|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.12.2014 21:27:23   
chebula
Živjo,
oh, skoraj sem se pozabila preseliti v januar. Po zadnji M sem rabila par dni, da sem se pobrala, zdaj pa veselo naprej. M ne pričakujem 7. januarja.

Lp in navijam za vse!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo januarja 2015
16.12.2014 14:56:55   
niinii

user posted image J A N U A R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image


03.01.2014

Anonimnauser posted image

04.01.2015

Marčevka2010

07.01.2014

chebula

14.01.2015

Pajama

Januar

SU
witch

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, Marčevka2010, Pajama, MauMow, witch, Žabinčica, chocolatecake, _pika_, mamica deklicam,






(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo januarja 2015
16.12.2014 19:35:36   
SU
Evo... danes bla pri G... Sem zbrala pogum in vprašala kar me je zanimalo...
Na D jajčniku imam cisto, za katero je rekla, da ni nič nevarnega... da se večkrat naredijo in gredo same naprej.
Rekla je, da mi je najbrž tudi zaradi tega zamujala M ta zadnji cikel...
O se približuje... user posted image ...velikosti foliklov sicer ne vem, je pa rekla, da bo zdej zdej... Tko da delam teste vsak dan... Ta cikel jih bom delala do naslednje M!! ...da jo le ujameva! user posted image user posted image
Nekje februarja imam spet kontrolo-predvsem zaradi ciste... in seveda tudi, da poročam kako nama gre...
Na UZ je bilo vse videt OK, no.. razen tiste cistice...
Rekla pa je, da bi bilo fino, da gre moj najprej na spermiogram... tko, da je zdej on na vrsti predno mene kej bolj začenjo "preiskovat".
In seveda sem mu rekla: "Imam zdaj zate veš, za pregled..." On pa ves šokiran... "Ne... ne bom šel..."
Ko pa sem mu razložila, da je le spermiogram, da ga nič ne bodo mučli... je pa vse prebral in se bo kar čimprej zmenil... user posted image
Se mi zdi, da majo moški precej večji strah pred temi pregledi... pa nas bistveno bolj mučjo, če nas enkrat začnejo pregledovat tko "zares"...
A ni res?!
No... tako, da... načeloma je z mano vse ok. Bomo videli še pri mojmu... do takrat pa bova seveda veselo lovila O dneve in z užitkom hopsala... user posted image
Bo pa O zdej, zdej... tko da srčno upam, da nam novo leto prinese en tak lep, "nov" plusek! user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 16.12.2014 19:36:08 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.12.2014 11:56:37   
egleria
Torej, moja M je prišla z 10 dnevno zamudo.. Moj ciklus ne vem več kakšen je.
Naslednje ne pričakujem med 17. in 25.1.
Najboljš da upoštevam kar slednji datum, da ne bom preveč neučakana potem.
Jutri grem kr po napotnico k G, upam da mi jo bo dala. Bom pa vseeno poskusila s klomifenom - manjšo dozo, zgubit nimam kaj.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.12.2014 13:25:34   
witch
SU vesela sem, da je bilo na pregledu ok. Dragi naj kar gre na spermiogram. Ni nič hudega. Je samo en korak bližje temu da bo otroček.

egleria user posted image user posted image Meni je kolmifen vedno lepo uredil cikel. Ta mesec pa je tudi bilo kar nekaj. Le pojdi do G in zahtevaj to napotnico naj ti jo da. Ker itak boš potem v neplodnostni še 100 let čakala.

Jaz sem ta mesec spet jemala klomifen. Delam O teste, da vidim kaj bodo rekli. Pridno vadiva to pa je to. Nič novega.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.12.2014 13:31:49   
egleria

IZVIRNO SPOROČILO: witch

SU vesela sem, da je bilo na pregledu ok. Dragi naj kar gre na spermiogram. Ni nič hudega. Je samo en korak bližje temu da bo otroček.

egleria user posted image user posted image Meni je kolmifen vedno lepo uredil cikel. Ta mesec pa je tudi bilo kar nekaj. Le pojdi do G in zahtevaj to napotnico naj ti jo da. Ker itak boš potem v neplodnostni še 100 let čakala.

