|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Migranti?
15.9.2015 20:21:59   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Pestro bo...


So te že vpoklicali? Si v pripravljenosti?
Zračni prostor na našem koncu je v teh dneh precej bolj zaseden kot običajno.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Migranti?
15.9.2015 20:27:42   
nejcko
Zakaj, mislite, je Angelca tako kmalu preklicala svoj vilkomen in zaprla meje? Šopirila se je o 800 000, omagala pa pri par deset.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Migranti?
15.9.2015 21:52:02   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus
Mene pa nekaj stvari zanima, pa če zna katera na to odgovoriti.
1. Sem že kar nekaj časa na svetu, pa se ne spomnim tako masovne migracije. In to celo drugače verujočih. Kaj je k temu pripomoglo? Kaj je to za en pojav?


to je umeten konstrukt. tko kot je bla ustanovitev Izraela umeten konstrukt.

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
15.9.2015 22:03:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Migranti?
15.9.2015 22:07:53   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus
Mene pa nekaj stvari zanima, pa če zna katera na to odgovoriti.
1. Sem že kar nekaj časa na svetu, pa se ne spomnim tako masovne migracije. In to celo drugače verujočih. Kaj je k temu pripomoglo? Kaj je to za en pojav?


kolk je že blo izbjeglic z Balkana zarad vojne? manj kot 25 let nazaj, pa že pozabljamo...



Takih masovk ni bilo, pa četudi - bežali so v sosednje in bližnje države ne pa na drugi kontinent.

Pa še to - se mi zdi, da takrat niso prijeli nobenega tihotapca beguncev, niti se ne spomnim, da bi begunci v tisočih umirali na svojem begu v mir.

To dvoje zadnje se ni dogajalo nikoli, največ žrtev migrantov v novejši zgodovini je povzročil samo Titanik, kjer je res šlo zgolj za nesrečo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
15.9.2015 22:25:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
15.9.2015 22:26:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Migranti?
15.9.2015 22:33:48   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus
Mene pa nekaj stvari zanima, pa če zna katera na to odgovoriti.
1. Sem že kar nekaj časa na svetu, pa se ne spomnim tako masovne migracije. In to celo drugače verujočih. Kaj je k temu pripomoglo? Kaj je to za en pojav?


kolk je že blo izbjeglic z Balkana zarad vojne? manj kot 25 let nazaj, pa že pozabljamo...

To ni primerljivo....ljudje so takrat bezali zaradi vojne v prvo varno drzavo in tam ostali za cas trajanja vojne......bili so vojni begunci, ki so iskali varnost......velika vecina pri sorodnikih in prijateljih.....sedaj pa ti ljudje ilegalno masovno preckajo mejo in imajo tocno dolocen cilj oz. ne iscejo varnosti.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Migranti?
15.9.2015 22:48:25   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Takih masovk ni bilo, pa četudi - bežali so v sosednje in bližnje države ne pa na drugi kontinent.

Pa še to - se mi zdi, da takrat niso prijeli nobenega tihotapca beguncev, niti se ne spomnim, da bi begunci v tisočih umirali na svojem begu v mir.

To dvoje zadnje se ni dogajalo nikoli, največ žrtev migrantov v novejši zgodovini je povzročil samo Titanik, kjer je res šlo zgolj za nesrečo.


nejcko - oprosti, ampak vse tele 3 trditve so pavšalne, površne, predvsem pa napačne.

1. ljudje so iz obstreljevanih področij bežali z avtobusi, množično. mnogi begunci so o tem kasneje detajlno poročali, obstajajo posnetki, ki jih je tudi SLO TV prenašala - celi konvoji stotin ljudi. manj beguncev je blo zato, ker je blo področje v vojni manjše in manj naseljeno.
za drugi del trditve pa tole: KAKO niso bežali na drug kontinent? leteli so preko Atlantika, Kanada in ZDA imata mnogo ex-Yu beguncev iz 90-tih.

