam, da si bo snemalec tega posnetka zmogel odpustiti in živel svoje življenje čim bolj polno in zrelo.
Upam, da se bo ločilo med zasebno in javno sfero in da ni vse za javnost.
Upam, da bodo Slovenci znali razločevati med novicami in tračem in razpravljali o stvareh, ki se nas vseh tičejo, ne pa opravljat kot najhujše vaške opravljivke.
Upam, da se bodo ljudje ovedli, da svet ni črno-bel in znali videt vse njegove nianse.
Upam, da si bo vsak znal naliti čistega vina in prevzel svoj delež odgovornosti (ker ima vsak od nas svoj delček zraven, tudi tisti, ki si zdaj umivajo roke in prevračajo pozornost na druge)
Upam, da bosta družini vpletenih zmogli toliko moči, da bodo te dogodke, kjer kazen daleč presega dejanje, da bosta preboleli in živeli čim bolj polno življenje. Enako ne bo nikoli, tudi zaradi vseh nas mrhovinarjev.
Upam, da bo vsak od nas potegnil ven dobro lekcijo in da o takih zgodbah ne bomo več brali.
Ker vse, kar se je vrtelo okoli te zgodbe, ni vredno človeškega življenja. Ni. Smo pa vsak od nas zategnili vrv. Vsak od nas, eni več, drugi manj. Akter je imel svoj delež zraven, a tudi mi. Ne si umivat rok kot Poncij Pilatus.



Podpis.


Še moj podpis!
in dodatek: Žal mislim, da je upanje brezplodno,ker dokler bodo ljudje željni
senzacij in šokatnih odkritij ,izpovedi raznih "kvazi zvezd" Kmetij, Talentov, Barov,...pa še česa,
in jih bo bolj zanimalo ,kaj ima oblečena ena turbo pevačica, kot pa to kaj nam dela država, bo tako kot je!
Folk je treba bombardirat z naslovi kot so #šokantno!! Neverjetno!! ... na to pada!!
In zakaj me ne čui npr.da je to snemal najstnik in objavil?
zato ker mzlarija z blagoskovom staršem gleda in požira neumnosti raznih šovov,kjer je edini cilj potlačit , zasramovat, se norčevat, prizadet drugega, da jaz izpadem faca in heroj!!

posledice itak niso važne-glavno da sem jaz CAR!


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 11:18:49   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: alda
Žal mislim, da je upanje brezplodno,ker dokler bodo ljudje željni
senzacij in šokatnih odkritij ,izpovedi raznih "kvazi zvezd" Kmetij, Talentov, Barov,...pa še česa,


meni se pa zdi, da to ni zelja folka, ampak da je namen folk poneumljat s tem (Idiocracy here we come) - da se premalo zavedamo da je propagandni aparat se vedno isti, samo drugi majo volan v roki.
btw, glede tega priporocam ogled dokumentarca Outfoxed, da bo bolj jasno na kaj ciljam.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 11:40:50   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Upam, da se bodo mediji sedaj bolj profesionalno obnašali in razmislili, kaj objavljajo, preden objavijo, kaj je v javnem interesu in kaj je v interesu čim večje naklade, neglede na ceno.
Upam, da si bo snemalec tega posnetka zmogel odpustiti in živel svoje življenje čim bolj polno in zrelo.
Upam, da se bo ločilo med zasebno in javno sfero in da ni vse za javnost.
Upam, da bodo Slovenci znali razločevati med novicami in tračem in razpravljali o stvareh, ki se nas vseh tičejo, ne pa opravljat kot najhujše vaške opravljivke.
Upam, da se bodo ljudje ovedli, da svet ni črno-bel in znali videt vse njegove nianse.
Upam, da si bo vsak znal naliti čistega vina in prevzel svoj delež odgovornosti (ker ima vsak od nas svoj delček zraven, tudi tisti, ki si zdaj umivajo roke in prevračajo pozornost na druge)
Upam, da bosta družini vpletenih zmogli toliko moči, da bodo te dogodke, kjer kazen daleč presega dejanje, da bosta preboleli in živeli čim bolj polno življenje. Enako ne bo nikoli, tudi zaradi vseh nas mrhovinarjev.
Upam, da bo vsak od nas potegnil ven dobro lekcijo in da o takih zgodbah ne bomo več brali.
Ker vse, kar se je vrtelo okoli te zgodbe, ni vredno človeškega življenja. Ni. Smo pa vsak od nas zategnili vrv. Vsak od nas, eni več, drugi manj. Akter je imel svoj delež zraven, a tudi mi. Ne si umivat rok kot Poncij Pilatus.


