|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 14:17:22   
mateyka
ah dej no liliana, model has issues in rabi terapevta. hoče po**kat bejbo, ker ga vizualno spominja na njegovo mamo? jup, posebna nagnenja indeed. taka za pozdravit.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 14:25:16   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ah dej no liliana, model has issues in rabi terapevta. hoče po**kat bejbo, ker ga vizualno spominja na njegovo mamo? jup, posebna nagnenja indeed. taka za pozdravit.


Blizu veliko resničnosti?, kjer so moški še vedno fantki.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 14:34:32   
liliana
Glej mateyka, nič dej nouser posted image .....tebi knjiga pač ni potegnila.....meni je...in napisala sem, zakaj mi je.....

In t.i. "šunda" oz. knjig za sprostitev pač ne berem zato, da bi zdaj v podrobnosti analizirala obnašanje osebe in delala njen psihološki profil ter gledala na njo kot na znanstveno ali klasično dramsko delo....preberem knjigo, čez nekaj dni na njo pozabim in berem nekaj drugega......

Tako je bilo recimo z DaVincijevo šifro....je pač nisi smel gledati kot zgodovinsko dokumentarno knjigo, ampak kot "šund" roman.....in če si sposoben ločiti to mogoče celo lahko uživaš pri branju......




(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 14:39:01   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ah dej no liliana, model has issues in rabi terapevta. hoče po**kat bejbo, ker ga vizualno spominja na njegovo mamo? jup, posebna nagnenja indeed. taka za pozdravit.


Blizu veliko resničnosti?, kjer so moški še vedno fantki.


Glej Stanislava.....preberi knjigo....pa boš videla ali ti potegne ali ne.....ker vsake oči imajo svojega malarja.....user posted image

in boš lahko sama izdelala psihološki profil glavnih akterjev in psihološki profil tistih bralcev, ki jim je bila knjiga všeč in tistih, ki jim ni bila......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 15:41:15   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ah dej no liliana, model has issues in rabi terapevta. hoče po**kat bejbo, ker ga vizualno spominja na njegovo mamo? jup, posebna nagnenja indeed. taka za pozdravit.


Blizu veliko resničnosti?, kjer so moški še vedno fantki.


Glej Stanislava.....preberi knjigo....pa boš videla ali ti potegne ali ne.....ker vsake oči imajo svojega malarja.....user posted image

in boš lahko sama izdelala psihološki profil glavnih akterjev in psihološki profil tistih bralcev, ki jim je bila knjiga všeč in tistih, ki jim ni bila......

Mogoče jo bom..ne vem, tako kot ostale knjige. Ja ali ne.

Me zanima, kaj je potegnilo množice in toliko bralcev in prvih mest. Če ti ni, da se pogovarjaš o prebranem, se pač ne.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 16:23:04   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Glej mateyka, nič dej nouser posted image .....tebi knjiga pač ni potegnila.....meni je...in napisala sem, zakaj mi je.....


moj komentar se ni nanašal ali knjiga potegne ali ne. v vsakem primeru (če te pritegan ali pa dolgočasi) model ni ravno zdrav. verjetno pa nisem bila dovolj jasna - komentirala sem namreč tale del:
"v bistvu je bil Grey opisan skozi celo knjigo kot zelo pozoren in uvideven moški do ženske, čeprav je imel pri spolnosti določena posebna nagnjenja"

ko bereš, je jasno, da ima model probleme in je control freak. ne gre se za uvidevnost - kje le?; za pozornost - ko hoče za vsako sekundo vedet kaj baba dela in kam gre, pa ni glih pozitivna pozornost; ampak za kontrolo. saj je cela knjiga napisana v smislu, da je ona submisive (podrejena) in on dominant v SM odnosu.
skozi celo knjigo večkrat reče, da hoče met njen lajf totalno pod kotrolo in da ga ona MORA ubogat, ker edino tako njemu znese. in niti najmanj ni uvideven, ker ga ne zanima kaj ona hoče, ampak celo knjigo peni, ker ga ne uboga. niti ne vem kje ti vidiš uvidevnost. dej kak primer.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 14.2.2015 16:26:06 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 16:29:39   
mateyka
čaki, sem se spomnila, da je na netu ena ubitačno smešna recenzija knjige, priporočam user posted image
http://www.goodreads.com/review/show/340987215

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 17:58:23   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

dej kak primer.


Od začetka je položil vse karte na mizo in ji točno povedal na kakšen odnos je on pripravljen.....ona je v veliki meri sama to sprejela.....se je torej sama odločila, da se strinja z njim kot kontrol freekom......

