|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke II
3.5.2017 7:20:09   
Tara9
Jutro jutro,

evo mene nazaj z dopusta, uff kako je pasalo, hitro bi se navadila bit spet doma, no pa saj bom kmalu user posted image . Sem ravno računala, da delam še 14 tednov, od tega sta še 2 tedna dopusta. Hitro bo.

Kako ste preživele praznike? Tamala ste se pripravili za gradnjo? Kaj točno pa že počnete? Saj mogoče si že pisala, ampak mi je zbežalo iz spomina, oprosti. Drugače pa ja Dalmacija, tudi jaz jo bom letos pogrešala, sem že jamrala doma user posted image . Mi gremo najbrž na Krk ali v Istro, nekam blizu, konec junija dokler nisem še kot kit user posted image

Maumow pestke za DHT, naj še izboljša rezultat. Sicer pa sem prepričana, da je vse ok user posted image . Kdaj izveš?

Moja morfologija je v torek, nestrpno jo čakamo user posted image .

Bluegirl še vedno komaj čakam, da poročaš kako si?

Lepo bodite...

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 3076
   RE: Bodoče nosečke II
3.5.2017 7:28:49   
MauMow
Tara9 fajn bi blo ce bi dabes dobila posto sam zaradi praznikov upam da bo do petka. Drugace je en teden kar.je blo vceraj sam je bip praznik v cetrtek, ponedeljek in torek.... upam da cim prej pride.

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 3077
   RE: Bodoče nosečke II
3.5.2017 11:45:53   
lila9
Živijo punce! Na zadnje ste mi fino pomagale, tako da se ponovno obračam na vas. Menstruacijo moram dobiti čez 2 dni. Že kakšen teden me daje slabost, hude vrtoglavice do te mere, da bi v petek v službi skoraj Omedlela, če se nebi vsedla. Neka kepa se mi nabira v grlu. Podobno kakor zgaga. Vglavnem... Vem da niste jasnovidne, zanima pa me vaše mnenje. Pa še to... Ali test lahko pokaže user posted image že kakšen dan pred user posted image ?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 3078
   RE: Bodoče nosečke II
3.5.2017 13:14:49   
Tara9
MauMow upam, da čim hitreje dobiš. Čakanje je res najbolj mučno in se vleče kot sto hudičev. Meni je bilo fajn, da sem kri dala pred nuhalno in se tako na enkrat rešila vseh "muk".

Lila9 znaki za tečko in nosečnost so si zelo podobni. Si pa sumljiva vseeno, držim pesti user posted image . Testkat je najbolje, ko tečka zamuja, ker prej si beliš glavo s tistimi navideznimi črticami in ugibanji a vidim kaj, al ne vidim. Vsaj jaz sem bila v prvo taka. Ko zamuja si večinoma takoj na jasnem. Srečno.

(odgovor članu lila9)
Neposredna povezava do sporočila: 3079
   RE: Bodoče nosečke II
3.5.2017 13:22:42   
lila9
Problem je, da mi je prejšnji mesec počila 7cm velika cista na levem jajčniku, to pa je zdaj prvi cikel brez nje in nimam pojma kako dolgo bo trajal. Pred cisto sem pa imela ciklus dolg nekje 27-28 dni. Ubija me ta negotovost.
Jaz kako paše malo pojamrati. user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 3080
   RE: Bodoče nosečke II
3.5.2017 15:05:30   
Bluegirl
Ojla, punce!

Toliko sprašujete po meni, da nimam srca, da se vsaj malo ne javim. Za praznike sem odklopila, pred prazniki sem imela precej gužvo v službi. Prvi pregled je za mano in zaenkrat je vse OK!user posted image Da bi le tako ostalo, sedaj pa nestrpno čakam nuhalno, da potem končno razbobnava novico. Zaenkrat sva še tiho. user posted image

Še na hitro pokomentiram.

