|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 8:56:38   
trolik4
Pretty little things na fb

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 9:00:23   
Isabella*
Tudi jaz sem že povedala svoji mami in dvema dobrima prijateljicama, ker ne morem biti tiho user posted image + če gre karkoli narobe mi bodo one najboljša opora. Ostali ožji člani moje družine in fantove pa bodo zvedeli po prvem pregledu.

Znakov pa se vedno nimam, razen malo bolj občutljivih prsi...

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 10:48:36   
ŽABBY
Ste že začele jemati folno kislino? Boste al ne?

Ali boste prej počakale na prvi pregled?

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 11:02:48   
tjasakp
jaz jo jemljem že nekaj časa, naj bi bilo priporočljivo jo jemat tudi že v času pred načrtovano nosečnostjo...
sicer je prej nisem ravno redno jemala, tudi po par dni skupaj ne, zdaj pa redno vsak dan odkar se je prikazaluser posted image

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 11:10:55   
nat.ka
tudi jaz jem folno že približno 2 meseca pa tut mi še kak dan ugre ven ker pač pozabim user posted image
in katero folno imate... jaz jem kar tifol tako kot pri prvi nosečnosti in mi je čist ok

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 11:14:23   
Isabella*
Tudi jaz jo jemljem, ampak neko kombinacijo z drugimi vitamini - Solgar prenatal (to mi je v lekarni predlagala in upam, da je OK. Sem ji verjela na besedo in nisem potem jič preverjala user posted image )
Začela sem jo jemati isti dan, ko sem videla pozitivni test.

A teste še delate, da spremljate, če user posted image postaja kaj močnejša? Jaz sem v torek zjutraj naredila First sign, ki je pokazal rahlo črtico, popoldne pa še CB, ki je pokazal + in še digitalnega (1-2tedna). Zdaj jih ne delam več, ker se mi zdi ta digitalni dokaj zanesljiv... vem pa, da ene punce še kasneje delajo teste, da se prepričajo, da črtica postaja močnejša. Kakšno pa je vaše mnenje o tem?


< Sporočilo je popravil Isabella* -- 4.3.2016 11:15:02 >

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 11:20:50   
tjasakp
jaz pa jemljem Femibion 1, po 3 mesecih pa preidem na Femibion 2. To mi je priporočil ginekolog oz. sestra v prvi nosečnosti in mi je bilo ok.

Hm, meni se pa zdi čisto nepotrebno ponavljat teste, samo še bolj se živciraš po moje če je črtica manj vidna ali enaka ali nasploh drugačna...
če je enkrat pokazal user posted image in ne dobiš nobenih krvavitev ali kakršnihkoli drugih težav je tako ali tako načeloma vse ok.
Če pa se pojavijo težave pa je prva reakcija klic ginekologa oz. bohnedaj urgence če je res hudo. Mislim da so dodatni testi metanje denarja v smeti user posted image Pomagajo tako nič ne...

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 11:28:08   
Isabella*
Isto mislim tudi jaz, mi je škoda denarja zdaj za to...

Glede folne sem jaz vprašala sestro, ko sem se naročila za prvi pregled in je rekla, da je načeloma vseeno katero jemljem in da ne priporoča nobene posebej. Tako da je pomoje to res izbira vsake posebejuser posted image

Koliko pa ste kaj stare punce, če ni skrivnost?user posted image

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 11:29:38   
Pikapoka1980
Jaz tudi nisem ponovila testa.
Jemljem cca 1,5 meseca folno od Jamieson.

Imam pa težave z zaprtostjo. Danes sem začela piti Donat. Čutim pretakanje po trebuhu a se nič ne zgodi.
A ima še katera težave?

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 11:36:32   
Isabella*
Jaz teh težav nimam (k večjemu nasprotnouser posted image ), čutim pa včasih po obroku pretakanje po trebuhu, ja.

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 11:37:15   
tjasakp
jaz sicer nimam težav z zaprtostjo pa kljub temu pijem donat, vsako jutro cca1-2dcl na tešče. Tudi zaradi Magnezija, ki naj bi bil koristen v nosečnosti... sem že pozabila zakaj, vsak mineral ali vitamin je za nekaj koristen, se čisto izgubim vmesuser posted image

sem pa sicer stara 33, v času PDP-ja bom že 34user posted image

A ste se dolgo trudile zanosit? Midva sva poskušala že od maja lani, sicer sva se nekako ''bala'' da ne bo uspešno ker je bil mož doma cca 2 vikenda na mesec, moja kolegica pa je pravilno ugotovila da ''po pošti ne gre'' user posted image

Odkar je pa redno doma pa je ratalo v drugem krogu user posted image
Prvi pa je ''ratal'' celo malo nepričakovano v prvo user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 11:41:22   
trolik4
Js jemljem a-z mam od dm.
Prvic je trajalo 1leto, zdej pa v prvo, cist nepricakovano :)
Je pa moj tut sam za vikende doma in je tezk ujet glih takrat :)