Nato pa je skoraj skozi celo knjigo vse po njeno.....čeprav on peni in čeprav govori, da on mora kontrolirati.....recimo nikoli ne podpiše pogodbe, se ne zaposli pri njen v službi, čeprav on skoraj zahteva, se ne pelje na obisk k mami z njegovim avionom ampak izbere javno linijo, še spolne odnose imata "po njeno", zelo, zelo redko "po njegovo", pa še takrat se ona v celoti strinja s tem "po njegovo"......

Cel čas se do nje obnaša uvedevno in spoštljivo.....praktično nikoli ne naradi ničesar, s čemer se ona ne strinja in cel čas upošteva tudi njene želje in potrebe ter jih nemalokrat postavi pred svoje.....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 18:39:02   
mateyka
to, da ne laže (položi karte na mizo kakor praviš), ni uvidevnost, to je poštenost. to, da jo ne nanogira, ko dela ona vse kontra kar se zmenita, bi pa jaz poimenovala potrpežljivost user posted image
no, glede na to da je podobna njegovi mamici, je logično, da je ne bo kr odpikal, samo to je bolj toleranca kot uvidevnost. da dam primer: uvidevnost je, ko greš ti namenoma s svojim dragim na večerjo v suši restavracijo, ker veš, da je tvojmu možu najljubša. ne pa to, da gresta v mehiško in po poti on kar brez besed zavije na levo in vstopi v suši bar, ti pa greš za njim in bentiš zakaj zaboga je tle not zavil, če gresta pa ja v mehiško. to ni uvidevnost s tvoje strani user posted image

btw, kaj pa je pol ona - lažniva nakladačica? mislim, ženska dela vse obratno od tega kar se dogovorita. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 19:13:42   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Mogoče jo bom..ne vem, tako kot ostale knjige. Ja ali ne.

Me zanima, kaj je potegnilo množice in toliko bralcev in prvih mest. Če ti ni, da se pogovarjaš o prebranem, se pač ne.



V bistvu se že cel čas pogovarjam......o tem sem se pogovarjala tu gor tudi, pred leti, ko sem knjigo prebrala.....user posted image

Moj predlog je bil zato, ker ne boš izvedela, vsaj ne na RR forumu, kar je pritegnilo množice.....

ker tiste, ki jih je knjiga pritegnila, se ne oglašajo, ker so običajno ožigosane za "plehke", "potrebne", "razočarane gospodinje z nizkim iqjem"......najdemo se redke izjeme, ki o tem govorimo in ne šimfamo knjige ampak povemo, kaj nam je bilo všeč in zakaj...."na nasprotnem polu", ker sivine baje ni (je le črno in belo) pa takoj trdijo, da si narobe razumel knjigo, ker v glavnem igralcu ne vidiš perverznega sadista, ki muči mlado in nedolžno dekle......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 19:26:44   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

to, da ne laže (položi karte na mizo kakor praviš), ni uvidevnost, to je poštenost. to, da jo ne nanogira, ko dela ona vse kontra kar se zmenita, bi pa jaz poimenovala potrpežljivost user posted image



Ja....ti bi to tako poimenovala.....in potrpežljiv in pošten je zakaj.....?

no, glede na to da je podobna njegovi mamici, je logično, da je ne bo kr odpikal, samo to je bolj toleranca kot uvidevnost.


One prejšnje je odpikal takoj, ko niso igrala po njegovih pravilih....pa so tudi bile podobne njegovi mamici......

da dam primer: uvidevnost je, ko greš ti namenoma s svojim dragim na večerjo v suši restavracijo, ker veš, da je tvojmu možu najljubša. ne pa to, da gresta v mehiško in po poti on kar brez besed zavije na levo in vstopi v suši bar, ti pa greš za njim in bentiš zakaj zaboga je tle not zavil, če gresta pa ja v mehiško. to ni uvidevnost s tvoje strani user posted image


Ali pa da svoji dragi kupiš redki izvod knjige, do katerega se težko pride, ker je nekoč omenila, da ji je ta pisatelj blazno všeč......pa čeprav sam še mogoče nisi slišal za tega pisatelja ali pa ga ne maraš....

btw, kaj pa je pol ona - lažniva nakladačica? mislim, ženska dela vse obratno od tega kar se dogovorita.


Ne dela vse obratno.....sprejela ga je kot control freeka in on je sprejel njo kot žensko, ki mu nikoli ne bo v celoti podrejena...in skozi vse tri knjige, sta se eden in drugi sklepala kompromise......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 21:48:14   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Mogoče jo bom..ne vem, tako kot ostale knjige. Ja ali ne.

Me zanima, kaj je potegnilo množice in toliko bralcev in prvih mest. Če ti ni, da se pogovarjaš o prebranem, se pač ne.