Asyka, lepo, da si se oglasila. user posted image Tara ima prav - bodoče nosečke proizvedemo same hude "zaspančke"user posted image

Radenska, tudi tebe je fajn brat. Ti kar sodeluj. Jaz ti povem, da vsaka na tej temi slej ko prej zanosi. user posted image Jaz sem bila med julijkami 2014. Hvala za čestitke! Drugače pa razumem, da je tole vse fejst stresno. Mi je hudo zate. Iz srca ti želim, da ti uspe še enega otročka donosit in spravit na svet. A hkrati upam, da te stres ne uniči. Te občudujem, da si vse skupaj malo spustila in si bolj pomirjena. Kljub temu: srečno!user posted image

Kaj naj še dodam? Se mi že mudi. Maumow in tamala, pozdrav tudi vama. user posted image

Mi smo tudi malo na morje skočili, šli na izlet. Res je bilo fino. Sicer se moje slabosti nadaljujejo, tudi počutje je dokaj na nuli, a nič hudega, bom preživela. user posted image

Se beremo. Lepo bodite.

(odgovor članu lila9)
Neposredna povezava do sporočila: 3081
   RE: Bodoče nosečke II
3.5.2017 21:40:22   
MauMow
Evo mene. Danes prišel izvid user posted image Rezultat je še boljši kot je bil pri sinu po DHT. Tako da sedaj sem res full vesela in se mi je res oddahnilo user posted image

(odgovor članu Bluegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3082
   RE: Bodoče nosečke II
4.5.2017 7:24:46   
Tara9
Jutrič,

ooo bluegirl lepo, da si se oglasila. Odlično za super prvi pregled, samo tako naprej. Kdaj imaš nuhalno? Upam, da se počutje čim prej izboljša, sicer pa vse potrpimo za naše štručke a ne user posted image .

Maumow no vidiš, ena briga manj, čestitke user posted image . Kako je pa s krvavitvami, se kaj umirja? Zdaj se malo lažje diha a ne user posted image .

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 3083
   RE: Bodoče nosečke II
4.5.2017 11:12:27   
tamala86
Ojla!

tara mi smo se pripravil za gradnjo...ne sprašuj, morala sem spraznit sobo od vseh 4 (zdaj smo bili v eni veliki sobi in bomo naredili 2 - eno manjšo in eno večjo sobo). torej vse igrače, obleke , papirje, pohištvo in ostalo je šlo ven...delmo frčado (na eni strani je že od lani, še na drugi je treba), potem naredimo predelno steno, izrežemo še eno luknjo za 2. vrata, zamenjamo tla, prebelimo in pol imam generalkouser posted image ...in upam, da bo vse to narejeno do 20. maja. Da potem začnem počasi pripravljat stvari za dojenčka...ko bo konec šole gremo na morje, tavečja ima itak počitnice, pol pa samo še 2 tedna in imam rok. In bi rada v juniju bila malo frej, bolj na izi. Ker zdaj je kar živčna vojna ...napovedan je vsak dan dež, kakšna ploha in ne začnejo delati, dokler ne bo vsaj par dni brez dežja, ker je treba streho odkrit. Čeprav včeraj ni nič deževalo, danes pa tudi še ne...dostikrat je tako, da v Grosupljem dežuje pri nas pa ne. No, upam, da kmalu začnejo...user posted image

MauMow čestitke za lepe novičke...se kar malo oddahneš user posted image

Bluegirl user posted image za pregled...a naslednjič imaš nuhalno?

No, jaz sem pa že skuhala govejo juho in omako za lazanjo. Zdaj grem pa počivat, ker tamala danes ponoči nekaj ni spala in sva bili od 3 do pol 6 pokonci...ni mogla nazaj zaspat. In potem sem vstala ob 6.20. Groza! Grem v vodoravni položaj user posted image

LP! user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 3084
   RE: Bodoče nosečke II
5.5.2017 20:07:23   
MauMow
Joj sploh nimam časa veliko pisat. V glavnem krvavitve se počasi umirjajo (Trkam). Upam da jih ne bo več... Sam v vsakem primeru ne smem dvigovat in pač moram vse čuvat.... Ampak vse za bebice

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 3085
   RE: Bodoče nosečke II
10.5.2017 10:56:02   
tamala86
Ojla!

