|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 15:20:53   
foxy_cat
mana no ta "enkrat" mi je takooo poznan user posted image

No kar se tiče folne ipd. sem se morala pa kar sama pozanimat user posted image

(odgovor članu mana12)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 16:06:46   
MauMow
Hahaha a pol so vsi tak narejeni na enkrat.... user posted image Pri nama je blo tako da sem js že kake pol leta prej začutla da zdej je pa čas za bebija, pa je reku moj dajma še počakat da bo pravi čas. Nakar pa mi kar na enkrat ko je bil na službeni poti in je razmišljal zvečer rekel, ej dajma met otroka. No in od takrat komaj čaka user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 18:54:05   
Mayche
Moj dragi pa se mi zdi, da bi imel dojenčka že kar takoj na začetku najine zveze user posted image ampak, valda je pol razumsko rekel, da pač počakajva, da mine nekaj časa, pa da najprej malo zaživiva skupaj. Potem sva se zaročila in pričela dojenčka delati nekako še isti dan od zaroke user posted image . Pol sva začela načrtovati poroko in se poročila, in sedaj še kar delava na otročku... Si pa oba zelo, želiva. Jaz pa sem si enostavno tudi hitro, ko sem začutila, da najina zveza klapa, zaželela, da si želim najino družinico razširiti... user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 18:57:25   
Mayche

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: mana12

Joj, sem kar nekako vznemirjena pa še niti začela nisva delati na tem. Samo se mi zdi, da gre za res user posted image Kako ste pa ve vedele, kdaj je tisti pravi trenutek za ta korak?



Enostavno začutiš, da je pravi trenutek .... sj pol k si noseč maš že spet lahko pomisleke, ampak mine ... in ko se bejbi rodi si presrečen in veš, da si si ravno to želel!!!
samo pridt do tega je pa mal težje kot je prebrat user posted image user posted image



Ja, točno tak, tudi jaz sem imela obakrat, ko sem zagledala plusek mešane občutke. Ob vsej neskončni sreči sem tudi čutila strah in zaskrbljenost, ali bom zmogla, ali bom dobra mama in si predstavljala, kaj vse se bo dejansko spremenilo. Ampak verjetno sčasoma v nosečnosti ta strah mine... ko pa prvič primeš malo detece v naročje pa sigurno mine user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 21:32:51   
foxy_cat
MauMow deci pač user posted image aja..pa leta tukaj ne igrajo nobene vloge, pri njih je pri vseh letih "enkrat" user posted image

Mayche če je partner pravi se mišljenje o družini, otrocih lahko ZELO ampak res ZELO hitro spremeni user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Bodoče nosečke II
4.9.2015 8:03:48   
Janchek81
Pri mojem sem že na začetku vedela, da si želi otroka, pa še jst mam tamalo od prej in jo je vzel res za svojo, potem čez 3 mesece najine veze pa je on mene vprašal, če si želim še enega otroka, ker on si ga in tako se je vse začelo user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Bodoče nosečke II
4.9.2015 9:08:21   
foxy_cat
Ah, pa sem spet slabe volje user posted image

Kot sem napisala, julija sva začela delat na user posted image , vedno sem imela 29 dnevni cikel. Avgusta mi zamudila 1 dan, ta mesec pa 1 dan prehitro (ma nikoli še ni bila 1 dan prejuser posted image )

P.s. Upam da ni M user posted image mhm.. Ah....user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Bodoče nosečke II
4.9.2015 9:11:00   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

Ah, pa sem spet slabe volje user posted image

Kot sem napisala, julija sva začela delat na user posted image , vedno sem imela 29 dnevni cikel. Avgusta mi zamudila 1 dan, ta mesec pa 1 dan prehitro (ma nikoli še ni bila 1 dan prejuser posted image )

P.s. Upam da ni M user posted image mhm.. Ah....user posted image


Ma nehi noooo .... važn, da je normalen cikel ... še vedno, če je cikel od 28. - 35. dan je nekak normalno ... pač je tokrat malo pohitela .... ne obupaj ... gremo novim zmagam naproti user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Bodoče nosečke II
4.9.2015 9:13:26   
foxy_cat
Ma čisto čudno je vse skupaj, 10dni so me tako bolele, da sem mislila, da mi bodo stran padle, še spat nisem ponoči mogla ker se nikakor nisem mogla namestit user posted image danes pa... "presenečenje" NOT..no saj pravim mogoče pa ni prava user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Bodoče nosečke II
4.9.2015 9:19:49   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