V bistvu se že cel čas pogovarjam......o tem sem se pogovarjala tu gor tudi, pred leti, ko sem knjigo prebrala.....user posted image

Moj predlog je bil zato, ker ne boš izvedela, vsaj ne na RR forumu, kar je pritegnilo množice.....

ker tiste, ki jih je knjiga pritegnila, se ne oglašajo, ker so običajno ožigosane za "plehke", "potrebne", "razočarane gospodinje z nizkim iqjem"......najdemo se redke izjeme, ki o tem govorimo in ne šimfamo knjige ampak povemo, kaj nam je bilo všeč in zakaj...."na nasprotnem polu", ker sivine baje ni (je le črno in belo) pa takoj trdijo, da si narobe razumel knjigo, ker v glavnem igralcu ne vidiš perverznega sadista, ki muči mlado in nedolžno dekle......


Vidim, da se debata razvija, in da knjiga nosi (po moje mora) nekaj, čeprav plehkega (? - ne vem, ker je nisem prebrala), kar pritegne in o čemer se lahko razpravlja.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
15.2.2015 9:14:56   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

to, da ne laže (položi karte na mizo kakor praviš), ni uvidevnost, to je poštenost. to, da jo ne nanogira, ko dela ona vse kontra kar se zmenita, bi pa jaz poimenovala potrpežljivost user posted image


Ja....ti bi to tako poimenovala.....in potrpežljiv in pošten je zakaj.....?


to moraš avtorico vprašat - zakaj je tak karakter ustvarila. jaz pač ne vem zakaj je to naredila? user posted image

no, glede na to da je podobna njegovi mamici, je logično, da je ne bo kr odpikal, samo to je bolj toleranca kot uvidevnost.


One prejšnje je odpikal takoj, ko niso igrala po njegovih pravilih....pa so tudi bile podobne njegovi mamici......


ja zakaj le - ker je to ljubavni-seksualni roman, a ne? sej ni ne vem kako logičen, niti hiper realističen. druge so ga tud sprejele takega kot je, pa baje ni bilo dovolj user posted image

Ali pa da svoji dragi kupiš redki izvod knjige, do katerega se težko pride, ker je nekoč omenila, da ji je ta pisatelj blazno všeč......pa čeprav sam še mogoče nisi slišal za tega pisatelja ali pa ga ne maraš....


ok, I wll give you that - to je pa res naredil. še dobro da je tako bogat, da je bilo možno to izvest user posted image

Ne dela vse obratno.....sprejela ga je kot control freeka in on je sprejel njo kot žensko, ki mu nikoli ne bo v celoti podrejena...in skozi vse tri knjige, sta se eden in drugi sklepala kompromise......


kot se za izmišljeno ljubavno zgodbo, ki se je začela kot Twilight saga fan fiction, tudi spodobi. user posted image

btw, avtorica je izdala limited edition 50 shades S/M kit, če kero zanima user posted image
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2941424/Fifty-Shades-Grey-author-EL-James-reveals-went-perfecting-high-end-bondage-range.html
user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
15.2.2015 9:18:59   
petea
Nekaj mi ni jasno:
zakaj o Sivini več diskutirate v tej, čisto drugi temi, namesto v oni, ki je bila dejansko odprta o njej?
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
15.2.2015 10:12:40   
mateyka
odnese te pač tja, kamor te odnese (v pogovoru). obe temi sta v bistvu o isti stvari.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
15.2.2015 12:13:58   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Vidim, da se debata razvija, in da knjiga nosi (po moje mora) nekaj, čeprav plehkega (? - ne vem, ker je nisem prebrala), kar pritegne in o čemer se lahko razpravlja.


Normalno, da nekaj nosi (poleg dobrega marketinga seveda).....je ne bi množice brale in se ne bi množice valile filma gledat.....kaj nosi.....? Plehkost....? Možno....vendar je plehkost tako vabljiva, da so jo brali tudi tisti, ki jim je kao brezvezna in je žalila njihov intelektualni nivo.....in ne to samo 1. knjigo na 500 straneh....ampak vse tri knjige na 1500 straneh.....



