|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2016
15.6.2015 10:46:57   
Anonimen
Jaz bom šla na prvi pregled že med 6-7 tednom. Zaradi slabe prve N in ker rabim tablete v podporo. Vem da se velikokrat še ne vidi vse ampak tudi jaz bom bolj mirna.

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarke 2016
15.6.2015 11:52:21   
Anonimen
Jaz sem ok, utrujenost ni več tako huda, funkcioniram tako kot do zdaj, razen eno uro prej hodim spat. Apetit je nazaj. Polovica domačih že ve, ker bodoči očka ni zdržal biti tiho in še skoraj vsak dan je z njimi. Ampak so vsi veseli, za ostale se pa kar težko zadržujeva. Ampak do prvega pregleda so še svetlobna leta in bova morala biti tiho user posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarke 2016
15.6.2015 14:39:33   
zeemeermin

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz bom šla na prvi pregled že med 6-7 tednom. Zaradi slabe prve N in ker rabim tablete v podporo. Vem da se velikokrat še ne vidi vse ampak tudi jaz bom bolj mirna.

Anonimnauser posted image


Med 6-7 tednom bi se po mojem že moralo videt. Jaz sem bila v prvi N na pregledu v 5.t, pa se je že lepo videl utrip. Vsekakor je težkooooooo čakat na prvi pregled!!!

S fb skupino jaz počakam vsaj do 1.pregleda, verjetno pa raje do nuhalne - takrat predvidoma tudi povem v službi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarke 2016
15.6.2015 17:30:26   
sakuL
Zivijo punce.
Jaz sem tudi kar napihnjena. Veliko lulam user posted image , prsa imam napeta.
Smrdi mi nic ne,jem vse...
Pri meni vedo najbljizji druzinski clani in prijatelji .

.ob taki veseli novici,po toliko casa, ne morem skrivati veselja.
Jaz jutri poklicem za prvi UZ,mislim da ga dobim konec tega meseca.

Srecno in lepo razvijanje se naprej :)

Ej,a kera sumi dvojcka?user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu zeemeermin)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarke 2016
15.6.2015 18:06:07   
tpmc
Pozdravljene,

sem čakala na datum za prvi pregled pa me kar ni in ni poklicala. Jo kličem sedaj je rekla da je pozabila in da naj pridem 17.6. kar prva. Tako, da komaj čakam, še dan in pol.


Dvojčke? Se da to sumiti? ;) mi jih nimamo v družini nič tako, da po mojem mnenju imam zelo malo možnosti ali skoraj nične :)

V bistvu sem izgubila tudi službo (ndč) :( , tako, da kljub temu, da je še prehitro bom šla v nabavo že sedaj, lepo počasi - da se mi stroški lepo porazdelijo in da ni potem vsega naenkrat.
Slabost pa počasi mineva, hb :)

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarke 2016
15.6.2015 18:16:33   
liba
Danes sem se naročila na pregled. 10.7. ga imam, ojoj kje je še to user posted image Slabost je še prisotna, prsi so boleče za umret, pa vsi modrci so mi premajhni.

Fb skupina je zakon ampak res mogoče počakamo da damo nuhalne skozi. Meni je fb fajn, tam kjer sem (prvi otrok) je skrivna skupina in nas je "samo" 74 in se res ful štekamo. Je pa za počakat, ker se na fb razkriješ s pravim imenom. Tko da ja, po nuhalnih ;) .

Uživajte in naj vam dnevi do prvih pregledov minevajo kar se da hitro!


(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarke 2016
15.6.2015 19:46:34   
Anonimen
Pdp sem si izračunala 3.2.

Skrbi me,če je vse vredu,kje je še pregled user posted image

Nobene slabosti nimam,ni bolečih prsi...ničesar.

(odgovor članu liba)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarke 2016
15.6.2015 20:55:15   
tpmc

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pdp sem si izračunala 3.2.