Ma čisto čudno je vse skupaj, 10dni so me tako bolele, da sem mislila, da mi bodo stran padle, še spat nisem ponoči mogla ker se nikakor nisem mogla namestit user posted image danes pa... "presenečenje" NOT..no saj pravim mogoče pa ni prava user posted image



Mene velix prsa bolijo predn dobim M, ker simptomi pred M in ko si noseč znajo bit res identični ... tko, da ... jaz tko pravm: dokler ne zamuja pač nimam nekak močnega upanja, sj mal mam, sam k se mi je že tok čudnih stvari zgodil, da dokler mi ne bo zamujala 1 teden ne bom verjela, da sm noseča user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Bodoče nosečke II
4.9.2015 9:33:56   
foxy_cat
Jaz pravim, upanje umre zadnje user posted image še vedno upam, da ni M, do zdaj je bilo samo par kaplic ko sem šla na WC, na vložku ni nič user posted image ... samo kaj ko me jajčniki bolijo pa je sigurno M user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Bodoče nosečke II
4.9.2015 11:52:34   
asyka
Chocolatecake javi se kako sta... me malo skrbi za vaju :/

Glede strahu pred otrokom. Pri nama se je bilo težko odločit, ker iščeš neke idealne pogoje, pa potem prideš do točke, da ugtoviš, da ni idealnih pogojev, ker se vse prehitro spreminja. Potem itak traja 1 leto, da se poklopijo sonce, luna zvezde in vse, da nastane pikica hehe. Vsak mesec sem imela ma vseee znake. Mislim, da sem vsaj 3x delala test po M, ker se mi je pa zdela zelo šibka in kaj pa če hehe... No, tisti mesec ko je dejansko bilo user posted image se nisem počutila nič drugače in sem odlašala skoraj cel teden s testom. Ko mi je res prvič v življenju zamujala že 6 dni pa sem nardila test. Potem so se pa začeli znaki... user posted image Še vedno pa imam kdaj preblisk, a bom dobra mama, a mu bova lahko nudila vse v življenju,.. in eden največjih, pismo jaz se bom mogla v službo spravit hehe (zdaj sem še študentka)... ampak pomoje to mine vsaj v tistem trenutku, ko štručko dobiš v roke in se zbudi res tisti ornk materinski nagon.



_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Bodoče nosečke II
4.9.2015 12:05:26   
mana12
foxy_cat kar pogumno naprej ;)

asyka poznam to čakanje "idealnih pogojev", ki jih nikoli ni user posted image Tudi jaz se sekiram za službo, sem namreč brez nje. Ampak se mi zdi, da lahko potem to prelagam v nedogled. Razmišljam v tej smeri, da je vedno prisotno nekaj strahu, že zaradi neznanega, samo na koncu ko si vržen v vodo sigurno splavaš. user posted image

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Bodoče nosečke II
4.9.2015 12:25:31   
foxy_cat
mana12 jaz še nisem obupala za ta mesec user posted image saj pravim, če je pa res čudno vse skupaj user posted image včeraj se mi je nek prozorno-rjavkast izcedek pojavil na papirju, danes zjutraj krči, pa spet grem na wc in le nekaj malega "krvi", samo v wc,..hja. Mogoče pa je to to user posted image pa še to vse prehitro.. 1-2 dni prej user posted image

(odgovor članu mana12)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Bodoče nosečke II
4.9.2015 12:38:05   
mana12
Tako je prav, vedno je treba upat na najboljše. Držimo pesti user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Bodoče nosečke II
4.9.2015 12:40:25   
foxy_cat
Upam, da je samo vgnezdena krvavitev user posted image ressss... Ker bi res rada da dobiva user posted image okoli njegovega RD user posted image

(odgovor članu mana12)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Bodoče nosečke II
4.9.2015 13:00:50   
mana12
ooo, to bi pa bilo res najlepše darilo user posted image zanj in zate user posted image naj se uresniči

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Bodoče nosečke II
4.9.2015 13:14:10   
foxy_cat
Zjutraj sem imela neznosne bolečine, zdaj pa se počutim, kot da nič ni bilo user posted image

(odgovor članu mana12)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Bodoče nosečke II
5.9.2015 8:02:24   
..noname..
Po dolgem času se vam spet malo javljam. Ravno sem konec M, zdej pa uživajmo naprej. Midva se zmerej bolj meniva o dojenčku, ampak čis začela še nisva delat na temuser posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Bodoče nosečke II
5.9.2015 8:15:44   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

Po dolgem času se vam spet malo javljam. Ravno sem konec M, zdej pa uživajmo naprej. Midva se zmerej bolj meniva o dojenčku, ampak čis začela še nisva delat na temuser posted image


No pol pa držimo pesti da čim prej nekaj naredita v tej smeri user posted image


Čokoladka kako si kaj?