Jaz sem ta mesec spet jemala klomifen. Delam O teste, da vidim kaj bodo rekli. Pridno vadiva to pa je to. Nič novega.



Meni je tak obljubila napotnico za histero in laparoskopijo, ne za neplodnostno user posted image Pa bolš kot nič.
Si imela še od prej klomifen al ti ga je predpisala zdravnica? Koliko pa kdaj ga pa jemlješ?
Jaz bom zdaj kar eno tableto na dan, 3-7. dne.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.12.2014 12:09:09   
Neza007
Evo se selim v januar, tudi v decembru ni bilo sreče. Pa nič hudega, bo pa tako leto 2015 bolj lepše. Na seznamček me dajte tam okol 19.1.2015.

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.12.2014 12:21:38   
SU
Neza007 škoda... No, bo pa 2015 lepše... je taka lepa letnica!! user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.12.2014 14:10:46   
Neza007
V januarju bom pa na kanarskih otokih, ko bo čas da zagledam čarobni + :D To bi pa res polepšalo dopust ;)

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.12.2014 17:05:30   
Zewa
Ekola še jst... 3/1 je dan, ko bi rada vidla le plusek in ne rdečga vložka user posted image

Te dni je O, upam da uspeva, ker zvečer padeva oba v posteljo in zaspiva.. No, kako nej pol nardiva otroka, če nič ne nardiva v tej smeri.. :)

Punce, upam da bo januar uspešnejši za vse nas user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.12.2014 17:53:45   
Marčevka2010
O, si en dan pred mano. user posted image Potem pa le veselo na delo.user posted image Ne pravi, tudi jaz zadnje dni kar dol padem, še najbolj mi paše za vikend. Upam, da jo ujamem, in upam, da dobim v dnevu ali dveh ovulacijske teste.

Neza007 škoda, upam, da bo januar tvoj mesec. Držim pesti. user posted image

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.12.2014 19:00:57   
beba92
Ali krči vedno pomenijo prihod M? spremljajo me že od takrat ko bi jo morala dobiti (okoli 10dni) včasih bolj močno včasih manj... user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.12.2014 19:08:00   
MauMow
Punce pridno se predajajte užitkom da bodo pluseki kar padali.

beba92 hmm recimo ko sem js dočakala plusek sem mela prav menstrualne krče cca že 5 dni pred pričakovano M poleg tega pa ful izcedka (prozornega) in sem hodla skos na WC ker je bil občutek kot da mi M vn teče, je bil pa samo izcedek. In ker to ni nehalo mi je test 2 dni pred najdaljšim datumom M pokazal lep plusek. Držim pesti da imaš ti isto.

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.12.2014 19:08:20   
Shana86
Krči in špikanje so zelo značilni za prve tedne nosečnosti. Seveda je pa lahko tudi pms, itak. Ampak če ti 10 dni zamuja... kaj ko bi počasi testkala? user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.12.2014 19:12:59   
beba92
Prvi test sem delala dva dni po pricakovani, paje bil -, zdaj bom pa pocakala se par dni da vidim ka bo ...

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.12.2014 10:46:22   
ana_marija
Se selim k vam, decembrski dobri možje nam niso bili naklonjeni, se bomo morali imeti radi za praznike. Zdaj sem postala malo žalostna. Lani za praznike se je nenačrtovano prijelo in januarja sem vesela zagledala user posted image , a se je žal potem kamalu nesrečno končalo. user posted image Ohranjam upanje, da bo tokrat bolje, čeprav se zdaj, ko smo se odločili zanj, ta tretji nikakor noče prijeti. Na trenutke že razmišljam, da bomo verjetno ostali pri dveh deklicah. user posted image Se tolažim s tem, da imam že tu neverjetno srečo in uživam z malima.

