|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
23.2.2016 11:23:51   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Super....bodo Američani končno zvedeli za Slovenijo.....user posted image


pazi to! Tudi za Sevnico!! user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
24.2.2016 17:47:56   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Super....bodo Američani končno zvedeli za Slovenijo.....user posted image


pazi to! Tudi za Sevnico!! user posted image


Zakaj je smešnp?

Mediji čisto korektno navajajo, da je rojena Slovenka.

Pa še prav simpa je...navijam, da postane prva dama. Itak.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
25.2.2016 10:14:37   
Plus minus
Pa še prav simpa je...navijam, da postane prva dama. Itak.


Ne vem, meni pa ona tako glupo deluje, ko ena lutka, brez možganov. Pa njena polomljena angleščina, mislim ... user posted image .

Drugače pa - še enega norca, ki ima moč v rokah pa res ne potrebujemo. Mislim, da je že Bush, naredil dovolj škode. Tale pa je isti, misli da lahko dela kar hoče in jo odnese brez posledic. Če si proti te pa zmečka.
Očitno se navadna raja iz zgodovine nič ne nauči, da takšni samodržci niso bili nikoli nič dobrega.
Meni gre na bruhanje, ko ga gledam na tv, že sama pojava je groteskna, ko pa še začne nakladat, je pa čas za drug program.

< Sporočilo je popravil Plus minus -- 25.2.2016 10:24:05 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
25.2.2016 12:30:45   
Vijoličarka
Trenutno je stanje tako, da republikanski establishment še vedno ni našel rešitve ali pa, kot pravijo demokrati, živjo v zablodi. Kajti trenutno vse tako kaže, da bo Trump nekje z 80% verjetnostjo republikanski kandidat. To pravijo ljudje, ki se jim je zdela njegova kandidatura svoj čas štos leta. Možno je, da je to taktika Sandersovih privržencev, kajti nekako se kaže, da Trump lahko premaga Clintonovo, Sandersa pa ne.

Ne vem. Težko verjamem, da so republikanci tako brez navdiha. Možno je pa vse.

Trump ima, če se kdo potrudi pogledati njegov program, v bistvu, z izjemo odnosa do Mehičanov, levičarski program. Pravi, da je treba spremeniti sistem obdavčjenja, da bo bolj pregleden in da bo ljudem srednjega sloja več ostalo. Ampak niti besedice, kako bi obdavčili razred, ki mu tudi sam pripada, ker od nekje bo treba kriti izpad. Pravi, da bo naredil konec 'izvozu delovnih mest', a ima tudi sam podjetja tam, kjer je poceni delovna sila. Menda je treba poskrbeti za veterane, zdravstvo in izobrazbo, ampak kako, pa ne. Sam je hodil in prosil denar za kampanijo pri ljudeh, ki so se potem odločili financirati druge kandidate, a ker mu niso dali denarja, zdaj tuli, da je vse narobe, ker se kandidate kupuje. Da sam financira kampanijo, ni bila njegova prostoljna odločitev. V bistvu govori, kar ljudje želijo slišati, žali vse po vrsti in ljudje mislijo, da gledajo resničnostni šov, ne pa da volijo predsednika.

In ja, je hecno, da je tako proti Mehičanom, potem pa njegova potencialna prva dama odjeclja nekaj v slabi angleščini. Sicer pa mislim, da če postane on predsednik, ne bo tako pomembna 'prva dama', kakor bo 'prva hči'. Kajti hči Ivanka je iz pravega testa za to vlogo. Enkrat sta nastopili najprej Melania in potem Ivanka in človek se vpraša, zakaj sploh tlači Melanijo na oder. Mislim da se tega zaveda, zato bo najbrž glavnino obveznosti prve dame prevzela Ivanka.

Ja, Trump je v mojih očeh karikatrua. V obdobju, ko se je večina moških sposobna soočiti s svojo plešavostjo, s svojim tupejem deluje, kot da sam sebi laže. In če laže sam sebi, je lagati drugim še toliko lažje. Biti predsednik ZDA ni biti lastnik ZDA in se bojim, da on to vlogo tako vidi. Oziroma da vidi to kot poslovno priložnost. Če zmaga, zna zakuhati nekaj diplomatskih sporov, drugače pa mislim, da se bo pogodil za lastni dobiček in štiri leta špilal Kena.


