|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 22:21:09   
Neza007
Na začetku se boš mal lovila,ampak tega očitnega vzorca,ki nakazuje O,ne boš mogla falit :)

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 22:44:19   
chocolatecake
Hvala user posted image .

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   [Brisano sporočilo]
19.2.2015 6:29:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chocolatecake)
  Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: II pričakujemo februarja 2015
19.2.2015 6:52:17   
mony213
Evo javljam, da je moja user posted image prišla. Sem si kar malo odahnila, ker sem se bala, da bo neskončen cikel.

Prvič slišim za ovulacijski mikroskop...navdušena user posted image . Bom počakala, da vidim, kaj bo povedala ginekologinja naslednji teden. Grem prvič od kar delava na user posted image in prvič k novi pa da vidim, če bodo kakšne vspodbudne novice. Če ne, pa jaz tud nabavim to čudo in ni hudiča, da ne bomo pol vse nosečke user posted image

LadyJen vem kak ti je. Jaz sem tudi imela rjave izcedke pomešane s svežo krvjo in se je kar vleko, ko bi pa mogla prit user posted image ni bilo pa nič razen bolečin. Tvoj zadnji post je takšen, kot da bi ga jaz pisala. Prej nobenih težav, zdaj pa vse možno. Držim pesti, da se ti uredi!

Neza007 upam, da se bomo veselile jutri user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: II pričakujemo februarja 2015
19.2.2015 9:19:45   
polhek2
Hej hoj čvekice,

mi smo super, za valentinovo sem dobila plišatega medija z napisom "Poljubi me" pa srčkasto bombonjerico user posted image

Mi ta mesec veselo user posted image  včeraj me je tako zvijalo po jajčniku, da več kot očitno je bila ovulacija, moram pa reč da naju je z možekom take izguba zelo povezala, veliko več se pogovarjava, več časa preživiva skupaj... enostavno uživavauser posted image

Za vse en velik objem, zdej pa šibam delaaat user posted image

(odgovor članu mony213)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: II pričakujemo februarja 2015
19.2.2015 9:23:36   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: polhek2

Mi ta mesec veselo user posted image  včeraj me je tako zvijalo po jajčniku, da več kot očitno je bila ovulacija, moram pa reč da naju je z možekom take izguba zelo povezala, veliko več se pogovarjava, več časa preživiva skupaj... enostavno uživavauser posted image


O ja poznam to res zelo zelo poveže z možekom. Tudi midva imama sedaj čisto drugačen odnos. Veliko sva se pogovorila veliko naredila na rasti najine veze. Čeprav je grozna izkušnja je pa zelo veliko pomenila za rast najine veze.

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: II pričakujemo februarja 2015
19.2.2015 9:35:20   
perla*
Te stvari res ful povežejo, midva sva še močnejša ekipa! user posted image Gledam pare, ki se jim je "ponesrečilo" in niso hvaležni za nič, medsebojni odnos imajo pa tudi za moje pojme na nuli. Midva o tem z nikomer ne govoriva in je zato to še močneje najina stvar. Samo najina. In veva, da ko enkrat bejbi pride, da bo to taka sreča in zaklad najin. Moj se vedno lepo izkaže v razumevanju in spodbujanju. Revež bogi, zadnjič sem se po user posted image zjokala user posted image ker mi je tako hudo, ker v času O morava mal se potrudit, čeprov sva zmatrana ko pes. user posted image
Poj se mu pa jst cmerat začnem, halo? To pa sem fajn žena. user posted image

Ali v času O vsak danuser posted image ?

Kako se doda slikca tuki gor?user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: II pričakujemo februarja 2015
19.2.2015 10:48:05   
Neza007
Odkar delava s fantom na otroku, sva tud bolj povezana, se razumeva...prov fajn je, tko da to nars očitno res poveže. Sicer jst skoz to omenjam, pa bi kšn že zdavnej popenu ampak on me posluša in se samo smeje :D


Aja nism ziher da mi bo jutr test pokazov plusek, ker sumim da je bila vgnezditev v ponedeljek, ker sem imela tipične simptome za menstro plus en čudn izcedek :D do včeri me je skoz zvijal, pa bolečine v ledvicah, danes pa nič, razen malo belega toka :) Joj kok bom presrečna če se mi nariše plusek... in tok bolj razočarana če pride menstruacija grrrrr... Ta mesec sva kr 6x zapored v času ovulacije, upam da mu se mu je sproti dovolj sperme naredilo :D. Sva rekla, da bova še tko probala, če vsak drug dan ni šlo, da zih ne morva falit, čeprav pravijo da je najboljše na 2 dni

< Sporočilo je popravil Neza007 -- 19.2.2015 10:49:01 >

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: II pričakujemo februarja 2015
19.2.2015 11:16:45   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: perla*
Ali v času O vsak danuser posted image ?