Skrbi me,če je vse vredu,kje je še pregled user posted image

Nobene slabosti nimam,ni bolečih prsi...ničesar.


to pa tudi ne pomeni, da je kaj narobe. ene imamo simptome v obliki slabosti in bolečih prsi, spet druge ne. V prvi nosečnosti nisem imela niti enega samega simptoma! Ne sekiraj se ker sekiranje ravno škodi. Vse je/bo v redu!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarke 2016
15.6.2015 22:35:18   
Anonimen
Pozdravljene

Tudi jaz se na takem forumu kot je ringaraja.net, oglašam prvič user posted image ... neskončno vesela in srečna, da sem prejšnji teden na testu zagledala user posted image oz. plusek, potem, ko sem test četrtič ponovila ... po skoraj 4 letih in na pragu 1. postopka OBMP nama je ratalouser posted image
Mislim, da
vseeno oba še nisva čisto, čisto dojelauser posted image
Po mojem izračunu, naj bi bil PDP 9.2.2016, na pregled se naročim jutri - glede na to, da sem z jutrišnjim dnem v 7. tednu, ne bo tako težko počakat na pregled.user posted image - potem pa bova oba bolj pomirjena in takrat bova tudi sporočila domačim. user posted image




(odgovor članu tpmc)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarke 2016
16.6.2015 7:22:38   
Anonimen
Se nas je pa že kar nekaj nabralo super. Vauv vidim da ste nekatere že kar daleč. Jaz sem šele okoli 4t5d. Tako da sem še daleč.

Slabosti? No ja mogoče občasno kadar sem lačna drugače ne. Upam da jih ne bo preveč. Mam pa nore bolečine v kolkih (kot v prvi N) tako da imam burne noči.user posted image

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarke 2016
16.6.2015 7:44:34   
sakuL
Anonimna user posted image ja sem tudi se zelo na zacetku_,tako da nisi sama user posted image



_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarke 2016
16.6.2015 8:38:59   
vitafit
Uuuaaaauuuu ste se razgovorile! user posted image
Čestitke vsem novim! To punce, februar je super! Bomo spomladi že lepo vozičkali, poleti pa na morju. Letošnje poletje nas pa ne bo toliko matralo, ker trebuhi še ne bodo ogromni. user posted image

sakuL imava čisto iste znake! Rekord lulanja ponoči imam 4x user posted image hlač ne zapnem več (verjetno tudi zaradi Estime), nad prsmi je pa moj čisto navdušen ahahaha Pa šele 5t4d! Si bila na IVF, da razmišljaš o dvojčkih? user posted image

tpmc juhu, ti boš že jutri iz pregleda! Top! Jst čakam ponedeljek user posted image Kaj boš pa šla prvo kej nabavljat? Jaz imam toliko jih okoli sebe, ki vsi nekaj majo in bi mi vsi nekaj dali, da sploh ne bi rabila nabave. Ampak itak da bom, zaradi svojega filinga in navdušenja! Že skozi govorim, da hočem voziček in posteljico novo! Vse ostalo mi ni toliko važno. Posteljica mi je ena iz Ikea super. Za voziček pa pojma nimam. user posted image

Letim delat, da čimhitrje mine teden! user posted image







(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarke 2016
16.6.2015 9:43:45   
sakuL
Vitafit,ja sem bila na ivf icsi postopku, pa sem bila hospitalizirana in mi je sestra tam "v sali" rekla,da sem ze sigurno noseca glede na znake.

K sem delala cb mi je pokazal ravn mejo da je bilo spoceto na dan et ali pa kaj preje. user posted image

Cisto tako sem vprasala,sicer jih imamo v druzini vendar niti ena ni donosilauser posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu vitafit)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarke 2016
16.6.2015 9:49:33   
Anonimen
Dvojčki. Hja pri meni jih je preveč. Oba dedka dvojajčna dvojčka, s tem da pri enem dedku je bilo v družini od 11 otrok 4 pari dvojajčnih dvojčkov. Bomo videli, sicer me je groza ker mam občutek da sta dva notri, upam pa vseeno samo na enega, vsaj prvič. user posted image Več pa po pregledu. Itak najprej upam da bo vse ok, pa al bo en al pa 10 user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarke 2016
16.6.2015 10:20:53   
tpmc

IZVIRNO SPOROČILO: vitafit

tpmc juhu, ti boš že jutri iz pregleda! Top! Jst čakam ponedeljek user posted image Kaj boš pa šla prvo kej nabavljat? user posted image



