|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJčice 2016
21.9.2015 19:14:28   
makaroncek
Meni je pa slabo. Skos. Hrana mi ne diši... Utrujena nisem toliko spet. Ampak tale slabost pa nagaja. Prvic ni bilo tako hudo slabo. Hvala bogu ne bruham, me pa ma, da bi...

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: MAJčice 2016
22.9.2015 8:50:21   
mava1975
PupaOdA meni je še vedno ful slabo, sedaj celo ponoči, se zbudim okoli 3 ali 4 ker mi je tako slabo... samo ležim, ker mi je potem vsaj znosno, jem skoraj nič, nimam apetita, tako da sem shujšala 2 kg v manj kot 14 dni... danes grem na drugo infuzijo, da se malo hidriram, potem je počutje boljše... ampak sem user posted image ker upam, da to pomeni, da je user posted image o.k. in pridno raste...sem na bolniški, prvi pregled imam 6.10.... kdaj imaš ti pregled?
Tudi jaz bom še nekaj časa tukaj, dokler ne gre kritično obdobje mimo...

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: MAJčice 2016
22.9.2015 11:13:41   
PupaOdA
Ja mava jaz sem tudi brala, da če so slabosti to pomeni, da se razvija. Čeprav verjamem, da ni prav fajn tolažba, ko to doživljaš :)

Jooj, moj pregled je še daleč, 15.10., čeprav mi ne bo dolgčas do takrat, ker moram zaradi moje ščitnice na kontrole sem in tja user posted image Vmes, pa me čaka še par rojstnih dnevov, vmes pa še moj rojstni dan. Tako da mislim, da bom kar polno zaposlena user posted image

Jaz pa odkar se je prevesilo na drugo polovico 6.tedna sem obupno utrujena, čez dan sploh ne funkcioniram, čeprav jem ogromno sadja in zelenjave (kar baje pomaga).Nimam pojma več kaj nardit user posted image prej sem bila utrujena samo popoldan, sedaj je že dopoldan kriza user posted image

Ampak kot si rekla, recimo da to pomeni da fižolček raste user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: MAJčice 2016
22.9.2015 11:16:51   
drugič_mami
Pozdravljene, se vam pridružujem. PDP imam približno 21. maja, bomo videli kaj bodo rekli na prvem pregledu. user posted image Bom se pridružila tudi na fb, ko bodo začetni tedni mimo. Lepo nosečnost vam želim.

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: MAJčice 2016
22.9.2015 11:47:22   
tmiska
Pozdravljene!

Evo se tudi jz javljam, pdp 17.5, vceraj na prvem pregledu, zaenkrat vse ok, nosecnost tam kje je treba, srcek bije tako da so far so good:)

Je pa se zelo na zacetku tako da korak po korak :) Stara 27, moja prva nosecnost!

Drzim pesti za vse nas in nase male :)

(odgovor članu drugič_mami)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: MAJčice 2016
22.9.2015 18:29:14   
WaJu
Ojla!

Tako, za mano je prvi pregled in mislim, da se kar nisem dojela. Videli in slisali smo namrec kar dva srcka. user posted image user posted image Itak sva oba cisto presrecna, jaz sem pa hkrati tudi kar malo zaskrbljena, kako bo vse to ...
Mi je pa PDP spremenila in premaknila na 28. april, tako da po vsem tem sodec ne spadam vec k vam, bom se pa kdaj pa kdaj se vseeno oglasila, glede na to, da sem vseeno startala z vami.

Pobozajte busije!

(odgovor članu tmiska)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: MAJčice 2016
22.9.2015 21:11:30   
PupaOdA
Novi majčici dobrodošli user posted image

WaJu maa kako lepoo kar dvojna sreča user posted image in ja zna bit kar šok ko vidiš dva user posted image
A mata dvojčke v družini?