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
15.2.2015 12:19:23   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja zakaj le - ker je to ljubavni-seksualni roman, a ne? sej ni ne vem kako logičen, niti hiper realističen. druge so ga tud sprejele takega kot je, pa baje ni bilo dovolj user posted image



Tako je....in kot takega ga je treba jemati......in ni treba delati psiholoških analiz glavnih akterjev v knjigi in tega, zakaj ljudje radi berejo ljubavne seksualne romane in prirejati okrogle mize zaradi tega, zakaj en roman tako privlači množice, če je pa tako brezvezen in običajen in plehki (ker opisuje seks v podrobnosti)....od nekdaj so ljudje to radi brali....že Jane Austin je pisala o tem (no, ni pisala o seksu), je pa pisala za tisti čas knjige s povsem nelogičnimi konci in daleč od realnosti tistega časa.....so pa bile za bralke vabljive.....ker jih je ponesla v svet lepe domišljije......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
15.2.2015 12:59:29   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
......in ni treba delati psiholoških analiz glavnih akterjev v knjigi in tega, zakaj ljudje radi berejo ljubavne seksualne romane in prirejati okrogle mize zaradi tega, zakaj en roman tako privlači množice, če je pa tako brezvezen in običajen in plehki (ker opisuje seks v podrobnosti)....


zakaj pa ne? vsakemu paše kaj drugega, enim pač (tudi) to. no big deal imo, sej je vse kul. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
15.2.2015 14:29:54   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
......in ni treba delati psiholoških analiz glavnih akterjev v knjigi in tega, zakaj ljudje radi berejo ljubavne seksualne romane in prirejati okrogle mize zaradi tega, zakaj en roman tako privlači množice, če je pa tako brezvezen in običajen in plehki (ker opisuje seks v podrobnosti)....


zakaj pa ne? vsakemu paše kaj drugega, enim pač (tudi) to. no big deal imo, sej je vse kul. user posted image


Saj....vsakemu paše pač svoje......

samo je.bemu mast......če smo že pri psiholoških profilih....za.je.bala je ravno Austenova, ko je ustvarila Darcija......ker vse novodobno tako imenovano šundovsko sranje izhaja od tam....lepi, bogati, pameten.....se zaljubi v ne tako lepo, pametno sicer in revno dekle.....na začetku se do nje obnaša arogantno, če ne že zlobno, jo psihološko terorizira....na koncu pa le najdete skupen jezik.....in tej osnovni zgodbi se potem vsakih 20 let doda malo več seksa in to je to, v 50 odtenkih se je temu dodal še pridih BDSMja in splošno zgražanje.......mogoče zgražanje zgolj zaradi uničenega Darcijevskega ideala.....?user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 15.2.2015 14:30:25 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
15.2.2015 15:10:03   
mateyka
ja, sej. sranje. in men je Darcy tko kul user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
15.2.2015 21:40:39   
liliana
Darcy ali Colin Firth......?user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
15.2.2015 22:22:29   
mateyka
a lahko rečem oba? user posted image čeprav mi je Colin numero uno Darcy, pa recimo da teli Darcy-ji tud niso slabi user posted image

Matthew Macfadyen (iz 2005)
user posted image

David Rintoul - iz 8o-tih, ko sem bla še mula
user posted image

in
Martin Henderson - to je pa Bollywoodska verzija pride&prejudice, ki jo pa še moram počekirat user posted image
user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
16.2.2015 8:28:14   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
odnese te pač tja, kamor te odnese (v pogovoru). obe temi sta v bistvu o isti stvari.



Samo mene bi v tej temi bolj zanimalo še kaj o tverkanju ipd.
O sivini pa mi je čisto dovolj (oz. glede na letenje perja celo preveč), da prebiram samo v oni debati ... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
16.2.2015 8:29:57   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
......in ni treba delati psiholoških analiz glavnih akterjev v knjigi in tega, zakaj ljudje radi berejo ljubavne seksualne romane in prirejati okrogle mize zaradi tega, zakaj en roman tako privlači množice, če je pa tako brezvezen in običajen in plehki (ker opisuje seks v podrobnosti)....


zakaj pa ne? vsakemu paše kaj drugega, enim pač (tudi) to. no big deal imo, sej je vse kul. user posted image


Saj....vsakemu paše pač svoje......

samo je.bemu mast......če smo že pri psiholoških profilih....za.je.bala je ravno Austenova, ko je ustvarila Darcija......ker vse novodobno tako imenovano šundovsko sranje izhaja od tam....lepi, bogati, pameten.....se zaljubi v ne tako lepo, pametno sicer in revno dekle.....na začetku se do nje obnaša arogantno, če ne že zlobno, jo psihološko terorizira....na koncu pa le najdete skupen jezik.....in tej osnovni zgodbi se potem vsakih 20 let doda malo več seksa in to je to, v 50 odtenkih se je temu dodal še pridih BDSMja in splošno zgražanje.......mogoče zgražanje zgolj zaradi uničenega Darcijevskega ideala.....?user posted image


Liliana,
vidim, da obvladaš user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
16.2.2015 11:35:49   
uškinamama
sem se morala najprej izobraziti kaj to sploh je user posted image

Ne ni mi seksi.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?