|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 11:12:13   
Ronkolino

IZVIRNO SPOROČILO: Kajzika

Sama sem se ravnokar na fb pridružila skupini Marčki 2016. Ne vem pa, če gre to za isto skupino oziroma če z njo upravlja EnaPetra.


Tale skupina je "closed", potem pa mislim, da je še ena "secret"

(odgovor članu Kajzika)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 11:19:41   
rozi9
Kajzika, lahko prosim vprašaš punce, če je to ista skupina in kako je z dodajanjem članov. Bi ti bila zelo hvaležna.
Drugače se z veseljem pridružim tudi kakšni drugi skupini.

(odgovor članu LimoniBaloni)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 11:23:00   
Kajzika
Pri tej skupini - najdeš jo pod Marčki 2016 - samo klikneš na gumb, na katerem piše Pridruži se skupini, in potem počakaš, da te administratorka doda. Mene je dodala za dve minuti. Trenutno nas je 60, debate pa so na različne teme:)

(odgovor članu rozi9)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 11:30:03   
rozi9
Aha. To po moje potem vsi tvoji na FB vidijo, da si v skupini. Ne vem, če sem ready za ta korak.

(odgovor članu Kajzika)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 13:34:45   
trezka
Zdravo!

Vam hočem poslat zasebno sporočilo glede FB skupine, pa mi ne gre in ne gre. - zgleda, da je večkrat težava pri teh zasebnih sporočilih.

Dajte mi poslat z vaše strani kako zasebno sporočilo, da se najdemo skupaj in vas lahko potem dodam.

(odgovor članu rozi9)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 13:42:06   
trezka
No mi je ratalo poslat zasebno sporočilo rozi9 in rinkolino.

Še kdo?

(odgovor članu trezka)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 13:44:50   
trezka
Ne pozabite mi sam napisati vaše pravo ime na zasebno - ker imam en kup prošenj oseb, ki jih nočem potrdit - ker jih ne poznam. :)

(odgovor članu trezka)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 22:36:08   
Tejca_8
Zdravo marcice!

Danes po nuhalni smo prestavili rok, najprej iz 6.4. na 5.4. po prvem pregledu, po drugem na 3.4. in sedaj po nuhalni na konec marca, glede na velikost 31.3.. Rada bi se vam pridruzila na FB, ce me lahko katera doda.

Lepo se imejte :)

(odgovor članu trezka)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Marčevke 2016
24.9.2015 9:31:48   
trezka
Tejca_8 imas ZS.

(odgovor članu Tejca_8)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Marčevke 2016
25.9.2015 8:50:16   
JM1981
Danes ( v 17. tednu) sem prvič bruhala( kot da se hvalim), vendar želim povedati da pri meni drži povezava s tableti Prenatal in Elevit ter slabostjo. Ti tableti, oz. neka njihova sestavina mi pogosto povzročajo slabost. Pred časom sem že povedala, da sem opazila, da mi je slabo, v kolikor jih jemljem zjutraj, pred ali med obrokom. Zato sem jih začela jemati zvečer, tik preden zaspim in do sedaj ni bilo nobenih težav. Ta teden sem jih zvečer pozabila vzet in danes ponoči sem se dvakrat zbudila zaradi krčev v nogi. Ko me je drugič prijel krč( ob štirih zjutraj) sem se spomnila, da je to najverjetneje pomanjkanje magnezija in sem šla vzet Prenatal. Nisem spila dovolj vode, zato se mi je zataknil nekje v požiralniku in se je tam očitno topil. Nagravžno. Vseeno sem zaspala in ob pol šestih vstanem, s tem okusom Prenatala v ustih. Grem, da si pogrejem čaj, spijem kakšen dcl in čez minuto mi rata slabo..... zbruham čaj. Čakam če bo še kaj, vendar se je umirilo, zdaj že lahko normalno jem in mi ni nič več slabo.

Tako da ja, treba ga bo jemati samo zvečer, pred spanjem.

(odgovor članu Ronkolino)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Marčevke 2016
25.9.2015 9:57:03   
am991
Rozi9 na fb sta 2 skupini. Ena je Marcice 2016, to lahko najdes sama in kliknes join, cakas da te potrdijo :) druga skupina je Marcice 2016 :) (s smejkotom pac), je pa ne mores najti, doda pa te lahko katerakoli clanica skupine. Ce zelis mi napisi zs, te bom probala dodati jaz ;)

(odgovor članu LimoniBaloni)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Marčevke 2016
25.9.2015 21:55:12   
Link
Hojla so-user posted image !

Včeraj sem imela pregled, zaenkrat vse ok, mali živahen, pravi gimnastičar user posted image ! Malo se je edino zakompliciralo pri spolu, ker sedaj že bolj kaže na fantka user posted image , tako da se pustimo presenetiti na morfologiji. Meni je vse super, moj pa še vedno bolj navija za punčko. Za na seznamček: nasl. pregled morfologija 20.10.user posted image

Glede krčev v mišicah pa še bolj kot magnezij pomaga kalcij, tako da je fino oboje kombinirat. Meni je vedno kombinacija bolj pomagala kot samo magnezij. Sedaj pijem že 600 mg Mg na dan zaradi krčev v materici in dokler nisem začela še kalcija dodajati sem imela ponoči konstanto krče v mečih.

A že katera čuti gibe? Jaz že nekaj dni čutim nežne brce, kot bi me nekdo frcal od znotraj user posted image Najprej nisem bila sigurna, ker sem jih pri prvem začutila kasneje, nekje konec 18. tedna, sedaj pa že v v sredini 16. tedna.

(odgovor članu am991)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Marčevke 2016
28.9.2015 11:53:50   
trezka
Da še jaivm moj naslednji pregled. Morfologija 28.10. - komaj čakam.