Pri prvem otroku sem imela toliko preveč vsega da je potem vse več ali manj stalo, tako, da bom minimalna oz. res tisto kar potrebujem. Posteljico bom tudi sama nabavila v Ikei ker imamo doma nekako čisto čisto vse iz Ikee. A si kje s Štajerskega konca?
Voziček pa mi je najbolj všeč mima, ampak vizualnost ne pomeni zmeraj praktičnosti, morem še malo forumov prebrat, če so bile mamice in otroci videti zadovoljni. Ker mima mi je top :) Pri prvem sem imela quinnya. Tako tako.. :)
Jajčka, voziček, posteljica... vse ostalo so malenkosti. Sva pa bli včeraj s tamalo v trgovini (H&M) in dejansko nimajo nič kaj nevtralnih oblačilc. Saj imajo sivo, zeleno, rumeno... ampak je še potem vedno neka slikica gor ki nakazuje na točno določen spol.
Tamala je namreč včeraj fejst protestirala, da ne gre v tedenski nakup živil, če ne greva gledat tudi cotik za dojenčka :)

(odgovor članu vitafit)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarke 2016
16.6.2015 14:50:34   
Anonimen
Noooo, ve že o nakupih, mene pa sprašujete, če se nisem prezgodaj na nuhalno naročila, pa sem očitno par dni pred vami user posted image Me pa strašno moti, ker Ringaraja ne pošilja redno koledarja o nosečnosti.
Sicer pa bom jaz veliko oz. večino stvari dobila od sestre, voziček imam že lep čas izbran user posted image , za posteljico pa Ikeine ne pridejo v poštev, ker nimajo koles, so mi pa 5x lepše kot kake druge pri nas.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarke 2016
16.6.2015 18:24:01   
Anonimen
ojla srečke nosečke, kako se kaj držite... meni je še vedno slabo, čez cel dan...drugače se mi pa zdi, da je trebušček že malo napet, a je to možno? sem pa 6t5d .....

drugače pa zaenkrat nisem še razmišljala o nakupih za dojenčka.. bom potem ko pridem iz prvega pregleda in nuhalne, ko se bom začela res zavedati :)

lepo se imejte user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarke 2016
16.6.2015 20:58:06   
3hearts
Živjo! Se pridružujem še jaz :) Po dolgih mesecih poskusov je končno uspelo... Sem pa vedela da sem noseča še preden mi je izostala M ker so prsi postale kar naenkrat zelo občutljive (boleče) :p PDP je nekje v prvih dneh februarja - M imam neredno, torej si ne morem izračunat natančno. Včeraj sem klicala za pregled, pa je G na dopustu in pride šele čez 2 tedna :/ Že nekaj časa razmišlam o menjavi G, morda je zdaj pravi čas za to :)
Počutje: slabosti na srečo ni, je pa močna utrujenost, napihnjenost in zelo boleče prsi. So zelo zrasle (juhu!), je pa precej zrasel tudi trebušček, tako da bo težko skrivat :)
Lep pozdrav vsem, pa čim manj nosečniških tegob :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarke 2016
16.6.2015 22:09:08   
tpmc

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
za posteljico pa Ikeine ne pridejo v poštev, ker nimajo koles, so mi pa 5x lepše kot kake druge pri nas.


Dokupis kolesa v bauhausu in pritrdis na posteljo:) tako sva se midva znasla pri prvem otroku :)

Ne ne ne prehitevam z nakupi :) pravim le da bom pocasi zacela informacije zbirat in po ns tud v soping. Da se mi stroski porazdelijo :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 8:34:42   
Anonimen
3hearts katero G pa imas, ce lahko vprasam... tudi moja je sedaj na dopustu, pa tudi že dalj časa razmišljam o menjavi...samo nevem ,kako je to v nosecnosti....

