|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 125 126 [127]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke II
7.11.2017 9:14:04   
MauMow
Evo mene punce. Nisem vec 2v1, ampak sem vam pozabla napisat. No v cetrtek 26.10 sem mela spet UZ kjer so malega korenjaka ocenili na 4600g in velika glavica in trebuscek. In ker sem bla 38t3d mi je G samo rekla da jutri sprozima ker ne morema vec cakat ker je ogromn... No js seveda zelo vesela da bom koncno konec user posted image . In tako so mi v petek samo mehur predrli, potem pa smo s svojimi popadki rodili nasega korenjaka, ki je na koncu imel 57cm in 4210g (suhec glede na velikost) in glavico 37cm. Seveda mami in ati presrecna da smo dobili se enega korenjaka. Tudi bratec ga ima zelo zelo rad. Aja pa se ime. Nasemu drugemu fanticu je ime TIN ALEKSEI

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Bodoče nosečke II
7.11.2017 13:55:54   
tamala86
user posted image user posted image user posted image user posted image MauMow čestitke za korenjaka. Dolginček mali...user posted image Upam, da sta ok, želim vam veliko cartanja in lepih trenutkov, pa prespanih noči! user posted image

No, 2x sem se obrnila pa je šel mesec mimo. Smo imel pestro, cepljenje pa sistematski za tasrednjo pa tavelika orl, alergologa pa počitnice so bile pa bolni smo bili....uglavnm minečas en, dva, tri... Drugače smo pa ok. Jerči pridna, kmalu bo 4 mesece. user posted image Zdaj se je tudi malo poredila, komaj čakam pregled pri 4m. Pri 3m je imela 59 cm in 4690g. Rastejo moje punce tolk hitro, da je noro. user posted image

Javite se kaj kako ste....šibam kuhat, tavelika ni v šoli ker je nekaj zbolela in smo doma me 3. Se javim...do konca tedna kaj več user posted image

Uživajte s svojimi sončki!!!user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Bodoče nosečke II
8.11.2017 18:54:31   
MauMow
Tamala pri vas se pa dogaja. Sej pri nas tudi 100 na uro... sem v porodnisnici prosila ce lahko grem 2 dan domov namesto 3, ker je velik v petek zvecer ko sta z mojim prisla domov zbolel... in seveda spet kuhal 40-41... tako da sem prisla domov ko je velik na polno zbolel... no cez 3 dni je dobil pol AB ker je mel spet nekaj bakterijskega (midva sumima angino). Zdej je vse ok. Me je blo pa strah za tamalega pa je pediatrinja rekla da naceloma ker se doji je zasciten, pac upamo. Ker velik ga ima fulll rad, ga carta lupcka objema... mel je mal ljubosumja sam ga je usmeru na mene. Ampak je minilo po cca 4 dneh, vsaj to ker se je ful grdo obnasal do mene. Ampak zdej smo zalaufal.

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 125 126 [127]
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 125 126 [127]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?