Midva probava ene 3 dni zapored vsak dan user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: II pričakujemo februarja 2015
19.2.2015 12:50:32   
Anonimen
Mnenje G je, da je najbolje da user posted image na 2-3 dni. Tako da je brezveze če 3x na dan, saj seme potrebuje nekaj časa, da se obnovi. Ovulacijski testi pa so tako tako, lahko dajejo lažno pozitivne teste.

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: II pričakujemo februarja 2015
19.2.2015 12:53:19   
Neza007
Midva sva pač vsak dan 1x, da bi trikrat na dan ali 2x mi niti na kraj pameti ne pride ;).

Pač midva nisva dala še pregleda spermiograma čez, pa ne veva v kakšnem stanju so njegovi spermiji, zato sva obrala to metodo. Kmalu sporočim če se je obnesla :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: II pričakujemo februarja 2015
19.2.2015 13:51:41   
She1
Ena je napisala, da če so cikli daljši od 40, da po vsej verjetnosti ni ovulacij, Pušenjak pa trdi drugače. Tako, da tudi so. Pa tudi to, da imaš PCO in da full težko zanosiš, ni vedno res. Moja kolegica je zanosila prvi mesec. Ne vem no, loterija :) Drugače pa me zanima, če je ta test s slino boljši kot oni urinski testi za določevanje ovulacije?
Jaz nam vsem želim, da bomo hitro zagledale dve črtici ;) Samo ta mesec sem bila živčna razvalina, res zelo napsihirana, danes je 29. dan ciklusa in sem komaj včeraj občutila špikanje v jajčnikih kot ob ovulaciji. Zelo čudno, to se še nikoli ni zgodilo, da bi bilo tako pozno. Menite, da je možno, da ovulacija izostane ali se pač premakne zaradi psihe?

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: II pričakujemo februarja 2015
19.2.2015 17:01:36   
chocolatecake
She1 Cikli daljši od 40 dni so eden od znakov, da ni ovulacije, lahko je, lahko ni, itak se vsako telo odziva po svoje in ga je težko razumeti. Če zraven še ne čutiš bolečin prvi dan M in nimaš bolečih prsi, je potem že veliko možnosti, da sploh nimaš ovulacije.
Še vedno pa ni nič 100%. Ene tudi vse to imajo, pa prav tako nimajo pravih ovulacij. Ene pa nič od tega, pa jo imajo. So pa boljše možnosti žal na strani tistih s krajšimi cikli.
100 ljudi 100 čudi, kot pravijo. Mene bo ta mesec ginekologinja spremljala z ultrazvokom, da vidimo kaj točno se dogaja.
Lahko izostane, lahko pa se tudi samo premakne. Ampak, ko je enkrat cikel res zelo dolg, kot pri meni, ko gre do 83 dni, je le malo možnosti, da bo prišla.
Poznam tudi jaz cel kup žensk, ki so zanosile s PCOS ena v prvo, ena po nesreči, ena prvič ponesreči, drugič malo težje, ena je imela pa takšne krvavitve, kot jih opisuje LadyJen, pregrado na maternici in še PCOS in je zanosila v prvo.
Je pa ponavadi tako, da već kot imaš menstruacij, večkrat imaš šanse in lažje je zadeti dan D.
Pri meni lističi odpadejo, preprosto preveč mučno in drago mi jih je delat v nedogled, pravega pozitivnega rezultata, pa še nisem dočakala. Bom probala še z mikroskopom, vem, da je veliko šans, da tudi ta nebo prav pokazal, ampak bom probala čist vse, kar je pač možno, da si povečam šanse za user posted image . Mi je lažje s slino, kot imeti doma cel kup lističev in razmišljat koliko točno je ura in da nisem slučajno preveč spila in vsaj 2x na dan na WC-ju to testirat.
Je loterija kot praviš, nama so strokovnjaki nazadnje rekli, da bom lahko noseča že drug mesec, lahko pa nikoli oziroma še leta ne in bom prej obupala in šla na OBMP. Samo pri nama ni samo PCOS, so še drugi vplivi.

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: II pričakujemo februarja 2015
20.2.2015 9:51:42   
Neza007
Punce meni se je vlilo ven, tko da grem v naslednji boj ;) Navijam za vse ostale, ki je ne pričakujete v februarju.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: II pričakujemo februarja 2015
20.2.2015 10:16:23   
chocolatecake
Neza007 Objemček zate, vem kako je, ko si misliš, da ta mesec pa sigurno bo, pa potem spet ni. user posted image Bo pa drug mesec, samo ne obupat!
Pri meni je danes 52. dan ciklusa in sta tako N, kot O test negativna.
Samo upam lahko, da nebo spet okoli 80 dni in več.
To, da nimam menstruacij me živcira veliko bolj, kot dejstvo, da nisem user posted image .