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 11:41:55   
Isabella*
"Po pošti ne gre"user posted image user posted image

Jaz sem stara 23 in se nisma matrala nič, ker tole ni bilo planirano in se je zgodilo čisto nepričakovanouser posted image

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 11:51:18   
nat.ka
ja tudi jaz imam zelo težave z zaprtostjo. namreč grem zelo malo zjutraj in to je vse. prej sem pa imela zelo dobro prebavo, zato me zdaj kar malo moti. se mi je pa to že v prvi nosečnosti dogajalo. a katero še bolijo dojke...mene zelo in pa zelo me peče kislina. stara sem pa 29 tako da ko bo še en prišel bom 30. aja koliko imate pa že stare otroke tiste ko jih že imate...moj gre letos v šolo user posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 11:59:51   
Isabella*
Kako pa ste s prehrano, a pazite kaj oz. ne jeste česa? Vem, da se ne sme sušija in biftka, nisem pa vedela za med in suhe mesnine?!user posted image
Se strogo držite tega?

(odgovor članu nat.ka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 12:00:38   
trolik4
Men ze "spusajo" zize:) v prvi N so me zacele bolet okrog 7t pa do 10t, pol pa ko bi odrezal, nehale. V 20t pa zacele "spusat" :)
Stara sem 27, hcerka pa 14m

(odgovor članu nat.ka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 12:01:27   
tjasakp
naš ima 3 leta pa 4 mesece user posted image

(odgovor članu nat.ka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 12:01:50   
trolik4
Glede hrane. Biftek ipd.res ne, ostalo pa v normalnih kolicinah. Nc komplicirat :)

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 12:05:21   
tjasakp
glede hrane pa kar pazim ja... predvsem gledam da pojem vsak dan dovolj mleka in mlečnih izdelkov pa sadja in zelenjave, pa še kaj iz drugih dveh živilskih skupin (beljakovine, ogljikovi hidrati).
Pa dobro operem vso zelenjavo in sadje, dobro prepečem/prekuham meso, ribe, jajca in se izogibam suhomesnatim izdelkom.
za med sem pa brala da nosečnicam ni škodljiv, je pa lahko nevaren bezek oziroma bezgov sok, opozarjam ker bo zdaj začela sezona user posted image

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 12:05:31   
Isabella*
Super :) imam tudi jaz tak način, da manj kompliciraš, boljše je... sploh če z ničemer ne pretiravašuser posted image

Se mi pa prav vidi, da je to prvič... vem da je še prehitro ampak si ne morem pomagati, da ne bi pogledla na internetu kakega vozička ali druge opreme, oblačilc... no, samo za lušte pokukam, ker vem, da je še zeloooo zgodajuser posted image

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 12:06:55   
Isabella*
Jaz pojem OGROMNO sadja in zelenjave, mlečnih izdelkov pa ne toliko, ker imam malo probleme z laktozo. Isto nisem največji ljubitelj mesa, ampak ga seveda jem, ne pa vsak danuser posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 12:26:24   
tjasakp
jaz se zaenkrat še uspešno držim nazaj pred pregledovanjem kolekcij za dojenčke, predvsem za user posted image
v prvi nosečnosti sem nekako navijala za punčko ampak sem vedela oziroma čutila (ne vem kako bi to poimenovala, 6.čut ali kajuser posted image ) da bo fantek. in je tudi bil user posted image Istočasno pa sem ''vedela'' da bo drugi user posted image punčka, in ta občutek imam še danes.. me prav zanima če bo pravilenuser posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 12:37:25   
Isabella*
Pri nama je tako, da on navija za user posted image , jaz pa za user posted image
Ampak je v bistvu res popolnoma vseeno, samo da bo dete zdravouser posted image
Imam pa tak hecen občutek, da bo res fantič... no, bomo videliuser posted image

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 15:57:38   
mika13
Mi smo povečanje družine najavili babicam in dedkom tako, da jim je vnukinja, najina hčera, povedala "setica bom" (sestrica). Vsi so takoj razumeli. user posted image
V prvo sma jim pa povedala s sliko uz - bila je iz 6.tedna, ko sem zarad nenadnih močnih bolečin v trebuhu šla k ginekologu.

Krči so čisto normalni - sem prebrala, da to pomeni, da se maternica dviguje.

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 16:09:39   
mika13
Sicer pa nevem, ampak meni tel.ne najde nobene skupine Novembrke 2016? :/

Prsi so me v 1. nosečnosti bolele nenormalno - vsako stopnico sem jih čutila. 😂 In to še pred pozitivnim testom, tako da sem takoj nekaj slutila. Tokrat pa čisto nič.

(odgovor članu mika13)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?