(odgovor članu WaJu)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: MAJčice 2016
22.9.2015 21:28:25   
kaci4
Zivjo punce tudi mi pričakujemo narascaj v začetku
maja in sicer 4.5 user posted image prvi pregled pa me caka
29.9.... user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: MAJčice 2016
23.9.2015 4:51:01   
WaJu
PupaOdA, ja, po obeh straneh. Njegov dedek in moja pokojna babica sta bila dvojcka.

kaci, dobrodošla!

(odgovor članu kaci4)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: MAJčice 2016
24.9.2015 11:30:48   
mava1975
Punce kako ste...

(odgovor članu WaJu)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: MAJčice 2016
24.9.2015 13:57:19   
mami08
oj :) jst ravno iz pregleda...vse ok, srček lepo bije...hvalabogu :) uradni prvi pregled imam 5.10. Bi pa naj bila v 7. tednu.
Zjutraj mi je slabo vsak dan, prav ne vem kaj narediti, da bi se umirilo, probala tako da pojem keks preden vstanem, pa nič boljše.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: MAJčice 2016
24.9.2015 15:11:15   
mava1975
user posted image Mami08... glede slabosti, poskusi prepečenec ali grisin, pa enih pet minut ne smeš vstat potem ko poješ. Meni je po sladkem še bolj slabo... pomaga mi tudi metin čaj po požirkih, mlačen...Res priporočam grisin ali prepečenec, morda samo dva grižljaja...

(odgovor članu mami08)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: MAJčice 2016
24.9.2015 18:42:41   
Lanaia90
No pa da se vam še jaz pridružim, tudi midva sva končno zagledala user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj PDP naj bi bil 26.5., to je moja prva nosečnost, stara sem 25 let.
Prvi pregled imam šele 20.10., to bo še mučno čakanje.. samo upam, da bo vse ok.

Znakov pa imam bolj malo - malo težje prsi, bolj se mi spahuje (riga), mogooče mi je včasih malo slabo.. Če ne bi bila pozorna, bi rekla da mi sploh ni nič.. Mogoče to pomeni, da bom imela lepo nosečnost, ali pa je samo še prezgodaj - danes začenjam 6.tedenuser posted image

Ve ste že komu povedale? Pri naju veva samo midva..je prav luštno ker je to zaenkrat še najina skrivnostuser posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: MAJčice 2016
24.9.2015 19:47:41   
mami08
Lanaia90 dobrodošla in čim lepšo nosečnost ti želim... ti tedni do prvega pregleda in do nuhalne se grozno vlečejo videt nam vsem... jst sm imela to srečo, da sem danes videla kako mu bije srček, bom podrobno bom pa videla in izvedela šele 5. 10 , ko imam prvi pregled:)

(odgovor članu Lanaia90)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: MAJčice 2016
24.9.2015 20:04:48   
makaroncek
U super se nabiramo. Čestitke vsem. Prvi pregled imam 5.10. Sem pa konec 8ga tedna nosečnosti. Če sva s sestro prav računali. Slabo mi je zadnje deset dni non stop. Mi gre tudi na bruhanje, ampak ne bruham. Precej neprijetno. V prvi nosecnosti ne bilo tako. Ampak kaj cmo. Upam, da mine kmalu in da bom lahko potem bolj uzivala v nosečnosti. Ker zdaj se kar ne uspem tako veseliti, ker mi je res skos slabo. Srečno vsem! Lp

(odgovor članu mami08)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: MAJčice 2016
24.9.2015 22:35:44   
Simba 82
Mene zanima kaj je s tisto fb skupino, je nastala al ne še? Ker že kar nekaj časa čakam kdaj bom dodana.

(odgovor članu makaroncek)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: MAJčice 2016
25.9.2015 8:01:06   
Pomaranch
Dobrodošle vse "tanove" user posted image
Meni se je tudi šele v 8. tednu začela slabost. Pa še to samo zjutraj, ko moram pred odhodom v službo pojest vsaj eno banano (drugače zajtrkujem kmalu po prihodu v službo). No...pa proti koncu kosila, ko imam občutek, da sem pretiravala (čeprav količinsko niti ne) in moram zaradi tega, ker mi postaja slabo, nehat jest. A ste se kaj zredile? Jaz vidim, da že sedaj zadržujem vodo in imam cca 1,5kg več.
Utrujenost mislim, da me je minila, popoldan večinoma ne spim več, me pa zmanjka kmalu po 9 zvečer in vztrajam brez zbujanja do 5.30 (prej sem ob 4h že kolovratila naokoli). Prsi niso več tako napete, so pa še vedno boleče.
Še en teden do prvega pregleda...

