|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 21:32:26   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Kolikor sem si zapomnila- Ria pade pri 6.členu pri 1. točki. Lahko ji obesijo seveda tudi 5. točko 2. člena.
Ker pa misli v tem stilu nadaljevati in na tak način "vzgajati " tuje otroke po vrtčevskih in šolskih hodnikih, ji pa definitivno v bodoče ne uide tudi 1. točka 18. člena.



Ma RIJA* ne pade po nobenem členu, ker je niti prijavil še ni nihče. Če bi jo, bi organi že ukrepali.

In če je bilo njeno dejanje tako gnusno kot praviš v enem od gornjih postov - zakaj nisi že ukrepala? Zakaj klofaš toliko enih in istih besed, narediš pa na nič user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 21:36:05   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

moram pa priznati, da je 1. tč 18. člena izredno zanimivauser posted image ......



sploh, če kampiraš za voglom user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 21:37:56   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Kolikor sem si zapomnila- Ria pade pri 6.členu pri 1. točki. Lahko ji obesijo seveda tudi 5. točko 2. člena.
Ker pa misli v tem stilu nadaljevati in na tak način "vzgajati " tuje otroke po vrtčevskih in šolskih hodnikih, ji pa definitivno v bodoče ne uide tudi 1. točka 18. člena.



Ma RIJA* ne pade po nobenem členu, ker je niti prijavil še ni nihče. Če bi jo, bi organi že ukrepali.

In če je bilo njeno dejanje tako gnusno kot praviš v enem od gornjih postov - zakaj nisi že ukrepala? Zakaj klofaš toliko enih in istih besed, narediš pa na nič user posted image .


ker se zaveda, da je primer zastaral user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 21:40:11   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Kolikor sem si zapomnila- Ria pade pri 6.členu pri 1. točki. Lahko ji obesijo seveda tudi 5. točko 2. člena.
Ker pa misli v tem stilu nadaljevati in na tak način "vzgajati " tuje otroke po vrtčevskih in šolskih hodnikih, ji pa definitivno v bodoče ne uide tudi 1. točka 18. člena.



Ma RIJA* ne pade po nobenem členu, ker je niti prijavil še ni nihče. Če bi jo, bi organi že ukrepali.

In če je bilo njeno dejanje tako gnusno kot praviš v enem od gornjih postov - zakaj nisi že ukrepala? Zakaj klofaš toliko enih in istih besed, narediš pa na nič user posted image .


ker se zaveda, da je primer zastaral user posted image user posted image user posted image


Zastaral ni.
Ampak če je toliko besed o enem gnusnem dejanju, definiranem kot nasilje - zakaj ljudje, ki se čutijo odgovorni in kompetentni, ne reagirate?

Ker policija pride, celo če sosed navija muziko na glas.

Kaj šele, če je ogrožen otrok, ki mu že po ustavi pripada posebno sodno varstvo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 21:44:12   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Seveda je dovolj zakonov, ki tako gnusno dejanje prepovedujejo. Še več je moralnih norm, ki moralnemu človeku tega ne dovoljujejo.


Bodi tista, ki uresničuješ. Zmoreš? Si upaš?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 21:48:27   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Glede klicanja medijev- ne izpostavijo mediji vedno le najslabše. V tem primeru se lahko na željo staršev o dotičnem otroku govori anonimno ( kar se ponavadi pri medijih dogaja, razen, če dotični želijo drugače). Izpostavi se nefunkcionalnost izobraževalne ustanove in izobraževalnega sistema, če se to pokaže. Tega se na šolah bojijo seveda. Negativna publiciteta ni bila še nikoli zaželena. Res da so osebno zame to takšni udarci v občutljive dele, vendar vseeno manj občutljive in grde, kot pa maltretiranje otrok po hodnikih. Od tega, če se zadeva izpostavi javnosti imajo ponavadi ob izboljšavi zadevščin vsi nekaj od tega. Od tega, da odrasel na hodniku obračuna s tujim otrokom, pa nihče nič dobrega. Odrasla oseba ima nafilan ego. In tudi to je slabo.


Vsekakor današnji mediji ne rešujejo problemov.

Za to obstajajo strokovne osebe - kar najbrž že sama veš.
Učitelji, ravnatelji, ostalo osebje na šoli (specialni pedagogi, psihologi, socilogi), strokovne kompetente osebe kot so socialni delavci, psihologi, antropologi, tudi policija in lahko tudi njene posebne enote. Vsekakorpa novinarski poklic ni tisti, ki bi probleme reševal. V naši družbi jih žal zgolj potencira. Toliko si najbrž razgledana, da si sposobna izbrati pravi način. Ali ne?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 21:50:22   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Kolikor sem si zapomnila- Ria pade pri 6.členu pri 1. točki. Lahko ji obesijo seveda tudi 5. točko 2. člena.
Ker pa misli v tem stilu nadaljevati in na tak način "vzgajati " tuje otroke po vrtčevskih in šolskih hodnikih, ji pa definitivno v bodoče ne uide tudi 1. točka 18. člena.



Ma RIJA* ne pade po nobenem členu, ker je niti prijavil še ni nihče. Če bi jo, bi organi že ukrepali.

