|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2016
24.11.2015 12:04:32   
dable
Jaz sem pa zamenjala ginekologinjo, saj mi je ta bližje in sem kar malo nervozna- sem brala malo in so komentarji ok. Tako da imam po novem datum pregleda 1.12. še 1 teden!
jaz delam občasno tudi v vrtcu, upam da bo šlo brez težav...
pred prijatelji je pa tole novico težko skrivat, kar vsi so sedaj nekaj pozorni na naju... in kot zanalašč ravno zdaj en kup rojstnih dni, praznovanj, ... user posted image


(odgovor članu Tinna22)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Julijke 2016
24.11.2015 14:40:41   
minime84
Jaz se bom pa po vsej verjetnosti kar poslovila od vas. Namrec, vceraj sem imela pregled in glede na ZM, naj bi bila N 6t4d, pa se je videla le zadebeljena sluznica, ovulacija pa naj bi bila v zakrnelem rogu (long story). Skratka G me je poslala se na odvzem krvi in jutri na ponoven pregled. Kot je se rekla, ali nosecnost pac ni napredovala ali pa je izvenmaternicna nosecnost. Tako da tokrat ne bo slo tako zlahk, kot prvic.

(odgovor članu dable)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Julijke 2016
24.11.2015 16:03:00   
ulaah7
Ja v Avstriji sem pri G. Nevem ocitno je ta moja pac taksna. Se spomnem da mi je sefica rekla da naj probam zrihtat bolnisko ali predcasno porodnisko (to gre v Avstriji, ne vem pa za Slovenijo) no in to sem tudi rekla ginekologinji in ni nic pomagalo. Oz 1 teden sem dobila bolnisko. Kar pa itak ne pomaga..

(odgovor članu Tinna22)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Julijke 2016
24.11.2015 16:29:39   
alch.
Minime84user posted image držim pesti, da se iztečeje čimbolje. Pošiljam ti en ogromen objem!

(odgovor članu ulaah7)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Julijke 2016
24.11.2015 19:10:19   
Amour
Minime, en objem tudi od mene.

(odgovor članu alch.)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Julijke 2016
24.11.2015 19:32:02   
~pikapoka~
minimeuser posted image drži se, te čisto razumem. Tudi pri nama v prvo brez problemov, še vedela nisem,da je možnih toliko zapletov. Zdaj pa tudi toliko problemov. Upam, da nam tokrat uspe.
Jaz sem drugače še kar OK, me pa mučijo hudi glavoboli, tako kot v prvi N. Upam, da je to dober znak in da mali fižolček raste tokrat na pravem mestu user posted image
Prej sem bila brezposelna in poležavala. Zdaj sem pa neki začela delat in še vsi ti glavoboli...Križ me je mučil, pa je sedaj bolje. Da o prsih sploh ne govorim. Takoooo so me bolele user posted image
Po mojih izračunih sem sedaj 6t1d, pregled pa čez 1 teden! Komaj čakam user posted image če pa prej ne bi imela problemov, bi pa pregled imela šele v 11.tednu. Pa saj bi se mi zmešalouser posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Julijke 2016
24.11.2015 19:47:27   
Amour
Mene tudi že tri dni grozno boli glava. Ne vem, je to zaradi lune, spremembe vremena, hormonov (že prej sem imela hormonske glavobole), predvsem upam, da čim prej mine :/

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Julijke 2016
24.11.2015 20:11:39   
~pikapoka~
Jaz sem zdaj malo razmišljala. Danes sem pozabila vzeto Dabroston in me ne boli glava. Verjetno me še od vseh teh hormonov dodatno glava boli...včeraj me je tako zdelalo, da sem ob pol osmih zaspalauser posted image
Zdj pa s tamalo risanke gledava user posted image pol pa spat, komaj čakam. Jaz bolj kot ona user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Julijke 2016
24.11.2015 20:18:44   
Anonimen
helou mačke še od mene, po dolgem času user posted image čveče ste, to mi je všeč user posted image
torej - mimo je drugi pregled, detece raste po pričakovanjih, srček bije user posted image user posted image obstaja velika verjetnost, da sta celo dva user posted image namreč za prvim se nekaj skriva, ampak nikakor ni mogla pogledat okol. bomo videli user posted image glede starosti - js sm zdej 31, ko bom rodila pa bom 32. jutr se naročim na nuhalno, kam bote kej šle? js grem h Pušenjaku spet probat se naročt, sem bla prvič in je blo ful fajn. objem za prehitro odhajajoče user posted image user posted image minime, upam, da se na koncu vse dobro izteče user posted image user posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Julijke 2016
24.11.2015 20:32:47   
~pikapoka~
Jaz še ne razmišljam o nuhalni. Po pregledu. Anonimna super za pregled. Kar dva...uhh user posted image bo veselo, če bosta res. Jaz bom pa ob porodu stara 28, pri taprvi sem bila pa 24. Ampak zdaj bom bolj izkušena porodka, takrat so me vrtele, zdaj pa se ne bom dala user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 8:50:10   
LILI/NIK
hoj user posted image ... joj sem kr vesela,naročena sem bla na pregled 14.12. , pa me je zdravnica zaradi čudnih izvidov uz trebuha ki sem ga imela pred 3 tedni poklicala in imam pregled jutri... in bom že jutri videla kakšno je stanje. so mi na uz trebuha našli neko nabiranje neke tekočine na dnu medenice tak da bo to tud zdej preverila. upam da bo vse ok pa vam jutri tam nekje sredi dneva poročam kakšno je stanje, en lep oblačkast dan vsem user posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 9:02:30   
Costanza
Minime84, joj... Držim pesti za dober razplet... user posted image