Kje ste se izgubile? user posted image Jaz sem čist vesela, končno so začeli delati user posted image ...računam, da bo v 2 tednih vse sfiniširano, da potem damo še pohištvo not in zložim stvari...in potem končno začnem s pripravami na novo članico. user posted image OK, čaka me še generalka stanovanja... user posted image
Drugače sem kar ok, samo dopoldne mi je še fajn slabo in tudi bruham...popoldne je bolje, vendar močno pazim kaj jem. Mala v trebuhu pa izvaja take akrobacije, da joj...user posted image tudi ponoči, me kar zbudi. To bo pestro, če bojo vse tri tolk živahne...prva je itak hiperaktivc, tamala je adrenalinček, skoz morš pazit kje spet pleza oz. kakšne akrobacije izvaja. user posted image bomo videli, kako bo v 3. user posted image

kako ste ostale? Vse pod kontrolo? user posted image

LP user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 3086
   RE: Bodoče nosečke II
10.5.2017 11:08:58   
Tara9
Hej,

evo jaz vsak dan pokukam sem, ampak nič preveč ne dogaja. Še malo pa bom monologe imela user posted image .

tamala super, da se je začelo in dobra si, da imaš energije za vsa ta dela, ki prihajajo. Saj vem, bo pa potem toliko lepše a ne user posted image . Naju tudi do prihoda dojenčka čaka še kar nekaj dela, najprej nam menjajo streho in strešna okna, dva okna delava na novo, potem beljenje in rihtanje sobice. Bo treba ubistvu kmalu začet, ker gre čas nenormalno hitro.

Jaz sem imela včeraj morfologijo in bomo tudi še eno deklico imeli. No, že na nuhalni je kazalo tako, včeraj pa še potrditev. Vse je ok, velikost ustrezna, frajla nam edino srčka ni želela pokazati, ker se je lepo zvila in so rebra senco delala user posted image . Tko da naslednji teden upam, da pokaže še to, da bom res lahko mirna in vesela.

Toliko od mene, pošiljam pozdravčke.

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 3087
   RE: Bodoče nosečke II
10.5.2017 16:01:22   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Tara9

Hej,

evo jaz vsak dan pokukam sem, ampak nič preveč ne dogaja. Še malo pa bom monologe imela user posted image .

tamala super, da se je začelo in dobra si, da imaš energije za vsa ta dela, ki prihajajo. Saj vem, bo pa potem toliko lepše a ne user posted image . Naju tudi do prihoda dojenčka čaka še kar nekaj dela, najprej nam menjajo streho in strešna okna, dva okna delava na novo, potem beljenje in rihtanje sobice. Bo treba ubistvu kmalu začet, ker gre čas nenormalno hitro.

Jaz sem imela včeraj morfologijo in bomo tudi še eno deklico imeli. No, že na nuhalni je kazalo tako, včeraj pa še potrditev. Vse je ok, velikost ustrezna, frajla nam edino srčka ni želela pokazati, ker se je lepo zvila in so rebra senco delala user posted image . Tko da naslednji teden upam, da pokaže še to, da bom res lahko mirna in vesela.

Toliko od mene, pošiljam pozdravčke.


Super Tamala da bo kmalu vse urejeno.

Tara9 mala navihanka potem. Sigurno bo vse ok. Čestitke za morfologijo. Jaz pa komaj čakam ponedeljek ko imam spet UZ. V ponedeljek začnem že 16t user posted image Kr leti tale čas. Utrujena sem noro. SLabosti še vedno imam. Občasno tudi še vrtoglavico.. Drugače se malo umirja ampak dokler bom na progesteronu ne bo BP glede stlabosti. Naša velika fedrca pa mi ne pusti niti 5 min miru... Tolk ma energije.... Groza.... Da ne govorim kak trebuh imam.... Tak ko pri sinu v 6m..... Joj me je kar groza kaj šele bo. Vsi se skos hečajo če sem ziher da je samo 1 (ker smo videli da sta se spustila dva jajčka). Ampak da bi na 6 UZjih zgrešili drugega bi blo pa res čudno....

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 3088
   RE: Bodoče nosečke II
11.5.2017 13:05:26   
tamala86
Oj!

