|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Greste v kino?
18.2.2015 0:42:02   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

http://www.lovelybooks.de/autor/Kerstin-Gier/Für-jede-Lösung-ein-Problem-144038490-w/

uff..moj googl je dober user posted image sem dala v iskalnik knjiga, ena zenska ki hoce naredit samomor in ze napise pisma in potem ne naredi samomora in mi je nasel to

torej, Kerstin Gier, Za vsako resitev en problem. bom zihr brala.


Tnx :)

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Greste v kino?
18.2.2015 21:38:43   
Frodo Bisagin
evo nekaj analize zakaj je 50 odtenkov tako "popularnih" :

https://iskreni.net/druzba/aktualno/165661-pravi-razlog-za-neverjetni-uspeh-50-odtenkov-sive.html/



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Greste v kino?
18.2.2015 23:14:01   
liliana
No, je ta fenomen od knjige in filma tudi pokazal, da glavna ženska spolna fantazija ni tisti moški, ki opravlja vsaj 50 % gospodinjskih opravil......user posted image

In ob vsem tem me še nekaj zanima.....zakaj mora biti vsaka knjiga in vsak film "globok in s pomenom".....? Za kaj ne more biti nekaj "samo za prebrat in pogledat in uživat, za sproščat".....

in je potrebno to na vse načine analizirat, vsak samozvani intelektualec lahko poda svojo analizo (pa pojdimo analizirat še te analizatorje, kaj jim manjka, kako navadni so, da rabijo eno slabo knjigo in en slab film da v bistvu pridejo do veljave, prej pa so bile ene navadne sivi miši, kot junakinja knjige in filma - povezavo v stilu "kar nekaj" se da hitro nareditiuser posted image ).....

na 100 in en način analizirati bralce ene lahkotne knjige.....v bistvu pa gre pri tem fenomenu za čisti marketing....in največjega so naredili ravno tisti laični in strokovni analitiki, ki so knjigo in film najbolj popljuvali, brez da bi si ali prebrali ali pogledali......

Pa dajmo analizirat še fenomen svetovnega fuzbala.....ko moški svet obstane, ko je prvenstvo.....pije in zuri v televizor in ne dela dva tedna nič drugega.....in to že desetletja......


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Greste v kino?
18.2.2015 23:34:13   
malaMravljica
tako, knjiga je bila meni boljsa kot film. Glavna igralka mi je bila od zacetka fajn, z njim sem se sprijaznila sele tja ob polovici filma, sam film pa.. kot dobra juha, ki pa je popolnoma ne slana, tako mi je deloval film.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Greste v kino?
19.2.2015 14:05:34   
ronja
No, je ta fenomen od knjige in filma tudi pokazal, da glavna ženska spolna fantazija ni tisti moški, ki opravlja vsaj 50 % gospodinjskih opravil...

Haha, če je tip tako bogat, da ima čistilko, potem neuser posted image . Sicer pa verjetno redke spolno fantazirajo o pucanju kuhinje. Tako kot ne fantaziramo spolno o tem, da ne krade, pa si vseeno velika večina želi bit z moškim, ki ne krade...

LIli, po moje ni nič narobe s knjigo samo za lahkotno branje ali filmom za možgane na pašo. To, kar nam je neverjetno je to, da je bila ta knjiga taka uspešnica in zato se sprašujemo, kaj ima takega, da je prepričala take množice ljudi. Od tod po moje analize. Ker vsaka knjiga za lahkotno branje se vendarle ne proda v 100 milijonih izvodov.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Greste v kino?
19.2.2015 14:50:58   
malaMravljica
Tiste, ki ste film gledale, a ni bila noro lepa tista vijolicna obleka z zadrgo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Greste v kino?
20.2.2015 21:06:07   
Paštetka
Se ne spomnim obleke user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Greste v kino?
20.2.2015 21:09:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Se ne spomnim obleke user posted image


Ti si gledala zgolj njegovo roko, ko jo je prijel za ta zadnjo......user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Greste v kino?
20.2.2015 21:18:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No, je ta fenomen od knjige in filma tudi pokazal, da glavna ženska spolna fantazija ni tisti moški, ki opravlja vsaj 50 % gospodinjskih opravil...