Lp

(odgovor članu 3hearts)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 10:40:59   
vitafit
Zakaj posteljica s kolesi? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 10:42:53   
alleya
Hej, drage srečke nosečke user posted image
Men je še vedno kar nepojmljivo, da nama je končno uspelo, ker sva se kar nekaj let trudila in bila že naročena na 1. postopek ... zato sem sedaj seveda toliko bolj vesela, da se je zgodilo po naravni poti, psiha res dela čudeže, ali kaj.
Zanimivo, da sem naenkrat izvedela za še dve nosečki, tako, da bomo hkrati (ali ena za drugo) zibale user posted image
Zato držimo pesti, da bo vse OK in da dobim najepše rojstnodnevno darilo na svetuuser posted image

Prvi pregled imam 7.7. in se mi zdi svetlobna leta daleč in kar ne vem, kako ga bom dočakala?
Any suggestions, kako naj se zamotimuser posted image
p, mislim, da imaš tudi ti na ta dan pregled, kajne?

Upam, da se torej PDP ne bo dosti spremenil, kajti tile izračuni na netu niso ravno 100% točni. Kateri mislite, da je tko najbolj?
Jaz sem našla npr. tegale, sicer je v hrvaščini, pa vseeno ... če želi katera preveriti ali primerjati http://www.plivazdravlje.hr/zdravlje-online/kalendar-trudnoce

Slabosti ni, zgaga tu pa tam, in seveda (kot sicer pri meni že v navadi) pogosto lulanje in seveda neznanski apetit. Pol pa pojem pol manj pri obroku, kot sem prej, ker mi gre navzgor, heh ... in potem kar naprej nekaj drobimuser posted image

Sem se odločila, da ne bom več anonimka, da se lažje razločimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 14:12:24   
tpmc
Evo mene iz pregleda. Pregled sem imela zaradi nerednih M tako hitro, ker je obstajal sum zanositve tudi v aprilu. Ampak ne, sem zanosila v maju in imam PDP 7.februarja, torej sem sedaj skoraj 7t.
Srčka še nisem slišala, je pa ga G videla. Videla- kako se to vidi pa ne vem :) Dojenček je velik 2.7 milimeterčkov in kljub temu, da se ga na ekranu ni dalo prav videti sem bila presrečna ko mi je potrdila, da je zaenkrat vse ok.
Naslednji pregled imam 1.julija, ker je ta res bil zelo hitro, drugi bo pa potem v "normalnem času" nosečnosti.
V prvi nosečnosti sem imela eno tako smotano G ki nič prav ni razložila, ta pa se zelo trudi. Sem bila 1h30min danes pri njej. Sva izpolnjevali materinsko, se pogovarjali. Kljub temu, da sem ogromno vedela, saj sem v prvi nosečnosti vse naštudirala v nulo mi je zelo super, da si je vzela čas. Je rekla naj pridem s tamalo, da bo videla kaj se dogaja. In, da če želim slikat ali pa snemat karkoli da lahko brez problema.

Nuhalno opravlja en zdravnik v njeni ordinaciji, je rekla, da lahko grem kar k njemu. Je pa sedaj odvzem krvi 1t pred NS kjer ugotovijo tudi sindrome, je pa 47€. Je rekla naj se odločim do 1.jul če bom šla, da mi da napotnico.

Dobila sem bon za telovadbo s trebuščkom ko bo večji, pa kup receptov, če bom imela beli tok, če bom imela srbečico.. Res sem zadovoljna s pregledom in ni mi žal, da sem menjala G. Naslednjič bova določili datume za celih 9m naprej. Punce ne morem vam povedati kako srečna sem :)

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 15:54:58   
alleya
Hej, tpmc, lepo, da je pregled za tabo.
Sedaj boš najbrž bolj mirna user posted image in posledično bo to dobro tudi za otročka. Pa še lažje boš dočakala naslednji pregled.

Hja, potrpežljivost bo treba sedaj kar bolj pogosto prakticirat - meni se zdi, da bom zelo težko pričakala prvi pregled (in vsakega naslednjega), saj sem tako neskončno srečna, da nama je
uspelo po dolgih letih po naravni poti, medtem, ko sva bila tik pred tem, da greva na postopek (prvič)user posted image

Ne vem, kako bom držala do 7.7. ... sva se z možem zmenila, da bova po tem prvem pregledu najožjim domačim povedala, da sem user posted image user posted image

Pozdravček vsem

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 16:18:55   
Anonimen
tpmc super da je vse ok. Pa si otvorila preglede. Srček je videla kot utripanje na ekranu. Držim pesti še za vse nas ostale da bo vse ok.

Anonimna user posted image

(odgovor članu alleya)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?