2. ni bilo tihotapcev LOL a se ne spomniš vicca iz 90-tih: v avtu so 3 Bosanci, 5 Srbov in 2 Hrvata: kdo vozi? **** (ne bom objavljala priimka, da me še kdo ne toži)

3. prebežniki že dolgo umirajo na ilegalnih poteh. samo umirali so par tisoč km od nas, pa nas to ni zanimalo. zdaj, ko se pa val bliža nam, pa kar naenkrat vsi mediji bombardirajo s tem. migracije, globalizacija se dogaja celo zgodovino človeštva: naše življenje je samo prekratko, da bi to lahko videli.
iz zgodovine pa se žal nič ne učimo. in se obnašamo, kot da živimo v mehurčku, ki je večen in nespremenljiv.

begunci so dejstvo. lahko se do tega obnašamo populistično al pa ne - prav nič se ne bo spremenilo. živimo v zgornijih par % prebivalstva, kar se tiče bogatstva - in to hitro pozabljamo. jz, če bi moral bežat, bi tud zagotovo šla nekam, kjer bi lahko pričakovala najmanj enako, če ne boljše življenje.
upam samo, da ne bom rabila kmalu bežat, ker bi vojna (spet) prišla preblizu.

tisti trenutek, ko prenehamo sočustvovati, izgubimo človečnost.


Seveda so begunci dejstvo.......se posebno sedaj, ko jih srbi z avtobusi vozijo v šid.....

In ravno zato, ker gre za nekaj milijonov beguncev, ki zelijo priti v evropo, ki jih vseh ne more sprejeti, so v bistvu neuresničljivo dejstvo......

Drugace pa, ali si pripravljena spustiti sirsko druzino v svoj dom.....? Kot so to storile druzine bosanskih beguncev v sloveniji, zda, kanadi, avstraliji....

In tako kot je ljubiti treba z glavo, je tudi socustvovati treba z glavo......ker nismo vsemogocni ....in samo od socutja se tudi ne da ziveti.....


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Migranti?
15.9.2015 23:03:53   
liliana




Jz, če bi moral bežat, bi tud zagotovo šla nekam, kjer bi lahko pričakovala najmanj enako, če ne boljše življenje.


tisti trenutek, ko prenehamo sočustvovati, izgubimo človečnost.


Se tega se bom dotaknila......ce bi morala bezati, da si resis zivljenje tebi in familiji, te v tistem momentu zivljenjski standard ne bi zanimal.......razen, ce imas toliko pod palcem, da si o "udobje" lahko privoscis in odides nekoliko prej......torej si privoscis ta egoizem, da iz vojne iztrzis bolji zivot...samo v tem primeru izgubis vso cloveskost, ker ne socustvujes z drugimi begunci in se ne odpoves delu svoje komoditete......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Migranti?
15.9.2015 23:22:31   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Zakaj, mislite, je Angelca tako kmalu preklicala svoj vilkomen in zaprla meje? Šopirila se je o 800 000, omagala pa pri par deset_.


ker je neprištevna, zrela za prisilni jopič in silver tape čez gobec

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 15.9.2015 23:23:30 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Migranti?
16.9.2015 0:10:39   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: liliana





Jz, če bi moral bežat, bi tud zagotovo šla nekam, kjer bi lahko pričakovala najmanj enako, če ne boljše življenje.


tisti trenutek, ko prenehamo sočustvovati, izgubimo človečnost.


Se tega se bom dotaknila......ce bi morala bezati, da si resis zivljenje tebi in familiji, te v tistem momentu zivljenjski standard ne bi zanimal.......razen, ce imas toliko pod palcem, da si o "udobje" lahko privoscis in odides nekoliko prej......torej si privoscis ta egoizem, da iz vojne iztrzis bolji zivot...samo v tem primeru izgubis vso cloveskost, ker ne socustvujes z drugimi begunci in se ne odpoves delu svoje komoditete......