Haha, če je tip tako bogat, da ima čistilko, potem neuser posted image . Sicer pa verjetno redke spolno fantazirajo o pucanju kuhinje. Tako kot ne fantaziramo spolno o tem, da ne krade, pa si vseeno velika večina želi bit z moškim, ki ne krade...




Andrej Šifrer je bel....lepa dekleta ljubijo barabe......user posted image

LIli, po moje ni nič narobe s knjigo samo za lahkotno branje ali filmom za možgane na pašo. To, kar nam je neverjetno je to, da je bila ta knjiga taka uspešnica in zato se sprašujemo, kaj ima takega, da je prepričala take množice ljudi. Od tod po moje analize.


Zdaj ste pa že dosadne s tem, da se sprašujete in analizirate.....vsaj preberte knjigo ali poglejte film in se vsaj takrat začnite spraševati ter delati analize.....user posted image kar je meni smešno je to, da najbolj analizirajo tisti, ki so knjigo videli zgolj na policah knjigarn in se je kot kuge ogibajo v velikem loku....preberejo naj jo, pa potem analizirajo......ne pa kar nekaj nekladati tja v tri dni, brez podlage......

Ker vsaka knjiga za lahkotno branje se vendarle ne proda v 100 milijonih izvodov.


Vsaka ne....vsakih nekaj let pa katera vseeno se.....saj vsak film tudi ni uspešnica.....redki to postanejo.....user posted image






(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Greste v kino?
20.2.2015 21:19:06   
malaMravljica
Kako se ne spomnete tiste obleke, pri nas je bilo v dvorani slisat uaaaaau... Pa ni je nic za rit prijel, ker sta imela uni sestank za tisto veliko mizo.

No, kaj pa sedaj kaj berete. Kaksne dobre knjige.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Greste v kino?
20.2.2015 21:22:29   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Kako se ne spomnete tiste obleke, pri nas je bilo v dvorani slisat uaaaaau... Pa ni je nic za rit prijel, ker sta imela uni sestank za tisto veliko mizo.

No, kaj pa sedaj kaj berete. Kaksne dobre knjige.


Seveda jo je prijel....pa ga je ona odrinila in dejala nekaj v tem stilu, da sedaj ni čas za to, da gresta na poslovni sestanek.....samo ti si za obleko vzdihovala in si to malenkost spregledala, ker se je hitro zgodilouser posted image ......jaz sem pa tudi to malenkost opazila, ko jo je za rit prijel......



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Greste v kino?
20.2.2015 21:32:41   
malaMravljica
joj pa res, zuni na hodniku. Matr kaj vse opazte, pokvarjenke, jaz sem seveda sam obleko opazla.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Greste v kino?
20.2.2015 21:41:21   
liliana
Jaz pa obleke nisemuser posted image .....vem samo, da je imela odzadaj fršluz......sem se pač vživela v sceno......user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Greste v kino?
21.2.2015 15:10:30   
ronja
Vsaka ne....vsakih nekaj let pa katera vseeno se.....saj vsak film tudi ni uspešnica.....redki to postanejo...

Seveda, samo večina teh ima "tisto nekaj". In to verjetno stana sprašuje, kaj je.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Greste v kino?
21.2.2015 15:20:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Vsaka ne....vsakih nekaj let pa katera vseeno se.....saj vsak film tudi ni uspešnica.....redki to postanejo...

Seveda, samo večina teh ima "tisto nekaj". In to verjetno stana sprašuje, kaj je.


In "tisto nekaj" bo našla, ko bo prebrala......ker "tisto nekaj" se ne da opisati...."tisto nekaj" pomeni pri nekaterih stud in zgražanje, pri drugih pa "tisto nekaj" pomeni plehkost, spet tretiji pa so nad "tisto nekaj" navdušeni, četrti so nad "tisto nekaj" navdušeni, vendar se to bojijo javno izraziti, ker bodo označeni s strani javnosti, če ne že kot psihopati, pa kot intelektualno plehki......