Kapo dol za tale sestavek.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 11:49:08   
kalbo
Pa še to mogoče. tale najstnik, ki je to posnel in objavil (če sploh je to posnel smrkavec) pomojem ni razmišljal o posledicah, ker vsaj za moje pojme 15,16 letni smrkavec vseeno še nijma razvite glave tako daleč, da bi se zavedal posledic takega dejanja, seveda je to kaznivo dejanje, mladost je pa tu olajševalna okoliščina. Drug problem so pa mediji, ki so iz tega naredili mnogo preveliko zgodbo, kot je dejansko bila

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 12:37:36   
ronja
Ankica, podpis.
Mateyka, vsi ki smo kakorkoli sodelovali, nosimo svoj delež krivde. Včasih ne veš, kaj je bolj prav - kar sem se spraševala že pred prvo objavo: ali se oglašati in s tem dobi debata še več zagona in strani ali ostati tiho in pustiti, da ljudje kamenjajo druge za njihove prestopke. Ne vem, kaj bi si sama želela v njuni situaciji, verjetno res, da bi šlo vse čimprej v pozabo... Sem se spraševala, kaj je bolj prav, ne vem niti zdaj, imam pa slabo vest, pa čeprav nisem gledala posnetka in poslušala poročil o tem. Že to, da sem tu brala o tem, ni bilo ok, ekr je to njuna stvar in je nista sama predstavila javnosti.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 12:42:40   
*miska.mcc*
a ste gledali vceraj zvecer film? na planetu mislim da je bil.  mislim da ima vse vzporednice s to zalostno afero. :(


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 15:53:26   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

O patrino, si se spet zaciklala?

Vse tole okol teh dveh je šlo že zdavnaj zelo predaleč in očitno je eden izmed njiju klonil pritiskom. Sam bi temu rekel krutost današnje družbe.

Kar se pa privat stvari na službenem računalniku tiče. Tud službenega maila ti ne more kar vsak brat, ker je ponavadi ime.priimek@podjetje.si in tisti ime in priimek daje temu predalu intimo, in nima veze, kdo je za afno, in če vam to ni jasno, vam ni pomoči.

Če s tem misliš da se je tema speljala stran od bistva, je res- vendar je nisem le jaz. Drugače pa ne morem reči, da sem se osebno kaj zaciklala saj nisem od začetka pa do konca spremenila svojega mnenja, pa je bil na začetku možakar še živ, na koncu pa ne več.
Bistvo je to, da se je že v startu pri nekaterih krivdo nalagalo na napačna pleča. Ko se je to pokazalo za resnično, je bilo določenim lažje oditi ( pa čeprav v smrt) in pustiti svojce v bedi in sramoti kot pa skušati popraviti kar bi se pač popraviti dalo.
Seveda so krivi poleg vseh akterjev tudi mediji. Toda pričakovati, da bodo zaradi te tragedije začeli lepše pisati in se ne mrhovinarsko naslajati nad tragedijami in senzacijami, je čisto brez veze. Mediji od tega živijo. Mediji , takšni in drugačni, si s tem služijo kruh. Kar je moralno jim po moje dol maha. Tako je bilo in tako bo.

Osebno se ne počutim krive, ker sem o tem razpravljala in povedala svoje mnenje.Človek se je poslovil od živih zaradi problemov, ki bi jih v prvi vrsti moral reševati on. Res je žalostno, ko človek takole klone pod bremenom, ki ga nosi. Vsakemu predstavlja breme kaj drugega in vsakega na tla potisne kaj drugega. Vendar to vseeno ne pomeni, da je prav , da se breme, ki si ga v največji meri naložiš sam, potem, ko postane pretežko, zvališ na ramena nekoga, ki je še šibkejši od tebe.
S tem mislim na vse breme , ki ga nekateri z užitkom nalagate na dijake, ki so zadevo objavili ali pa na rumeni tisk, ki se je zaradi takšnih senzacij sploh rodil in na račun takšnih zadevščin živi. Zagotovo se je breme na ravnateljivih plečih povečalo zaradi njih. Vendar v startu si ga je pa sam, pri polni zavesti naložil. In kot sem že rekla- očitno se je na koncu tega zavedal.

Ankica je lepo napisala in zagotovo nas večina tako misli- čudovito bi bilo , če bi se to spremenilo v realnost. Žal imam občutek, da so v veliki meri vse to le pobožne želje. Življenje pač ni tako. Dokaz je tale debata tule gor. Osebno ne morem človeka, ki je bil poleg kolegice ustvarjalec problema, samo zaradi tega, ker je storil samomor, proglasiti za svetnika in vso krivdo za tragedijo zvaliti na druge. Nekateri pač lahko. In vsi drugače misleči, ki se nam to ne zdi prav, smo v vaših očeh kruti in hipokritski. Tudi prav.
Ob misli, skozi kaj gre tale revež od dijaka sedajle, če se nahaja v podobni okolju, kot je tale forum, me je groza.