Lilijana, tebe imam pa čedalje raje user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Migranti?
16.9.2015 7:39:35   
mateyka
Metulj, torej ti praviš, da je število bosanskih beguncev primerljivo s sedanjimi številkami?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Migranti?
16.9.2015 8:02:56   
mateyka
http://swedishsurveyor.com/2015/01/02/yes-but-we-are-arabs-we-cannot-live-here-in-this-kind-of-weather/

zgleda je triglav naša varna zona, lol user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Migranti?
16.9.2015 8:43:07   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus
Mene pa nekaj stvari zanima, pa če zna katera na to odgovoriti.
1. Sem že kar nekaj časa na svetu, pa se ne spomnim tako masovne migracije. In to celo drugače verujočih. Kaj je k temu pripomoglo? Kaj je to za en pojav?


kolk je že blo izbjeglic z Balkana zarad vojne? manj kot 25 let nazaj, pa že pozabljamo...

Sedanja situacija je popolnima neprimerljiva s situacijo takrat. Kot sem že napisala. Tedanje zadeve sem doživela tudi sama, ko so ti ljudje pribežali k nam v našo državo. Poudarek je na pribežali. Ne preračunljivo skalkulirali, do kje se jim najbolj izplača riniti in nasilno ravnati, pa čeprav gredo mimo varnih in mirnih območij. To so bili večinoma ženske, starci in otroci. Ti so tukaj v veliki manjšini in jih poleg množice moških sploh ni videti.
Zaradi takih dejanj, mi tile sodobni ekonomski migranti ter empatija in sočutje do njih, nekako čedalje manj padeta skupaj na pamet.

Pa še to- če bi meni in moji družini grozila smrt v obliki noža na vratu ali česa podobnega ( kar razlagajo migranti)ne bi razmišljala tako kot ti, da mora iti nekam, kjer bo vsaj tako dobro kot mi je tu ali , če je možno , še bolje. Očitno z ekonomskega vidika. In bi potem kolovratila čez pol sveta in puščala za sabo anarhijo in svinjarijo. Takrat ko bi šlo za življenje, bi poiskala najbližje mirno zatočišče in bi bila hvaležna vsake pomoči.

Še zanimivost, ki sem jo opazila- večina tistih zelo humanitarno usmerjenih v to situacijo, je kar nekam mrknila v zadnjem času. Cela poplava jih je bila na fejsu, tudi tule gor nekaj,v naši okolici so vse humanitarne akcije v tej smeri nekam poniknile. Imam občutek, da so nekateri veliko bolj humanitarni v besedah kot pa v dejanjih. In ko se masa približuje naši meji in je samo vprašanje časa, kdaj bodo prišli k nam, so taki najbolj glasni humanitarci lepo tiho in pri miru.



< Sporočilo je popravil patrino -- 16.9.2015 8:50:42 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Migranti?
16.9.2015 10:07:06   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus
Mene pa nekaj stvari zanima, pa če zna katera na to odgovoriti.
1. Sem že kar nekaj časa na svetu, pa se ne spomnim tako masovne migracije. In to celo drugače verujočih. Kaj je k temu pripomoglo? Kaj je to za en pojav?


kolk je že blo izbjeglic z Balkana zarad vojne? manj kot 25 let nazaj, pa že pozabljamo...

Sedanja situacija je popolnima neprimerljiva s situacijo takrat. Kot sem že napisala. Tedanje zadeve sem doživela tudi sama, ko so ti ljudje pribežali k nam v našo državo. Poudarek je na pribežali. Ne preračunljivo skalkulirali, do kje se jim najbolj izplača riniti in nasilno ravnati, pa čeprav gredo mimo varnih in mirnih območij. To so bili večinoma ženske, starci in otroci. Ti so tukaj v veliki manjšini in jih poleg množice moških sploh ni videti.
Zaradi takih dejanj, mi tile sodobni ekonomski migranti ter empatija in sočutje do njih, nekako čedalje manj padeta skupaj na pamet.