(odgovor članu Simba 82)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: MAJčice 2016
25.9.2015 8:08:58   
unina
Pozdravljene.
Vse, ki si zelite v fb skupino ste dobrodosle.
Edno kar morate narediti je, da mi posljete v zs link z dostopom do vasega profila na fb. Ali pa ime in priimek in opis slike, ki jo imate kot profilno

(odgovor članu Pomaranch)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: MAJčice 2016
25.9.2015 10:19:12   
Anonimen
zivjoo :) se ena srecka nosecka. pdp imam 12.5. za mano dva ss, sem na terapiji z utrogestanom. prvi pregled imam 6.10. upam da bo tokrat vse ok :) nimam se otrok :) slabost me spremlja ze vec tednov :( lep pozdrav vsem
noseckam!

(odgovor članu unina)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: MAJčice 2016
25.9.2015 14:30:17   
tmiska
Hojla, se se kateri dogaja da je ze morala kupovat nove modrcke, jaz se ne stlacim vec v stare noro! Slabo mi je ratalo v 7 tednu tam okoli poldne, bruham pa sicer ne. Me pa vsake tolko spika spodaj kot med ovulacijo pa mi je gin na pregledu rekla naj pijem donat- katera ve kaj se pomaga?
p.s. katero folno jemljete? Ste jo ze prej ali see ko ste zvedele?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: MAJčice 2016
25.9.2015 14:33:53   
tmiska
Pozabila, midva sva se odlocila, da poveva sele ko bo ze tesko skriti:)user posted image

(odgovor članu tmiska)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: MAJčice 2016
25.9.2015 15:29:14   
mišola
A je se kera ful nestrpna do prvega pregleda? Sicer sem 2tedna nazaj mela en kratek obisk pri G pa je potrdil eno pikico sam sem mela komplikacije s sestrami in sem kr zamenjala, bile rahlo tecne.. se kr mal izogibam tej temi do pregleda k bo zihr user posted image
Drgac me pa zdej 2 dni bolijo jajcniki kot krci med oz pred M-se kero mogoce? Pa seveda napete bolece prsi in obcasna slabost se vedno...

(odgovor članu tmiska)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: MAJčice 2016
25.9.2015 15:55:41   
PupaOdA
Živijo punce, jaz se še vedno prav fajn počutim. user posted image

tmiska dobro da mam par športnih modrčkov doma, ker druge prav s težavo nosim. Se mi niso toliko povečale, sam tišči pa vse povsod :)

Jaz sem tudi mal nestrpno, ampak sej to je normalno, mislim pa da ne dojemam še čist kaj se dogaja user posted image
Kar se pa krčev tiče, jih mam jst od dne ko bi mogla M prit. Mislim da je normalno to, edino Donat in mogoče kakšne magnezijeve šumečke za olajšati. Jaz pojem Donat tudi zaradi zaprtosti, se mi je ful ulenila prebava...

(odgovor članu mišola)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: MAJčice 2016
25.9.2015 16:11:18   
mišola
Aja js kr elevit jemlem.najprej sm si prov folno kupila ampak sm presaltala na elevit.jem pa odkar sm delala test ker je blo cis nenacrtovano presenecenje tole :)
Drgac se pa ta cas mal odklopim da ne odstevam prevec se te 2 tedna :) bom pol tut mal bl forumsko aktivnauser posted image user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: MAJčice 2016
25.9.2015 16:30:59   
PupaOdA
Aja točno še to, jaz sem jemala elevit od zadnje O dalje, zdaj pa sem presaltala na femibion, je baje boljši...

(odgovor članu mišola)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?