Tara super za morfologijo. samo, da je ok, srček boste pa še enkrat pogledali in bo tudi ok! user posted image Čestitke za še eno punčko...same babe user posted image mene zdej že sprašuejejo če v četrto bomo naredili fantka...samo itak smo zaključili. user posted image

MauMow čas gre res hitro...še malo pa boš na pol. Mali že ve, da dobi družbo? Hmmm...sem slišala za primer, ko je bila noseča z dvojčki, rodila pa trojčke...sej te kap! user posted image Drugače pa pazi nase, počivaj (kolikor lahko) in upam, da slabosti minejo. Jaz sem se nehala s tem tolažit in vem, da bo minilo, ko bom rodila. user posted image

No pri nas pa delajo na polno...tamali sta pa že 3 dni pri babi. user posted image Včeraj sem jih šla iskat in peljala na cepljenje ter bila z njima do večera. Ju pogrešam, samo zdaj par dni res ne moreta biti doma. Starejša sicer danes pride, bo spala z nama na kavču...tamala bo pa pri babi do jutri. Jutri jih greva pa prej iskat in peljeva na jahanje. Se že veselita...user posted image

Lepo se imejte!!! user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 3089
   RE: Bodoče nosečke II
12.5.2017 13:11:14   
Reese5
Živijo punce!
Mene pa zanima, ali je katera med vami že bila na IVF postopku v Dravljah? Me samo zanima ali punkcijo in vstavitev opravljajo v Lj ali v Potojni?

Hvala za odgovor!


(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 3090
   RE: Bodoče nosečke II
12.5.2017 13:58:20   
..noname..
Joooj čveke no, sploh vas ne sledim. Nisem bla tukaj gor že dolgo časa. Kar pozabim it pogledat. Tok se javim, da vidte da sem še med vami. Ko bom pa mela čas pa preberem kar ste pisale.

(odgovor članu Reese5)
Neposredna povezava do sporočila: 3091
   RE: Bodoče nosečke II
15.5.2017 16:25:33   
tamala86
Reese5 punkcije in transfer delajo v Postojni. Zaenkrat še, imajo pa v novi kliniki (nova lokacija) prostore tudi za te posege. Vendar jih zaenkrat še ne opravljajo tu. Sem bila pa v 5. postopkih pri njih in vedno več kot zadovoljna. Tudi z odnosom, ker sem prebrala marsikatero kritiko, sploh na račun dr. Reš-a. 2. postopka sta bila uspešna in čez dva meseca pričakujemo našo drugo IVFovko. user posted image

LP

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 3092
   RE: Bodoče nosečke II
15.5.2017 16:30:36   
tamala86
noname lepo da si se javila! user posted image

No, mi pa delamo na polno, do konca tedna bo končano, potem pa čiščenje še in opremljanje sob in potem končno še pripravim za dojenčka in potem bom mogoče kakšen dan celo na off... user posted image če ne bom šla od vsega pucanja prej rodit user posted image . No, še morje mora počakati. user posted image A katera ve, kje bi lahko dobila kopalke, ki bi jih imela na morju (še noseča) in potem avgusta v toplicah (pribl. mesec po porodu). Rabim dvodelne in pa, da so vsaj kokr tolk ok za pogledat...pa definitivno zgornji del večji kot spodnji user posted image . Kakšen predlog...pa poceni, jih bom samo letos nosila. user posted image

Noesčke, kako ste? user posted image

LP user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 3093
   RE: Bodoče nosečke II
15.5.2017 16:35:50   
Reese5
Hvala tamala86 :):) Tudi jaz sem z njihovim delom zelo zadovoljna, zaenkrat nimam nobenih pripomb, vse teče zelo hitro, kar je res velik plus! Imam pa čez dva tedna posvet, kjer bom dobila vsa navodila in pa tudi injekcije itd. za prvi postopek... Malo me dajejo živčki, ker imam nizek prag bolečine, ampak itak me ženske zmoremo vse user posted image Ti si dobila kakšno protibolečinsko injekcijo pri punkciji?