Skratka, bomo videli, če si bodo republikanci opomogli od šoka in zrinili Rubia naprej.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
25.2.2016 23:22:04   
mateyka
Vijoličarka - tole user posted image
https://www.youtube.com/watch?v=I0tE6T-ecmg

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
26.2.2016 0:14:19   
Vijoličarka
Moto Starkove hiše pa je dobil še bolj zlovešč prizvok... user posted image

Sicer je bolj tako-tako, ampak vmes je par situacij, točno takih, kakršnih se je za bati. Kot da ne razume, kaj se okoli njega dogaja, on fila svoj ego in tera svoje.

V bistvu mi je vseeno, kaj si Američani izvolijo, ampak žal, kar oni izvolijo, vpliva na ves svet. Ne morem si predstavljati tega pajaca v zunanji politiki. In sem naivno misliila, da je bil George W. Bush katastrofa epskih razsežnosti.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
26.2.2016 23:00:45   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

V bistvu mi je vseeno, kaj si Američani izvolijo, ampak žal, kar oni izvolijo, vpliva na ves svet. Ne morem si predstavljati tega pajaca v zunanji politiki. In sem naivno misliila, da je bil George W. Bush katastrofa epskih razsežnosti.


Zato ti ne more biti vseeno. Kdo vlada Ameriki in Rusiji vpliva na nas bolj kot domača politika.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
26.2.2016 23:32:41   
Vijoličarka
Ma saj, ja, tako je. Bi raje videla, da bi mi bilo lahko vseeno....

Ni prijetno tole gledati, ko nimamo nobenega glasu, bomo pa čutili posledice.

Kolikor sem danes videla, sta se Rubio in Cruz zbudila in namesto da napadata drug drugega, sta začela napadati Trumpa. Se mi zdi, nekje z 80% verjetnostjo, da sta se zbudila prepozno. Vseeno, če že drugega ne, sta pa privlekla ven nekaj municije za Clintonovo, če bodo demokrati res vztrajali, da jo hočejo na vsak način.

Sploh ne vem, zakaj sem začela tole spremljati. Baba blesava. user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
27.2.2016 0:05:11   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka



Sploh ne vem, zakaj sem začela tole spremljati. Baba blesava. user posted image


Tole je ena od redkih političnih stvari, ki jo jaz načrtno ignoriram. Da še to spremljam, bi po mojem lahko pa res samo še s prvega lustra visela user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
27.2.2016 10:07:09   
mateyka
men se zdi sploh bv met mnenje o komurkoli, ki kandidira, ker so vsi plačanci mož v senci, tko da...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
27.2.2016 10:28:05   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

men se zdi sploh bv met mnenje o komurkoli, ki kandidira, ker so vsi plačanci mož v senci, tko da...


tako ja... delal bo tako, kot mu bodo rekli. Nepomembno kdo bo to izvajal in se pred folkom kazal

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
27.2.2016 10:52:21   
mateyka
če ne bo (plesal po frulici), bo mel "nesrečo" al ga bo pa kak "norc ustrelil" - kot Kennedy-ja al pa Krambergerja....

< Sporočilo je popravil mateyka -- 27.2.2016 10:53:10 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
27.2.2016 17:30:45   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

V bistvu mi je vseeno, kaj si Američani izvolijo, ampak žal, kar oni izvolijo, vpliva na ves svet. Ne morem si predstavljati tega pajaca v zunanji politiki. In sem naivno misliila, da je bil George W. Bush katastrofa epskih razsežnosti.


Zato ti ne more biti vseeno. Kdo vlada Ameriki in Rusiji vpliva na nas bolj kot domača politika.


Točno tako.....in polomljena angleščina oz. "slovanski naglas" t.i. prve dame je še najmanjši problem......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
27.2.2016 17:32:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

men se zdi sploh bv met mnenje o komurkoli, ki kandidira, ker so vsi plačanci mož v senci, tko da...


tako ja... delal bo tako, kot mu bodo rekli. Nepomembno kdo bo to izvajal in se pred folkom kazal


Ko je pa Pahor govoril o stricih iz ozadja, ste se pa smejali njegovi omejenosti in nesposobnosti......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
27.2.2016 21:37:57   
mateyka
ne vem, kaj vse je Pahor reku, bom pa samo to rekla;
tudi pokvarejna ura 2x na dan kaže točen čas...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
28.2.2016 14:15:04   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

men se zdi sploh bv met mnenje o komurkoli, ki kandidira, ker so vsi plačanci mož v senci, tko da...


tako ja... delal bo tako, kot mu bodo rekli. Nepomembno kdo bo to izvajal in se pred folkom kazal