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: II pričakujemo februarja 2015
20.2.2015 13:47:25   
Neza007
To pa verjamem, da te živcira, jst sm pol včeri že prov rekla, ma zej nej se pa že ulije če ni druzga.In se je ponoč in še kr se zliva ven...

Ma glavo si morm poštelat pa nama bo ratal, čist prevče energije gre za to upanje in vse. Sej bo, sedaj sm si rekla, da enkrat do septembra pa bo, brez testov, brez opominjanja na ovulacijo. V glavnem BO ;)

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: II pričakujemo februarja 2015
20.2.2015 14:56:57   
perla*
Neza007 joooj no, porkamadonca! Pa je blo upanje, da bo... mah dej, važno da ostajaš na pozitivni strani in gasa dalje. Sej ve kako je, meni se včasaih že meša. To da bi odmislila in sprostila se, sploh ne poizkušam več. Edino če mi to kdo še kdaj reče, mu lahko eno primažem user posted image

Moj O test je bil včeri pozitiven, danes je že mimo. Rada sva se imela vse dni, vsak dan.user posted image Zdej bomo pa videli čez 14dni. Do maja bova še poizkušala, potem pa k Rešu na obisk user posted image

Lep vikend vam želim!

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: II pričakujemo februarja 2015
20.2.2015 15:12:06   
She1
Ja, chocolatecake, vem kaj želiš povedati ja ... ma bomo vidli kako in kaj. Neza007 res škoda, držim pesti za naslednji mesec.
Mene edino malo skrbi, ker so mi našli miom(mali) na zunanji strani maternice (subserozni, ki naj ne bi bil kritičen) in tudi naj ne bi vplival na zanositev. Je imela katera to?

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   [Brisano sporočilo]
20.2.2015 16:08:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu She1)
  Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.2.2015 11:44:00   
She1
Eh sem že dobila izcedek, tako da jutri pričakujem ;) Kako pa ste kaj ve z izcedki? Imate pred pravo krvavitvijo kak dan izcedek, npr. če se obrišete bolj globoko?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.2.2015 13:25:20   
Neza007
Jst sm zej mela rumen izcedek 3 dni prej,pol pa rjavo pol se pa tok zatem ulije. Mela sm pa tud tri dni prej take krče da sm mislna da bo že prej pa je pol neha,pol sm bla pa v dvomih a je mogoce to vgnezditev. Sam ni bla. Ja za ta mesec sm mela res upanja,glede na to kk sva bla pridna ampak kva čmo,bomo še mal počakal. Zj sm si dala cilj do septembra :)

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.2.2015 18:46:14   
Pajama
neza007 ojej, mislim, da smo vse verjele, da nam bos plusek sporocila. Eh, sment, saj bo! Ne sekiraj se prevec.

Glede miomov jaz ne morem kaj dosti napisat. Baje ga imam in ne vem kako VB pliva na karkoli


(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.2.2015 19:05:52   
She1
Če je subserozni miom, nima vpliva, torej lahko to odmislimo vse tiste, ki ga imamo.
Ja pri meni je pa izcedek (rumen) vedno mogoče 1 dan ali 2 dni pred menstruacijo. In imate drugače po večini redne cikle? Jaz imam povprečno 28/29 ... se mi pa dogaja sedaj že ene par mesece, da je npr. prišla na 27. dan cikla, nato naslednji mesec pa na 32. To je pa kar nihanje pa ne vem zakaj to :(

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.2.2015 19:25:45   
Neza007
Jst sm zej prvič opazla rumen izcedek,bom vsaj za vnaprej vedla kaj to pomeni :). Jst mam ciklus od 29-33 dni najveckrat je pa na 32 dan. Nevem zakaj pride do teh nihanj mogoce kila gor kila dol,stres...

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.2.2015 20:01:47   
Tikie
She1 in Neza007 samo v vednost- v kolikor je med enim in drugim ciklom oz.med cikli 5ali manj dni nihanja (torej npr.menstruacija na 28 +/-5 dni ali npr .na 30+/-5dni) se ciklusi smatrjajo za REDNE.Žensko telo ni ura, ne stroj.Zaradi majhnih odstopanj v dnevih pride lahko že zaradi vsakega najmanjšega odstopanja, kot je debelina sluznice, ki vpliva na luščenje le-te,, stres, prehrana...celo lunauser posted image Tko, da to je vse ok.Za ovulatorne pa se načeloma smatrajo cikli dolgi nekje od 25-35dni, tista, ki ima cikluse krajše od 25dni ali daljše od35dni ima tako veliko možnost,da ni ovulacije.Seveda p ato ni nujno in ne velja za vse.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?