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.12.2014 11:48:30   
SU
beba92 krči niso vedno znak za M... Saj smo že ugotovile, da so znaki za M in N zelo, zelo podobni/enaki... Ne, da bi te strašila... jaz sem imela prejšnji cikel podobno situacijo kot ti... Glede na vse prejšnje cikle mi je zamujala 20!! dni!! user posted image
Naredila sem "ŽLJ" N testov, ki pa so bli vsi negativni... in končno sem se naročila pri G, ki je ugotovila, da imam na D strani manjšo cisto in da je to najverjetneje vzrok, da mi je M zamujala... No, glede na to, da je blo vseh "ŽLJ" N testov negativnih...
AMPAK to ni rečeno, da je pri tebi enako!! Ena mi je napisala, da kakšen teden-10 dni po M bi moral pokazati test +. Če ga potem, kasneje, še vedno ni, je verjetno kaj drugega.
Držim pesti, da je pri tebi ena lepa, micena biba v bušiju!! user posted image Seveda nam javi, ko se boš testkala...
Aja... Zewa in Marčevka2010 tut jst bom mela zdej nekje O... tko, da bomo veselo user posted image med vikendom...user posted image Če ne bova tut midva padla v posteljo zvečer in zaspala... user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 19.12.2014 11:50:15 >

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.12.2014 12:20:22   
Marčevka2010
Ja, jaz imam v planu danes user posted image , bomo videli ali bova zvečer za to. Teste sem dobila, pa pozabila lulat zjutraj. Ta vikend ima, da se kaj prime. user posted image



Ana Marija držim pesti. user posted image



(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.12.2014 12:22:27   
MauMow
Marčevka za teste je najbolje da jih delaš čez dan. Zjutraj moraš delati šele z drugim ali tretjim urinom. Tako da lahko test narediš tudi sedaj. Pa pridno slončkajta ta vikend user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.12.2014 12:33:08   
Stars619
Oj, kako ste kaj? Oooo, vidim, da boste kar aktivne ta vikend....user posted image Super!!! Potem pa le glejte, da bodo tudi super novičke!!!!!
Pri nas nič novega...user posted image Danes je že 60.dan odkar je niuser posted image ..nesramnica grda...noče priti... Jaz pa samo jem in se redim...user posted image Čakam drugi teden, da naredim test, ki bo tako - in potem pričnem z dabrostonom...upam, da jo vsaj potem dobim!!! Ah,....

Vsaj lep, sončen dan je, če ne druga...user posted image

Pridne bodite, lepo slončkajte in poročajte o user posted image user posted image user posted image !!!!!

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.12.2014 13:41:40   
beba92
sem ravno naredila test in je bil - user posted image
M pa od nikoder, fajn mi je pokvarilo vikend

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.12.2014 23:57:57   
roca
helow user posted image
jaz se na žalost selim v januar, zdej sem ravno nehala jemati klomifen tko da upam da bo kej, ker mi je gin. rekla da se zelo pogosto prime prvi mesec brez klomifena, tko da upamo user posted image je imela katera tako izkušnjo?

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.12.2014 23:59:20   
roca
ahaa še to ne pričakujem je 13.1.2015 user posted image

(odgovor članu roca)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.12.2014 7:42:31   
Zewa
Roca ne vem.. nimam izkusenj s temi tabletami, ti bo pa verjetno kaksna druga znala povedat. A to so tablete, ki sprozijo M?

Mi smo vikend izkoristili na polno, tko da upam da bo kej od tega :) danes sva z malim sama, ker moj dela.. samo upam, da pride vsaj na kosilo, pa da bo vsaj del popoldneva doma. Mali je vedno bolj navezan nanj, on je pa tolk mal doma :/ sej bo boljse pravjo ;)

Lep dan punce! :)

(odgovor članu roca)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.12.2014 9:12:40   
chocolatecake
Stars 619 točno vem kako ti je. Jaz nisem veliko za tabo, pri meni je 52-ti dan, pa nič ne kaže, da bo kaj user posted image .
user posted image žal nisem, ker ima moj user posted image preslab spermiogram, da bi bilo to mogoče. Kljub temu sem 43. dan (trapa optimistična user posted image ) delala test in seveda ni bilo nič.
Okrog 30-tega dne me je nekaj zvijalo in sem bila 100% da bo M ali O, pa očitno ni bilo nič od tega.
Potem so pa izginili vsi znaki, da se sploh karkoli dogaja.
Mojim ciklom se je čisto zmešalo.
Se tolažim, da še boljše če ni nič, user posted image itak ne rabim, ker itak nima v mojem primeru več nobene funkcije. Če pride še kdaj ali pa ne. user posted image

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?