Ko je pa Pahor govoril o stricih iz ozadja, ste se pa smejali njegovi omejenosti in nesposobnosti......user posted image



a midve ali na splošno misliš?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
28.2.2016 16:52:00   
liliana
Uporabila sem množino......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
4.5.2016 21:53:56   
nejcko
No, zdaj se je nabor kandidatov zožil, že kaj navijate user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
4.5.2016 21:58:47   
Kerensa
Smo prebrali, ja. user posted image

http://www.slovenskenovice.si/novice/svet/melanii-se-lahko-le-smeje-donaldu-je-uspelo


_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
5.5.2016 14:57:16   
Vijoličarka
Nič ne navijam. user posted image

Itak je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo Cruz odstopil. Establishment nima dovolj moči, da bi postavil Kasicha, zato je tudi ta odstopil, torej ostane Trump.

Trump je vseeno boljša izbira kot Cruz.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
5.5.2016 18:27:18   
liliana
Pa smo mu vsi v začetku napovedovali, da nima šanse......user posted image , da je pajac s smešno frizuro, neoliberalist.....zdaj bomo pa še navijali za njega......user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
5.5.2016 23:45:36   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa smo mu vsi v začetku napovedovali, da nima šanse......user posted image , da je pajac s smešno frizuro, neoliberalist.....zdaj bomo pa še navijali za njega......user posted image



Kakorkoli obračam, je še vedno manjše zlo od gospe Killeri, zlo je pa še vedno, če ne drugega, ker je Amerigos user posted image In pri volitvah gre vedno za to, da pač izbiramo manjše zlo. Problem nastane, ko ugotovimo, da smo kljub vsemu izbrali zlo in nič drugega user posted image

Ima pa vse šanse. Ker ljudje imajo radi takele barabice. Ljudi z jajci, ki si upajo, ki so neposredni (govorijo neposredno, lažejo neposredno, kradejo neposredno, zatirajo neposredno, hvalijo neposredno ... pa sem ter tja kakšno drobtino pustijo tudi za ubogo rajo). Jih imamo par takih tudi pri nas nas: Zoki, Popo ...


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
6.5.2016 5:55:38   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Kakorkoli obračam, je še vedno manjše zlo od gospe Killeri, zlo je pa še vedno, če ne drugega, ker je Amerigos user posted image In pri volitvah gre vedno za to, da pač izbiramo manjše zlo. Problem nastane, ko ugotovimo, da smo kljub vsemu izbrali zlo in nič drugega user posted image

Ima pa vse šanse. Ker ljudje imajo radi takele barabice. Ljudi z jajci, ki si upajo, ki so neposredni (govorijo neposredno, lažejo neposredno, kradejo neposredno, zatirajo neposredno, hvalijo neposredno ... pa sem ter tja kakšno drobtino pustijo tudi za ubogo rajo). Jih imamo par takih tudi pri nas nas: Zoki, Popo ...




Zakaj pa je manjše zlo in zakaj je Hiilary večje zlo.....?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
6.5.2016 9:30:10   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Kakorkoli obračam, je še vedno manjše zlo od gospe Killeri, zlo je pa še vedno, če ne drugega, ker je Amerigos user posted image In pri volitvah gre vedno za to, da pač izbiramo manjše zlo. Problem nastane, ko ugotovimo, da smo kljub vsemu izbrali zlo in nič drugega user posted image

Ima pa vse šanse. Ker ljudje imajo radi takele barabice. Ljudi z jajci, ki si upajo, ki so neposredni (govorijo neposredno, lažejo neposredno, kradejo neposredno, zatirajo neposredno, hvalijo neposredno ... pa sem ter tja kakšno drobtino pustijo tudi za ubogo rajo). Jih imamo par takih tudi pri nas nas: Zoki, Popo ...




Zakaj pa je manjše zlo in zakaj je Hiilary večje zlo.....?



Ko aktivno pomagaš pri izvažanju ameriških demokratičnih sanj, pač iz Hil (kar fonetično pomeni zdraviti), postaneš Kil (kar fonetično pomeni ubijaj). Zaenkrat DT še še nima na vesti nobenega življenja, H/KC pa ima. In to ne malo. Nedolžnih življenj, namreč.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
6.5.2016 19:50:56   
liliana
Z Reagana so se tudi v začetku nočevali, da je klovn, drugorazredni igralec, playboy......pa je bil eden boljših predsednikov.......

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?