< Sporočilo je popravil patrino -- 1.12.2014 15:55:50 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 16:04:43   
mika
Ko se je to pokazalo za resnično, je bilo določenim lažje oditi ( pa čeprav v smrt) in pustiti svojce v bedi in sramoti kot pa skušati popraviti kar bi se pač popraviti dalo.


Od kod pa tebi ta informacija? Ker so Slovenske novice, mislim da edine, šle tako daleč, da so pisale o domnevnem priznanju na policiji? Nihče ni priznal, zato tudi še vedno poteka preiskava posnetka. In tukaj tvoje mnenje izgubi kredibilnost.


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 16:44:02   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ko se je to pokazalo za resnično, je bilo določenim lažje oditi ( pa čeprav v smrt) in pustiti svojce v bedi in sramoti kot pa skušati popraviti kar bi se pač popraviti dalo.


Od kod pa tebi ta informacija? Ker so Slovenske novice, mislim da edine, šle tako daleč, da so pisale o domnevnem priznanju na policiji? Nihče ni priznal, zato tudi še vedno poteka preiskava posnetka. In tukaj tvoje mnenje izgubi kredibilnost.



O tem sem pisala že par strani nazaj, vendar nisi brala očitno:
Če se izkaže na kakršen koli način , da je bila zadeva zmontirana in da to res nista bila onadva, potem je to huda grozljivka. Ker pa vse kaže, da je posnetek resničen, osebno jaz svojega mnenja ne morem spremeniti. S tem svojim zadnjim dejanjem je žal v mojih očeh potrdil tisto, kar sem si o njem mislila že v startu.

V krogih v katerih se tako ali drugače silom prilike gibam , vedo o tej zadevi povedati marsikaj in je tale stvar epilog nečesa, kar se ni začelo včeraj. Ker pa me res ni bilo zraven v kabinetu, se opiram pač na tisto kot večina ostalih. Tudi ti predvidevam. Koliko je moje mnenje zate kredibilno mi je , pošteno povedano, vseeno. In če malo pomislim, ne vem, če bi o ravnatelju in njegovem končnem dejanju spremenila mnenje, tudi takrat, če bi se izkazalo, da so ga po krivem imeli za to kar kaže na posnetkih. Že od začetka, osebno ne vidim katastrofe v samem seksu ( pa čeprav se naj bi dogajal na neprimernem placu), temveč o tem, da se je on ( in tudi ona) pokazal za takega kot se je na koncu izkazalo. Za seboj je pustil strto, osramočeno družino, za katero naj bi poskrbel pa naj je kriv ali ne.

Drugače pa - če samo oko vržeš na net vidiš, da niso bile le Novice tiste, ki so njegovo izjavo o tem, da na posnetku ni on, po svoje označile za sumljivo. Npr. tole je že eno:

http://www.siol.net/novice/tehnologija/racunalnistvo/2014/11/ponarejen_posnetek_maribor.aspx

< Sporočilo je popravil patrino -- 1.12.2014 16:59:30 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 17:16:42   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ko se je to pokazalo za resnično, je bilo določenim lažje oditi ( pa čeprav v smrt) in pustiti svojce v bedi in sramoti kot pa skušati popraviti kar bi se pač popraviti dalo.


Od kod pa tebi ta informacija? Ker so Slovenske novice, mislim da edine, šle tako daleč, da so pisale o domnevnem priznanju na policiji? Nihče ni priznal, zato tudi še vedno poteka preiskava posnetka. In tukaj tvoje mnenje izgubi kredibilnost.




O tem niso pisale le Novice, pač pa tudi drugi mediji. O domnevnem priznaju pa se je govorilo zaradi tega, ker bi naj ovadila neznano osebo zaradi nedovoljenega snemanja in razpečevanja, kar lahko naredi le tisti, ki je na posnetku. Torej je to na nek način priznanje. Druga možnost je bila ovadba zaradi montaže posnetka oziroma nekaj podobnega, vendar te ovadbe nista podala.

lp

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 17:18:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

V krogih v katerih se tako ali drugače silom prilike gibam , vedo o tej zadevi povedati marsikaj in je tale stvar epilog nečesa, kar se ni začelo včeraj.


tebe se bere huje kot Slovenske novice... "Kaj nam še skriva ...?" "Odkrili neverjetno ..." "Zgodba še ni končana..."
baba-čula-baba-rekla
Kaj te pa briga, ... pa še na javnem forumu namiguješ, da so neke zgodbe zadaj... bljak!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 17:27:45   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

V krogih v katerih se tako ali drugače silom prilike gibam , vedo o tej zadevi povedati marsikaj in je tale stvar epilog nečesa, kar se ni začelo včeraj.


tebe se bere huje kot Slovenske novice... "Kaj nam še skriva ...?" "Odkrili neverjetno ..." "Zgodba še ni končana..."
baba-čula-baba-rekla
Kaj te pa briga, ... pa še na javnem forumu namiguješ, da so neke zgodbe zadaj... bljak!