Anonimna,dva? Waw. A bo to tvoj prvi otrok (ali prva dva)? Mene je ful strah, da bi bla dvojčka... Ker namreč že imam dva fantiča user posted image

LILI/NIK , kaj naj bi bilo to nabiranje tekočine? To pa ni fajn.... Tut zate držim pesti, da bo vse ok.... user posted image

Sem pa imela včeraj malo rjavkastega izcedka. Danes ni več kaj, zato ne bom delala panike. Čeprav je bila zanositev šok, zdaj ne bi rada da se zgodi kaj slabega... user posted image
Čeprav vem, da to nič ne pomeni in se to dogaja mnogim. Pač nisem navajena, ker sem dvakrat mela nosečnost brez težav user posted image


< Sporočilo je popravil Costanza -- 25.11.2015 9:03:53 >

(odgovor članu dable)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 11:43:41   
alch.
Javljam se iz pregleda:) Sva šla oba in slišala srček:)) zaenkrat kaže vse ok, po novih izračunih sem 6t6d in imam nov PDP - 14.7.2016 :)
Veliki smo pa že skoraj 8mm.:)
Ponovni pregled 8.12. :)

(odgovor članu Costanza)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 12:14:15   
Amour
Moja G pa pravi, da pri njej na prvem pregledu partner ni prisoten :(.

(odgovor članu alch.)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 12:29:25   
čmrlj12
Js sm pa sestro prav zato vprašala, če lahko tudi partner pride. In je rekla ''ja, seveda'' user posted image verjetno je odvisno od ginekologa
Oba že komaj čakava, da vidiva pikico in slišiva user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 12:45:47   
alch.
V biatvu ti nihce ne more preprecit prisotnosti partnerja;) lahko reces g, da naj te preglwda tako, ko bo pa UZ, naj sestra partnerja spusti naprej...kr mal pojamri:)

(odgovor članu čmrlj12)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 13:17:05   
~pikapoka~
alch. super za pregled!user posted image
Pri nas tudi na prvem pregledu partner ni prisoten, ker je vaginalni ultrazvok. Čeprav mojega to ne bi nič motilo user posted image Bi si ful želela, da gre z mano, ampak zaradi službe ne more.
Ste kaj gledale kitajske koledarje, kaj vam napovedujejo?? Za našega bebija pravi, da bo fant user posted image

(odgovor članu čmrlj12)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 14:01:19   
alch.
Tudi jaz sem mela danes vaginalni UZ. No najprej zunanji, potem pa še vaginalni, ker se detece malo skriva in je bil srčni utrip slišan čisto malo. No ko smo prešaltali na vaginalnega, se je pa res fejst slišal tko da ja :) Je bil pa moj zraven skoz. Sej pa so nas partnerji ja že vidl, tko da ne vem zakaj bi ginekologi to skrivali :)

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 14:02:27   
alch.
Aja, še to...Kakšne kitajske koledarje? Oz po čem si to gledala? Sama imam doma neko Staro sanjsko knjigo..ampak ne vem če bi to našla tukaj :)

(odgovor članu alch.)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 14:08:09   
ribica43
Alch. čestitke, jaz sem tudi imela pregled 6tin5dni in je user posted image velik 8 mm user posted image Na tem pregledu je bil tudi moj in je bilo res lepo, da je bil lahko zraven. Gin. je pa glede njegove prisotnosti rekel "seveda je lahko zraven" in nama potem obema čestital. Midva sicer nisva za cirkuse ampak to se nama je zdelo prav, da greva oba. Kako hitro mu je pa srček utripal?

Ja, si nisem mogla pomagat in sem šla tudi sama pogledat kaj nam napoveduje kitajski koledar in pravi, da bomo imeli punčko. Sicer pa naju res ne briga, samo da bo zdrav otročiček! Tudi vprašala ne bova, se bova pustila presenetiti do D-dneva. user posted image

(odgovor članu alch.)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 14:22:41   
alch.
124 utripov/ minuto:) kje pa ste vidle ta kitajski koledar, da se js pogledam:)

(odgovor članu ribica43)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 14:33:42   
ribica43
Evo, za zabavo user posted image http://www.otrocarije.net/meniji/nosecnost/Kitajski_lunin_koledar_dolocitve_spola_otroka.html

(odgovor članu alch.)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 15:08:43   
čmrlj12
Če kitajski izračun drži bova zgleda imela punčko user posted image ...čeprav je obema vseeno kaj bo, sam da bo dete zdravo.

(odgovor članu ribica43)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 15:12:45   
Popotnica4715
Minime zgleda da sva v zelo podobni situaciji :( Danes zjutraj sem se zbudila in sem opazila, da krvavim. Ker ni bilo malo, sem poklicala k ginekologu, pa ni delal. Sem šla v dežurno, ta pa me je napotil v porodnišnico na direkten pregled. In gleda...v maternici ni videti nič, le zadebeljena sluznica. Je pa rekla, da je verjetno še čisto prezgodaj, da bi se kaj videlo...in krvavitev se je ustavila. In potem sem bla že pomirjena, je pa našla v jajcevodu eno tvorbo, ki je ni znala opredelit - podala pa je sum na IMN. Sem dala kri in je bil beta hcg samo 74,5...kar je premalo glede na ZM. V petek imam spet ultrazvok in spet dam kri. Če bo hcg nižji je žal SS (tvorba pa le cista), če se ne podvoji pa IMN...tako da tudi moje možnosti so bolj slabe...se vam uglasim v petek.

Punce srečno vam želim :) naj bodo vaši srčki čimbolj aktivni <3

_____________________________

Life begins AT THE END of your comfort zone.

(odgovor članu ribica43)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Julijke 2016
25.11.2015 15:15:35   
čmrlj12
Popotnica4715 upam, da bo vseeno vse ok...en objem user posted image

(odgovor članu Popotnica4715)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?