V bistvu "tisto nekaj" mora vsak sam najti.....je pa moč "tisto nekaj" v tem, da praktično nikogar ne pusti ravnodušnega......in to je to......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Greste v kino?
22.2.2015 10:32:02   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Andrej Šifrer je bel....


Ja, to pa res.user posted image
Vsako leto bolj ... user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Greste v kino?
22.2.2015 14:53:00   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Andrej Šifrer je bel....


Ja, to pa res.user posted image
Vsako leto bolj ... user posted image



Seveda.....tudi ti boš obledela, če še nisi, vsako leto bolj.....user posted image

Seveda pa to ne pomeni, da boš tudi ovenela.....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Greste v kino?
22.2.2015 14:59:39   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Andrej Šifrer je bel....


Ja, to pa res.user posted image
Vsako leto bolj ... user posted image

Seveda.....tudi ti boš obledela, če še nisi, vsako leto bolj.....user posted image

Seveda pa to ne pomeni, da boš tudi ovenela.....


Dokler me mlajši moški od mene še vedno kličejo gospodična, se glede tega še ne sekiram. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Greste v kino?
22.2.2015 15:04:47   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea


Dokler me mlajši moški od mene še vedno kličejo gospodična, se glede tega še ne sekiram. user posted image


A to tisti, tako mladi, ki še niso sposobni ločiti 30 letne ženske od 50 letne in potem to iz preventive naredijo, da te slučajno ne užalijo......?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Greste v kino?
22.2.2015 17:15:08   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea
Dokler me mlajši moški od mene še vedno kličejo gospodična, se glede tega še ne sekiram. user posted image


A to tisti, tako mladi, ki še niso sposobni ločiti 30 letne ženske od 50 letne in potem to iz preventive naredijo, da te slučajno ne užalijo......?


No, glede na njegovo delovno mesto in da je videl mojo osebno izkaznico, mislim, da že vsaj približno zna določiti, koliko sem stara ... user posted image
Pa sem še potem vedno bila gospodična ... user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Greste v kino?
22.2.2015 19:07:33   
liliana
Saj....mogoče je pa mamon....in je tudi njegova mama še vedno gospodična in najlepša ženska na svetu....user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Greste v kino?
22.2.2015 20:00:45   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Saj....mogoče je pa mamon....in je tudi njegova mama še vedno gospodična in najlepša ženska na svetu....user posted image


morda ... user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Greste v kino?
22.2.2015 20:26:26   
liliana
Glej Petea....da ne boš slučajno narobe razumela......verjamem, da tudi ti dobro zgledaš......tudi Nicole Kidman in Cameron Diaz ful dobro zgledata.....samo kljub temu je opazovalcu jasno, da nimata več 25 let....user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Greste v kino?
22.2.2015 20:33:28   
petea
liliana,
mi je čisto jasno, da nisem iz dneva v dan mlajša ... user posted image

no, upam pa, da še ne bom pretirano osivela prehitro user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Greste v kino?
23.2.2015 11:01:40   
HuAnita
Ne grem gledat.
Skozi knjigo sem se pa, sploh skozi 3. del, komaj pretolkla - to se mi je nazadnje zgodilo pri knjigi esejev o ekonomiji. No, ve se, na čem kjjiga 'stoji', zgodba totalno 'pepelkasta', neverjetna, polna spolnih podrobnosti - a vseeno očitno prepričjiva za milijone 'razočaranih gospodinj'. Ampak vsak se sam odloči, kaj bo bral...
Mene pri vsem tem veseli, da ljudje sploh berejo! In če berejo pogrošno, pa naj, samo da BEREJO.
Okus se pa razvije po stotnjah prebranih knjig in posvetovanjih s frendicami (s podobnim okusom :-) ).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Katero ime za fantka?
milki

Katero ime vam je lepše?

Nikolaj (52%)

Teodor (48%)


Število vseh glasov: 348

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!