Ne gre se za baba čula baba rekla govorice in ravno zato, ker so uradne jih nimam namena razlagati tule gor. Odgovarjam le Miki, ki me pač sprašuje.
Drugače pa Lulu, ustavi konje, ki so ti zbezljali- Če se ne motim, si bila ti nekako najbolj bljak na prvih straneh, ko si se na žive in mrtve grebla izvedeti kje je ključni posnetek, zato Lulu ti svetujem da si daš raje škrnicelj na glavo in si tihouser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

posnetek pa se najde... kje?



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 17:42:20   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Mateyka, vsi ki smo kakorkoli sodelovali, nosimo svoj delež krivde. Včasih ne veš, kaj je bolj prav - kar sem se spraševala že pred prvo objavo: ali se oglašati in s tem dobi debata še več zagona in strani ali ostati tiho in pustiti, da ljudje kamenjajo druge za njihove prestopke. Ne vem, kaj bi si sama želela v njuni situaciji, verjetno res, da bi šlo vse čimprej v pozabo... Sem se spraševala, kaj je bolj prav, ne vem niti zdaj, imam pa slabo vest, pa čeprav nisem gledala posnetka in poslušala poročil o tem. Že to, da sem tu brala o tem, ni bilo ok, ekr je to njuna stvar in je nista sama predstavila javnosti.


jazus, pa na koncu boš mela še slabo vest, ker si se pogovarjala o uni ubogi pasji aferi; ker kolikor so psi trpeli, ko jih je zlorabljal, je le blo človekovo intimno življenje, ki mora ostati zasebno, pod lupo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 18:36:12   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino



ne ti meni nič svetovati ... nisi prava oseba.. ali mi pisat, naj bom tiho user posted image
obsojala nisem nikogar, govoric ne širim,... a boš še probala prodat to zgodbo medijem? Ne bi me čudlo...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 18:39:54   
RIJA*
Kar naenkrat cela slovenija bolj papežka od papeža user posted image
posnetek ste pa šli vsi gledat....no, razen ronje user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 18:49:01   
mateyka
tudi jaz ga nisem videla, pa še kdo, sem ziher. samo ronja se kljub temu počuti odgovorno, jaz pa ne.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 18:58:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Če se ne motim, si bila ti nekako najbolj bljak na prvih straneh, ko si se na žive in mrtve grebla izvedeti kje je ključni posnetek,


ja, še to user posted image
zanimivo ti mene bereš, meni je dol viselo ali ga bom videla ali ne, ti pa si me vidla, da sem si nohte zraven grizla in kričala od te neverjetne potrebe, živi in mrtvi user posted image
domišljaš si, haluciniraš poleg mojih postov user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 19:01:01   
josephine27
Tud jaz ga nisem šla, samo fotografije iz medijev. Pa tudi če bi ga videla to ne bi vplivalo na to, da bi se zarad tega čutila krivo. Sem gledala tud posnetke s koncentraciskih taborišč pa se ne čutim kriva za usode tistih ljudi.

_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 19:11:18   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


O tem niso pisale le Novice, pač pa tudi drugi mediji. O domnevnem priznaju pa se je govorilo zaradi tega, ker bi naj ovadila neznano osebo zaradi nedovoljenega snemanja in razpečevanja, kar lahko naredi le tisti, ki je na posnetku. Torej je to na nek način priznanje. Druga možnost je bila ovadba zaradi montaže posnetka oziroma nekaj podobnega, vendar te ovadbe nista podala.

lp


Ker bi naj.....a so naši organi, ki se s tem ukvarjajo javno izjavili, da sta ovadila neznano osebo zaradi nedovoljenega snemanja.....? Ker potem je lepo videti tudi člen zakona, po katerem sta podala prijavo....jaz recimo zdaj, kar sem na hitro iskala po medijih, sem našla zgolj to: Zoper neznanega avtorja sta vložila kazensko ovadbo......možno je, da sem kaj spregledala....neznani avtor je lahko tako montažer fake posnetka kot snemalec......