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 3094
   RE: Bodoče nosečke II
15.5.2017 18:16:57   
tamala86
Reese5 v prvih 4. postopkih nisem dobila nič, zdaj za 5. se mi zdi, da semuser posted image ! Dobila sem eno inj., samo se ne spomnim čisto točno kdaj... drugače pa meni ni bilo preveč hudo. Najbolj boleča se mi je zdela 3. punkcija, pridelala sem pa samo 2. celici. Je pa res, da so meni punktirali samo en jajčnik. Drugi namreč "ne dela", imam hipoplazijo jajčnika, je nerazvit. Zaboli pa dejansko takrat, ko špikne. Odvisno tudi, koliko foliklov imaš, torej kolikokrat bo zbodel in punktiral. Meni je punkcijo vedno delal dr. Reš, samo 1x dr. Reševa (če se prav spomnim) - joj, grozno sem ratala pozabljiva. user posted image in je bilo ok. Malo boleče in čuden občutek, ampak nič strašnega...par ur po punkciji te mogoče še mal špika, ko se usedeš in to je to...Nič bat, kar pogumno v boj...user posted image

LPuser posted image

(odgovor članu Reese5)
Neposredna povezava do sporočila: 3095
   RE: Bodoče nosečke II
16.5.2017 10:20:21   
Reese5
Hvala za informacije tamala86 user posted image Po eni strani komaj čakam, da bo kmalu ta dan in konec punkcije :) Verjetno potem poteka vse zelo hitro, razen čakanje na plusek :):)

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 3096
   RE: Bodoče nosečke II
16.5.2017 11:20:14   
Tara9
Hejla,

tamala super, da so dela v polnem zagonu. Še malo, potem si pa le vzemi malo pavze, če ne te bo deklica prehitela user posted image . Sicer meni osebno je tudi všeč, če se stalno kaj dogaja, ker gre čas potem hitreje. Glede slabosti je pa dobro vsaj to, da se da živet zraven, najbrž si že pozabila kako lepo sploh je, če ti ni slabo user posted image .

Maumow res gre hitro tvoja nosečnost. Se mi zdi, kot bi včeraj plusek zagledala. Lepo, da se krvavitve umirjajo, upam, da bodo čisto dokončno izginile.

Reese5 srečno v postopku, držim pestke zate. Sem pa tudi jaz v Dravljah opazila, da imajo po novem operacijsko sobo, sva se ravno zadnjič z mojim spraševala, če so začeli kar tam izvajati punkcije.

Jaz sem bolj tko tko. Kot sem že na fb pisala imam nozko lego posteljice, kar sem izvedela na morfologiji. Sicer temu nisem neke pozornosti posvečala, dokler nisem vso možno literaturo prebrala uffff. Zdaj sem vsa v krču, čeprav je statistika na moji strani in imam še vedno več kot 80% šanse, da se do 28. tedna dvigne. Vseeno pa me zmrazi, ko berem o predčasnih hospitalizacijah, krvavitvah, ipd. Pod vplivom hormonov skoraj vsak dan tečejo solze, ko gledam svojo 2 letnico in samo pomislim, da bi jo morala za dlje časa zapustiti. Vem, da moram bit pozitivna in se skulirat, ampak ne gre vedno.

Pozdravčki

(odgovor članu Reese5)
Neposredna povezava do sporočila: 3097
   RE: Bodoče nosečke II
17.5.2017 10:33:04   
Reese5
Hvala Tara9! user posted image , to sem tudi jez videla, ravno zato sem radovedna :D Bi prihranilo kar nekaj kilometrov na cesti, če bi v lj opravljali :) Držim pesti zate, da se bo popravilo tvoje stanje in boš lahko brezskrbno uživala do konca nosečnosti user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 3098
   RE: Bodoče nosečke II
18.5.2017 9:45:44   
Tara9
Ufff hudo je s hormoni ni kaj. Danes pregled pri moji G, posteljica je čisto pravilno postavljena in ni nizka. Če je bila, se je dvignila, al pa na prejšnjem (samoplačniškem) pregledu niso ok zmerili. Mi je moja vaginalni UZ delala, tam pa preko trebuha. Skratka skala se mi je odvalila.

Punce kje ste vse poniknile? Kako ste?

(odgovor članu Reese5)
Neposredna povezava do sporočila: 3099
   RE: Bodoče nosečke II
18.5.2017 13:55:49   
MauMow
Evo mene... js mam pestro z skratom ki je poln energije. In komaj cakam 30.5 ko imam uz

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 3100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?