Drgač pa gibov še ni čutit. Pri prejšnjinosečnosti sem jih tam okol 20. tedna - predidevam da bo zdaj malo prej - pustimo se presenetiti.


Lp

(odgovor članu Link)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Marčevke 2016
29.9.2015 14:02:21   
rozi9
Jaz imam tudi morfologijo 28. 10. :)
Tudi pri meni za enkrat še ni čutiti gibov. Najbrž vse ob svojem času ...

(odgovor članu trezka)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Marčevke 2016
6.10.2015 10:06:39   
JM1981
Datum morfologije je 4.11. Na zadnjem pregledu smo samo poslušali srček in preverili maternični vrat( ker me skuz nekaj po malem dol tišči) in je vse ok. Je pa posteljca zaenkrat še predležeča(verjetno se bo dvignila) in še šivi pritiskajo na mehur, tako da imam ves čas občutek kot da me malo lulat tišči.

Ostalo počutje ok, težave mi povzroča predolgo sedenje, tako da se trudim vstajati vsake pol ure in malo pomigat, da se bolečina ne razvije.

(odgovor članu Ronkolino)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Marčevke 2016
9.10.2015 16:13:15   
Srecka24
Po dolgem casu se tudi jaz javljam. Imela sem ze amniocentezo ter ok izvide hitrega testa, nekaj dni po amnio pa tudi oregled, kjer smo poslusali srcek. Pocutje je ok, trebuscek raste, tudi kile so zdaj zacele narascati. Nic cudnega, saj skoz nekaj jem...
Na koncne izvide amnio bom morala se nekaj casa cakati, ampak glede na izvide hitrega testa ne bi smelo biti kaksnih negativnih presenecenj.
Drugace pa mi cas tece z neverjetno hitrostjo in ne morem verjeti, da se ze blizam polivici nosecnosti...
Pozdrav vsem noseckam (kolikor sploh se spremljate tale klepet).

(odgovor članu JM1981)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Marčevke 2016
9.10.2015 19:17:21   
andreichi
Pozdravljene

Tudi jaz bi rada prišla v skupino na FB, ali me lahko ena doda?

(odgovor članu Srecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Marčevke 2016
9.10.2015 20:32:33   
Koki87
Pozdravljene. :)
Tudi jaz bi se rada pridruzila kaksni skupini na fb.

(odgovor članu Ronkolino)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Marčevke 2016
12.10.2015 12:39:09   
trezka
Punce, imate ZS.

(odgovor članu Koki87)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Marčevke 2016
12.10.2015 12:42:02   
trezka
Da se malo javim.
Moram pa povedati da skrita skupina dost manj aktivna od zaprte. Tako, da v zaprto skupino se včlanite pa same, samo poiščete marčki 2016 - pa vam jo ponudi. Mislim, da zaenkrat še sprejmejo vse, bodo pa naredile nek pravilnik, tako da spremljajte. :)


(odgovor članu trezka)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Marčevke 2016
14.10.2015 21:02:34   
Saškaa
Pozdravljene,
Nekaj dni vas ze berem, tokrat se vam oglasam. PDP imam 19.3.2016, ne vemo kaj bo ker se zmeraj skriva. V sredini septbra sem imela cerklage operacijo in od takrat sem na bolniski in pocivam. JM1981 omenjas, da ti sivi pritiskajo na mehur...mogoce nisem zasledila, kaksni sivi?
Lp, saska

(odgovor članu trezka)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Marčevke 2016
19.10.2015 9:01:13   
JM1981
SAŠKAA, Šivi od carskih rezov. Imela sem že dva. Sedaj se je maternica že malo dvignila, tako da je ta občutek popustil. Še vedno me pogosteje lulat, kot bi si želela, vendar ne tako močno kot 14 dni nazaj. Že kar nestrpno čakam morfologijo, da vidim če je vse ok, da vidim spol. Drugače kar pozabim, da sem noseča. Ob dveh majhnih otrokih, službi....se šele zvečer spomnem,da ga malo potipam in me potem dojenček nagradi s kakšnim premikom. Zdaj se že čuti, vendar sem čez dan premalo pozorna da bi ga čutila.
Zaradi sladkorne, še vedno pazim na dieto(vendar manj kot prej), zredila sem se 2 kg. Grem pa ene 2x tedensko na hitro hojo in pa enkrat na aerobiko-pilates, kar mi pomaga pri krepitvi mišic, saj me je znal hrbet kar boleti.

Ne vam kaj je z ostalimi, jaz ta forum reno berem, facebooka pač ne.

(odgovor članu Saškaa)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Marčevke 2016
19.10.2015 9:05:15   
SmallBear
Hej punce ... Ja tukaj je res vse nekako utihnilo... Skoda. Jaz imam v petek morfologijo in bom po pregledu malo porocala. Se slisimo user posted image

(odgovor članu JM1981)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Marčevke 2016
19.10.2015 10:52:18   
xninchyx
jst ga mam pa v četrtek, komej čakam :)

(odgovor članu SmallBear)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Marčevke 2016
19.10.2015 14:17:11   
Saškaa
JM1981, hvala za odgovor. Upam da bomo v tej skupini bolj aktivne. Jaz trenutno se nisem v nobeni FB skupini. Raje bi bila v skriti skupini ker ne zelim da moji fb prijatelji vidijo da sem clanica skupine, vsaj zaenkrat se ne.
Doma imam 2,5 letno hcerko, imela bi se starejsega sina, vendar sem se tik pred morfologijo prehitro odprla, dobila popadke in rodila. Datuma za morfologijo se nimam dolocenega, nekje v zacetku novembra bo. Drzim pesti vsem ki jo imate prej, porocajte.

(odgovor članu xninchyx)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?