Želim pa povedati, da so v pravnih zadevah bistvene podrobnosti, ki nam jih mediji običajno skrijejo in objavijo zgolj tisti del, ki ga želijo in vzamejo en stavek iz konteksta, si ga po svoje razložijo in potem ljudstvo to premleva.......ker ljudje mislimo, da če trije časopisi rumenega tiska pišejo eno in isto stvar, da je to potem sveta resnica.......pa vedno ni tako.....pogosto se pa tudi zgodi, da objavijo mediji povsem nepreverjene informacije......oz. informacije "baba čula, baba rekla".....

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

a ste gledali vceraj zvecer film? na planetu mislim da je bil. mislim da ima vse vzporednice s to zalostno afero. :(



Verjetno misliš tisti triler, ko je morilec ubijal z direktnim prenosom preko neta......in več kot je dobil "klikov", hitreje je tisti, ki ga je ugrabil morilec umrl.....in so ljudje pri vsakem "kandidatu" bolj klikali in želeli gledati "smrt v živo", čeprav so vedeli, da bo zaradi tega hitreje umrl.....






(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 19:17:29   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Kar naenkrat cela slovenija bolj papežka od papeža user posted image
posnetek ste pa šli vsi gledat....no, razen ronje user posted image


Vsi....razen ronje in razen tebe......user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 19:18:12   
mateyka
če vas res zanima kako to deluje (sem dala na etiko, samo navsezanjde paše tud sem):
http://www.ted.com/talks/philip_zimbardo_on_the_psychology_of_evil#t-1252425

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 19:38:13   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ko se je to pokazalo za resnično, je bilo določenim lažje oditi ( pa čeprav v smrt) in pustiti svojce v bedi in sramoti kot pa skušati popraviti kar bi se pač popraviti dalo.


Od kod pa tebi ta informacija? Ker so Slovenske novice, mislim da edine, šle tako daleč, da so pisale o domnevnem priznanju na policiji? Nihče ni priznal, zato tudi še vedno poteka preiskava posnetka. In tukaj tvoje mnenje izgubi kredibilnost.



O tem sem pisala že par strani nazaj, vendar nisi brala očitno:
Če se izkaže na kakršen koli način , da je bila zadeva zmontirana in da to res nista bila onadva, potem je to huda grozljivka. Ker pa vse kaže, da je posnetek resničen, osebno jaz svojega mnenja ne morem spremeniti. S tem svojim zadnjim dejanjem je žal v mojih očeh potrdil tisto, kar sem si o njem mislila že v startu.

V krogih v katerih se tako ali drugače silom prilike gibam , vedo o tej zadevi povedati marsikaj in je tale stvar epilog nečesa, kar se ni začelo včeraj. Ker pa me res ni bilo zraven v kabinetu, se opiram pač na tisto kot večina ostalih. Tudi ti predvidevam. Koliko je moje mnenje zate kredibilno mi je , pošteno povedano, vseeno. In če malo pomislim, ne vem, če bi o ravnatelju in njegovem končnem dejanju spremenila mnenje, tudi takrat, če bi se izkazalo, da so ga po krivem imeli za to kar kaže na posnetkih. Že od začetka, osebno ne vidim katastrofe v samem seksu ( pa čeprav se naj bi dogajal na neprimernem placu), temveč o tem, da se je on ( in tudi ona) pokazal za takega kot se je na koncu izkazalo. Za seboj je pustil strto, osramočeno družino, za katero naj bi poskrbel pa naj je kriv ali ne.

Drugače pa - če samo oko vržeš na net vidiš, da niso bile le Novice tiste, ki so njegovo izjavo o tem, da na posnetku ni on, po svoje označile za sumljivo. Npr. tole je že eno:

http://www.siol.net/novice/tehnologija/racunalnistvo/2014/11/ponarejen_posnetek_maribor.aspx

Težka bi bla, da bi to bil montiran posnetek, samo to je vsekakor grozljivka.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 19:39:35   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino



ne ti meni nič svetovati ... nisi prava oseba.. ali mi pisat, naj bom tiho user posted image
obsojala nisem nikogar, govoric ne širim,... a boš še probala prodat to zgodbo medijem? Ne bi me čudlo...

He, he,...Saj ti nič ne svetujem ljubi jezus user posted image Poudarila sem le to kar je očitno in nič si ne izmišljujem - tam kjer se prenašajo marnje in rola rumeni tisk- tam je Luluuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 19:40:59   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Kar naenkrat cela slovenija bolj papežka od papeža user posted image
posnetek ste pa šli vsi gledat....no, razen ronje user posted image

Tudi meni se tako zdi

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?