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Bodoče nosečke II
5.9.2015 21:53:12   
Radenska_
Jaz priznam da meni je otrok spremenil življenje tako, da si nisem mislila. Na same pluse.
Zdaj pa sem tu, teden dni pred vrnitvijo v službo....
In dva meseca pred novim postopkom :D V službi moram to še omeniti, najbrž e isi dan ko se bom vrnila user posted image
Skrbi pa nikoli ne minejo. Najprej te skrbi zakaj ne zanosiš, potem te skrbi nosečnost, potem porod, pa da bo zdrav otrok, potem te pa ves čas skrbi to ali ono. No, jaz sem s skrbmi kar pometla, zdaj, me pa fl skrbi in čist sem hin, če mali kdaj kaj zboli, ka zboli, samo zasmrka!
Je pa res da ko mati pol nagonsko veš vse...mogoče ne čisto takoj, ampak zelo kmalu pa.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Bodoče nosečke II
6.9.2015 18:37:04   
chocolatecake
Živjo punce!
Se javljam čisto na hitro, ker ne smem dolgo viset za računalnikom, telefon mi je pa grozno neroden za pisat.
Vidim, da vas je kar nekaj novih dobrodošle in veliko sreče vam želim, pa da bi vse čimprej zagledale pluske!
Jaz sem še v enem kosu, še vedno strogo ležim, vstajam samo za wc, tuš in hrano, sem pa hvala bogu doma. V torek bo 30. tednov, par dni nazaj pa sem imela kontrolo rasti in izvedela, da ima naš fant že 1600 g. Še vedno me občasno boli in zvija in še vedno me je malo strah, ampak je lažje, ker vem, da me samo še dobrih 14 dni loči do tiste meje 32. tednov, ko bo moj fantek izven večjih nevarnosti, tudi, če se odloči pohiteti.

Glede strahu pred otrokom pa, strah je vedno prisoten, to je povsem normalno in celo pozitivno, če le ni prehud. Še jaz se včasih vprašam, če bova res zmogla in če bova res dobra starša, ampak to je vse čisto človeško. Konec koncev postaneš odgovoren za novo življenje, ki ga sam ustvariš, kar pa res ni kar tako. Na koncu pa strah gor ali dol je lahko vsak samo presrečen, da ima ta privilegij v življenju, ker je res nekaj najlepšega in ker nimajo vsi te sreče.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Bodoče nosečke II
6.9.2015 20:01:33   
asyka
Chocolatcake vesela, da se fant še vedno skriva v trebuščku. Naj tako še ostane več kot 14 dni... da bosta lahko takoj domov šibala se cartat in stiskat.... ati pa ima zdaj prakso kako razvajati mamico do onemoglostiuser posted image potem bo to samo malo še povečal in bo razvajal oba...

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Bodoče nosečke II
6.9.2015 20:27:39   
MauMow
Cokoladka kako sem vesela da si se vedno v enem kosu. Naj tako ostane cim dlje. Lepo da so te domov spustili ko je veliko lazje kot pa v bolnici. Drzi se.

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Bodoče nosečke II
7.9.2015 8:21:12   
Janchek81
Čokoladka lepo, da si se javila ... vidš, super, lepo napreduje tale vaš fant ... user posted image

Tako kot si sama napisala, strah je vedno rpisoten in je tudi zdrav v mejah normale...ampak, ko se enkrat štručka rodi, pozabiš na skrbi in se začne crkljanje in uživanje .. včasih malo manj uživanja, ko ponoči ne spiš ampak ... tud to je lepo, samo, da je štručka zdrava user posted image Jaz npr se spomneim, da sem bila do dveh let tko spočita mamica, da groza, res ... dolgčas mi je bilo velikokrat, smo spal od 18h do 10h zjutraj user posted image zdej gre pa spat ob 19h, najkasneje ob 19.30 in se zbudi že ob 7h user posted image poleti, ko smo imeli doprt okn smo bli včasih ob 5.30 že auf user posted image ampak nič ne de, .... važno, da se imamo super, da smo zdravi in da smo srečni user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?