In če je bilo njeno dejanje tako gnusno kot praviš v enem od gornjih postov - zakaj nisi že ukrepala? Zakaj klofaš toliko enih in istih besed, narediš pa na nič user posted image .


ker se zaveda, da je primer zastaral user posted image user posted image user posted image


Zastaral ni.
Ampak če je toliko besed o enem gnusnem dejanju, definiranem kot nasilje - zakaj ljudje, ki se čutijo odgovorni in kompetentni, ne reagirate?

Ker policija pride, celo če sosed navija muziko na glas.

Kaj šele, če je ogrožen otrok, ki mu že po ustavi pripada posebno sodno varstvo.


ja, prav maš...ker ni bilo kaj zastarati user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 21:53:09   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Kolikor sem si zapomnila- Ria pade pri 6.členu pri 1. točki. Lahko ji obesijo seveda tudi 5. točko 2. člena.
Ker pa misli v tem stilu nadaljevati in na tak način "vzgajati " tuje otroke po vrtčevskih in šolskih hodnikih, ji pa definitivno v bodoče ne uide tudi 1. točka 18. člena.



Ma RIJA* ne pade po nobenem členu, ker je niti prijavil še ni nihče. Če bi jo, bi organi že ukrepali.

In če je bilo njeno dejanje tako gnusno kot praviš v enem od gornjih postov - zakaj nisi že ukrepala? Zakaj klofaš toliko enih in istih besed, narediš pa na nič user posted image .


ker se zaveda, da je primer zastaral user posted image user posted image user posted image


Zastaral ni.
Ampak če je toliko besed o enem gnusnem dejanju, definiranem kot nasilje - zakaj ljudje, ki se čutijo odgovorni in kompetentni, ne reagirate?

Ker policija pride, celo če sosed navija muziko na glas.

Kaj šele, če je ogrožen otrok, ki mu že po ustavi pripada posebno sodno varstvo.


ja, prav maš...ker ni bilo kaj zastarati user posted image


Tega ne vem, ker je tako občutljivo področje. Po moje ni bilo, lahko pa kdo osnovano meni tudi drugače - in ta naj ukrepa.

Ni pa pravne osnove, ker ni bila podana niti prijava.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 21:56:04   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Tega ne vem,


jaz pa.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 21:58:13   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Tega ne vem,


jaz pa.



Ti lahko, in tisti mulo.

Mi ne vemo, ker nismo bili zraven in ker iz tvojega pripovedovanja ni enoznačno jasno, kaj se je zgodilo. Ma niti povedala nisi, kaj si mu napela/povedala/grozila. To so zgolj naše interpretacije in nič več.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 22:06:19   
RIJA*
evo...sem že prej napisala....kopiram....

če še samo enkrat slišim, da si se dotaknil mojega Franceljna...je pa res, da znam strašno hudo pogledat user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 22:14:02   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

evo...sem že prej napisala....kopiram....

če še samo enkrat slišim, da si se dotaknil mojega Franceljna...je pa res, da znam strašno hudo pogledat


Spregledala, v poplavi besed.

Doživljenjska mi ne uide...ena za mojo mulo, ena za vse sosedove (tukaj imam olajševalno okoliščino, ker so špecala same, dokler jih nisem odvadila špecat user posted image ), in eno za vso mularijo usput, ki je nevzgojena tako ali drugače (vse to sodi k otroštvu in odraščanju).



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 22:16:38   
petea
user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 22:19:10   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

user posted image


daj se ne pritožuj... si vsaj kokice ziher pojedla do konca user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   [Brisano sporočilo]
10.1.2015 22:21:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 22:26:01   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea

user posted image


idi spat...šparaj se za jutri user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 22:29:40   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: petea

user posted image


idi spat...šparaj se za jutri user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 22:48:53   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: petea

user posted image


idi spat...šparaj se za jutri user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 22:58:33   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: petea
user posted image
daj se ne pritožuj... si vsaj kokice ziher pojedla do konca user posted image
user posted image

Pa se kaj drugega tudi ...
user posted image

zdaj pa nic ni za jutri ostalo ... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 23:08:02   
petea

Pa ne, da se strinjam z ustavljanjem otroka za vogalom, sam tako dramo okoli tega delat pa spet ni treba.

Dober opis - pretirana drama.
In dober povzetek teme o informacijah za ukrepanje v primeru tezav z nasiljem med otroki.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 23:16:24   
petea
Samo - ce bi moj otrok bil krivec za medvrstniske spore, bi sama veliko raje dozivela, da se name obrne stars drugega otroka osebno, kot da bi bilo vmes ne vem koliko posrednikov iz raznih institucij in po moznosti komaj krepko po dogodku.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 23:19:42   
petea
Ze dobRRo. Zdaj, ko se meni pise, pa vse pobegnete spat ali zurat ... user posted image
user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 23:22:02   
LuLu
zehanje je nalezljivo user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 23:29:04   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ze dobRRo. Zdaj, ko se meni pise, pa vse pobegnete spat ali zurat ... user posted image
user posted image


Sori no, da sem spilferderber user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Nasilje v šolah
10.1.2015 23:48:57   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

zehanje je nalezljivo user posted image


Spanje pa - vsaj pri meni - ni.

Komu se lahko pritozim, ker moji mozgani izvajajo nasilje nad mojim telesom in mu ne pustijo spati? user posted image

< Sporočilo je popravil petea -- 10.1.2015 23:59:10 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?