Pa še to- če bi meni in moji družini grozila smrt v obliki noža na vratu ali česa podobnega ( kar razlagajo migranti)ne bi razmišljala tako kot ti, da mora iti nekam, kjer bo vsaj tako dobro kot mi je tu ali , če je možno , še bolje. Očitno z ekonomskega vidika. In bi potem kolovratila čez pol sveta in puščala za sabo anarhijo in svinjarijo. Takrat ko bi šlo za življenje, bi poiskala najbližje mirno zatočišče in bi bila hvaležna vsake pomoči.

Še zanimivost, ki sem jo opazila- večina tistih zelo humanitarno usmerjenih v to situacijo, je kar nekam mrknila v zadnjem času. Cela poplava jih je bila na fejsu, tudi tule gor nekaj,v naši okolici so vse humanitarne akcije v tej smeri nekam poniknile. Imam občutek, da so nekateri veliko bolj humanitarni v besedah kot pa v dejanjih. In ko se masa približuje naši meji in je samo vprašanje časa, kdaj bodo prišli k nam, so taki najbolj glasni humanitarci lepo tiho in pri miru.




kolikor jaz srečujem ljudi, jih je večina proti. sploh se gibljem v takih krogih, da imajo moji znanci, prijatelji večletne izkušnje z raznoraznimi izbeglicami....služba pač....in te humanitarce bi bilo treba kdaj povabiti na en šiht z nimi...
imam pa tudi jaz občutek, da bo večina njih poniknila, ko bi jih begunci najbolj rabili...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Migranti?
16.9.2015 10:43:32   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Vredno branja. Na momente se mi je zdelo, da berem lastne misli.
Mislim, da je čas, da se vsi skupaj zamislimo, kdo smo in kam plovemo.

http://geopolitika.si/2015-09-14-begunci/


Njegiva stalisca niso nic novega. Se pa povsem strinjam - ze kar lep cas.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Migranti?
16.9.2015 10:45:19   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: alda

PRoti sem , da se sprejme vsepovprek!
Nikakor pa nisem proti, da se sprejme mame z otroci, starejše, bolne,...ampak res iz obleganih krajih.
Kakor pa zdaj berem ,ta naval izkorišča veliko ekonomskih migrantov pa še kdo, da pod pretvezo ,da nima dokumentov, pride v "obljubljeno deželo"!

Me pa res zanima kako bo Slovenija poskrbela za vse, če se pa vsak minister joka, da ni dovolj sredstev, da bi se izboljšale razmere v svojem resorju?
Za boljše penzije ni!
za več brezplačnih kosil, malic NI!
za zdravstvo NI
-- še bi lahko naštevala,
in kje bo denar za tako maso ljudi???


Ocena je, da je dejanskih beguncev max. 10%. Vse ostalo so ekonomski migranti.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Migranti?
16.9.2015 10:48:05   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: alda

PRoti sem , da se sprejme vsepovprek!
Nikakor pa nisem proti, da se sprejme mame z otroci, starejše, bolne,...ampak res iz obleganih krajih.
Kakor pa zdaj berem ,ta naval izkorišča veliko ekonomskih migrantov pa še kdo, da pod pretvezo ,da nima dokumentov, pride v "obljubljeno deželo"!

Me pa res zanima kako bo Slovenija poskrbela za vse, če se pa vsak minister joka, da ni dovolj sredstev, da bi se izboljšale razmere v svojem resorju?
Za boljše penzije ni!
za več brezplačnih kosil, malic NI!
za zdravstvo NI
-- še bi lahko naštevala,
in kje bo denar za tako maso ljudi???


Ocena je, da je dejanskih beguncev max. 10%. Vse ostalo so ekonomski migranti.



in proti tem 10 % nima nihče nič, prav tako bi jih Evropa brez problema shendlala....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Migranti?
16.9.2015 10:54:50   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


In tako kot je ljubiti treba z glavo, je tudi socustvovati treba z glavo......ker nismo vsemogocni ....in samo od socutja se tudi ne da ziveti.....




Al jazeera balkanks je vceraj imela pripsevek v zivo z srbsko - madzarske meje. Kar nekaj ljudi je povedalo, da im skupina predvsem mladih moskih, ki kricijo ob meji preprecuje odhod v begunski center. Nalaga druzinam z otroki, da ne spijo in naj izvajajo pritisk. Ljudi, ki so ze bili na avtobusu za prevoz v begunski center so potegnili dol z avtobusa - povedala aktivistka NVO....

Treba je razlociti kdo je begunec in kdo ne. Vecina jih pa ni beguncev. Mnogi od njih so ze leto dve v begunskih centrih v Turciji. Triletnik, ki se je utopil z mamo in bratcem .... obdolžili so njegovega oceta, da je tihotapil ljudi. Druzina je sicer bila ze dve leti v Turciji, na varnem. je pa v Evropi lepse in Nemcija ima bogato socialno pomoc.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Migranti?
16.9.2015 10:57:04   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

... In ko se masa približuje naši meji in je samo vprašanje časa, kdaj bodo prišli k nam, so taki najbolj glasni humanitarci lepo tiho in pri miru.



Verjetno jih je strah, da bi morali preiti z besed k dejanjem.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Migranti?
16.9.2015 10:59:28   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: alda

PRoti sem , da se sprejme vsepovprek!
Nikakor pa nisem proti, da se sprejme mame z otroci, starejše, bolne,...ampak res iz obleganih krajih.
Kakor pa zdaj berem ,ta naval izkorišča veliko ekonomskih migrantov pa še kdo, da pod pretvezo ,da nima dokumentov, pride v "obljubljeno deželo"!

Me pa res zanima kako bo Slovenija poskrbela za vse, če se pa vsak minister joka, da ni dovolj sredstev, da bi se izboljšale razmere v svojem resorju?
Za boljše penzije ni!
za več brezplačnih kosil, malic NI!
za zdravstvo NI
-- še bi lahko naštevala,
in kje bo denar za tako maso ljudi???


Ocena je, da je dejanskih beguncev max. 10%. Vse ostalo so ekonomski migranti.



in proti tem 10 % nima nihče nič, prav tako bi jih Evropa brez problema shendlala....


Tocno tako.

Je pa izjavil moj znanec, oba z zeno sta brez sluzbe in imata dva soloobvezna otroka - hudirja, da mi je zal da nisem vrgel pasos v pec, se deklariral kot siriec, pa se odpravil v nemcijo. Bil bi vsaj kulturno prilagojen begunec pred vojno v Siriji.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Migranti?
16.9.2015 11:22:29   
RIJA*
Rečti bi bilo samo treba, da je za pridobitev statusa begunca nujno predložiti sirijski dokument...vsi ostali pa nazaj...bi bil prec red...pa vsi bi imeli dokumente...tisti res begunci...ne vem, kako se sploh lahko nekdo iz Gane pritožuje, da nima klimatizirane namestitve, da je hrana slaba....mogoče bi moral ostativ v svoji ganski vili...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Migranti?
16.9.2015 12:29:38   
liliana
Cerar je zdaj za nas radio povedal, da bomo ukrepe prilagajali trenutnim razmeram.....mogoče to pomeni, da ko zapolnimo kvoto, lahko sledimo nemčiji in avstriji.....user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Migranti?
16.9.2015 13:21:59   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Cerar je zdaj za nas radio povedal, da bomo ukrepe prilagajali trenutnim razmeram.....mogoče to pomeni, da ko zapolnimo kvoto, lahko sledimo nemčiji in avstriji.....user posted image


edino racionalno in varno za naše državljane. ko so kvote polne, zaprti meje. kolikor vem, kvote niso ravno velike....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?